Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > bany na ligowym serwerze:O
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

bany na ligowym serwerze:O

wlasnie dostalem w ciagu 5min 3 bany na ligowym serwerze dwa na 2min jeden na 0 min!!
wgrywa sie wchodze do gry i odrazu mnie banuje pisze m/w cos takiego "bla bla bla PunkBaster bad name bla bla bla" jak dla mnie lol co jest grane??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2002 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

no to teraz mam 4 bana i wyskakuje nazmiane albo "Bad Name" albo "Violation Detected"
ps:
zawsze wylanczam aimbota jak wchodze na lige<=LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Jeśli wywala ci "bad name" to sprwdź na jakim niku wchodzisz. O ile się orientuję to cenzor jest ustawiony też na niki. Może wlazłes jako "h.. wam w d...." czy coś podobnego?
A z ciekawostek - sprawdź w katalogu z sofem katalog cenzor - tam w sof2.cfg masz m.in zapisanego nika na którym grasz na tym konkretnym serwie ...
A jeśli wywala ogólny błąd punkbustera ... no cóż to chyba reinstalka
Ale proponuje pogadać też z adminami tego serwerka - pewnie poradzą coś lepszego

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Jeśli dalej masz ten problem - poczytaj punkbusterowego FaQa:
http://www.evenbalance.com/publications/sof2-pl/ (wersja dla graczy). Są tam wszystkie błędy PB i sposoby ich eliminowania.
Powodzenia

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

mialem zwykly nick
reinstalka!?
admini serwera chyba tu zagladaja, juzef??
forum?? easy english
na inne serwery wchodze bez problemu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

problemy z bad name hmm tu dziala PB niezawodnie poprostu masz zle wpisanego nicka slowo na k.. h.... podobne lista jest rozszezana radze przgladnac cfg u siebie i sprawdzic co tam jest PB usuwa rowniez nicki z rozszezeniami ASCII kula ma racje ze mod zapisuje nicka w swoim cfg mozliwe jest rowniez to ze server zapamieta twojego nicka nie wiem na jakiej zasadzie (domyslam sie)
pamietaj ze zanim cie wykopie server pokazuje ci komunikat zebys zmienil nick
co do "Violation Detected" to zapisz zobie nr bledu
jak slusznie kula zauwazyl na stronie PB jest info na temat co i jak podam ci liste tu
#111 - Bad Name (Resolution: Change player name or play on a different server)
#112 - Too Many Bad Names
#113 - Too Many Name Changes (Designed to eliminate name change spamming)
#114 - Protected Name (Resolution: Change player name or play on a different server)
#121 - Negative Score Too Low (usually from Killing Teammates)
#9001 - CVAR value failed range check (see the FAQ for more info)
#50000s - Aimbot
#60000s - Wallhack
#70000s - Multihack
#80000s - Gamehack
#90000s - 'Cheat' Video Drivers
#100000s - Speedhack
#110000s - Autofire
between #10000 and #29999 This also involves the detection of modified game or PunkBuster files

powiedz ktory ci wyskakuje #50000s #60000s czy moze #70000s hehe
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Jak to miło kiedy ktoś się ze mną zgadza Od razu lżej na duszy

Mam pytanko poniekąd związane z topikiem. Czy jest gdzieś dostępna lista słów które cenzor "wygwiadkowywuje" Oczywiście może byc lista bez słów powszechnie uznanych za wulgarne.
Chodzi o to że czasami banuje ludzi piszących zwykłe rzeczy.
Ostatnio ktoś się skarżył że poleciał za słowo "reklama". Inny poleciał za "nie chwal się" (wyszło "nie ch*** ***" czy jakoś podobnie ). Mnie omal nie wywaliło za posługiwanie sie nazewnictwem kulinarnym (słowo burak ma podobno wiele znaczeń ).
No i warto byłoby poznać taką listę żeby nie lecieć przez przypadek ..

Pytanie numer 2.
Czy ktoś wie co oznaczają pojawiające się w lewym dolnym rogu ekranu kwadraty. Pytanie to chyba głównie do juzefa .... na serwie napisałeś że to oznaka że czituję ... ? o ile wiem to poza BoskimAimbotem nie oszukuje

No to chyba na tyle pytań na dziś

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

trez bym udostepnil liste asle jest ona caly czas uzupelniana
poza tym w momecie opublikowania musial bym dopisywac wszystkie intyligetne slowa jakie sa zapiane z gwiazdkami podkresleniami przecinkami kropkami i wszelkimi innymi znakami ktre sa wykozystywane do prob oszukiwania cenzora
jest mi nizmiernie przykro ze niektorzy za niewinnosc wylatuja ale dzieki temu jest mniej miesa na serverze mod wprowadzony byl z powodu duzej ilosci przeklenstw na serverze polska mentalnosc jak ktos nie napisze k.... to wogule nie moze grac
kula jak doskonale pamietasz to slowo burak nie bylo uzyte w kontekscie kulinarnym tylko chciales do mnie bodajrze konkretnie powiedziec ty buraku
pamietaj ze po pierwszym wykropkowanym slowie nie wylatujesz (jak narazie)
co do 2 pytania
powiem szczeze poprostu nie wiem jesli ktos zna odpowiedz to prosze bardzo
samemu mi sie zdazylo podobne kwadraciki widziec i nie wiem czym bylo to spowodowane wiem ze innym graczom rowniez zdaza sie widywac cos takiego
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Noooo ... ależ nie wierzę że słowo "burak" pojawiło się z mojego powodu Dawno mnie taki zaszzcyt nie spotkał
a serio - żartowałem. Wiem czemu akurat to tam jest. Natomiast dziwi mnie właśnie ilość ludzi wylatujących za niewinność ...
A co do kwadratów to ja już mam swoją teorię, ale ona jest dość psychodeliczna i chyba nie nadaje się do publikacji

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
Noooo ... ależ nie wierzę że słowo "burak" pojawiło się z mojego powodu Dawno mnie taki zaszzcyt nie spotkał
a serio - żartowałem. Wiem czemu akurat to tam jest.

Natomiast dziwi mnie właśnie ilość ludzi wylatujących za niewinność ...



wiezyc nie musisz zwroc uwage ze niewiele osb nazywa innych nazwa tego warzywa starajac sie ponizyc innych graczy

beria powiedzial ze nie ma ludzi niewinnych
tak naprawde to jest jedynie wina innych graczy ktorzy daza za wszelka cene zeby innych obrazic lub koniecznie musza wyrazic swoje uczucia co chwila pieknym znanym slowem k.... i sa chorzy jak tego nie zrobia
pozdrawiam
ps
kula specjalnie dla ciebie
^3PunkBuster Server: 3 ******************** {10/10} "[GoD][k] KuLLa" "6*.1**.**.**:20100" Bad words. Kicked for 10 minutes

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Hehehehehe. Dobre!
Nie pamiętam dokładnie kiedy to było , ale tylko raz mnie PB wykopał za "bad words". Sklołem chyba jakiegoś angola w jego ojczystym języku ... ? cokolwiek
A mam za to kolejne pytanie. Chodzi o wykopywanie za "bad name" (czy disalowed name? ) ... prawdopodobnie wiesz jaki jest czas na zmianę nika. Ostatnio chyba było to 0 bo widziałem w konsoli ze ktoś się łączył i w momencie połączenia dostawał kopa I znowu pytanie - poza wulgaryzmami co jest zabronione. Mnie chciało w holandi wykopać za GoD ... stąd pytanie

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

hmm czas na zmiene nicka jest roznie ustawiony od 30s do 60s w zaleznosci od slow uzytych w nicku
nie ma takiej sytacji ze kogos wykopuje za bad disalowed name odrazu po wejscu na server
hmm po raz kolejny musze powiedziec ze nie chce zeby lista byla udostepniana poniewaz pomyslowosc graczy jest ogromna i z samej przekory beda probowali ominac to drobne zabezpieczenie
jak narazie moge ci powiedziec ze nick kulla jesscze nie jest zabroniony na serverze (narazie)

z cal pewnoscia nie wykopalo cieza jedno zdanie ktore starales sie powiedziec angolowi do sluchu trochy bajek musiales mu naopowiadac i zapewne nie powtarzales sie
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef

z cal pewnoscia nie wykopalo cieza jedno zdanie ktore starales sie powiedziec angolowi do sluchu trochy bajek musiales mu naopowiadac i zapewne nie powtarzales sie
pozdrawiam


hmmm... znasz moją inwencję twórczą w dziedzinie słowotwórstwa i wykorzystania brzydkich cząstek wyrazowych w jeszcze brzydszych jednostkach leksykalnych zwanych potocznie wyrazami i zdaniami
O ile pamiętam to przypomniałem sobie pewne wytyczne ze znanego tekstu "usage of the word f..k"
No ale cóż - byłem winny i poniosłem zasłużoną karę

ale zauważyłem że "Unnamed Player" jest zabroniony na serwie ... dziwne?

Pozdroofki

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa


ale zauważyłem że "Unnamed Player" jest zabroniony na serwie ... dziwne?

Pozdroofki



niezbadane sa wyroki configow
jaki jest tego powod powinienes sie domyslic
ponad to kazda osoba poslugujaca sie wyzej wymienionym nickieim ma spory okres czasu na jego zmiane
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QQryQ
Last Red Dragon



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Question Cenzor

Ogulnie uważam że admini servera przesadzili z cenzorem bo powinny być zapisane okreslone zwroty i ich przykłady np
"ty buraku" a nie ze jadłem dzis zupke z b*****w, to samo eeej koles "dupa jests" "ty dupku" a nie ze swędzi mnie d**a, może komuś się niechciało ??, albo nie miał czasu
Jednym słowem panowie admini "my chcemy jeść zupke z BURAKOW a nie z *******

__________________
Kiedy zostanie odkryty środek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2002 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QQryQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QQryQ Znajdź więcej post'ów przez  QQryQ Dodaj QQryQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QQryQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: Cenzor

quote:
Napisane oryginalnie przez QQryQ
Jednym słowem panowie admini "my chcemy jeść zupke z BURAKOW a nie z *******

hmm drobiazg nie wiem czy sie myle ale slowo burak buraku rozni sie od burakow i chyba nie ma ztym problemow
niesty ja osobiscie uwazam ze istnienie tego moda nie powinno byc potrzebne ale to wlasnie gracze decyduja o koniecznosci istnienia tego moda
nie wiem czy sobie przy pominacie ale byly juz sytuacjie na polskich serverach kiedy to gracze prowadzili orzywiona konwersacjie przypomocy wlasnie slow uznanych powszechnie za obrazliwe
ilosc slow zapisanych na listach cenzora jest scisle ograniczona do tego co wymyslaja gracze i co moze zostac uznane za obrazliwe i niecenzuralne
NIESTETY nawet wprowadzenie cenzora nie wyeliminowalo obrazania sie miedzy graczami jedynie mocno ograniczylo co wedlug mnie mozna uznac za sukces
hmm co do pana kuraka panie adminie masz pan ochote to pogrzeb pan przy cenzorze pokasuj i podopisuj do bazy zobaczymy co z tego wyjdzie hehe przyganial admin adminowi
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2002 01:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QQryQ
Last Red Dragon



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Talking Cenzor

Nie bądż taki cwaniak obiecywałeś tego cenzora juz 2 tygodnie temu, jakos skrzynka nadal jest pusta, a może zapomniałeś emila do mnie ??

__________________
Kiedy zostanie odkryty środek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2002 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QQryQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QQryQ Znajdź więcej post'ów przez  QQryQ Dodaj QQryQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QQryQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: Cenzor

quote:
Napisane oryginalnie przez QQryQ
Nie bądż taki cwaniak obiecywałeś tego cenzora juz 2 tygodnie temu, jakos skrzynka nadal jest pusta, a może zapomniałeś emila do mnie ??

ladnie gadasz ze mna co dzien i nie potrafisz mi przypomniec
nie obiecywalem ci bo go chyba masz
przepraszam juz grzecznie poslalem
emil zachlal i nie trzezwieje od tygodnia wiec musisz mu wybaczyc
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2002 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWRO-gdansk-PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

Angry Przeklinanie na servie ligowym

Hi all.
Ostatnio zaobserwowałem ciekawe zachowanie graczy na serwerze ligowym. A mianowicie, dopóki na serwerze obecny był jeden z adminów wszystko było OK. Ale jak admin się rozłączył to
na servie zaczął się jarmark ! Przekleństwa latały jak kanarki. A wszystkie pisane były na wymyślne sposoby celem oszukania cenzora. Przodowali w tym przeklinaniu członkowie pewnego klanu, a jak mnie pamięć nie myli to większość klanów ma w regulaminie coś o kulturalnym zachowaniu. Dlatego optuję za jeszcze większą restrykcyjnością cenzora i za banowaniem chamskich graczy (chyba admini czytają logi serwera ?)!
Pozdrawiam!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWRO-gdansk-PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AWRO-gdansk-PL Znajdź więcej post'ów przez  AWRO-gdansk-PL Dodaj AWRO-gdansk-PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWRO-gdansk-PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Jak to dobrze ze ja nie przeklinam ku*wa gdzie moje jedzenie

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
Jak to dobrze ze ja nie przeklinam ku*wa gdzie moje jedzenie

czekaj czekaj i ciebie dopadnie
pozdrawmiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
czekaj czekaj i ciebie dopadnie
pozdrawmiam


moze wynajmniesz do tego odpowiednie organy scigania
moge ci pomuc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
moze wynajmniesz do tego odpowiednie organy scigania
moge ci pomuc


powiedz tylko gdzie i kiedy
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Nikt mnie nie dostanie ahahaha jestem nieuchwytny (jak mnie rząd USA nie umiał dostać) to i wy mnie nie dostaniećie


Bin-Laden

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
Nikt mnie nie dostanie ahahaha jestem nieuchwytny (jak mnie rząd USA nie umiał dostać) to i wy mnie nie dostaniećie


Bin-Laden


ogor powiedz tylko gdzie i za co a napewno cie dopadnie mafia administracyjna

pozdarwiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QQryQ
Last Red Dragon



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Angry Re: Przeklinanie na servie ligowym

Tak wogule to jest dziwnie im bardziej sie petla zaciska tym bardziej "mądry polski gracz" kabinuje jak oszukac i uprzykrzyć zycie Adminowi.
Mysle ze troszkę przesadzacie z banowaniem, ta gra to zabijanie na ekranie, tam jest nawet opcja ze gra mozna odpalic z barierą wiekową, jak wy chcecie żeby koles w przypływie irytacji pisał "kochana bzibzieńko" zamias "K**wa mac" !! jak mu cos nie wyjdzie ?? to jest gra tam adrenalina kapie z niejednego biurka, uważam ze odrobine luzu i wyeliminowanie skrajnych przypadkow powinno rozluźnić troszke atmosferę.
A moze to sprawa autorytetu adminow ?? pamietam początki jak stawiałem server owszem wywalałem z servera ile sie dało i jak sie dało teraz juz nie bardzo pamietam jak leci ta komenda to kickania, a ja stawiam tylko demo gdzie nie mam mozliwości banowania,nie ma cenzora, pankbastera, itp.

__________________
Kiedy zostanie odkryty środek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QQryQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QQryQ Znajdź więcej post'ów przez  QQryQ Dodaj QQryQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QQryQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

oczywiscie tylko ze w miare postepow prob ominiecia przez graczy zakazow to administratorzy robia sie coraz wredniejsi i blokuja coraz to nowe mozliwosci a odbija sie to tylko i wylacznie na graczach ktorzy sa wporzadku a tych jest wiekszosc osoby ktore sa temu winne to zwykle osoby niepelnoletnie i praktycznie rzecz biorac niepowinny grac w te gre
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QQryQ
Last Red Dragon



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Tia

Tak jak zamykanie całego servera bo kilku kolesi nie mogło sie dogadac !! to tez bardzo praktyczny spaosob na zrobienie porządku nie ma to jak wszechmocna władza !! lepiej dać w łeb niz porozmawiac, lepiej zesłac na banicje niz wytłumaczyć !!

__________________
Kiedy zostanie odkryty środek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QQryQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QQryQ Znajdź więcej post'ów przez  QQryQ Dodaj QQryQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QQryQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Tia

quote:
Napisane oryginalnie przez QQryQ
Tak jak zamykanie całego servera bo kilku kolesi nie mogło sie dogadac !! to tez bardzo praktyczny spaosob na zrobienie porządku nie ma to jak wszechmocna władza !! lepiej dać w łeb niz porozmawiac, lepiej zesłac na banicje niz wytłumaczyć !!


Kuraq burzysz sie o nasz serwer może ty postaw serwer na SoF2 Full zobaczymy jak ci ludzie będą na głowe wchodzić mi śie podoba taki system jaki teraz jest na Lidze

GooD JoB chłopaki tak trzymać

Qiedy wystartuje w morde jeża ta liga

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QQryQ
Last Red Dragon



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Tia

Kuraq burzysz sie o nasz serwer może ty postaw serwer na SoF2 Full zobaczymy jak ci ludzie będą na głowe wchodzić mi śie podoba taki system jaki teraz jest na Lidze

Wiesz jakos miałem dzisiaj całe popołudnie server i grali na nim ludzie, ludzie którzy graja na codzien w lidze nie było duzo luda w porywach 10 luda ale nikt nie powiedział chocby jednego słowa !!
Tak z innej beczki-->Jak powstawała Liga sof 2 kłuciłem sie z Łukaszem (Ebola) co do dopuszczenia niektorych clanow do ligi, przekonywał mnie ze mam uprzedzenia ze jestem stronniczy, ja sie odgryzałem ze po prostu szuka sprzymierzeńcow żeby pokonać Colda i co ?? te sławetne clany włazą mu na głowe a on biedaczek nic nie robi tylko banuje zamiast grać, podnosi sobie niepotrzebnie ciśnienie !
Nadal uważam ze troszke swobody przyniesie lepszy skutek niz ściskanie twardo za jaja !!

__________________
Kiedy zostanie odkryty środek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QQryQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QQryQ Znajdź więcej post'ów przez  QQryQ Dodaj QQryQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QQryQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:26.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions