Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Operation Flashpoint > M60 vs PK
Który karabin wg. Ciebie jest lepszy?
You do not have permission to vote on this poll.
m60 3 60.00%
PK 2 40.00%
W sumie: 5 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

M60 vs PK

a teraz ankieta: M60 vs PK czyli America vs Russia

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eses
okur.wa



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Re: M60 vs PK

quote:
Napisane oryginalnie przez Ut chaos
a teraz ankieta: M60 vs PK czyli America vs Russia


M60, choć parametry mają podobne w grze. I tak to jest chyba najmniej używana broń w MP. Jedynie VooDoo jest hardcore`owcem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eses Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eses Znajdź więcej post'ów przez  eses Dodaj eses do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eses prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

PK jest wedlug mnie lepsze z M60 nie potrafie strzelac i chyba sie juz nigdy nie naucze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaT
kierowca bombowca



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Talking

hmm
to zalezy od twoich ustawien ale u mnie jak masz aktualnie M60 to naciskasz lewy przycisk myszy i wtedy z lufy cos wylatuje ...
oczywiscie musisz miec amunicje ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaT Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaT Dodaj [FPP]KaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Czekaj , czekaj. Jak to bylo? Musze sobie to zapisac.
"naciskasz lewy przycisk myszy i wtedy z lufy cos wylatuje"
OK mam , teraz juz bede wiedzial co robic , moze kogos trafie

A tak powaznie to wole M60 , jakos mi tak bardziej przypada do gustu. Chodz jak mam PK to tez nie narzekam. Ale i tak jak zobacze gdzies porzucona bron to zaraz zmieniam

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

U mnie góruje PK nad M60. Jakoś lepiej mi przypadł do gustu celownik z PK niż z M60. To tak samo jak z miłością do kałacha, dragunova, Peugeota i UT.

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

A tak btw. to chyba lokalizacja mojego miejsca zamieszkania (Russia, Moscov) tłumaczy zamiłowanie do broni ruskich.

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaT
kierowca bombowca



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biała

zeczywiscie jestes z Moscow ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaT Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaT Dodaj [FPP]KaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

Jasne że z Moskwy. A tak btw. to nie zchodźmy z tematu ok?

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

ty nie pouczaj lepiej moderatora (wielkiego wspaniałego towarzysza KaTa) btw. tu wszystkie topici to glownie offtopic, btw2. trudno w moskwie kupic kałacha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaT
kierowca bombowca



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biała

tu jest tak malo postow, ze glupio by bylo kasowac posty offtopic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaT Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaT Dodaj [FPP]KaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

To by bylo dobre , moderator zjawia sie raz na tydzien i mialby zaraz kasowac wszystkie OT. 75% postow by odpadla Ale wlasnie za to lubimy KaTa. Daje nam pisac co myslimy. A pozatym nie ma tu jakis dupkow ktorzy by sobie nabijali posty wiec nie jest tak zle. Pomimo ze zdazaja sie tu male postoje w pisaniu i tak uwazam ze jest to najlepsze polskie forum OF. Same thebesciaki tu pisuja

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

teraz nabijanie nie ma i tak sensu bo znikneły wreszcie te zasrane liczniki a czy na forum jest mega fakin ql atmosfera czy tez ***owa (polskie forum oficjalne) zalezy od ludzi wypowiadajacych sie, adminow i moderatorow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:23.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions