Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > Sdi / Neostrada vs ping
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

Sdi / Neostrada vs ping

Chce sie dowiedziec czy korzystajac z netu przez Sdi lub Neostrade w zwiazku z wiekszym przesylem na serverach sa mniejsze pingi ? Na modemie najmniej mam 180, po wszystkich optymalizacjach itp.

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 01:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

sa mniejsze pingi, jakie dokladnie to ci nie powiem bo sam mam modem ale dla SDI oscyluja kolo 50 a dla NEO 30

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

mowisz o serverach krajowych czy zagranicznych?

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

sama przepustowosc nie ma wplywu na ping, oczywiscie, ze jest lepiej niz na modemie, sygnal sdi/neostrady jest cyfrowy i nie musi sie przeksztalcac z analogowego, co zabiera modemowi srednio 120ms

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez skrypciu
mowisz o serverach krajowych czy zagranicznych?

O Polsce

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RetaliatoR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Poznań

Unhappy

a ja mam lacze przez kablowke i w okresie lata sa pingi mialem jak niektorzy widzieli ok. 20-25 i PL 0, a w okresie jesien-zima-wiosna jest ping 100-120...

od stycznia chyba sie przesiade na neostrade, zwlaszcza ze ma byc jakas promocja/obnizka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RetaliatoR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RetaliatoR Znajdź więcej post'ów przez  RetaliatoR Dodaj RetaliatoR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RetaliatoR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

tez mysle o neo, nie wiem czy bede mogl zainstalowac bo modem do neo wymaga usb 1.1 musze sprawdzic czy nie mam przypadkiem 1.0 bo mam starsza pl.glowna gdy usb bylo luskusem.

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2004 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RetaliatoR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Poznań

hmm, 1.1 masz na 99%. a zawsze mozesz dokupic tylko kontroler, bez koniecznosci zmiany plyty.

__________________
X-com advanced interdimensional craft 'Retaliator':
3 x medium disruptor beam, 1 advanced weapon control system, 3 x small disruptor shield

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2004 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RetaliatoR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RetaliatoR Znajdź więcej post'ów przez  RetaliatoR Dodaj RetaliatoR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RetaliatoR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

najlepiej kontroler 2.0 - 400 mb przepustowosci sie oplaca :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2004 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RetaliatoR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Poznań

swiete slowa zacny kłejkofcó, te nowe myszki optyczne zra pamiec jak glupie

__________________
X-com advanced interdimensional craft 'Retaliator':
3 x medium disruptor beam, 1 advanced weapon control system, 3 x small disruptor shield

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2004 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RetaliatoR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RetaliatoR Znajdź więcej post'ów przez  RetaliatoR Dodaj RetaliatoR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RetaliatoR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

moja plyta gl. (nie podam marki bo znowu Was zmiazdze ma ubs "on board" ale nie wyprowadzone na zewnatrz, w tamtym czasie dokupowalo sie cos takiego jak specjalnego sledziucha ktorego podlaczalo sie do plyty gl. na sledziu byly wyro. 2xusb, ps2 i irda. niestety teraz nie mozna juz go dostac wiec kupilem kontroler.
tak na nim pisze usb 1.1 compilant

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2004 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions