Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Aliens vs. Predator > Alien? Marine ? Predator?
Jaka rasa najlepsza ?
You do not have permission to vote on this poll.
Alien 11 32.35%
Marine 12 35.29%
Predator 11 32.35%
W sumie: 34 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Alien? Marine ? Predator?

Hmm no wlasnie ... ktora rasa najlepsza ? :>>>
Ktora rasa miala najlepiej zrobiona kampanie ?(avp1&2 )

Ktora rasa najfajniej gra wam sie w Multiplayer?


Osobiscie uwazam ze najlepsza fabula byla zrobiona dla marina w avp2 :> Ten klimat no i ciaglosc akcji .... ale i tak najlepszy jest obcy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

numer 1 - marine - przede wszystkim za klimat - bez marinesa ta gra nie bylaby warta (dla mnie) zadnej uwagi
potem alien - szczegolnie poczatki sa swietne... na koncu predzio - ale to dlatego ze ja nie lubie w zasadzie takich rzezni - wole gry typu system shock czy deus ex - wiec nie ma sie co dziwic

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Jezeli chodzi o multiplayera to najlepszy moim zdaniem w AvsP2 jest marine. Potezny arsenal czyni z niego naprawde potezna maszyne do zabijania. Cloaking predatora mozna zauwazyc a w tedy pozostaje juz tylko bol i zgrzytanie zebami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 07:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Mi sie najlepiej gralo Alienem imo najfajniejsza zabawa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Najfajniejsza kampanie mial niewatpliwie marine - ale nim nie dalo sie odgrysc glowy, a Alien byl juz moim ulubionym zwierzatkiem na dlugo przed gra.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ciekawe czemu nikt nie glosuje na predatora?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

predator smierdzi

Aliensy byly najfajniejsze :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Marine,M4a1,zapasowy magazynek,3 granaty,naladowana bateria,lampa na bark,do jednej graby gun do drugiej detektor ruchu,pancerzyk podszyty goreteksem,na pasie flary a w kieszeni "big L" i nic juz wiecej do szczescia nie potrzeba,oczywiscie poza paroma obrzydliwymi alienami....no masakra taki rozpie*dalajacy klimat ze glowa mala
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

HEHE... ta ! Predator smierdzi No i brzydko mowi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[NoMercy] DRACO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

predator był najłatwiejszy,jak cie poranili to sie leczysz i ładujesz akumulator i idziesz dalej,w ten sposób ma sie niemal nieśmiertelność...alien mógł odgryzać głowy i fajnie zachodzić loodkoof po ścianach ale marines najbardziej klimatyczny jest,nie przeszedłem jeszcze bo nie mam tak dużych pampersów pod ręką...ta świadomość kruchości naszego alter ego...brrrrrr......na szczęście alieny łatwiej giną niż w multiplayu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 15:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DH]SEG@
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja:

Talking pred rulezz

Kazdy ma swoje zdanie wiec i ja sie wypowiem.Nie powiem ze alien sux czy marin smierdzi bo to gadaja tylko dzieci ktore tak naprawde nie potrafia w to grac jeszcze.Kazda rasa ma swoje zalety i wady.Natomiast moim zdaniem co do sily zniszczenia to bez watpienia predator jest najlepszy( wraz z pistolem ktorego ciezko uniknac) . co do cloacka preda to pozostanie niezauwazony jesli sie umiejetnie nim poruszac.Pamietajcie ze motion tracker dziala tylko do pewnej odleglosci wiec pred vs marin to wali kusza jak do kaczek niezauwazony wrecz. co do aliena to powiem tak ze tez raczej nie przezyje starcia z pistolem preda. Ale to tylko moje skromne zdanie.Kazdy wiadomo ze chwali swoje wiec ja chwale preda . Jesli ktos uwaza inaczej jego sprawa ma prawo...Moge zagrac towarzysko dla czystej przyjemnosci w razie co ...Prawda Liv?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 01:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [DH]SEG@ Znajdź więcej post'ów przez  [DH]SEG@ Dodaj [DH]SEG@ do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DH]SEG@
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja:

malo tego

zapomnielem dodac ze predatorem w multipalyerze sie gra najtrudniej (no i marinem wzglednie tez) przy duzej ilosci ras grajacych a to ze wzgledu na koniecznosc zmieniania wizji predatora (wzrokow) a i naladowac sie bezpiecznie przy zwinnym alienie nie jest tak hop siup .Grajac duzo rowniez alienem stwierdzam ze to postac ktora sie zdecydowanie najlatwiej gra widzi wszystko wszedzie wlezie no i szybko sie nim ucieka naprzyklad itd itd...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 01:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [DH]SEG@ Znajdź więcej post'ów przez  [DH]SEG@ Dodaj [DH]SEG@ do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Zapomniales dodac ze ten co gra pistolem zazwyczaj zostaje zwyzywany od lamera bo pistolem moze wygrac kazdy. Prawda USM ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DH]SEG@
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja:

-=[DH]SEG@=-

I tu sie mylisz Liv zagraj prosze bardzo predem z pistolem ja zagram alienem pogramy sobie na otwartej mapie . A co do lamerskich broni to poprostu glupie gadanie i nic wiecej dysk lamerski pistol lamerski kanona lamerska co nie jest wg ciebie lamerskie?! Czy ja sie czepiam ze np. granaty u corpa rykova sa lamerskie jak idziesz np. korytzarzami w leadworks?! chyba raczej nie wiec nie mow ze pistol jest lamerski bo to bledne gadanie i wielu ludzi jak np. USM poradzi sobie i z pistolem i z dyskiem i z innymi"lamerskimi" broniami. Wiec jesli ktos mowi ze ta bron jest lamerska to poprostu nie umie przeciwko niej grac ( a w to nie wierze Liv ze ty nie umiesz) . Ja np. na lead nieumiem grac przeciwko granatom kinda czy cysia ale czy mowie ze sa one lamerskie od razu??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2003 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [DH]SEG@ Znajdź więcej post'ów przez  [DH]SEG@ Dodaj [DH]SEG@ do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Stawiam skrzynke piwa ze na alersfate gdy bede gral z pistolem predam a ty obcym wygram z toba bez wiekszych problemow ! Fakt granaty sa lamerskie ale tylko EMP. Dzialaja tak samo jak pistol preda.

Dysk moim zdaniem jest lamerski. No i to samo z shoulder cannonem. W AvsP:GE Shoulder Cannon nie podazal za wrogiem. Jak mi sprawisz ze pociski z miniguna beda namierzaly wroga i lecialy na niego tak jak dysk czy shoulder cannon to bedzie to takz lamerskie.

W tej chwili to co napisze moze i bedzie smieszne i przeczace temu co mowie lecz ty nie grasz lamersko pistolem. Bo wiesz ze to jest bron z ktora kazdy moze pochulac. Nie grasz z dyskiem chyba ze czasami. Jak juz grasz z tymi broniami i kogos zapijesz to nikt ci nie bdzie mial zazle ze go zabiles z pistola, shoulder canona czy dysku bo beda wiedziec ze ty umiesz grac dobrze i pokazujesz jak najwyzszy poziom gry. Ale wyskoczy ci paru kolesiow typu sesan czy xeros i ci ktorzy nie beda umieli grac dostana w pyte. Nawet jak Xeros czy Sesan nie beda umieli grac.

Takie mam zdanie. Ze jedni uzywaja tego i moga to robic bo umieja sie poslugiwac inna bronia a inni nie powinni tych broni uzywac doputy dopuki nie naucza sie grac innymi rzeczami. Wlasnie takich ludzi nazywam lamerami. Ktorzy startuja z pistolami nie umiejac grac innymi rzeczami. Ostatnio w lidze TBH mialo mecz z WS Aliens na Preds. Gralem w tedy z Kaczorem i Kaczor prawie rozgromil WS. Tak sie zlozylo ze WS poprostu ze strachu wylozylo pistole i przegralismy ten mecz jakimis 30 fragami.

Dla nich pistol to byla deska ratunku. I wlasnie tacy ludzie nie powinni grac pistolami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DH]SEG@
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja:

LOL oka Liv pozostaje nam sie tyko umowic na meczyk jakis alien vs pred z pistolem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [DH]SEG@ Znajdź więcej post'ów przez  [DH]SEG@ Dodaj [DH]SEG@ do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Cool

Czekam z niecierpliwoscia. Skrzynka piwa... co ja z nia zrobie w domu jak juz wygram ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2003 09:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DH]SEG@
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja:

hehe chyba jednak bedzie problem z dostarczeniem jej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2003 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [DH]SEG@ Znajdź więcej post'ów przez  [DH]SEG@ Dodaj [DH]SEG@ do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[sr]
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking "racja jest wtedy gdy nas jest wiecej"

hm
jak dla mnie gra kazda rasa jest dobra
mowie o trybie sp bo mp nie mialem okazji
marine- heh kiedy pomysle o stresie pierwszej misji i nerwowym oswietlaniu pomieszczen gdy uslyszalem "klekotanie" predatorka - misja marine to dla mnie zaraz po silent hill'u najlepszy horror jezeli chodzi o gry <no jeszcze jest resident evil >
alien - o tak jako iz pan Hans Rudi Giger jest dla mnie najwiekszym artysta to pierwsze kroki stawiane w avp2 nie koniecznie ograniczone byly grawitacją tiaaaa trudno bylo sie przyzwyczaic do chodzenia po scianach ale kiedy okielznalem ta umiejetnosc gra obcym nabrala niesamowitego klimatu
no i pomysl z cyklem zyciowym ksenomorfa to jest cos
predator - wnioskujac z wypowiedzi w tym topicu to nie bardzo lubiana postac co mnie dziwi
za pierwsza misje i skakanie po drzewach predator przypadl mi do gustu nie ma to jak wyskoczyc kilka metrow w powietrze wlaczyc cloak'a przebiec po wierzcholkach drzew i zeskok na marine'a polaczony z dekapitacja glowy tak tak tak
pojawil sie argument ze predator dzieki mozliwosci nieograniczonego leczenia jest niemal niesmiertelny sadze ze gdyby nie ten fakt to gra predatorem nie roznilaby sie od gry marine'm. a poza tym jak predator mialby regenerowac energie? zbierajac czerwone grzybki i krysztalki?
podsumowujac zgadzam sie z opinia ze kazda rasa ma swoj urok i to wlasnie dzieki temu ta gra jest tym czym jest <czyt: najlepsza gra na pieca w jaka gralem ^-_0^ >

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2003 15:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TBH]ecik
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdansk

PRED najlepszy

Moim zdaniem misje preda były zajebiste chociaz nie przeszedlem wszystkich bo mi sie nie chcialo a marinem bardzo spodobaly mi sie nie ktore misje
ps. [SR] nie wiem czy wiesz ale w AVP i AVP GE pred wlasnie uzupelnial energie poprzez zbieranie niebieskich krysztalkow na kture zawsze bylo trza kampowac bo kazdy marin biegal i ci je rozwalal a bez energi nic nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TBH]ecik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TBH]ecik Znajdź więcej post'ów przez  [TBH]ecik Dodaj [TBH]ecik do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARPEK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Alien? Marine ? Predator?

żadna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 02:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomi13
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Phobos

Talking hmmmm

Echhh najlepiej w zamkniętych pomieszczeniach leje się Alien a na otwartch Predator a Marine niewiem mojo ulubiono raso jest Alien oczywiście a klaso Pretorian

__________________
Jestem na phobosie chyba każdy wie co robie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomi13 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomi13 Znajdź więcej post'ów przez  Tomi13 Dodaj Tomi13 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomi13 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Fakt faktem... alienem na zamknietych pomieszczeniach gra sie fajnie... chyba ze ktos ma miotacz plomieni albo smartguna. No predami najlepiej gra sie na otwartych przestrzeniach bo na zamknietych kazdy marine wykorzysta swoj czujnik ruchu no a najwieksza satysfakcja jest z rozjebania krolowej i pretorianki! Mam nadzieje ze tomi spotkamy sie kiedys na serwie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kurt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking ALIEN THE BEST!!!!

grałem w singlu wszystkimi postaciami i doszedłem do wniosku że predek to poprostu superłowca ale jak dla mnie ma zadużo bajerów ,Alien zaś jest poprostu the best po ściankach sobie łązi . stawiam że jak by dwóch typa o równych umiejętnościach staneło na serweże i jeden wziął predka drugi aliena to alien wygrywa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2003 17:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kaczka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Warszawa

ale farmazony Kind aka Miedwied pokona aliena siatką i dzidą, nie wierzysz? zagraj...

__________________
Death is only the beginning.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 02:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kaczka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kaczka Znajdź więcej post'ów przez  Kaczka Dodaj Kaczka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kaczka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

A rozwazajac ponownie ta sprawe... nie ma co sie sprzeczac Zalatwiasz sobie czit packi i jestes niesmertelny i dodatkowo mozesz przechodzic przez sciany ;> Pelny wypas ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2004 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP] Volwer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Warszawa

First Person Perspective

Hm... A ja bym jednak oscylował za tym, że nie ma takiego czegoś, jak najlepsza rasa... A text typu "Dobry alien wygrywa" jest niezły, taaaak... Prawda jest taka, że jak się jest naprawdę DOBRYM, to możesz grać nawet pistoletem humana i Ci nikt nie podskoczy, widziałem takich bajerantów...

__________________
... co Cię nie zabije - to Cię wzmocni ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2005 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP] Volwer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP] Volwer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP] Volwer Dodaj [FPP] Volwer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP] Volwer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:55.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions