Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Liga Slizg ala trampek
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Liga Slizg ala trampek

Jestem ciekaw jak to wszystko bedzie przebiegalo. Przez ostatni miesiac stronka Slizgu byla non stop nie czynna. Dzisiaj tez ( 11:36 ). Jak bedzie ta organizacja przebiegala? Czy tak samo jak trampek pisze lub serwer konfiguruje? Jezeli mylil sie on tyle razy posadzajac ludzi o czitowanie to czy powinien zasiadać w radzie i sedziowac mecze ? Czy padna kolejne posadzenia ? Zobaczymy niedlugo. Niedlugo losowanie . Liga rusza oby sie tylko nie rozpadla w wyniku jakis szmmerow miedzy klanami .

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Lepiej się zamknij

Stronka nie działa bo mamy w slizgu małe awarie
A ty nie komentuj bo i tak nie grasz w żadnym hehe
I lepiej się na losowaniu nie pokazuj bo i tak cię nie wpuszcze (za te komentaże)
A na finały to już wogle nawet nie zaglądaj bo będziesz mugł tylko przez szybe popatrzeć. Hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Trampek nie gram na razie w zadnym klanie bo nie mam czasu na gre. Wdzisz ja mam na razie ambitne plany na przyszlosc a nie tylko cs ( szkola, wkrotce zona ). Ponadto niedlugo bede mial stalke w domciu i wypasiony komp jak dobrze pojdzie wtedy moze sie do jakiegos klanu bede staral dostac a na razie gram tylko z pracy na kiepskim kompie by wyczucia nie stracic. Skonczyly sie dla mnie czasy kiedy po wyjsciu z pracy siedzialem w cafe po 5 h dziennie i gralem. Na razie moj skill po 1,5 miesiaca nie grania znacznie opadl. i to jest fakt.

Kto mnie nie wpusci Trampeczku ?????? do srodka ty ? :>>>>>
Nie denerwuj mnie bo mnie zab boli i wpadam w szal.Bo wpadne na losowanie i ci blache sprzedam ;P ;)

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

ViV ma racje co do sprawnosci serverow itp.

Ale Lana zawsze mamy sprawnego a pozatym jedynie klan [SlizG] gra stad... wiec najwyzej oni odpadna

A co do sprawnosci dzialania to Trampek przesiaduje caly dzionek tutaj.... wiec chyba cosik dopilnuje tylkoz e znajac go to on sie zabiera za duzo spraw a nie konczy zadnej

Gra Ligowa bedzie rozgrywana na innych serverach too ktore przewaznie 24 na dobe sa sprawne...

and dopisze ze ja duzo w sprawie ligi nie bede pomagal poniewaz mi za to nieplaca i niemam zbytnio czasu na to .. chociarz jesli znajde troszeczke czasu to wspomoge

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
Trampek nie gram na razie w zadnym klanie bo nie mam czasu na gre. Wdzisz ja mam na razie ambitne plany na przyszlosc a nie tylko cs ( szkola, wkrotce zona ). Ponadto niedlugo bede mial stalke w domciu i wypasiony komp jak dobrze pojdzie wtedy moze sie do jakiegos klanu bede staral dostac a na razie gram tylko z pracy na kiepskim kompie by wyczucia nie stracic. Skonczyly sie dla mnie czasy kiedy po wyjsciu z pracy siedzialem w cafe po 5 h dziennie i gralem. Na razie moj skill po 1,5 miesiaca nie grania znacznie opadl. i to jest fakt.

Kto mnie nie wpusci Trampeczku ?????? do srodka ty ? :>>>>>
Nie denerwuj mnie bo mnie zab boli i wpadam w szal.Bo wpadne na losowanie i ci blache sprzedam

Pozdro



widze ze sie tak dzieje bo zadko grasz
a liga sie odbedzie bo nie pracuje przy niej tylko trampek ale tez wiele innych osob
wiec warhead dawno ciebie nie bylo wpadl bys ale nie koniecznie na blache

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
Trampek nie gram na razie w zadnym klanie bo nie mam czasu na gre. Wdzisz ja mam na razie ambitne plany na przyszlosc a nie tylko cs ( szkola, wkrotce zona ). Ponadto niedlugo bede mial stalke w domciu i wypasiony komp jak dobrze pojdzie wtedy moze sie do jakiegos klanu bede staral dostac a na razie gram tylko z pracy na kiepskim kompie by wyczucia nie stracic. Skonczyly sie dla mnie czasy kiedy po wyjsciu z pracy siedzialem w cafe po 5 h dziennie i gralem. Na razie moj skill po 1,5 miesiaca nie grania znacznie opadl. i to jest fakt.

Kto mnie nie wpusci Trampeczku ?????? do srodka ty ? :>>>>>
Nie denerwuj mnie bo mnie zab boli i wpadam w szal.Bo wpadne na losowanie i ci blache sprzedam

Pozdro



A do lokalu wejdziesz ale tyljko na dole bo jak nie to Pujde Do Pani IWONY i wtedy to do lokalu nie wejdzisz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Traper jeszcze pare takich slow i ja pojde do Pani Iwonki i cie wy*******i na zbity pysk...
zamknij ta wrescie jape i rob co masz robic.... kazdy ma wstep do Klubu i ty o tym nie bedziesz decydowal kto nie a kto tak.... koniec dyskusji.

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Kim jest tajemnicza pani IWONA ?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Pewnie jakas wozna

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 06:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

BueHeHe

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 06:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
Traper jeszcze pare takich slow i ja pojde do Pani Iwonki i cie wy*******i na zbity pysk...
zamknij ta wrescie jape i rob co masz robic.... kazdy ma wstep do Klubu i ty o tym nie bedziesz decydowal kto nie a kto tak.... koniec dyskusji.



Ciach

dobrze gada polac mu ))

Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Liga Slizg ala trampek

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
Jestem ciekaw jak to wszystko bedzie przebiegalo. Przez ostatni miesiac stronka Slizgu byla non stop nie czynna. Dzisiaj tez ( 11:36 ). Jak bedzie ta organizacja przebiegala? Czy tak samo jak trampek pisze lub serwer konfiguruje? Jezeli mylil sie on tyle razy posadzajac ludzi o czitowanie to czy powinien zasiadać w radzie i sedziowac mecze ? Czy padna kolejne posadzenia ? Zobaczymy niedlugo. Niedlugo losowanie . Liga rusza oby sie tylko nie rozpadla w wyniku jakis szmmerow miedzy klanami .

Pozdro


moim zdainem TRAPPEREK sobie poradzi, tak sie zaangazowal ze watpie aby nie wyszlo, Ciapa byl na rozmowie ze sponsorami i wogole! wierze w TRAPPERA i mysle ze nie bedzie wiekszych wpadek! a co do stronki to specjalnie na te lige postawiona zostala wiec spoko

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

EEeeeeee Ja bylem na rozmowie ze sponsorami ? hmmm kur... ja chyba wszystko przesypiam wogole kto tak powiedzial ze bylem ?

ViV : co slychac ?

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
EEeeeeee Ja bylem na rozmowie ze sponsorami ? hmmm kur... ja chyba wszystko przesypiam wogole kto tak powiedzial ze bylem ?

ViV : co slychac ?



heh...a moze ja sie przeslyszalem...ale TRAPPER mowil ze umowil cie z LOGITECH...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ViV : co slychac ? [/B][/QUOTE]

Tak jak napisalem szkola, praca, prawie zona ))
Nie mam czasu juz tak pogrywac jak kiedys ))
Teraz sesja ,kasy brak ,auto do naprawy, zęba beda mi usówac, dziadek mi umarl, nie dali mi podwyzki, jeden egazmin w plecy.
Jak to milo sie dobrze trzymac zdziwieni ze nie mam czasu na cs a w kafe ? ))

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
ViV : co slychac ?


Tak jak napisalem szkola, praca, prawie zona ))
Nie mam czasu juz tak pogrywac jak kiedys ))
Teraz sesja ,kasy brak ,auto do naprawy, zęba beda mi usówac, dziadek mi umarl, nie dali mi podwyzki, jeden egazmin w plecy.
Jak to milo sie dobrze trzymac zdziwieni ze nie mam czasu na cs a w kafe ? ))

Pozdro [/B][/QUOTE]

vivie mozesz podac maila do siebie bo dokladnie nie znam a mam pare spraw do ciebie

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG]^PUSIEK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

JA *******E JAKIE WY MACIE PROBLEMY LoL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG]^PUSIEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG]^PUSIEK Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG]^PUSIEK Dodaj [SlizG]^PUSIEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG]^PUSIEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

eeeeeeee Adax mnie ????? Traper znowu Bajki pisze ?

Nasz nowy Tuwim !

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 09:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rimo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: warszawa

Smile

trempek to zawsze bajki pisze nawet jak spi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rimo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rimo Znajdź więcej post'ów przez  rimo Dodaj rimo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rimo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking To nie Ciapa.........

tym razem Adax bajke nową pisze bo to Ciacho jest umuwiony a nie ciapa

Oj Adax słuchaj co się muwi bo do mnie już są pretęsje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: To nie Ciapa.........

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
tym razem Adax bajke nową pisze bo to Ciacho jest umuwiony a nie ciapa

Oj Adax słuchaj co się muwi bo do mnie już są pretęsje.


hahaahahahah...mowilem ze moglem sie przeslyszec albo TRAPPER jakos niewyraznie mowil i te sprawy!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hmmm lol......
Jezeli chodzi o lige to podchodzilem do niej bardzo sceptycznie.....
Ale.......wlasnie jest jedno ale zapisalo sie juz 100 klanow i jako cl [SlizG] cos tam musze wspomoc traperka.....ale jest jeszcze jedna sprawa TRAPPER JEZELI NIE ZOBACZE PALLADINA NA NASZYM SERVERZE W CIAGU 3 DNI TO BEDZIESZ MIAL DO KONCA POBYTU W SLIZGU PRZE****** .

No to chyba na tyle

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:13.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions