Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > kfjump
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

kfjump

Witam. Mam pytanie, jaki jest skrypt na kfjumpa w cpma ? Chodzi mi o skrypt ktory sprawia ze obracasz sie o 180 stopnio w plaszczyznie poziomej i wystrzeliwujesz rakiete i znowu o 180 sie obracasz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie ma tzn. nigdy sie z takim nie spotkalem mozesz sobie sam taki napisac kombinujac z komenda cl_yawspeed - szybkosc obracania sie dokola tak jak to sie robilo na poczatku w qw, W cpma nie ma zaimplementowanego forward jumpa jak w KTPro, nie ma tez komendy do obracania o dowolny kat. A poza tym nikt tego w CPM(a) nie uzywa

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking Re: kfjump

quote:
Napisane oryginalnie przez fajnygosc
Chodzi mi o skrypt ktory sprawia ze obracasz sie o 180 stopnio w plaszczyznie poziomej i wystrzeliwujesz rakiete i znowu o 180 sie obracasz.


OMG. To moze jeszcze skrypt do biegania po poszczegolnych mapach? Rozumiem rjump'y oskryptowane, ale zeby odwracanie sie bindowac? wtf? Jak tak dalej pojdzie to boty za nas beda grac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

to nie jest topic bluzganie na skrypty wiec fak of

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PizzaDriver
Już za rok matura!



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez fajnygosc
to nie jest topic bluzganie na skrypty wiec fak of


Nie wiem ,czy bedzie chodzic na wszystkich kompach(u mnie dziala):

seta rox1 "cl_yawspeed 7200;+right;wait 5;+attack;wait 7;-right"
seta rox0 "cl_yawspeed 140;-attack"
bind X +vstr rox1 rox0

lub

seta rox2 "cl_yawspeed 7200;+right;wait 5;+attack;wait 7;-right;wait 3;cl_yawspeed 140;-attack"
bind Y vstr rox2

lub
napisz mod ,w ktorym zrobisz taka funkcje

Tylko po co?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PizzaDriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PizzaDriver Znajdź więcej post'ów przez  PizzaDriver Dodaj PizzaDriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PizzaDriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

nie da sie tego zrobić.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
A poza tym nikt tego w CPM(a) nie uzywa


Nie? A rocket running to niby co? moumon zajebiscie swego czasu rocket jumpowal i runowal po CPM3. Widac to na demkach z ClanBase EuroCPMA.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jezeli odbywa sie to zapomoca skryptow to przepraszam (o takie nieuzywanie mi chodzilo) wiem jak mozna sie rozpedzac na mapie uzywajac rakiety bo sam to robie z mniejszym lub wiekszym skutkiem ale nie uzywam zadnych skryptow do fjumpa sam macham mysza w lewo i w prawo

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Dobra, juz obaczaiłem jak to zrobić. Thx za natchnienie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
...ale nie uzywam zadnych skryptow do fjumpa sam macham mysza w lewo i w prawo


No i prawidlowo. Na tym polega cala przyjemnosc z grania. Nie widze sensu i przyjemnosci w oskryptowaniu sobie calej klawiatury na wszystkie mozliwe ewentualnosci!

Jako argument tekst MisYa: Skrypty

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

A nie pomyslales ze niektorzy czerpią przyjemnosc po kfjumpie i zapierdalaniu po calej mapie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez fajnygosc
A nie pomyslales ze niektorzy czerpią przyjemnosc po kfjumpie i zapierdalaniu po calej mapie ?


A nie pomyslales ze jak zrobisz to "recznie" to dochodzi jeszcze cos takiego jak "satysfakcja"? nie bawi mnie Frag zdobyty przez skrypty. Bez skryptow tez mozna zapierdalac po mapie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
nie bawi mnie Frag zdobyty przez skrypty.

Bawi mnie frag "zdobyty przez skrypty"
quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Bez skryptow tez mozna zapierdalac po mapie.

Ale zawsze troche wolniej.
Rownie dobrze mozna polemizowac czy grać z crosshair 1 czy crosshair 0.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez fajnygosc
Rownie dobrze mozna polemizowac czy grać z crosshair 1 czy crosshair 0.


crosshair nie jest elementem interaktywnym, daje jedynie punkt odniesienia.

quote:
Bawi mnie frag "zdobyty przez skrypty"


"nie chciałbym już wtedy grać w Quake" - przeczytaj dokladnie tekst MisYa to mnie zrozumiesz.

Z mojej strony EOT

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

to ja sobie zbinduje 100% celnosci z rg

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Jasne.....................

Gdyby nie tacy ludzie jak rxr czy highlander czy azazello to byscie juz dawno zapomnieli o qw albo gralibyscie w nq niczym 5 lat temu. Zreszta infinite ty idź zabijać kumpli ktorzy kosza cie w vq3.

Shooler-> Rozumiem twój punkt widzenia i przyjalem go do swiadomosci. Ale nie musisz rozpoczynać krucjaty przeciwko skryptom bo i tak nie zmienisz mojego zdania bo sie przyzwyczailem do kfjumpa i wali mnie czy uzywa go moj przeciwnik. Jak uzywa to dobrze a jak nie to zawsze mam przewage predkosci na nim. Zresztą zobacz sobie demka insane vs Janne.

A co do celownika to wybralem najbardziej idiotyczny przyklad ulatwienia w grze ale TEZ to ulatwia.
"Gdybym mial celownik to bym cie trafil"
"Gdybym mial kfjumpa to bym cie dogonił"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez fajnygosc
(...)
Gdyby nie tacy ludzie jak rxr czy highlander czy azazello to byscie juz dawno zapomnieli o qw albo gralibyscie w nq niczym 5 lat temu.(...)



chwala im za to !!!

quote:

Shooler-> Rozumiem twój punkt widzenia i przyjalem go do swiadomosci. Ale nie musisz rozpoczynać krucjaty przeciwko skryptom bo i tak nie zmienisz mojego zdania bo sie przyzwyczailem do kfjumpa i wali mnie czy uzywa go moj przeciwnik. Jak uzywa to dobrze a jak nie to zawsze mam przewage predkosci na nim. Zresztą zobacz sobie demka insane vs Janne.



Ale mozna tez podac przyklad Locktara i jego meczyki na dm2 czy dm6, gosciu szaleje i nie uzywa zadnych skryptow (powiedzial to w wywiadzie ktory jest na ch-tv)

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
[...]ale nie uzywam zadnych skryptow do fjumpa sam macham mysza w lewo i w prawo

no to masz zajefajna myche, ajk to wytrzymuje

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez fajnygosc
Jasne.....................

Gdyby nie tacy ludzie jak rxr czy highlander czy azazello to byscie juz dawno zapomnieli o qw albo gralibyscie w nq niczym 5 lat temu. Zreszta infinite ty idź zabijać kumpli ktorzy kosza cie w vq3.

Shooler-> Rozumiem twój punkt widzenia i przyjalem go do swiadomosci. Ale nie musisz rozpoczynać krucjaty przeciwko skryptom bo i tak nie zmienisz mojego zdania bo sie przyzwyczailem do kfjumpa i wali mnie czy uzywa go moj przeciwnik. Jak uzywa to dobrze a jak nie to zawsze mam przewage predkosci na nim. Zresztą zobacz sobie demka insane vs Janne.

A co do celownika to wybralem najbardziej idiotyczny przyklad ulatwienia w grze ale TEZ to ulatwia.
"Gdybym mial celownik to bym cie trafil"
"Gdybym mial kfjumpa to bym cie dogonił"


zbot to tez jest skrypt... tez troche ulatwia... najleppiej sobie zbondowac na kazda mape inne skrypty zeby tylko pojedyncze klawisze wciskac... cpm1a, hmm.. to szlo tak... gsdlvgedrgcie i wygrywasz 20:-10. supergra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

ciekawy skrypcior... heh ja nawet na r nie uzywam ufam swoim rencom

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie zaczeliscie troche przesadzac z tymi skryptami, w qw jest troche inaczej, tam rocket jump i forwad jump staly sie "normalnymi" komendami (krjump i kfjump) i masa ludzi ich uzywa ci najlepsi gracze tez, to juz jest na pozadku dziennym, w q3 skryp rjumpa tez jest w powszechnym uzyciu i nic tego nie zmieni (no chyba ze jakies ustawienia)

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
zbot to tez jest skrypt... tez troche ulatwia... najleppiej sobie zbondowac na kazda mape inne skrypty zeby tylko pojedyncze klawisze wciskac... cpm1a, hmm.. to szlo tak... gsdlvgedrgcie i wygrywasz 20:-10. supergra

Mam nadzieje ze to nie jest twoj argument przeciwko skryptom.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja po prostu wale to czy ktos uzywa skryptow czy nie. ja gram dla przyjemnosci. to ze ktos nie umie czegos zrobic i musi sobie skrypty pisac do tego to nie znaczy, ze ja mam sobie zabawe psuc...

zalosne jest imho bindowanie wszystkiego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Dobrze ze iyho. Zreszta widze ze straszna afera sie zrobila z powodu zbindowanego rjumpa ktorego np matr0x uzywa, on chyba nie narzeka na brak miodnosci w grze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

afera byla bo nie dlatego ze uzywal ale dlatego ze uzywanie bylo zabronione

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-->JuiCe<--
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: 3city

Lightbulb IMHO

Czym są skrypty? Komendami konsoli (Mniej więcej- trochę niezręczne sformułowanie). Czym jest konsola? Częścią programu (czyt: gry).

Skrypty to po prostu zaawansowane wykorzystywanie możliwości jakie daje nam gra. Nie widzę w nich nic złego (w zbocie nie mniej widzę coś złego ). To po prostu jej integralny element. Ja osobiście skryptów nie używam (nawet do rj)

A co do bieganie po mapie to kiedyś dla zabawy zacząłem pisać skrypt, który pozwalał mi na dm4 (q1) przebiec po całej "ścieżce zdrowia". Ehh to były czasy ("po co mycha, mam klawisze"). Mój pomysłe nie sprawdził sie jednak w praktyce (i to mocno) tak się nie dało grać (surprise!) Nie da się obindować wszystkiego. A jażeli coś się da i to skutkuje to nie mam nic przeciwko temu!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -->JuiCe<-- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -->JuiCe<-- Znajdź więcej post'ów przez  -->JuiCe<-- Dodaj -->JuiCe<-- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -->JuiCe<-- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:47.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions