Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > radiant !! pomocy szukam info na temat zamiany bsp file na pk3 file
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Exclamation radiant !! pomocy szukam info na temat zamiany bsp file na pk3 file

jesli ktos wie jak to zrobic prosze niech wytumaczy mi jak to zrobic ma ju troche zrobionej mapki i chce ja wyprubowac niewiem tylko jak ja zamienic na bsp plik na pk3 plik wiem tylko ze potrzebny jest arena plik i ze trzeba to jakos zipowac lub cos takiego pomocy ?!!??!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

hmm nie wiem o co ci dokladnie chodzi czy chcesz gotowa mape poslac w swiat czy chcesz poprostu obejrzec to co juz zrobiles jesli to 2 to poprostu starczy ze wrzucisz te mapke do base (lepiej utworzyc osobny folder maps w tymze katalogu) i odpalisz te mape odpalasz w ten sposob ze w konsoli piszesz
/map nazwamapy
podejrzewam ze narazie ci to powinno starczyc

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

chce zrobic pk3 file

wiem o co ci chodzi wiem ze mozna odpalic mapke z consoli juz to robilem chce zeby bylo ja widac w menu map jesli wiesz jak to zrobic napisz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: chce zrobic pk3 file

Potrzeba pliku .arena nie pamięatm już jak on wygląda ale rozpakuj sobie jakiś z pk3 oryginalnego i rozkmiń zawartość.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

dobra ma jakiegos drobnego faq'a co do robienia pk3 nie jest mojego autorstwa iwec moze byc trochy szorstki ja nie mialem nawet ochoty instalowac na powrot radianta bawic sie potem sprawdzac jak wychodzi
podaje po koleji jak mi kumpel tlumaczyl lopata :
robisz sobie katalog mojpak
robisz katalog mojpak/maps
kopiujesz tam bsp-a
robisz katalog mojpak/scripts
kopiujesz tam plik <nazwatwojejmapy>.arena
robisz katalog mojpak/textures
kopiujesz tam , wraz z katalogami wszystkie nowe [tzn dodane przez ciebie textury]
tak samo dodaje sie dzwieki , skiny itd
no i na koniec pakujesz to wszystko zip'em (winzipem)
i zmieniasz tylko nazwe pliku zip na pk3
pozdrawiam
ps
mam nadzieje ze okaze sie w minimalnym stopniu pomocne

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Exclamation prubowalem nie dziala

kiedy zmieniam nazwe wczasie zipowania czy po zipowaniu ?
stworzylem folder map i folder scripts do map wkladam moja mape test02.bsp do scripts test02.arena plik zipuje to wszystko razem do test02.zip i zmieniam na test02.pk3 wkladam do base folder sof2 i odpalam gre i nie dziala niema jej w menu map niewiem co zrobic kiedy odpalam z consoli z pliku bsp map chodzi mozna zmieniac typ gry na elim i dm niewiem co robic pomocy !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

tom przeczytaj po kolei to co ci napisalem
z tego co ty piszesz to robisz zle
sprobuj jeszcze 1 po kolei tego co ci napisalem pamietaj ze arena zawiera wlasnie informacje na temat tego jak ci bedzie sie wyswietlalo w menu i jakie beda napisy podczas ladowania
jesli bedziesz mial dalej problemy przeslij mi to ja ci postaram sie to zalatwic

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prubowalem nie dziala

A .arene dobrze napisałeś?

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions