Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Serwer 3.0
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Serwer 3.0

Pytanie
Czy ktorys z adminow zetknal sie z nastepujacym przypadkiem ?

Serwwer dziala ... nagle ni z tego ni z owego obciazenie prosesora wzrasata trzykrotnie w zwiazku z tym zaczynaja sie lagi trawajace przez 5 minut i tak samo nagle jak sie zaczelo wszystko wraca do nowrmy.
Uprzejmnie nadmieniam iz:
- cfg serwera walkowalem juz sam nie wiem ile razy
- maszyna napewno nie jest przeciazona
- na serwerze nie sa wykonywane inne operacje

?????????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 21:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Ok nie jestem Adminem to na wstępie ...

Te lagi sa na prawie wszystkich servach jesli wejdzie na nieg pewna liczba osob , sa mniejsze lagi i sa większe ale na np. wszystkich polskich serverach tak sie dzieje i to jest wina pieknej bety 3.0. Dodam ze na zagranicznych tez tak jest , gralem nie raz gdzie na servie bylo z 16 osob i przez pewien czas gra sie wyśmienicie a tu nagle pojawiaja sie te super lagi , poprostu maszynka sie dziwnie "zapycha" , w cfg nie ma co szukac (chyba ) bo sam szukalem ciutke , dziwne ze naforum urbanterrort.net jeszzce nikt o tym nie napisal :/ albo SID rzuci garstke jakichś komend albo wydadza łatke ... te lagi przewaznie zawsze zaczynaja sie na samym poczatku rundy i albo musi zginac pare osob zanim przejda albo maszynka zakończy to co server urt jej kazał zrobic ; p

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 00:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

NA tym forum raczej nikt nie bedzie znal odpowiedzi :0

Tutaj wyszukalem cfg. Niemieckiego serwera zool , mozesz przejrzec ewentualnie:

Server.


Moze to cos da ;0 w sumie nic wiecej tam ciekawego nie znalazlem a tez nie chce mi sie przegladac wszystkich tematow .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

aha

Jesli to nic nie da to mozna by poprosic Maxima zeby napisal na forum ut.net bo z tego co widzialem on tam czesto pisuje (rozne glupoty :>> :p ) .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: aha

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
[...]
on tam czesto pisuje (rozne glupoty :>> :p ) .


Ale za to jakąż śliczną i czystą angielszczyzną...
dopóki nie wiedziałem że maxim to maxim - to myslalem ze to jakis angol albo jankee :>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2003 08:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

NIom ja w sumie o tym wiedzialem i nawet zalozylem sobie konto na tym forum ut.net , jednak wlasciwie niepotrzebnie gdyz problem tych dziwnych lagow scalak rozwiazal sam.

Moze sie kiedys przyda a ja z checia pocwicze pisany angielski bo z tym u mnie cinko niestety ;/

Poza tym moze predzej se zaloze logina na forum ut.de ? :p , jawohl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2003 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:39.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions