Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > PSBHD to nowa liga ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

PSBHD to nowa liga ?

Do zadania tego pytania zmusiła mnie informacja zamieszczona na stronie jednego z klanów, a brzmiała nastepująca:

"Wynik meczu zostanie uwzględniony w nowej lidze, Polskiej Strefie BHD. W skrócie PSBHD, Zostaną tam również przeniesione wyniki meczy rozegranych wcześniej pomiędzy klanami w ramach PLK, która została zatrzymana przez jej "szefa". Teraz już śmiało możemy dać upust radości i stwierdzić, że rozegraliśmy wszystkie mecze 2 sesji ligi nie tracąc przy tym ani jednej mapy."

Po pierwsze. Liga PLK została rzeczywiście zatrzymana i jej rozgrywki zostały przeniesione na scene gry JO, wraz z wcześniejszym regulaminem i ustaleniami.
Druga sesja dokonczona być nie mogła ponieważ jej "szef" ją zawiesił i nie została ona dokończona, więc upust radości jest przedwczesny lub bardzo wymuszony.
Informacja o ukonczeniu drugiej sesji oraz o przeniesieniu wyników, może świadczyć o tym że PSBHD nie jest nową ligą, o której dumnie pisze autor, ale jest to nie autoryzowana kontynuacja PLK. Tym bardziej jest to dziwne iż dostałem zapytanie czy wyrażam zgodę na kontynucję tej ligi przez inne osoby, na którą odpowiedziałem negatywnie.
Tak jak powiedziałem na wstępie PLK nie może byc kontynuowana, ponieważ trwają już prace nad jej kontynacja w JO co było juz zresztą nie raz zapowiadane.
Jeżeli na pytanie czy PSBHD jest nową ligą mamy odpowiedziec twierdząco, to poprosze autorów takowej o stworzenie jej od początku do końca. Oczywiście wszystkie doświadczenia PLK, moga służyc Wam za wzór do naśladowania i wszystkie dobre rozwiązania możecie z tej ligi zapożyczyc. Na to macie błogosławieństwo "szefa" i "szef" w tej kwestii służy pomocą. Natomiast na kontynuację ligi pod zmienioną nazwą zgody nie ma, nie było i nie będzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Do zadania tego pytania zmusiła mnie informacja zamieszczona na stronie jednego z klanów, a brzmiała nastepująca:

"Wynik meczu zostanie uwzględniony w nowej lidze, Polskiej Strefie BHD. W skrócie PSBHD, Zostaną tam również przeniesione wyniki meczy rozegranych wcześniej pomiędzy klanami w ramach PLK, która została zatrzymana przez jej "szefa". Teraz już śmiało możemy dać upust radości i stwierdzić, że rozegraliśmy wszystkie mecze 2 sesji ligi nie tracąc przy tym ani jednej mapy."

Po pierwsze. Liga PLK została rzeczywiście zatrzymana i jej rozgrywki zostały przeniesione na scene gry JO, wraz z wcześniejszym regulaminem i ustaleniami.
Druga sesja dokonczona być nie mogła ponieważ jej "szef" ją zawiesił i nie została ona dokończona, więc upust radości jest przedwczesny lub bardzo wymuszony.
Informacja o ukonczeniu drugiej sesji oraz o przeniesieniu wyników, może świadczyć o tym że PSBHD nie jest nową ligą, o której dumnie pisze autor, ale jest to nie autoryzowana kontynuacja PLK. Tym bardziej jest to dziwne iż dostałem zapytanie czy wyrażam zgodę na kontynucję tej ligi przez inne osoby, na którą odpowiedziałem negatywnie.
Tak jak powiedziałem na wstępie PLK nie może byc kontynuowana, ponieważ trwają już prace nad jej kontynacja w JO co było juz zresztą nie raz zapowiadane.
Jeżeli na pytanie czy PSBHD jest nową ligą mamy odpowiedziec twierdząco, to poprosze autorów takowej o stworzenie jej od początku do końca. Oczywiście wszystkie doświadczenia PLK, moga służyc Wam za wzór do naśladowania i wszystkie dobre rozwiązania możecie z tej ligi zapożyczyc. Na to macie błogosławieństwo "szefa" i "szef" w tej kwestii służy pomocą. Natomiast na kontynuację ligi pod zmienioną nazwą zgody nie ma, nie było i nie będzie.



Zawsze myślałem że liga to drużyny a nie jeden człowiek w postaci admina.Całe życie się czegoś człowiek uczy....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Zawsze myślałem że liga to drużyny a nie jeden człowiek w postaci admina.Całe życie się czegoś człowiek uczy....


Więc wyjaśniam. Liga (nieważne jaka) to rozgrywki organizowane PRZEZ kogoś DLA kogoś. W tym przypadku, jak i zresztą w każdym innym, DLA to zawsze drużyny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Więc wyjaśniam. Liga (nieważne jaka) to rozgrywki organizowane PRZEZ kogoś DLA kogoś. W tym przypadku, jak i zresztą w każdym innym, DLA to zawsze drużyny.


Oki.Drużyny.Ale dla czego organizatorem ma być jeden człowiek.Podobno mamy demokracje,są admini klanów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Oki.Drużyny.Ale dla czego organizatorem ma być jeden człowiek.Podobno mamy demokracje,są admini klanów.


PLK zorganizował i prowadził jeden człowiek. Czy to było słuszne to juz inna sprawa. Nowe rozgrywki jeżeli takowe są w planie oczywiście mogą byc zorganizowane w innym sytemie, ale właśnie: mogą być ZORGANIZOWANE.
Nie powiem nawet złego słowa jeżeli zostana one rzeczywiscie od początku do konca zorganizowane, wręcz przeciwnie, będe im szczerze kibicował.
Jednakże na nie autoryzowane próby kontynuacji cudzych pomysłów reagować trzeba, nie tylko tu ale i w codziennym zyciu bo to nic innego jak czyste złodziejstwo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Gra przy komputerze, dajmy na to w BHD, to tak naprawdę zabawa (w naszym przypadku). PSBHD mogłoby się równie dobrze nazywać liga wujka Mariana albo puchar kiszonej kapusty. Klany grały, grają i będą grały między sobą dla zabawy jaka wynika z meczu. Wyniki meczy rozegranych w PLK istnieją i życzeniem klanów prawdopodobnie jest aby zostały uznane jako przewidywalne wyniki ponownie rozegranych meczy. Cała zabawa jest nieformalna a dobre wzory prawdopodobnie zostaną zapożyczone z PLK. Rozwiązania PLK nie są nadzwyczaj oryginalne, choć wymagały nakładów pracy, myślę ze każda liga opierała by się na podobnych zasadach.
Cała sytuacja napewno jest przykra i nieprzyjemna ale życie toczy się dalej.
Co do radości to nie była wymuszona ale szczera bo nadeszła zaraz po ciężkim meczu i napięciu. Jeśli przedwczesna, to cóż, mawiają śmiech to zdrowie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Gra przy komputerze, dajmy na to w BHD, to tak naprawdę zabawa (w naszym przypadku). PSBHD mogłoby się równie dobrze nazywać liga wujka Mariana albo puchar kiszonej kapusty. Klany grały, grają i będą grały między sobą dla zabawy jaka wynika z meczu. Wyniki meczy rozegranych w PLK istnieją i życzeniem klanów prawdopodobnie jest aby zostały uznane jako przewidywalne wyniki ponownie rozegranych meczy. Cała zabawa jest nieformalna a dobre wzory prawdopodobnie zostaną zapożyczone z PLK. Rozwiązania PLK nie są nadzwyczaj oryginalne, choć wymagały nakładów pracy, myślę ze każda liga opierała by się na podobnych zasadach.
Cała sytuacja napewno jest przykra i nieprzyjemna ale życie toczy się dalej.
Co do radości to nie była wymuszona ale szczera bo nadeszła zaraz po ciężkim meczu i napięciu. Jeśli przedwczesna, to cóż, mawiają śmiech to zdrowie.



Zgadza sie. Każda liga to zabawa. Weżmy na przykład LM. To też, pomijając ogromne pieniądze, czysta zabawa na najwyzszym poziomie. I wyobrazmy sobie sytuacje że 8 najlepszych klubów chce założyć swoja własną ligę, bazując na pracy i dotychczasowych wynikach UEFA oraz samozwańczo chcą kontynuować rozgrywki LM. Czy w normalnym świecie do tego mogłoby wogule dojść ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Zgadza sie. Każda liga to zabawa. Weżmy na przykład LM. To też, pomijając ogromne pieniądze, czysta zabawa na najwyzszym poziomie. I wyobrazmy sobie sytuacje że 8 najlepszych klubów chce założyć swoja własną ligę, bazując na pracy i dotychczasowych wynikach UEFA oraz samozwańczo chcą kontynuować rozgrywki LM. Czy w normalnym świecie do tego mogłoby wogule dojść ?

Jeśli piłkarze tych 8 klubów zechcą grać sobie po powrocie z pracy, ze szkoły (tak jak my), umówią się gdzieś i będą grać sobie na zasadach nawet LM, zrobią sobie stronę internetową i tam będą umieszczać wyniki, to jak myślisz FIFA będzie ich ścigać? A jeśli stwierdzą: "niedawno przecież rozegraliśmy kilka meczy w pod egidą FIFA, co Wy na to żeby te wyniki potraktować jak wyniki meczy które rozegralibyśmy ponownie? Nie ma sprawy, po co grać jeszcze raz? Graliśmy niedawno więc pozostawmy te wyniki w FIFA ale nieformalnie uznajmy je sobie za ważne również w naszej podwórkowej lidze."
Myślę że i tutaj FIFA by się nie wtrącała. Oczywiście normalnie taka sytaucja raczej nie wystąpi, bo w grę wchodzą pieniądze, my możemy sobie tak grać bo to zazwyczaj forma relaksu, rozrywki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Jeśli piłkarze tych 8 klubów zechcą grać sobie po powrocie z pracy, ze szkoły (tak jak my), umówią się gdzieś i będą grać sobie na zasadach nawet LM, zrobią sobie stronę internetową i tam będą umieszczać wyniki, to jak myślisz FIFA będzie ich ścigać? A jeśli stwierdzą: "niedawno przecież rozegraliśmy kilka meczy w pod egidą FIFA, co Wy na to żeby te wyniki potraktować jak wyniki meczy które rozegralibyśmy ponownie? Nie ma sprawy, po co grać jeszcze raz? Graliśmy niedawno więc pozostawmy te wyniki w FIFA ale nieformalnie uznajmy je sobie za ważne również w naszej podwórkowej lidze."
Myślę że i tutaj FIFA by się nie wtrącała. Oczywiście normalnie taka sytaucja raczej nie wystąpi, bo w grę wchodzą pieniądze, my możemy sobie tak grać bo to zazwyczaj forma relaksu, rozrywki.



Jak bedzie to się zobaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Nie kumam dlaczego porównujesz LM do PLK.To mała przesada.


I to liga i to, oczywiście z zachowaniem wszelkich proporcji.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
I to liga i to, oczywiście z zachowaniem wszelkich proporcji.


Niestety Tomku w moim odczuciu te dwie ligi to dwa różne światy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Więc wyjaśniam. Liga (nieważne jaka) to rozgrywki organizowane PRZEZ kogoś DLA kogoś. W tym przypadku, jak i zresztą w każdym innym, DLA to zawsze drużyny.


Liga to mecze toczone między drużynami aż do wyłonienia zwycięzców. Uczestników ligi można podzielić na organizatorów i uczestników. Organizatorzy organizują, uczestnicy grają. Organizatorzy, którzy przestali organizować nie są już organizatorami. Uczestnicy którzy uczestniczą, są dalej uczestnikami. O ile wiem, mechanizmy PLK są standardowymi mechanizmami, regulamin powstał na nowo, czy masz patent na samą ideę prowadzenia rozgrywek między klanami na gruncie naszego kraju?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Wydaje mi się też, że jeśli uczestnicy nie mają nic przeciwko temu, to organizator tego typu rozgrywek nie może uzurpować sobie praw do wyników meczy. Wyniki to przede wszystkim wewnętrzna sprawa 2 klanów i ich zmartwienie co z nimi uczynią i czy uznają ich wartość.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Witam. Cieszy mnie fakt że na tym boardzie ponownie zaczynamy rozmawiać na temat BHD. Oby tak zostało.
Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Do zadania tego pytania zmusiła mnie informacja zamieszczona na stronie jednego z klanów


Odsyłam zainteresowanych http://seals.bhd.pl/ (Reklama)


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Po pierwsze. Liga PLK została rzeczywiście zatrzymana i jej rozgrywki zostały przeniesione na scene gry JO, wraz z wcześniejszym regulaminem i ustaleniami.


Dzięki za info, ale my narazie gramy w BHD.

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Druga sesja dokonczona być nie mogła ponieważ jej "szef" ją zawiesił i nie została ona dokończona, więc upust radości jest przedwczesny lub bardzo wymuszony.



No niestety, ale ty już na to wpływu nie masz. Mi wystarczą ustalenia między adminami klanów.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Informacja o ukonczeniu drugiej sesji oraz o przeniesieniu wyników, może świadczyć o tym że PSBHD nie jest nową ligą, o której dumnie pisze autor, ale jest to nie autoryzowana kontynuacja PLK. Tym bardziej jest to dziwne iż dostałem zapytanie czy wyrażam zgodę na kontynucję tej ligi przez inne osoby, na którą odpowiedziałem negatywnie.



Przestań sie męczyć. Naprawde nikogo juz nie interesuje twoje zdanie na ten temat. Jeśli będzie nam potrzebna jakaś twoja opinia(w co wątpie), nie omieszkamy spytać.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Tak jak powiedziałem na wstępie PLK nie może byc kontynuowana, ponieważ trwają już prace nad jej kontynacja w JO co było juz zresztą nie raz zapowiadane.



Zazliczone zostały wyniki, a jak to interpretujesz, to już tylko twoja sprawa. A w prowadzeniu PLK, życzę powodzenia.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jeżeli na pytanie czy PSBHD jest nową ligą mamy odpowiedziec twierdząco, to poprosze autorów takowej o stworzenie jej od początku do końca.



Tak też jest. Nowa nazwa, regulamin ..., pozostały nasze wyniki(i nie myl z twoimi), oraz składy, a z tego co mi wiadomo, jeszcze może pare dobije


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Oczywiście wszystkie doświadczenia PLK, moga służyc Wam za wzór do naśladowania i wszystkie dobre rozwiązania możecie z tej ligi zapożyczyc.



Tak też zrobimy


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Natomiast na kontynuację ligi pod zmienioną nazwą zgody nie ma, nie było i nie będzie.



No tu akurat to mamy odmienne zdania, a o pozwolenie, co mogę, a czego nie, to przestałem pytać już dość dawno

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Re: Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
...........czy masz patent na samą ideę prowadzenia rozgrywek między klanami na gruncie naszego kraju?


Też mnie to ciekawi Może nas wszystkich zaskoczysz??? Bo jeśli jest tak, że nie masz! To wogóle nie mamy o czym rozmawiać! I tylko dzięki naszej przyzwoitości, zaczeliśmy coś innego, pozostawiając w tle PLK. Dodam jeszcze, że MY (KLANY) TO LIGA, A NIE ODWROTNIE. Jeśli nie widzisz tej "drobnej" różnicy, to nie miej do nikogo pretensji.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Niestety Tomku w moim odczuciu te dwie ligi to dwa różne światy.


Zgadzam sie z Toba w zupełności i dlatego napisałem że to tylko przykład, oraz prosiłem o zachowanie odpowiednich proporcji.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Temat daj już spokój nie wyszło nam z Tobą może wyjdzie bez Ciebie, a jeśli nie to będziesz miał satysfakcję że to nie była twoja wina lecz nasza.
Z wyrazami coraz mniejszego szacunku.
P.S. Nie powoduj abym w następnym poście już musiał o tym szacunku zapomnieć.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Liga to mecze toczone między drużynami


Zgadza się.

quote:
Napisane oryginalnie przez lame

aż do wyłonienia zwycięzców.



Jak uczy historia nie zawsze tak bywało

quote:
Napisane oryginalnie przez lame

Uczestników ligi można podzielić na organizatorów i uczestników. Organizatorzy organizują, uczestnicy grają. Organizatorzy, którzy przestali organizować nie są już organizatorami. Uczestnicy którzy uczestniczą, są dalej uczestnikami.



Dwa pierwsze zdania są prawie słuszne, więc pozwole sobie odnieść się do kolejnego które już słusznym w moim przekonaniu być nie może. Dlaczego ? Przecież jeżeli organizator przestaje coś organiować, to nie ma już rzeczy która zorganizował, a jeżeli nie ma rzeczy którą organizował on, to uczestnicy którzy brali udział w organizowanym przez organizatora przedsięwzięciu, uczestniczyć w nim nie moga bo przecież aby uczestniczyć w czymś to to coś musi byc zorganizowane przez organizatora. Nie można uczestniczyć w samym uczestnictwie.

quote:
Napisane oryginalnie przez lame

O ile wiem, mechanizmy PLK są standardowymi mechanizmami, regulamin powstał na nowo, czy masz patent na samą ideę prowadzenia rozgrywek między klanami na gruncie naszego kraju?



Mechanizmy PLK nie są standardowymi mechanizmami.
Co do patenrtu to oczywiscie go nie posiadam. Jestem jedynie twórcą rozgrywek PLK które zwiesiłem i jedyne czego sie domagam to uszanowania mojego prawa do dysponowania w całości tymi rozgrywakami. Jak juz wspomniałem jeżeli ktoś ma ochotę coś organizowac to niech to organizuje, nie kradnąc cudzej pracy i wkładu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Temat daj już spokój nie wyszło nam z Tobą może wyjdzie bez Ciebie, a jeśli nie to będziesz miał satysfakcję że to nie była twoja wina lecz nasza.
Z wyrazami coraz mniejszego szacunku.
P.S. Nie powoduj abym w następnym poście już musiał o tym szacunku zapomnieć.



Jeżeli zorganizowałbyś rozgrywki i mi powierzył byś misje ich prowadzenia to oczywiście miałbys prawo do stwierdzenia żę Wam ze mną nie wyszło. To nie ja wepchałem sie do Waszej piaskownicy, ale to Wy przyszliscie, oczywiście zaproszeni, z zabawkami do mojej. Wiec po tym jak Was z piaskownicy wyprosiłem, ze złosci próbujecie w kieszeniach wynieść piasek, a w wiaderkach deski...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: PSBHD to nowa liga ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

No niestety, ale ty już na to wpływu nie masz.




Właściciel skradzionego samochodu osobowego również nie ma wpływu na to, czy złodziej przerobi go na motorynke czy rozbije go o ściane...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Odejdź

Nie płacz

Poprostu odejdź

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jeżeli zorganizowałbyś rozgrywki i mi powierzył byś misje ich prowadzenia to oczywiście miałbys prawo do stwierdzenia żę Wam ze mną nie wyszło. To nie ja wepchałem sie do Waszej piaskownicy, ale to Wy przyszliscie, oczywiście zaproszeni, z zabawkami do mojej. Wiec po tym jak Was z piaskownicy wyprosiłem, ze złosci próbujecie w kieszeniach wynieść piasek, a w wiaderkach deski...

Ty widzisz to tak, ja na przykład widzę to tak: nie podobał nam się sposób, w jaki rządziłeś piaskownicą. Każdy zabrał swoje zabawki i wyszedł. Podpatrzyliśmy jak wygląda Twoja piaskownica i niedaleko zbudowaliśmy podobną. Prostokąt z desek z piaskiem w środku. U Ciebie w piaskownicy zorganizowałeś nam jeszcze konkurs na najładniejszy zamek z piasku, w połowie roztrzygnięty. W nowej piaskownicy kończymy konkurs (już bez Ciebie ale na dość podobnych zasadach), pamiętając kto zajmował dotychczas jakie miejsce. Za chwilę przybiegasz do nas i krzyczysz że robimy źle bo zbudowaliśmy taką samą piaskownicę a do tego kończymy konkurs z Twojej piaskownicy z kolejnością, którą z niej zapamiętaliśmy. My zaczynamy właśnie się bawić, Ty przybiegasz do nas naburmuszony; jak według Ciebie, przyglądamy się Tobie?

Bardzo ładny przykład

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Odejdź

Nie płacz

Poprostu odejdź



Słyszysz jakieś głosy w swojej głowie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Słyszysz jakieś głosy w swojej głowie ?


Ano słysze tylko musze odpalić programik żeby zobaczyć z której strony do mnie mówią

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Ty widzisz to tak, ja na przykład widzę to tak: nie podobał nam się sposób, w jaki rządziłeś piaskownicą. Każdy zabrał swoje zabawki i wyszedł. Podpatrzyliśmy jak wygląda Twoja piaskownica i niedaleko zbudowaliśmy podobną. Prostokąt z desek z piaskiem w środku. U Ciebie w piaskownicy zorganizowałeś nam jeszcze konkurs na najładniejszy zamek z piasku, w połowie roztrzygnięty. W nowej piaskownicy kończymy konkurs (już bez Ciebie ale na dość podobnych zasadach), pamiętając kto zajmował dotychczas jakie miejsce. Za chwilę przybiegasz do nas i krzyczysz że robimy źle bo zbudowaliśmy taką samą piaskownicę a do tego kończymy konkurs z Twojej piaskownicy z kolejnością, którą z niej zapamiętaliśmy. My zaczynamy właśnie się bawić, Ty przybiegasz do nas naburmuszony; jak według Ciebie, przyglądamy się Tobie?

Bardzo ładny przykład



Zasadniczo słuszny,ale z małymi ale. Skoro stać Was było na zbudowanie nowej piaskownicy (tu nie dziwie sie że wykorzystaliście ten sam projekt) to dlaczego nie stac Was na stworzenie własnego konkursu z własnymi zasadami ( tym bardziej że inne dzieci zostały zaproszone do mojej piaskownicy i razem sobie konkurs kończymy), tylko musicie kontynuować zabawe tego naburmuszonego.
A jeżeli chcemy być dokładni to musimy pamietać to, że nie zabraliście zabawek i wyszliście, ale zostaliście delikatnie wyproszeni.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Ano słysze tylko musze odpalić programik żeby zobaczyć z której strony do mnie mówią


Odpal, odpal. Tylko w samotności.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Ano słysze tylko musze odpalić programik żeby zobaczyć z której strony do mnie mówią

Ależ VAV, to chyba nie fair, inni starają się lokalizować bez "takich", gdzie Twoja moralność

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Zasadniczo słuszny,ale z małymi ale. Skoro stać Was było na zbudowanie nowej piaskownicy (tu nie dziwie sie że wykorzystaliście ten sam projekt) to dlaczego nie stac Was na stworzenie własnego konkursu z własnymi zasadami ( tym bardziej że inne dzieci zostały zaproszone do mojej piaskownicy i razem sobie konkurs kończymy), tylko musicie kontynuować zabawe tego naburmuszonego.
A jeżeli chcemy być dokładni to musimy pamietać to, że nie zabraliście zabawek i wyszliście, ale zostaliście delikatnie wyproszeni.


Zgadza się, wyproszono nas, boss się odpodobał ale sama zabawa była "w dechę" i bawimy się dalej bez niego. Na wielu okolicznych podwórkach bawią się podobnie to i my chcemy. Dla świętego spokoju poszliśmy do własnej piaskownicy, jeszcze trochę rzucamy się piachem i coś tam krzyczymy do siebie ale ogólnie idzie ku dobremu w naszej piaskownicy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Tomku co do twojego "prawa własności" do ligi to chciałem ci przypomnieć że sam fakt stwożenia czegoś nie czyni cię właścicielem (patrz np:umowa o dzieło) ty zrobiłeś coś dla ogułu (no chyba że wyłącznie dla siebie) więc oguł jako adresat jest właścicielem, ty tylko przez pewien czas byłeś dzirżycielem i to jak sie okazało naraziłeś własne dzieło na uszczerbek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:25.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions