Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > 4Beginners > potrzebne komendy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
pythonic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bytom

potrzebne komendy

szukam komendy a w zasadzie opisow
seta gear FIAORWA - > to akurat z mojego configa
jakies sa odpowiednie litery do odpowiedniego sprzetu/spluwy?

kolejna rzecz jak zbindowac pistolet po jeden klawisz? tak zeby nie trzeba bylo nawalac prev/next?

na koniec
http://www.utscripts.net/scripts.html

kiedys byla taka strona ze skryptami do ut - czy ktos wie gdzie takie cos znalezc?
skonczylem grac w ut na wersji bodajze 2.3 albo 2.4
wiele sie od tego czasu zmienilo

brakuje mi takze mappackow (na kubus.rulez.pl nie widze zeby lezaly)

geeez chyba wracam na dobre
z gory dzieki za pomoc

__________________
Don't argue with stupid people beacause they drag you down to their level and beat you with experience.

Edytowane przez pythonic dnia 26-01-2003 o godz. 15:43

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pythonic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pythonic Znajdź więcej post'ów przez  pythonic Dodaj pythonic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pythonic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

www.urbanterror.de tam masz od geara, a skrypty to nie wiem :/

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 03:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: potrzebne komendy

quote:
Napisane oryginalnie przez pythonic

brakuje mi takze mappackow (na kubus.rulez.pl nie widze zeby lezaly)





http://kubus.rulez.pl/~markus/
:/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 01:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: potrzebne komendy

quote:
Napisane oryginalnie przez pythonic

kolejna rzecz jak zbindowac pistolet po jeden klawisz? tak zeby nie trzeba bylo nawalac prev/next?

http://www.utscripts.net/scripts.html




Bindowanie pistola pod jednym klawiszem:

\bind [klawisz] ut_weaptoggle sidearm

Tamta stronka ze skryptami jest juz od dawna kaputt ;p
W zalaczniku wrzucilem ci wszystkie skrypty jaki tam byly bodajrze,niewiem dokladnmie bo nigdy sie tym niebafilem

TUTAJ ponownie wychodzi brak strony dla n00bsow ;\\\\ scalator ciagle jest to aktualne ? :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pythonic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bytom

thx za odpowiedzi
dark_angel masz racje co do strony dla noobsow - takiej zawsze brakuje - mozna tam zadac pytania wrecz podstawowe....
choc nie zaliczylbym sie do nich osobiscie - na poczatku bede troche lamic bo nie gralem w ut hohohoho a moze dluzej
jednak jakbys spojrzal na date rejestracji na forum ;p
a gralem juz duzo wczesniej w ut :biggthumpup:

pozdro

__________________
Don't argue with stupid people beacause they drag you down to their level and beat you with experience.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pythonic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pythonic Znajdź więcej post'ów przez  pythonic Dodaj pythonic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pythonic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

portal ;D

quote:
Napisane oryginalnie przez pythonic
thx za odpowiedzi
dark_angel masz racje co do strony dla noobsow - takiej zawsze brakuje - mozna tam zadac pytania wrecz podstawowe....
choc nie zaliczylbym sie do nich osobiscie - na poczatku bede troche lamic bo nie gralem w ut hohohoho a moze dluzej
jednak jakbys spojrzal na date rejestracji na forum ;p
a gralem juz duzo wczesniej w ut :biggthumpup:

pozdro



no nieznamy sie bo ja zaczolem grac w ut jakies 5 miesiecy po tobie

Cos chodzily ploty ze strone taka bedzie robil scalator i ja bym chetnie chcial w tym pomuc bo portal Bobka umarl smiercia naturalna a ja chce cos dla sceny zrobic :O Zreszta mam na hd pare artykulow ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pythonic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bytom

no i byloby zarabiscie
ale widze ze panowie z UT zaczynaja balansowac gre - czyli wchodza w faze popelniania tych samych bledow jakie zrobil zespol ProMode - zaczeli rownowazyc gre oslabiac/wzmacniac bronie zmieniac szczegoly co zabilo smaczek grania w ProMode i ostatecznie skonczyli na cpma ktore przez wiele miesiecy nie moglo doczekac sie ver 1.0
a wzieli by przyklad z quake'a 1 - gra niedorobiona niezbalansowana a jakze miodna

co do noob_page bylaby fajan sprawa jak mowilem - co prawda pomagac nie bede bo brak czasu/wiedzy (udzielam sie w D2Exp) to chetnie bym z niej korzystal jak rowniez masa innych poczatkujacych

pozdo i dzieki za skrypty

__________________
Don't argue with stupid people beacause they drag you down to their level and beat you with experience.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2003 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pythonic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pythonic Znajdź więcej post'ów przez  pythonic Dodaj pythonic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pythonic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Darki...

dawaj co masz.
wrzucę na zwisa, będzie jakiś początek.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2003 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Darki...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
dawaj co masz.
wrzucę na zwisa, będzie jakiś początek.



Stronka jest juz baaardzo blisko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 07:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

http://www.desrat.com/modules.php?o...les&secid=2

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pythonic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bytom

dzieki za link bardzo fajny

dodatkwe pytanie mam
ile max fps powinno byc w ut?
chodzi mi o to ze np promode chodzil najlepiej ze 125fps
czy w ut tez jest jakas liczba fps przy ktorej najlepiej grac?

druga sprawa to rate - o co z tym ustawieniem chodzi (co to daje?) lepiej miec maxymalna dozwolona wartosc (chyba 10000 bo inaczej PB wywala) czy to zalezy od lacza jakie sie ma?

sprawa ostatnia - nie potrafie znalezc skryptu na zoom_in/out
sam zrobilem takowy na podstawie innych oraz wlasnych doswiadczen z promode ale nie dziala zbyt dobrze tzn dziala ok z G36 ale z psg i sr8 niezbyt z powodu kilku poziomow zooomu jakie posiadaja snajperki
natomiast G36 ma jeden poziom i tu jest ok
gdyby ktos sie w to bawil i znalazl rozwiazanie to prosze dac zink!
pozdro all

__________________
Don't argue with stupid people beacause they drag you down to their level and beat you with experience.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pythonic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pythonic Znajdź więcej post'ów przez  pythonic Dodaj pythonic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pythonic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

maxfps to w zaleznosci od kompa ale podobno najlepsze wartosci to 55, 83, 125
rate jest zwykle ograniczany przez adminow do 10000 zeby server nie lagowal, i tak to zalezy od twojego lacza. z tego co pamietam dla sdi[128] to ok 3000+ a dla neo[512] 7000+
ja mam zoom in/out na scrollu, a wylaczam zoom zmieniajac bron i to moim zdaniem jest najlepsze rozwiazanie

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pythonic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bytom

hmmm
sprobuje opcji bez skryptu i zbinduje na prawym myszy tylko zoom_in
zobaczymy
co do rate - mam sdi wiec co mam ustawic 3000-10000?
czy w okolicy 3k?
szczerzemowiac nierozumiem dzialania komendy dlatego sie wyptuje
rownie dobrze ktos moze mi poradzic zle i tez mu uwierze :p
z tego co pamietam na promode mialem ustawione 25k
i w ogole dzieki za odpowiedz

btw
sniezek ja ciebie skads kojarze>:? byles moze w bia?
hmmm:|

__________________
Don't argue with stupid people beacause they drag you down to their level and beat you with experience.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pythonic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pythonic Znajdź więcej post'ów przez  pythonic Dodaj pythonic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pythonic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ustaw 3000 mysle, 25000 jest dla LAN

bylem nawet czasem ze mna rozmawiasz na gg

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pythonic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bytom

na gg
to mnie zatkalo
ktos ty? :p
na gg mam jagged sxl maro chester deen v3killer pwael duk3

__________________
Don't argue with stupid people beacause they drag you down to their level and beat you with experience.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pythonic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pythonic Znajdź więcej post'ów przez  pythonic Dodaj pythonic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pythonic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

mam wybrac nick? ok wybieram maro :>>>

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
ustaw 3000 mysle, 25000 jest dla LAN

bylem nawet czasem ze mna rozmawiasz na gg




Proponuje jednak ustawic rate na 8000 ;r

Fps ,im wiecej tym lepiej ;p
Ale jak wiadomo UrT ma wieksze wymagania niz q3 a do tego komnda /r_picmip jest zablokowana do 3 wiec ciezko jest wyciagnac wiecej fps ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
a wylaczam zoom zmieniajac bron i to moim zdaniem jest najlepsze rozwiazanie




też mi się tak wydawało
póki nie pospectowałem kolesia, który zza ściany usłyszał zmienianą giwerę.
na ricochecie chyba, czy coś. niestety - zmiana broni jest słyszalna a wyłączenie zooma nie.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh a moze to on zmienil bron bo slyszal ze przeciwnik sie zbliza , a z bliska nie strzela sie z sr8/psg1 wiec zmienil na secondary

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:59.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions