Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > wolf radiant
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

wolf radiant

mam taki problem bo niby wszystko jest ok przy kompilacji, ale skomplowana mapa nie jest nigdzie zapisywana tzn pojawia sie tak: (przy zalozeniu ze map zwie sie gowno.map)

Running bsp command...

dgry\return to castle wolfenstein\bin_nt\q3map d:/gry/return to castle wolfenstein/main/maps/gowno.map >>CDOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\junk.txt

dgry\return to castle wolfenstein\bin_nt\q3map -vis d:/gry/return to castle wolfenstein/main/maps/gowno.map >>CDOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\junk.txt

dgry\return to castle wolfenstein\bin_nt\q3map -light d:/gry/return to castle wolfenstein/main/maps/gowno.map >>CDOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\junk.txt



completed.
Run time was 0 hours, 0 minutes and 0 seconds

z doswiadczenia z q3radiantem wiem ze w powyzszym brakuje
info o zapisywaniu pliku
ma ktos moze podobnie? jak zrobic zeby dzialalo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mialam kiedys cos takiego w q3 radiancie ale jak ja to naprawilam ... nie pamietam

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

d: \gry\return to castle wolfenstein\bin_nt\q3map -vis d:/gry/return to castle wolfenstein/main/maps/gowno.map >>CDOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\junk.txt

Czemu d:/gry/return to castle wolfenstein/main/maps/gowno.map masz ze slashami? winda nie obsluguje tego, powinny byc backslashe (hyba).

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

w sumie to sam nie wiem, tak mi sie wyswietla, w q3 mam tak samo i wszystko dziala ok

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P.D.]SKIBI
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Czestochowa

Talking

Sprubój przeinstalowac Radianta do cprogram files\wolf , albo wogóle przeinstaluj radianta.Dzieje ci sie tak z wszystkimi mapami?

__________________
[P.D.]Skibi :: Paranormal Division ::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P.D.]SKIBI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P.D.]SKIBI Znajdź więcej post'ów przez  [P.D.]SKIBI Dodaj [P.D.]SKIBI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P.D.]SKIBI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Bawilem sie GTK i swoje doswiadczenia mam, tez mialem problemy z kompilacja....
Mapy beda zapisywane w program files/Return....Wolfenstein/main/maps o ile dobrze pamietam mapa bedzie zapisana jako XXX.bsp (chyba tak)
Jesli GTK nie chce ci skompilowac moze byc pare powodow:
1.Nie dales "info_player" i innych takich duperelek, ktore nic nie robia ale musza byc =]]]]]]]
2.BLEDY mapy, czyli laczenie obiektow... obiekty nie moga przez siebie przechodzic!!!, a raczej moga ale gdy tego jest za duzo to nie chce dzialac =] i widac "dziwne przejscia" jak na mp_brige =]

Zanim zaczniesz robic mape poczytaj turale dla maperow ( dla Q3 ) sporo tego jest w sieci..... a jesli bedziesz mial jakis problem to idz na IRCa (wolfpl) i popytaj sie ludzi .......

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

udało mi sie rozwiązać ten problem: w "project settings" miałem ścieżki do katalogów powpisywane długimi nazwami tzn. nie dosowymi ośmio znakowymi, jak je poprawiłem to bład znknoął
, ale pojawił się następny błąd: "SetQdirFromPath: no 'wolf' in d:/gry/return~1/main/maps/gowno.map"
możliwe że mam wogóle złe ścieżki w "project settings" bo mam tak (gra zainstalowana w d:\gry\return to castle wolfenstein i w ten sam katalog wrzucony wolf radiant):

basepath- d:\gry\return~1\main
mapspath- d:\gry\return~1\main\maps
rshcmd- d:\gry\return~1\bin_nt
remotebasepath- d:\gry\return~1\main
entitypath- d:\gry\return~1\main\scripts\wolf.def
texturepath- d:\gry\return~1\main\textures

co robic ???????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Mozliwe ze masz poprostu zle zainstalowanego GTK
Z tego co pamietam robilo sie to tak:
1. instalowales GTK w katalogu c: \progarm files\GTK...
2. instalowales Q3 (to nas nie opchodzi mozna pominac)
3. instalowales RTCW w c: \Program files\Retur....Wolfenstein\main i tu
4. (nie pamietam czy podczas instalaci czy pierwszego uruchomienia) podawales scieszke do pliku q3 cz jakos tak byl on chyba w c: \Program files\GTKrad...\script albo c: \Program files\Retur....Wolfenstein\ i tu gdzies

Mozesz mic tez blad w samej mapie jak brak "info_player" czy respawn albo nakladales przedmiony na siebie co jest ZABRONIONE

Jesli bedziesz mial klopoty to wejdz na IRCa na #wolfpl i tam popytaj....

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

mnie tylko zastanawia jedno - jak wam sie chec robic mapki skoro na 90% nikt w nie nie bedzie gral! - no chyba ze dla samej Idei!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules
mnie tylko zastanawia jedno - jak wam sie chec robic mapki skoro na 90% nikt w nie nie bedzie gral! - no chyba ze dla samej Idei!

Robienie mapek to swietna zabawa czasem lepsza niz garnie w mp_bicz 10000 raz =]
No i te uczucie jak pierwszy raz chodzisz po wlasnej mapie

I nie mow ze nikt w nie nie gra!!!
Bo mp_brige swojego czasu (i teraz) byla BARDZO popularna !! pamietam ze 90% graczy gralo tylko w brige

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez .:SSMAN:.

I nie mow ze nikt w nie nie gra!!!
Bo mp_brige swojego czasu (i teraz) byla BARDZO popularna !! pamietam ze 90% graczy gralo tylko w brige



czytaj dokladnie to co napisalem: na 90% nikt w nie nie bedzie gral - zobacz ile jest nowych mapek a w ile mozna zagrac na naszych serwerach - Bridge i Tundra to nawet 10% nie jest - no moze jeszcze kiedys Wizernes!

(dla nie zorientowanych map obecnie jest cos okolo 90 - zrobionych na wysokim poziomie - kilka - ale to nie znaczy ze pozostale sa zle)

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

ale mnie bardziej interesuje zrobienie jakiegoś małego epizoda do singla, coś w stylu tomb'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Gothic
ale mnie bardziej interesuje zrobienie jakiegoś małego epizoda do singla, coś w stylu tomb'a


To juz problem

Bedziesz mial klopot z wrogiem
I sam nie wiem jak taka mapke "wlaczyc" =]]]]]]
Zrob lepiej cos do Multi a potem wez sie za Singla

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez .:SSMAN:.


Zrob lepiej cos do Multi a potem wez sie za Singla



no rob rob bo jak dobrze pojdzie to wkrotce bedzie juz mozna pograc w nowe mapki! Ale jeszcze nic pewnego...

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:19.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions