Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > 11.09
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

11.09

witamy w ten dzien kiedy XXI wiek stal sie...

wtc padlo, osama powstal, czeczeni zrobili swoje, a mudzahedini robia to co im zawsze wiara mowila... w ten dzien chieli bysmy przekazac wszechobecnym tutaj boardowiczom przeslawnie tego fpp.pl... otoz:

to co widac w tv - to klawstwo...

zaufaj reklamie...

tak naprawde osamam to kryptoreklama - on reklamuje gillette - zgoli borde i dostanie kase...

saddam - reklamuje nasza sluzbe zdrowia... bo mu drewienkiem sprawdzali wyrostek...

a po trzecie... czczeni tak naprawde sa pod wplywe cia ktora sie jeszcze nie otrzasnela z zimnej wojny... i ***...


bo prawda jest taka.... marszczysz siusiaka... i wali cie polityka... wolisz ********** szaszlyka

no dopra
niej estesmy trzezwi... ale co z tego najebac sie, tego trzeba...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2004 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

otoz wzniosly topic... mowi o wtc.. widzicie.... world trade centre... ludzie ktorzy skaklali z okien... ludzie ktorzy lecieli samolotem... ludzie ktorzy byli na dole... ludzie ktorzy byli w potrzebie... ludzi ktorzy byli smutni... ludzie ktorzy byli zawiedzeni... ludzie ktorzy byli smutni... ludzie ktorzy byli zli.... ludzie ktorym mahomeci wyrzadzili tyle zla... i ***... w opetaniu procentow nic nie wydaje sie takimi jakim jest... i dzieki temu jestesmy tym kim jestesmy... dzieki vodce rzadzimy.. dzieki vodce potrafimy sie uzewnetrznic... dzieki temu - *** ! dzieki temu PL jest tym czym jest - a na koniec - ******** bin ladena.. oraz wolnosc dla husejna oraz tybetu.

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2004 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

ile wypiles alien ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2004 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

buhahaha do (c) z tym

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2004 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

on...wypił coś za dużo :>

a reszta tak standardowo :F


dalsza relacja potem

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ee.. ja tam z 11.09 w dniu kiedy padlo wtc mam piekna podpisana jedynke z fizyki z odpowiedzi ;D mniam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 01:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

u mnie bylo troche lepiej bo mialem akurat jazdy

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja bylem chory...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 11:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

dzien jak co dzien :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Dziennik pokladowy
Dzien 11.09.2004

9.00 - pobudka (pobódka?)
9.28 - toaleta
9.50 - sniadanie (mleko, bulki z serem i papryka)
10.20 - ubieram sie
11.00 - odwoze mame do babci
12.00 - wpadam do Media Markt
12.10 - zakupuje sluchawki Technicsa za 99 zeta (chujowe jak sie okazalo 40 minut pozniej)
12.20 - jestem na parkingu pod chata
12.24 - wchodze do swojego mieszkania
12.30 - ide robic kupe
12.46 - wycieram dupa rolka paperu za 1 zeta (trzeba dlugo nawijac bo papier cienki )
12.50 - odpalam kompa
12.51 - odpalam winampa i zonk

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ała
ja więcej nie pije ):

U mnie dziennik pokładowy 11.09.2004 to
godzina:
~03:30 ide spać i marzne bo Saari zabrała jedyny koc
06:30 wychodze do domu
07:15 jestem w domu
07:16 kłade sie spać
07:18 matka mnie opieprza, że chodze po imprezach a mam sie uczyc
12:15 wstaje i sie ucze
14:00 jem obiad
16:00 ide spać bo wspomnienia minionej nocy przyprawiają o ból głowy
19:00 wstaje i czuje sie jakby mnie coś zrzarło i wypluło
19:30 odpalam herbate i troche lepiej

ide sie uczyc ;F

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

7:00 wstaje
8:00 ide do szkoly (wtedy jesio LO )
13:00 wprost ze szkoly na jazdy do L
14:59 odpalam standardowe radio w fordzie fiesta i slucham: Jedna wieza runela - druga plonie" - wymieklem
17:00 koniec jazd (prawie spowodowalem wypadek )
18:00 browar z ziomkiem
reszty prosze wysokiego sadu nie pamietam...

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a w 2001
to wróciłem, ze szkoły i oglądałem wiadomości na TVNie i nie bardzo wiedziałem o co chodzi. Coś tam słyszałem, że samolot wleciał w budynek.

Dopiero potem zajażylem, ze to był wielki samolot pasażerski i ze WTC padło...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

a ja chyba siedzialem gdzies

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Ja pamietam, ze siedzialem sobie po szkole przed TV i ogladalem "Slayers'ow" na RTL7 I wpadla siostra do domu krzyczac, ze jakas wojna w Stanach czy cos.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

A ja,... A ja gralem w MP I nagle stary do mnie wpada do pokoju i mowi zebym wlaczyl telewizor i przestal grac bo wlasnie wybuchla 3 wojna swiatowa, ze cos tam USA wysylaja bombowce, ze Waszyngton plonie i byl atak na Nowy York. Heh tego dnia odechcialo mi sie grac


PS.
Wszyscy mowia ze zawalily sie dwie wieze 400 metrowe, ale nastepnego dnia na zywo sledzilem jak zawalil sie okolo 150 metrowy biurowiec stojacy obok dwoch glownych wiez. Nikt o nim teraz nie pamieta

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

bylem na imprezie i pokazie mody zorganizowanym przez polskie dragqueens. bylo hmm.. "ciekawie" i "oryginalnie".

edit: mowilem o tegorocznych obchodach.

__________________

Edytowane przez [FPP]krzysiek dnia 12-09-2004 o godz. 00:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

mialem fakultet z matmy, skonczyl sie wczesniej wiec poszlismy na kilka piw za zatoke. do domq lekko oszolmiony dojechalem a matka od wejscia ze choc siadaj i ogladaj... po kilku min skumalem dopiero co jest nie tak [

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Szlajalem sie gdzies po miescie. Wracam sobie do domq, odpalam compa. Qmpel na gg : Chodz pod klatke zapalic, migiem.
Zlaze, qmpel juz stoi i pali. Gadka :
q - ogladasz ?
j - ee, co ?
q - no jak to, wojna przeciez
j - ee ? co ? gdzie ? jak ?
q - nowy jork plonie
j - pie**lisz ! To ja lece ogladac.
I poleciałem

(q = qmpel, j = ja )

No i na tvn24 widze jak kopci sie 1st wieza, mija jakies 15 seqnd, i kamera pokazuje jak 2gi samolot wbija sie w 2gą wieze - szczena lezy juz dawno na podlodze, a mroofki spacerooją po jęzorze

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
a mroofki spacerooją po jęzorze

masz mrowki na jezorze ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2004 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
~03:30 ide spać i marzne bo Saari zabrała jedyny koc



.~~.

Nie nazwalabym tego .... recznika .... kocem Bylo pod nim chyba tak samo zimno jak bez niego ale lepszy rydz niz nic jak to mowia

Tak btw to wczoraj na Ochocie widzielismy pokaz slicznych fajerwerkow.. ciekawe czy to z okazji Wtc

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2004 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari

Tak btw to wczoraj na Ochocie widzielismy pokaz slicznych fajerwerkow.. ciekawe czy to z okazji Wtc



Oczywiscie musieli je odpalac z dachu obok mojej chaty... :<

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2004 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:22.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions