Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Rekord w długości gry w Wolf-a (34 h)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Rekord w długości gry w Wolf-a (34 h)

Prawie 36 godzin pod rząd od soboty 12.01.2002 do niedzieli - nie licząc dwugodzinnej przerwy na spanie w niedziele pomiędzy 8.00 a 10.00 ( Większość gier na serwerze Taq Katowice i Orc ). W sobote przyszedłem do pracy na 10.00 . Godziny pracy firmy w sobote są od 10.00 do 14.00 . Ne było dużo klientów także nikt mi nie przeszkadzał . Po 14.00 kiedy teoretycznie powinienem skończyć prace szaleństwo zaczęło się na dobre . Nie licząc klilku telefonów do rodziny że zaraz wracam.
Ktoś może pomyśleć że jestem chorym człowiekiem ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć że muszęw wziąść miesieczny rozbrat z Wolfem ze względu na zbliżającąsię sesje na studiach zaocznych i zmiane pracy ( w której chyba niestety nie będę mógł już tak dowoli korzystać z netu , a gra na modemie to g...no nie gra ) . Kiedyś dawno dawno temu w czasach Q1 Q2 też się pogrywało całymi nockami ale przynajmniej dla mnie rewelacyjny QuakeWorld nie wciągnął mnie na tyle żeby grać pod rząd ponad 30 godzin .
Słyszałem kiedyś o gościu z USA który umarł przed ekranem przy Counter-Strike-u . Grał chyba pare dni bez przerwy - posilał się amfetaminą . Ponieważ w Counter-Strikea prawie wogóle nie grałem zastanawiałem się co to za walnięty maniak który przy jednej grze może grać pare dni pod rząd . Teraz po miesięcznym graniu w Wolfa ( szkoda że tak późno zacząłem - najpierw zagrałem w pełną wersje a później w test )) ) mogę zrozumieć tego gościa . W końcu Counter-Strike i Wolf są troch do siebie podobne i wciągające jak wir w wannie po wyjęciu korka .
Nie wiem czy na 36 godzinach skończyłoby się gdyby nie to że w poniedziałek znów musiałem iść do pracy i przynajmniej dobrze się wykąpać

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

nie bede tego komentowal!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Rekord w długości gry w Wolf-a (34 h)

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Prawie 36 godzin pod rząd od soboty 12.01.2002 do niedzieli - nie licząc dwugodzinnej przerwy na spanie w niedziele pomiędzy 8.00 a 10.00 ( Większość gier na serwerze Taq Katowice i Orc ). W sobote przyszedłem do pracy na 10.00 . Godziny pracy firmy w sobote są od 10.00 do 14.00 . Ne było dużo klientów także nikt mi nie przeszkadzał . Po 14.00 kiedy teoretycznie powinienem skończyć prace szaleństwo zaczęło się na dobre . Nie licząc klilku telefonów do rodziny że zaraz wracam.
Ktoś może pomyśleć że jestem chorym człowiekiem ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć że muszęw wziąść miesieczny rozbrat z Wolfem ze względu na zbliżającąsię sesje na studiach zaocznych i zmiane pracy ( w której chyba niestety nie będę mógł już tak dowoli korzystać z netu , a gra na modemie to g...no nie gra ) . Kiedyś dawno dawno temu w czasach Q1 Q2 też się pogrywało całymi nockami ale przynajmniej dla mnie rewelacyjny QuakeWorld nie wciągnął mnie na tyle żeby grać pod rząd ponad 30 godzin .
Słyszałem kiedyś o gościu z USA który umarł przed ekranem przy Counter-Strike-u . Grał chyba pare dni bez przerwy - posilał się amfetaminą . Ponieważ w Counter-Strikea prawie wogóle nie grałem zastanawiałem się co to za walnięty maniak który przy jednej grze może grać pare dni pod rząd . Teraz po miesięcznym graniu w Wolfa ( szkoda że tak późno zacząłem - najpierw zagrałem w pełną wersje a później w test )) ) mogę zrozumieć tego gościa . W końcu Counter-Strike i Wolf są troch do siebie podobne i wciągające jak wir w wannie po wyjęciu korka .
Nie wiem czy na 36 godzinach skończyłoby się gdyby nie to że w poniedziałek znów musiałem iść do pracy i przynajmniej dobrze się wykąpać



jest jakies demko?...bo ja nie wierze

a tak btw bywaly czasy kiedy sie 128h gralo wiec nie jestes jakis mastah

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

128h ???? To chyba przesada, moje oczy by tego nie zniosły, nie wspominam o czterech literach ( zresztą chyba i tak po tylu godzinach to by była albo martwica albo przynajmniej odleżyny

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: Re: Rekord w długości gry w Wolf-a (34 h)

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


jest jakies demko?...bo ja nie wierze

a tak btw bywaly czasy kiedy sie 128h gralo wiec nie jestes jakis mastah



A co miałem nagrać demko o wielkości kliku gigabajtów
Można poprosić o logi administratorów serwerów .
I wcale nie mówię że jestem jakiś mastach

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Cool Re: Re: Re: Rekord w długości gry w Wolf-a (34 h)

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety

A co miałem nagrać demko o wielkości kliku gigabajtów
Można poprosić o logi administratorów serwerów .
I wcale nie mówię że jestem jakiś mastach


No co te pare giga zal ci ... Ale faktycznie cie wciagnal rtcw, bo jak grasz to nie ma z toba kontaktu. Kiedys do ciebie zagadalem na base i chyba przez 10 minut ci cos pisalem zebys odpowiedzial... zero reakcji . Moze ci sie myszka do reki przykleila i nie mogles odpisac hehe.
Pozdrowienia

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking Czasomieszzzz:)

No mnie sie tylko udalo najdluzej zagrac przez 72 godziny(3 dni dla niekumatych) zreszta to co napisal Shiro o tych 128 godzinach czy jakos tak to faktycznie moge to potwierdzic tyle nabil na swoim liczniku twardy gosciu(ale to niestety byly czasy PSX'a....PSX&S2 RULLA)

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Re: Czasomieszzzz:)

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev
No mnie sie tylko udalo najdluzej zagrac przez 72 godziny(3 dni dla niekumatych) zreszta to co napisal Shiro o tych 128 godzinach czy jakos tak to faktycznie moge to potwierdzic tyle nabil na swoim liczniku twardy gosciu(ale to niestety byly czasy PSX'a....PSX&S2 RULLA)


taaaa to byly czasy

poltora roku temu przy gierce Chrono Cross spedzilem 128 godzin bez snu ale z przerwami na jedzenie kawe i lanie

demka nie ma

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

54 godziny w Tribes 2 bez jakiegokolwiek spania :-P

(kto by przypuszczal, ze bede sie chwalil tak idiotycznym "osiagnieciem" :-P)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Re: Czasomieszzzz:)

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev


taaaa to byly czasy

poltora roku temu przy gierce Chrono Cross spedzilem 128 godzin bez snu ale z przerwami na jedzenie kawe i lanie

demka nie ma



w ***** to znowu moj post....!!!
grrrr

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

nie powiem zeby mi sie nie zdarzalo pograc po 30 h w q3 z mala dwugodzinna lub jedno przerwa
ahh te czasy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Unhappy

Kurde sami zmaniaczeni goście na tym boardzie
Ja tam nie wyskoczę do was z moim maxymalnym wynikiem - 12h ( bez ŻADNEJ przerwy - toż to maniactwo , wiem :> )
Ten mój wynik ma się tak do waszych , jak porównanie formy Małysza do tego SS-mana no jak mu tam ... Hanni Himmler ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 00:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

nieno .. to ja nie mam czym sie chwalic
rekord to jakies 52h grania z przerwami (na wc, zarcie, i cole
we Frontiera na starym dobrym ST :>>>
jej ... ile to lat temu bylo
ktos pamieta?

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

A ja myslalem ze tylko ja jesntem " nienormalny" bo potrafie siedziec 32 godz przy wolfie :p
Ale przy wasz czuje sie mietki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Smile

Mój rekord to tylko 18,5h ale przerwy były tylko kilkunastosekundowe na odlania. Zero żarcia, ani odpoczynku dla oczu. Ale i tak jestem maleńkim ziarenkiem przy Was...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions