Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Tolerancja, dyskriminacja itp.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Tolerancja, dyskriminacja itp.

Na poczatku kcialbym podkreslic, ze zalozylem te konto tylko po to, zeby poruszyc ten temat na duza skale (wiec pefnie cos bedzie z******). Martwi mnie jedno:
Jak moze polska scena RTCW sie rozwijac, gdy starsi gracze nie toleruja tych mlodszyc (np. mnie)?

Grajac na serverze TaQ jako medyk bardzo dobrze mi idzie dostaje propozycje przyjecia do klanu i... klops... jak zobaczyli w GG mo wiek (14) od razu powiedzieli, ze z dzieciakami nie graja... noz ****... gralem od tych "doroslych" z 5 razy lepiej i tylko dlatego, ze mam malo lat nie przyjeli mnie do klanu... moze sie bali porazki z "dzieciakiem"? Mlodszy nie zawsze znaczy gorszy... uwierzcie... dam przyklad: na podwrorku nie ma rownego mnie w Kingpina... miotam wszystkich nawet 17 latkoof, ktorzy wcale tacy ciency nie sa... moge sie zalozyc, ze odpowiedzi beda w stylu: "to chyba ci kolesie z kimi grales, nie wiedza czym sie strzela", ale mi to wisi mozecie nawet napisac cos obrazliwego na mnie... mam was w dupie poprostu i pisze to tylko, zeby przemowic wam do rozumoof... prawdopodobnie przeczyta to klan lider pefnoge klanu do ktoego obecnie sie staram dostac i znoof zostane na lodzie... a najbardziej co mnie wqrwilo to klan *** (ocenzurowano), ktorzy przyjmuja graczy na poziomie 6scio latkoof, w regulaminie maja podkreslone, ze trzeba miec co najmiej 18 lat, a w GB (czyt. guest book (kacik dal lam)) napisali, ze przyjmuja tylko doroslych, bo dzieci ida wczesnie spac _-_
Wiec przemawiam do was "dorosli", zebyscie nie lekcewazyli "dzieciakoof" tylko dlatego, ze sa od was lepsi ... czy dla klanu nie jest najwazniejsze dobry zawodnik??? Od tych przykrych incydentoof odechcialo mi sie juz w to grac... mam kilka pomysloof w zapasie jak tu pomoc "dzieciakom":
1. Po prostu tworzyc klany dla dzieciakoof, ktore w przyszlosci stworzylyby lige dzieciakoof.
2. Niech klany pojda w slady pilki noznej i stworzyly oddzialy junioroof w klanie i juniorowie by trenowali z doroslymi i jak dorysli uznaja ich za przygotowanych to przeniosa ich do squadu glownego.

Na pefno ten drugi pomysl lepszy... ALE I TAK NAJLEPIEJ BYLOBY, GDYBYSCIE POPROSTU PRZYJELI DO MYSLI FAKT, ZE MLODZI UMIA GRAC I NIE CHODZA PO DOBRANOCCE SPAC!!!

A jak macie mnie w dupie to pozastaje tylko isc do jakiegos hipermarketu i spisac cd keya, by moc grac na innych servarach niz wy!!! (na serio ta metoda dziala)

Pamientajcie, ze wiek nie swiadczy o dojrzalosci jesli nie mozecie zaakceptowac "nas" to znaczy, ze to wy nie dorosliliscie do swojego wieku... tak wogule w scenie RTCW czym sie roznimy??? lubimy to samo, gramy w to samo i co najwazniejsze POWINNISMY trzymac sie razem!!! jestesmy tematem taboo niczym kultura hip hopowa dlatego niezaleznie od wieku musimy godnie reprezentowac siebie!!! Tą postawa nigdy nie naklonicie do rozwoju naszej kultury tylko sprawicie,ze niedlugo zaniknie, bo wy niedlugo "dorosniecie" i porzucicie granie a przez was mlodzi nie beda kcieli brac udzial w roznych rodziajach klanch!!! Moze to ostatnie zdania sa naciagniete, ale napefno to co zaczeliscie nie mozecie skonczyc!!! musicie sprawic by inni to niesli za was!!!
I **** czemu dajecie ta poejbana cenzure?!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

No trzeba mu przyznać, że przyjemnie się z nim gra. A tak pozatym to sie nie przejmuj. Nie wydaje mi się, aby większości przeszkadzał twój wiek. Co innego mój, 21 latek-taki staruszek przy kompie co dalej bawi się jak dziecko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez Kabu
No trzeba mu przyznać, że przyjemnie się z nim gra. A tak pozatym to sie nie przejmuj. Nie wydaje mi się, aby większości przeszkadzał twój wiek. Co innego mój, 21 latek-taki staruszek przy kompie co dalej bawi się jak dziecko


heh srednia wieku w C4 23 lata... **** ale mu starzy co sie bawimy jak dzieci))

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWEK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Swoopsk

U nas srednia wieku tez wynosi ok. 23 i tez nie przyjelibysmy 14 latka nawet jakby wymiatal jak malo kto.Po prostu w klanie spedza sie ze soba wiele czasu czy to na serwach czy na ircu i ludziom wygodniej sie dogadywac,jest sporo wspolnych tematow do dyskusji i obsmiania itd. itp. ....

__________________
[BK]AWEK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWEK Znajdź więcej post'ów przez  AWEK Dodaj AWEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

eh, przerzuc sie na cos, w co gra sie 1/1
jakos venom w q3 pokazal klase mimo ze byl w twoim wieku, wtedy to zbieral najwieksze laury.
Jakos z niego sie nikt nie smial

Nie wjezdzaj tu ze swoimi kompleksami.
3 lata temu motalem w q2 i jakos nikt nie zarzucal mi ze jestem gowniarz,
zalozylem klan, jako najmlodszy bylecm CL'em. Po prostu trzeba reprezentowac soba jakis poziom, nie tylko skilla...
Majac 15 lat kierowalem PLQ2, wiec nie widze przeszkod co do wieku

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez AWEK
U nas srednia wieku tez wynosi ok. 23 i tez nie przyjelibysmy 14 latka nawet jakby wymiatal jak malo kto.Po prostu w klanie spedza sie ze soba wiele czasu czy to na serwach czy na ircu i ludziom wygodniej sie dogadywac,jest sporo wspolnych tematow do dyskusji i obsmiania itd. itp. ....


heh no to looz... ja sobie z parowa gadam przez GG i jest inteligentniejszy niz niektorzy "dorosli" z innych klanow... zreszta imho i w BK sie paru znajdzie ktorzy sie zachowuja jak dzieci...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


heh no to looz... ja sobie z parowa gadam przez GG



Hehz znaczy dobrze cie wyczulem p-filu

*kiddin*

--------------

Bylem ciekaw co napisza inni, ja sie wypowiem tak :

Co do wieku nic nie mam, ale statystycznie rzecz biorac mlodzi membersi w klanach robia najwiecej trzody i sa najmniej lojalni. Mowie ogolnie. Co do twojej osoby powiem tak: post tego typu jest lekko zabawny ala dziecko placzace w koncie ze nie chca je wspuscic na film od 18... bo ja kce! mamoooooooo.......

Kazdy klan ma swoje zasady i to jego prawo i przywilej i nic nam do tego czy jedni zrzeszaja tylko rolnikow czy inni gosci pow 20 lat czy ponizej 10... Posumuje twoje wystapienie tutaj... pokazujac palcem fragmenty twoje o cenzurze... co to ma byc? board ma swoje proste zasady nie pasuje nie pisz. Za przemycanie wulgaryzmow powinien byc skaskowany i tyle, jednak wrozka Pi sie usmiechnela do moderow i zostal zeby inni mogli czytac

Znam paru fajnych gosci mlodych grajacych w gry FPP, ale ty jestes pierwszym ktory cierpi na dyskryminacje, proponuje proste rozwiazanie: nie chwal sie wiekiem albo wpadnij za pare lat i to tyle jesli chodzi o realia. Napisanie 200 postow o tym nic nie zmieni, zycie to dzungla a za kazdym drzewem moze byc panzerka-lamerka

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Imho jestescie nietolerancyjni i to nieladnie

Chlopak nie ma kompleksow tylko martwi go ze nikt go nie chce - dlaczego? Dlatego ze uwazacie, iz ze wzgledu na wiek nie da sie z nim pogadac.. A wybaczcie ale z tego co widze np na #wolfpl to tam tez nie ida zbyt inteligentne gadki - pomimo tego ze srednia wieku jest wieksza... imho nie powinno sie zamykac drzwi komus kto chce a nie moze bo jest mlodszy...

Zim - nie wyskakuj z textem typu - znajdz sobie cos w co sie gra 1v1... koledze podoba sie teamowy wolfenstein wiec po co mu karzesz sie przerzucic na inna gre???

Shame on you koledzy ....

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Imho jestescie nietolerancyjni i to nieladnie

Chlopak nie ma kompleksow tylko martwi go ze nikt go nie chce - dlaczego? Dlatego ze uwazacie, iz ze wzgledu na wiek nie da sie z nim pogadac.. A wybaczcie ale z tego co widze np na #wolfpl to tam tez nie ida zbyt inteligentne gadki - pomimo tego ze srednia wieku jest wieksza... imho nie powinno sie zamykac drzwi komus kto chce a nie moze bo jest mlodszy...

Shame on you koledzy ....



Mamo Saari

Ja mialem w klanie CSa nawet 14latka W POISON tez czesc jest mlodsza... mi nie chodzi o wiek ale o forme tege posta. Pozatym nie bajaj bo zycie to nie bajka nawkladasz mu do glowy ladnych slowek a chlopak przylozy tylkiem o beton , bo Saari mowilaaaa kiddin hehe

No i pisal ze gdzie tam chce isc , pewnie do C4 skoro shiro go molestuje

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Mamo Saari

Ja mialem w klanie CSa nawet 14latka W POISON tez czesc jest mlodsza... mi nie chodzi o wiek ale o forme tege posta. Pozatym nie bajaj bo zycie to nie bajka nawkladasz mu do glowy ladnych slowek a chlopak przylozy tylkiem o beton , bo Saari mowilaaaa kiddin hehe

No i pisal ze gdzie tam chce isc , pewnie do C4 skoro shiro go molestuje



Do C4 to ja go chce zwerbowac..po przeczytaniu posta zaczalem wlasnie z nim gadac...naprawde spoko gosc...nie oceniajmy ludzi po wieku oki?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Dark - ja do Ciebie nic nie mam ...
Ale nie podobaja mi sie posty w stylu :

"nie przyjelibysmy nawet jak by nie wiem jak dobrze gral"
"przerzuc sie na cos innego"

to jest pasqdne podejscie do czlowieka ktory ma takie samo jak my prawo grania w gry i byci w tej spolecznosci, a ktorego coponiektorzy traktuja z gory...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 00:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Przeciesh pisalem ze nie oceniam po wieku jednostek.

Saari tak masz racje. Imho jedni z najlepszych graczy sa zazwyczaj mlodzi

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Saari a może napiszesz coś o sexistowskim podejściu męskiej części graczy, ciekawe czy spotkałaś się z czymś takim ??

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
Saari a może napiszesz coś o sexistowskim podejściu męskiej części graczy, ciekawe czy spotkałaś się z czymś takim ??


Jesli juz zartujemy to mnie interesuje czy cie dyskryminuja w "trudnych dniach" i czy to ma wplyw na gemeplay

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Darkxeno lepiej uważaj bo Twoja wypowieź może być dla Saari przykładem sexistowskiego podejścia

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
Darkxeno lepiej uważaj bo Twoja wypowieź może być dla Saari przykładem sexistowskiego podejścia


Heheh no co ty chyba nie znasz naszej Wilczycy ona sie tym nie przejmie. Predzej bym dostal surowym kotletem od swojej lepszej polowy przez ryjek

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mozecie sobie mowic co chcecie ale wszelkie seksistowskie podejscia koncza sie gdy slabym glosem krzyczycie: MEDIC!
Wtedy jestem potrzebna hehe

A tak serio to niestety spotkalam sie juz z kilkoma przypadkami dziwnego traktowania mnie ze wzgledu na to ze jestem plci zenskiej - pod tym wzgledem jednak quakerzy sa troche lepsi

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Mozecie sobie mowic co chcecie ale wszelkie seksistowskie podejscia koncza sie gdy slabym glosem krzyczycie: MEDIC!
Wtedy jestem potrzebna hehe

A tak serio to niestety spotkalam sie juz z kilkoma przypadkami dziwnego traktowania mnie ze wzgledu na to ze jestem plci zenskiej - pod tym wzgledem jednak quakerzy sa troche lepsi



Heeh no tak medyk dlatego dzis cie nie spotkalem mimo ze gralas gdzie po katach siedzialas

Jak beda jakies razace zachowania na naszych serwach to zglaszac jak juz mowilem, tyczy sie to wszystkiego co chamskie i wuglarne. Lacznie z votingiem kicka za nic.

Saari jakos cie brakowalo jak ploneli twoi pod AAgun Zreszta nie bylo co zbierac robilem tosty od razu

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Pod AAgun nie podchodzilam za czesto bo trup sie scielil ostro w wagonach i na placyku, nie mozna zrobic tak zeby wszyscy medycy lecieli za jednym kolesiem do objectiva a reszte zolniezy zostawiali na pastwe losu

Druga sprawa - JA SIE PO KATACH NIE CHOWAM Zazwyczaj latam od jednego kranca pola bitwy na drugie gdy widze strzykawke - nawet jak nie mam naboi

Poza tym nie mow ze mnie nie widziales bo na 100% przynajmniej ze dwa razy mialam napis "You killed [poison]darkxeno"

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari

Poza tym nie mow ze mnie nie widziales bo na 100% przynajmniej ze dwa razy mialam napis "You killed [poison]darkxeno"


Nie moze byc ! to prowokacja przeca ja pod AA gun bylem wtedy zadne saari tam nie podchodzily. Za to na bitch mialem zla passe i mnie faktycznie podnosilas raz zarazem , niestety flamer do wszystkiego sie nie nadaje

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari

Zim - nie wyskakuj z textem typu - znajdz sobie cos w co sie gra 1v1... koledze podoba sie teamowy wolfenstein wiec po co mu




to byla ironia
Trzeba miec troche samozaparcia zeby cos osiagnac, a nie beczec po boardach...
Mnie jakos sie udalo, mimo swoje mlodego wieku

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Talking Heh

ZimZum czego saksowales temat "Prafda o Was"??? Pefnie jestes jednym z opisywanych

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

pewnie dlatego ze byl strasznie prymitywny i znow dales popis pokazujac kolejne kompleksy.
BTW. 14latkow nie wpuszczaja na dyskoteki..
Jeszcze jeden taki wyskok i +b

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

no i co z tego ze 14 latkoof nie wpuszcaja na disco... chyba zle doczytales
PS O co ci chodzilo w slowie "prymitywny" powiedzialem tylko jak ja sobie was wyobrazam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

o twoje slownictwo i sposob przekazywania mysli...
Do teg oobrazales czytelnikow boarda i scene rtcw

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

wiek nie jest decydujacym czynikiem jesli chodzi o to jaki poziom soba reprezentuje czlowiek, to samo dotyczy jego poziomu grania ... i tu sie zgadzam
jednak przez sposob w ajki wyraziles swoja opinie postwail cie na rowniz tymi o ktorych piszesz ze nie przyjmuja dzieciakow - protestujesz przeciw takiemu stanowisku a sam wchodza na board sam uogolniasz i traktujesz piszacych jako potencjalnych lub rzeczywistych wrogow, zastanow sie czy twoje " O co ci chodzilo w slowie "prymitywny" powiedzialem tylko jak ja sobie was wyobrazam" - nie jest rownoznaczne z uwazaniem ciebie prze innych za glupie dziecko [no offence]

a wulgaryzmy sa kasowane zeby utrzymac merytorycznosc dyskusji bo jak komus argumentow albo slow brakuje to zaraz sie rwie do bluzgania ...

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Zdenerwowalem sie, bo odpawiadaliscie nie powaznie na tamtego posta i napisalem "Prafda o Was"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

nie ma powodu sie denerwowac bo poruszajac taki topic mozna z gory zalozyc ze odpowiedzi beda krancowo rozbiezne
po drugie kazdy ma prawo do wlasnego zdania w tym temacie a klany moga prowadzic rekrutacje wg wlasnych zasad
moje zdanie jest takie - kazdy czlowiek jest indywidualnoscia i kazde uogolnianie na mlodych - starych, leworecznych - praworecznych czy jakiekolwiek inne nie jest rzecza madra, kazdy czlowiek jest inny. tyle ode mnie pozdr

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

a ja tam toleruje wszystkich (no moze prawie) i nie dyskryminuje nikogo ze wzgledu na wiek, sam sie tez nie denerwuje i nie jest to zadna hanba dla mnie przegrac z mlodszym - po prostu jest lepszy i tyle (pisze ogolnie prosze nie odnosic to do postaci wystepujacych w tym temacie :p :p) w RTCW jest moze i w sumie latwiej przegrac bo w 99% nie wiem czy po raz n-ty ubil mnie 16 latek czy 13 latek i szczerze powiedziawszy nie bardzo mnie to interesuje wazne zeby kulturka byla i duch walki i przestrzeganie regul i bedzie ok. Ale wracajac do tematu to sadze ze wiekszosc starszych czuje sie bardzo zle i strasznie wkurza gdy ogrywaja ich mlodsi i stad ten problem, ale niestety takie zycie - wraz z wiekiem reflex spada, oko nie to co kiedys, rece sie trzesa, mozg wypalony przez . Wiec ja radze tak jak ja mam (na GG bo tutaj chyba mi sie wpisalo)i jak radzil Dark nie wpisuj wieku i bedzie ok! Albo wpisz sobie 1975 i zobaczysz jaki bedziesz mial szacuneczek - jak to sie mowi czego oczy nie widza tego sercu nie zal!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide

Nie moze byc ! to prowokacja



No coz... ja jestem zlosliwa i pasqdna

quote:
przeca ja pod AA gun bylem wtedy zadne saari tam nie podchodzily.


Oj zdarzylo sie Saarikom przejsc tamtedy pare razy, a takze zamordowac pana DarkXeno ktory teraz sie przyznac nie chce.. albo nie pamieta hihi

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:42.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions