Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > orginalny nick
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

orginalny nick

ktory z nickow jest dla was najbardziej orygilnalny
moim zdaniem to "lekarz ostatniego kontaktu"
ale ten koles chyba juz nie gra albo zmienil nick
ogolnie lol

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

a ja widzielm kolesia o nicku "mietka faja" <-- to mnie rozbroilo

ale i tak kazdy wie ze najlepsi gracze to Ci co maja w nicku cos zwiazane z KILLER

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Ja myslalem ze moj jest originalny, ale jak szukalem w gg to okazalo sie ze jest jeszcze 3 erbolow. To dziwne bo nick zostal wymyslony przez qumpla na wyciecze szkolnej (czyt. w stanie upojenia alkoholowego) Nick jest wiec nic nie zanczacym zlepkiem slow.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smooth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto

First Person Perspective

o czym wy gadacie hehe
ja wiem ze lepsie jak maja zly dzien i lamia to wymyslaja sobie xywy nawet jak mietka faja
ja tez czasem gram pod fejk nickiem bo zaduzo osub mnie zna
niema sie co tym przejmowac....

__________________
+/- Smooth|CN r0x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smooth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smooth Znajdź więcej post'ów przez  Smooth Dodaj Smooth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smooth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

a ja slysze o tobie pierwszy...raz to przypadek???
Lekarz tak gra jeszcze...a tak wogole to jeszcze gral ktos Turlaj Dropsa, i z tego co wiem to nie byl fastnik
aha i jeszcze "Ide po ciebie" to jest odjazd, teraz do 1608 sie dostal...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Nie prawda bo "ide po ciebie" jest w =GoD=......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

A ilu znacie ludzi o nicknamie Kitab Al Azif ???

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Potiomkin
A ilu znacie ludzi o nicknamie Kitab Al Azif ???


przyznams ie ze tylko 1

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker
ale i tak kazdy wie ze najlepsi gracze to Ci co maja w nicku cos zwiazane z KILLER

PEWNIE

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

w tym topiku chodszi o to zeby bylo smiesznie i przyjemnie
kiedys widzialem
[daj na tace] dostojny biskup
[daj na tace] dostojny proboszcz

powiem jedno
lol

ale kolesie wymiatali nie powiem

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
a ja slysze o tobie pierwszy...raz to przypadek???
Lekarz tak gra jeszcze...a tak wogole to jeszcze gral ktos Turlaj Dropsa, i z tego co wiem to nie byl fastnik
aha i jeszcze "Ide po ciebie" to jest odjazd, teraz do 1608 sie dostal...



turlaj dropsa to byl Narg
obecnie [SlziG.Narg]

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


turlaj dropsa to byl Narg
obecnie [SlziG.Narg]


wiem, gral jako OSTRY, TUrlaj Dropsa, etc.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez eRbol
[B]Ja myslalem ze moj jest originalny, ale jak szukalem w gg to okazalo sie ze jest jeszcze 3 erbolow. To dziwne bo nick zostal
ciach

erbol czyli inaczej air bal niedolot pilki do kosza w koszykowce

pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

a jak wam sie podoba :
karambolowe_gogle ?
ostatnio pod taka gralem

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

najbardziej lolowy nick to
Dozownik_fragów jego autorstwo przypisywane jest Alienkowi który niedługo się w tym topicu pojawi....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker
a ja widzielm kolesia o nicku "mietka faja" <-- to mnie rozbroilo

ale i tak kazdy wie ze najlepsi gracze to Ci co maja w nicku cos zwiazane z KILLER


mientka faja tak on to pisal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 19:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hydrant
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Gdzie ja jestem?!?!

Talking

Hehe ja dzis gralem z gosciem co zmienil nick na "czemu
_mi_samo_strzela?!"

__________________
[=-Kfiatuszki-=] Clan member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hydrant Znajdź więcej post'ów przez  Hydrant Dodaj Hydrant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hydrant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja grałem kiedyś z kolesiem, który miał nick Bo_nie_miala_orgazmu i cały czas TK robił. Był nawet kiedyś taki mało znany, ale całkiem niezły klan - [bzbzs], czyli "Bo Zupa Była Za Słona". Ach też ci ludzie sobie z cudzych nieszczęść jaja robią.

__________________


Rzeznik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

dzis na gru grali:
tak
nie
nie wiem

nie mialem wyjscia i zmienilem nick na.............
może

hehehe

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Smile

Mi tam sie podobal nic ,,na krzysia'' i ,,trzcinowy zakapior''

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Talking

ja sobie czasem gram pod nickiem energobendżajzer

[ w tle blind guardian - mirror mirror ]

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 01:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hydrant
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Gdzie ja jestem?!?!

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik
Ja grałem kiedyś z kolesiem, który miał nick Bo_nie_miala_orgazmu i cały czas TK robił.

Ty tez go spotkales?
Hehe a myslalem ze tylko ja jestem takim pechowcem co trafia na grajacych debili.

A tak wracajac do tematu to najbardziej smiesza mnie ludziska ktorzy wypisuja sobie nicki "super killer" czy cos takiego a widac ze pierwszy raz w cs'a graja i maja na mapce staty 0:15...

__________________
[=-Kfiatuszki-=] Clan member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 07:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hydrant Znajdź więcej post'ów przez  Hydrant Dodaj Hydrant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hydrant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Hydrant

A tak wracajac do tematu to najbardziej smiesza mnie ludziska ktorzy wypisuja sobie nicki "super killer" czy cos takiego a widac ze pierwszy raz w cs'a graja i maja na mapce staty 0:15...

to taka sytuacja jest u JACKKILLERA (joke)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker
a ja widzielm kolesia o nicku "mietka faja" <-- to mnie rozbroilo

ale i tak kazdy wie ze najlepsi gracze to Ci co maja w nicku cos zwiazane z KILLER



hehehehe, co chcesz od mientkiej faji, znam go osobiście

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alercik
Fraaaaag, or die !



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: 100lica

Ja ostatnio gralem na nicku koza_mafioza i nafet niezle mi szlo, a co do innych to najza*****trzym nickiem jaki spotkalem byl "kierownik lotniska" hyhyhy

__________________
Tylko seks daje pełną swobode ruchów !


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alercik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alercik Znajdź więcej post'ów przez  Alercik Dodaj Alercik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alercik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

a ja parokrotnie spotkalem lolka o nicku "kal_masz_na _wardze'...wbrew pozorom gosc byl calkiem spox..

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a mi sie podoba fejk lapie_KULE_w_zeby

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

a dzisiaj spotkalem:
sloneczna kara!
kosminczna kara
ksiezycowa kara
gwiezdna kara!

a kosmiczna kara dostal kicka za to ze mial dobry dzien a potem okazalo sie ze to byl Fiepsh ze S^Slv.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

A ja dzis z nudow gralem pod fake nickiem "JUTRO MAM STUDNIOWKE" , a wiecie czemu ? Bo Jutro mam studniowke

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ti ja bede gral pod fejkiem za rok mam studniowke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 20:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:27.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions