Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > PLQ2 wygra...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
l0thar.cf
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Question PLQ2 wygra...

hck, pl , 16v - ktos jeszcze sie liczy ?

__________________
l33t! =)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil l0thar.cf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do l0thar.cf Znajdź więcej post'ów przez  l0thar.cf Dodaj l0thar.cf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać l0thar.cf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking

-tC= oczywiscie!!! klan istnieje od lutego, a juz w maju sie rozpada... fajnie trafilem, nie ma co...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S!ckboY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

lothar dzieki ze nie wspomniales o dmC jak ostatnimi czasy jedziemy PL i raz z 16v wygralismy no i mamy komplet poonk2w :o ale jestem **** skromny :OOOOOOOOOO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S!ckboY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S!ckboY Znajdź więcej post'ów przez  S!ckboY Dodaj S!ckboY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S!ckboY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

kiedy ostatnio POJECHALISCIE pl


nie jak gral dem i bolek tylko 2 z pl

?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

Question

btw thx lot za wybor borda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S!ckboY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

jako iz jarek mial do mnie pretensje to pisze ze pojechalismy mika z kims z pl (nie wiem kim ze wzgledoo na niezbyt real nicka jakiego mial) i PRZEPRASZAM cie jarq ze to tak ***owo zabrzmialo bo poczoolem sie oorazony ze lot o dmC nie wspomnial :OOOOOOOO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S!ckboY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S!ckboY Znajdź więcej post'ów przez  S!ckboY Dodaj S!ckboY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S!ckboY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

Re: PLQ2 wygra...

quote:
Napisane oryginalnie przez l0thar.cf
hck, pl , 16v - ktos jeszcze sie liczy ?



jeszcze dmc i di


a z hck nie bylbym taki pewniak...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S!ckboY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

i nie osmieszalem **** PL jarqqqqqqqqqq ! ja*******e

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S!ckboY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S!ckboY Znajdź więcej post'ów przez  S!ckboY Dodaj S!ckboY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S!ckboY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]denay
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Nie zlapalem sie na szybka riposte dla sicka wiec moge powiedziec tylko ze jedzie to ci z krocza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S!ckboY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

ale sie zboolwersowalem bo hoojowo wyszlo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S!ckboY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S!ckboY Znajdź więcej post'ów przez  S!ckboY Dodaj S!ckboY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S!ckboY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]denay
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Nienerwowo
Ja to mowilem w zartach do Jarka
Glownie sie wqrwilem ze nie moglem zripostowac na bordzie posta
Naszczescie juz moge:>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 17:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

ale tym dem jestes dzielny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]denay
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

To oprocz skromnosci jedna z moich wielu zalet

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 19:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez d3m.pl

Glownie sie wqrwilem ze nie moglem zripostowac na bordzie posta





kto to ten post ?

nie znam kolesia :O


i w dodatku ma jakiegos borda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]denay
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Post to ma Jarek po wywiadowce w szkole;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 17:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

nie chodze do SZKOLY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomo, ze juz g&p nie wygra

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2001 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MiK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
jako iz jarek mial do mnie pretensje to pisze ze pojechalismy mika z kims z pl (nie wiem kim ze wzgledoo na niezbyt real nicka jakiego mial) i PRZEPRASZAM cie jarq ze to tak ***owo zabrzmialo bo poczoolem sie oorazony ze lot o dmC nie wspomnial :OOOOOOOO


fakolja nie gralem z dmc ani razu (przynajmniej nie tak ze bylo tylko dmc na tylko pl) wiec mnie tu sickboy nie wkrecaj... jezeli mialem arenowego pinga to to nie bylem ja na 100%.
natomiast jezeli jestem w domu to nie gram pod xywa mik... (chyba ze nie chce grac albo sedziuje) tylko pod aliasem PP
wiec tym bardziej nie bylem to ja.

__________________
MiK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2001 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MiK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MiK Znajdź więcej post'ów przez  MiK Dodaj MiK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MiK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez MiK


fakolja nie gralem z dmc ani razu (przynajmniej nie tak ze bylo tylko dmc na tylko pl) wiec mnie tu sickboy nie wkrecaj... jezeli mialem arenowego pinga to to nie bylem ja na 100%.
natomiast jezeli jestem w domu to nie gram pod xywa mik... (chyba ze nie chce grac albo sedziuje) tylko pod aliasem PP
wiec tym bardziej nie bylem to ja.



Ale sciemnia

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2001 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MiK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

sam jestes sciemnia
mowie ze nie gralem i tyle... bo nie gralem ... przeciez jakbym gral to bym nie pisal ze nie gralem :/

__________________
MiK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2001 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MiK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MiK Znajdź więcej post'ów przez  MiK Dodaj MiK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MiK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MiK


natomiast jezeli jestem w domu to nie gram pod xywa mik... (chyba ze nie chce grac albo sedziuje) tylko pod aliasem



ja zwykle gram pod bindem =)

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2001 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[aaa]
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Krakow

ble

Ej ludzie czemu nie gracie pod prawdziwymi "bindami :=" ?...
To jest troche wku**iajace. 2 Dni temu na loozaka wyskoczylem do niejakiego " Garfilda" Spoko luzik i wogule zazwyczaj mi z nim niezle szlo. A tu nagle koles w 1 meczu nadodupcyl mi 13-4 i co zalamalem sie... Na szczescie a moze nie na szczescie to nie byl zaden garfild tylko Czacha[DMC].

Apel do wszystkich "Lam" na swiecie Grajcie ludzie pod wlasnymi nickami !

PS: Korzystajac z okazji chcialem pozdrowic moja babcie i czache gg man!

__________________
"No one can be told what the aaa is..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2001 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [aaa] Znajdź więcej post'ów przez  [aaa] Dodaj [aaa] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [aaa] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Claymore
quake2.fpp.pl
quake2.fpp.pl




Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Olsztyn

gralibysmy pod swoimi xywami gdyby nie jedno ale zawsze jest jakas lamka ktora czeka tylko na gorszy dzien wygra z jakims lepszym graczem gdy mu nie idzie rozglasnia to wszedzie i ot co
proste ?
no tak juz sie jakos zlozylo ze tylko na klanowkach i sparingach sie w sumie gra pod xywami bo jak masz SDI na 4 osoby zacznie cie lagowac i przegrasz to nikt na to nie zwroci uwagi tylko sie bedzie podniecal ze wygral

ale pier***

mi to nie przeszkadza ze ludzie graja pod innymi xywami tylko mnie czasem ciekawosc zrzera kto mnie tak wyr***al ladnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2001 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Claymore Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Claymore Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Claymore Dodaj [FPP]Claymore do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Claymore prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[aaa]
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Krakow

Ja mam SDI na 11 osob jakos staram sie grac pod prawdziwym nikiem chyba ze mam ponad 1000 ping (zdarza sie) A jesli jakas lama ze mna wygra to niech sie cieszy moze dzieki temu wiecej zacznie grac a co za tym idzie mniej lam wiecej graczy

__________________
"No one can be told what the aaa is..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2001 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [aaa] Znajdź więcej post'ów przez  [aaa] Dodaj [aaa] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [aaa] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

przez jakis czas gralem z modemem 14400 i pod swoim nickiem, ale ja i tak cienki jestem wiec nikt nie zwroocil uwagi ze przegrywam jeszcze gorzej (pingi 800-1200!!!), a normalnie (tzn. od kiedy mam nowy modem 56k bo stara 56 mi padla - Zlomtrix) gram tez na modemie 56k i mam pingo 150-250 i tez nie ma tragedii(tylko odpada korzystanie z raila ), ale i tak przegrywam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2001 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
]{rZyQuS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: PN

Question

A ja nie moge grac po necie Na internet wychodzę przez proxy, a na tym jest postawiony firewall. No i nie wiem co zrobić. Ostatnia nadzieja w board.fpp.pl . Może ktoś coś wie ??? Jak to obejść...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2001 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ]{rZyQuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ]{rZyQuS Znajdź więcej post'ów przez  ]{rZyQuS Dodaj ]{rZyQuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ]{rZyQuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luq
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking

Burning hyhy ja mam na modmeie ping srednio 250 (netia sux) raila w granicach 25% a garfilda to tesh zjechalem tush po msxie (on go pierwszy rozwalil) hehe ja wygrywam z doprymi loodziami na necie na modemie ale jakos nie spieszy mi sie zeby mofic o tym (kiedys to inna sprawa, wiec sie nie czepiajcie) hehe jak bede miec sdi uff to sie bedzie dzialo

__________________
Jestem fajny Luq

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2001 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luq Znajdź więcej post'ów przez  Luq Dodaj Luq do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FiDO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: Polska

quote:
Napisane oryginalnie przez Luq
Burning hyhy ja mam na modmeie ping srednio 250 (netia sux) raila w granicach 25% a garfilda to tesh zjechalem tush po msxie (on go pierwszy rozwalil) hehe ja wygrywam z doprymi loodziami na necie na modemie ale jakos nie spieszy mi sie zeby mofic

To widze, ze musimy sie raz spotkac na 1/1

__________________
We have to belive in free will, we have no choice...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2001 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FiDO Znajdź więcej post'ów przez  FiDO Dodaj FiDO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FiDO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

dobra dobra, ja wiem ze jestem cienki, ale to dlatego, ze nie mam czasu grac wiecie - strony, turniej, kapela itd..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2001 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Luq
Burning hyhy ja mam na modmeie ping srednio 250 (netia sux) raila w granicach 25% a garfilda to tesh zjechalem tush po msxie (on go pierwszy rozwalil) hehe ja wygrywam z doprymi loodziami na necie na modemie ale jakos nie spieszy mi sie zeby mofic o tym (kiedys to inna sprawa, wiec sie nie czepiajcie) hehe jak bede miec sdi uff to sie bedzie dzialo


Garfieldow jest dwoch. wy chyba mowicie o tym z Poznania?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2001 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:29.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions