Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Hirołs 4 - Czy zagrasz w to?
Czy zagrasz w Hirołsów 4?
Ta ankieta została zakończona.
Tak jestem fanem Hirołsów! 14 50.00%
Tak trzeba bedzie sprawdzic ale tylko kilka razy! 3 10.71%
Nie wiem, moze ale tylko zobacze jak to wyglada! 7 25.00%
Nie! Ta gra to kiszka! 4 14.29%
W sumie: 28 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Hirołs 4 - Czy zagrasz w to?

Jako ze dzis juz mozna grac w Homm4 (co bardziej przebiegli pewnie juz giercuja) to mam pytanko - czy porzucicie FPPy na rzecz tak wspanialej (nie dla wszystkich) gry jaka jest Homm4!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

a po co Homm to szajs najlepsza byla 1 JEDYNKA RUXORZ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
H:Rotgar
Solid Snake



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Metropolis

Angry

A masz!

szajs? wrrr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil H:Rotgar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do H:Rotgar Znajdź więcej post'ów przez  H:Rotgar Dodaj H:Rotgar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać H:Rotgar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

to ankieta dla mojego taty

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

ja mam zamowione w wirtualnym juz od 3 miesiecy

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Nie lubię tej gry i tyle... W ogóle nie gram w turówki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaRgOOL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

Hom&m4 rzadzi i tyle !!!!!
Jak ja dorwe w swoje lapska, to znikne z tego swiata przynajmniej na tydzien!

__________________
War. War never changes.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaRgOOL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaRgOOL Znajdź więcej post'ów przez  CaRgOOL Dodaj CaRgOOL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaRgOOL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

No ba - jasne ze tak - Heroes jest zajebiste (teraz gram z Onion'em 2v2 ). Jak dla mnie kazda nastepna czesc jest lepsza od poprzedniej - mam nadzieje ze z HoMM4 bedzie tak samo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
H:Rotgar
Solid Snake



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Metropolis

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
No ba - jasne ze tak - Heroes jest zajebiste (teraz gram z Onion'em 2v2 ). Jak dla mnie kazda nastepna czesc jest lepsza od poprzedniej - mam nadzieje ze z HoMM4 bedzie tak samo


Widać od razu - swój chlop

BTW. zrób sobie porządek w pokoju

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil H:Rotgar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do H:Rotgar Znajdź więcej post'ów przez  H:Rotgar Dodaj H:Rotgar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać H:Rotgar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Ja tam gralem tylko w 2 i 3 (jedynki niestety nie widzialem) i chyba bardziej podobala mi sie 2. Trojka to w sumie to samo tylko troche innych potworkow. Ale 4 to podobno ma byc cos innego wiec chetnie pogiercuje

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Na warezach gra jest od wczoraj.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
Na warezach gra jest od wczoraj.


no na moim FTPie od dzisiaj

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules
no na moim FTPie od dzisiaj


To moze daj namiary?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja gralem we wszystkie czesci wiec i w ta zagram
herołsi rulzuja

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler


To moze daj namiary?



GG 1763434 - ale RATIO 1:1

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

HOM&M mam tylko 3 i uwazam ze to jest strasznie fajna gra

Rashka i Inferno rulz

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
H:Rotgar
Solid Snake



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Metropolis

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
HOM&M mam tylko 3 i uwazam ze to jest strasznie fajna gra

Rashka i Inferno rulz



Prawidłowe odczucia, w porządku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil H:Rotgar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do H:Rotgar Znajdź więcej post'ów przez  H:Rotgar Dodaj H:Rotgar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać H:Rotgar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

hmm poprzednie wersje gry wciagaly mnie na dlugie wieczory.. przypuszczam ze bedzie tak samo z 4 wersja tej gierki bo jakby nie patrzec to i tak sie zobaczy ze jest poprostu genialna!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

ech walka jest moim zdaniem zle zrobiona - moze to tylko dlatego mam takie odczucia ze jest 2 3d ale w H3 zawsze wlaczalem sobie cien ruchu - ew. siatke i wiedzialem gdzie o ile moge sie ruszyc tu tego nie ma. Pozostale rzeczy zasluguja na wielkie uznanie dla tworcow - a w szczegolnosci super zaje.bista muzyka w plynaca z glosniczkow w czasie gdy masz widok na mapke! Sam widok 3d w czasie explorowania terenow tez mi sie podoba - tak jak napisalem jedyny ale za to znaczacy mankament to walka!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mam andzieje, ze wpadnie mi niedlugo ta gierka w lapska i sobie popykam, bo gralme jedynie w 3 i bardzo mi sie podobala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 15:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@ulo
SoulFly



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szczecin

tez chetnie bym pogral w herosow 4 jakbym ktos mial zalatwic herosow 2 to msg me

__________________
P@ulo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@ulo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do P@ulo Znajdź więcej post'ów przez  P@ulo Dodaj P@ulo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@ulo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatKus
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: fotel przed komputerem

Załatw mi Heroes 1, to ja ci dam HoM&M2 (RIP)

__________________
Gdyby budowniczy budowali domy tak, jak programiści piszą programy, to jeden dzięcioł zniszczył by całą cywilizację

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatKus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatKus Znajdź więcej post'ów przez  MatKus Dodaj MatKus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatKus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Thumbs down Homm 4 - moje zdanie

Szkoda gadać, wlaśnie to cuś zdeinstalowałem. Imho gra nie warta zachodu. Walka mi nie pasuje, a jednostki poruszaja sie pokracznie i tak zreszta wygladają. Homm to gra ktora na screenshotach dobrze wyladą. Daje tej grze kiszkę sezonu

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatKus
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: fotel przed komputerem

Co ty wiesz o zabijaniu.
Najlepsza część serii to H1. Była chyba najtrudniejsza ekonomicznie. Zobaczymy, co wyjdzie z H4 (właśnie pobieram)

__________________
Gdyby budowniczy budowali domy tak, jak programiści piszą programy, to jeden dzięcioł zniszczył by całą cywilizację

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatKus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatKus Znajdź więcej post'ów przez  MatKus Dodaj MatKus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatKus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
supremo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: de_inferno

quote:
Napisane oryginalnie przez MatKus
Co ty wiesz o zabijaniu.
Najlepsza część serii to H1. Była chyba najtrudniejsza ekonomicznie. Zobaczymy, co wyjdzie z H4 (właśnie pobieram)


a skad ciagniesz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil supremo Znajdź więcej post'ów przez  supremo Dodaj supremo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać supremo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

<----------------------------





ktos wspominal o Heroes???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatKus
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: fotel przed komputerem

http://www.justget.warez.com/
Ale transfer mam do D. Ciągnę trzeci dzień, a mam dopiero 150MB. Jak tak dalej pójdzie, to na gwiazdkę bedę miał prezent.
Może ktoś ma inny serwer, szybszy.
Jeśli tak, to proszę tutaj, na [email protected], GG:1550642 UIN: 149327749 lub telepatycznie (ale to tylko, jak robisz dobrą łączność, bo tu mam zakłucenia)

__________________
Gdyby budowniczy budowali domy tak, jak programiści piszą programy, to jeden dzięcioł zniszczył by całą cywilizację

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatKus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatKus Znajdź więcej post'ów przez  MatKus Dodaj MatKus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatKus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez MatKus
Co ty wiesz o zabijaniu.
Najlepsza część serii to H1. Była chyba najtrudniejsza ekonomicznie. Zobaczymy, co wyjdzie z H4 (właśnie pobieram)



Nie zrozumieliśmy się, pisałem o Homm4. Pamiętam Homm1 zarywałem nocki na tej grze, potem tak samo było z Homm2, nad trzecią częścią spędziłem najmniej czasu, a 4 wlasnie wywalilem z HDD.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez astral


Nie zrozumieliśmy się, pisałem o Homm4. Pamiętam Homm1 zarywałem nocki na tej grze, potem tak samo było z Homm2, nad trzecią częścią spędziłem najmniej czasu, a 4 wlasnie wywalilem z HDD.


taka c.h.u.j.o.w.a. jest 4?????!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 21:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

pierwsze wrazenie - jakie to brzydkie...
potem problemy w czasie walki, slaba animacja...

no niestety czwarta czesc tej samej gry okazala sie niewypalem, podobnie jak np. mortal kombat4

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 00:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:05.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions