Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > No w końcu wydali...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking No w końcu wydali...

Dla poprawności oraz dla tych co jeszcze nie wiedzą.
Zostało wydane pierwsze grywalne demko w wersji beta do zbliżającego się dodatku do RTCW --> Enemy Teritory.
Waży ono 100 MB zawiera jednbą mapę oraz całkowicie nowe niespodzianki. Ale ocenę pozostawiam Wam. Miłego testowania

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2003 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mniamusne jest!

Gdyby jeszcze zmienili te glosy ludkow to byloby kewl

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

No ja mam inne troszke zdanie. Niestety za bardzo nie pogram w to ET ze względu na wiekową już konfigurację sprzetu ( Cel 500 192 Ram Radeon 9100 ) ale zauważyłem że spadek fps na otwartej przestrzeni dotyczy tez nawet bardzo silnych kompów wiec myśle że wina lezy gdzieś po stronie kodu gry. To w końcu dopiero pierwsza beta. To co mi się podoba to zwiekszona rola enginerów ,wiecej broni, punktów doświadczenia narazie nie za bardzo sprawdzałem ale może być fajne. Cieszę się że widocznie zmienili siłę broni przede wszystkim wydaje mi sie że szybkostrzelnośc oraz celność SMGów ( Thomsona i Mp 40 ) teraz już raczej nie wychodzą akcje że klęczacy człowiek wali na pół mapy <przynajmniej takie odniosłem wrażenie) Zmiejszyła sie szybkość rozgrywki, bardzo zostały zmienione ckmy. Jak grałem engem to z wzniesionej własnoręcznie wieżyczki ( ta obok mostu) z ckmu kosiłem na dystans naprawdę spory... ckm stał się celny fajnie jest widzieć jak pod ostrzałem ckmu przez krzaki czołga się enginerr aliantów naprawiający most. Drugą fajną akcją jaką mi się udało to rozwalić strzałami z moździerza ( kierując się przeczuciem i patrzac gdzie walą moi żołnierze) czołg wraz z obstawą która go ochraniała , jak ktoś strzelał z moździerza to wie jaka to radocha załatwić kogoś tym
Szpieg/sniper nie wiem w sumie to nie grałem nim ale wyglada ok raz udało się nieźle namieszać jak nagle mój otworzył do mnie ogień.
Najlepiej byłoby jednak zagrać w ET na starych dobrych mapach.
taka base, beach, village, ice nabrały by nowego wymiaru

Z wiekszych wad to zrąbane głosy postaci ( voice chat RTCW rox ) , zadziwiająco mała liczba fps oraz lagi. ale to narazie beta. Pożyjemy zobaczymy czy ta gasienniczka przerodzi się w ślicznego motyla czy tez zostanei zwykła poczwarą ;-)

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
prankster
Soldier of DOOM



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Lublin

Unhappy

a skąd to wziąć? oba serwery z news na rtcw.wpp.pl odmówiły posłuszeństwa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil prankster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do prankster Znajdź więcej post'ów przez  prankster Dodaj prankster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać prankster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez prankster
a skąd to wziąć? oba serwery z news na rtcw.wpp.pl odmówiły posłuszeństwa.


Ja ściagnolem z chruptaka jak jeszcze działał bo już ponoć sie z niego ściagać nie da. Ale jest do ściagniecia w Wirtualnym Imperium Gier. Tylko serwów mało takich żeby mozna było sobie pograć w normalnych warunkach.
A tak by the way widzę że kolejny gracz z Lublina

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
prankster
Soldier of DOOM



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Lublin

Question et test i serv pod linux

a tak, z Lublina, chodź na tym forum chyba tylko gościnnie, raczej wolę MOHAA(s) (btw. polecam MOHAA i q3 na fpp.pronet.lublin.pl )

Niemniej jednak mam pytanie, gdyż kumpel miałby gdzie postawić ET test, ale trzeba nam serwer dedykowany pod linuxa (konsolę). Ktoś wie, gdzie coś takiego znaleźć?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil prankster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do prankster Znajdź więcej post'ów przez  prankster Dodaj prankster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać prankster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:59.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions