Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Genaza ksywek, nicków graczy ut
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Geneza ksywek, nicków graczy ut

Chodzi mi oto żebyście przedstawili jak kiedy i gdzie powstał pomysł na wasz nick do gry ut. Geneze mojego i Greyta zapewne znacie więc nie bende nic na ten temat pisał

Edytowane przez OpTiCaL dnia 12-03-2002 o godz. 19:06

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Talking Re: Genaza ksywek, nicków graczy ut

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
Chodzi mi oto żebyście przedstawili jak kiedy i gdzie powstał pomysł na wasz nick do gry ut. Geneze mojego i Greyta zapewne znacie więc nie bende nic na ten temat pisał [/QU

Mooj nick powstał od tego ze mieszkam w Krakowie w dzielnicy BIEŻANÓW kiedys w gazecie pisali o nas o jakiś bujkach w Bieżnaowie i zamiast BIEŻANÓW napisali BIEŻZANÓŻ i dla tego mam teraz nick "bzn" bo jest to nazwa mojego klanu a co do monar to koompel ze szkoły mi taką dał kaywke kiedys sie zbakalismy i tak jakos wyszło wiecie oco mi chodzi jesli nie to macie pecha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: Genaza ksywek, nicków graczy ut

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
Chodzi mi oto żebyście przedstawili jak kiedy i gdzie powstał pomysł na wasz nick do gry ut. Geneze mojego i Greyta zapewne znacie więc nie bende nic na ten temat pisał


nastepne tematy beda typu " jak dlugie masz przyrodzenie", a nastepne " ile masz kasy na koncie w banku (wyslij mi karte kredytowa i podaj kod dostepu) "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: Genaza ksywek, nicków graczy ut

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA


nastepne tematy beda typu " jak dlugie masz przyrodzenie", a nastepne " ile masz kasy na koncie w banku (wyslij mi karte kredytowa i podaj kod dostepu) "



no grucha nie wiadomo... na tym 4um wszystko sie moze zdarzyc
btw. jak chcesz mozesz wyslac mi karte kredytowa i mejlem PIN do niej

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Angry Re: Re: Genaza ksywek, nicków graczy ut

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA


nastepne tematy beda typu " jak dlugie masz przyrodzenie", a nastepne " ile masz kasy na koncie w banku (wyslij mi karte kredytowa i podaj kod dostepu) "



Panie Gruszka nie mógł pan napisać czegoś dobrego a nie odrazu ostra krytyka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Talking

Hyhy macie problemy Moja xywka wzieła się z czasów q1... kiedy to jezcze dos-ms byl.. (ehhh to był dobry sys a nie taki wwin co robi zwis od spasa do pasa ) Jak grałem sobie w q1 (z botami nagle wyskoczyl mi taki niebieski ekran (poraz 1 dos-zatko to wyrzucal) a na okienku bylo napisane "Fatal error" ! i tekst mojego brata ... co tam fatal error no i az do q3 mialem xywke fatal error (ale byla za dluga wiec error odpadł i tak pozostal sam fatal. Jakby co w szkole mam xywke Qurczak ale to już inna para kaloszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 06:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
X-LASKA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białustok

Re: Genaza ksywek, nicków graczy ut

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
Chodzi mi oto żebyście przedstawili jak kiedy i gdzie powstał pomysł na wasz nick do gry ut. Geneze mojego i Greyta zapewne znacie więc nie bende nic na ten temat pisał



Hmm niech sie zastanowie najpier mialem nika kaktus ale zmienilem sobie na X-Laska zeby bylo smieszniej tak dla picu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil X-LASKA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do X-LASKA Znajdź więcej post'ów przez  X-LASKA Dodaj X-LASKA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać X-LASKA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Ehhh

GruchA bez przesady żeby odrazu krytykować opticala.Chłopak dopiero zaczyna pisać na boardzie, dopiero się uczyniejest najgorzej, niepisze 5 postów pod rząd jak my to robiliśmy.Dobra loozik i niech wolność będzie z namiw końcu demokracja panuje
w państwie co to jest demokracja
Papa
Pozdroofka dla PL sceny

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

hehe moja genaza jest oczywista

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Gdy 4 lata temu zaczalem bawic sie w granie w Q1 i potem Q2 minimalnie na sieci [modem] mialem poczatkowo xywke Rock. Rock mialo miec duzo wspolnego z moim nanzwiskiem, i mialo tyle ze oczywiscie po przetlumaczeniu.
Po paru miesiacach xywe zmienilem na alien, a to juz pod wplywem filmu, ktory bardzo lubilem, a gatuenk avp lubie do dzis.
Po ostatnich wakacjach gdy to razem z SoTem, a pozniej Ottarem i MajeSem tworzylismy praktycznie scene zasly pewne wydarzenia w moim zyciu, w zwiazku z cyzm zmienilem xywe na sxl co mialo byc skrotem od "sexylaska". Wydarzenia juz nieaktualne, ale coz...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Exclamation ups...

Niewiem czy zauważyliście ale popełnilem drobną literówke w moim temacie , zamiast geneza mapisałem genaza , ale
każdemu chyba zdaża sie literówka , może ktoś wie jak można zmienić ten błąd , może ty sxl ?? Jak wiesz to napisz jak
z góry dziękuje

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Edytowane przez OpTiCaL dnia 12-03-2002 o godz. 19:08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Talking Re: ups...

sxl już wiem jak sie edytuje posty nie musisz nic pisać

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool Ups..

Wykrakauem...Optical nienabijaj sobie postoof takimi głupotami.Napisaueś że jush umiesh edytować post to było to trzeba zrobić w poprzednim poście...czy nieuważasz że te posty są nachalne?? ale mniejsza o to, jestes beginner i masz do tego (malutkie) prawo
Looz
Pozdroofka dla @ll sc3nki ut

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Post a teraz ja ...

ja xywe pobralem .... nie chce ciemnoty wciskac ale to bylo jakos tak ze gralem najpierw w kwaka 1 potem jak zwykle q2, nagle zaczalem bawic sie z necie ale nie gralem na sieci, pozniej pojawil sie q3arena, no to juz professional granie, LAN Party co trzeci dzien )), no i jakos wymiatalem jak babajaga i zawsze uzywalem slowo frag, no i powstala xywa frager )) wow, przestalem grac i kicha za duzo stron www, wmieszalem sie w rozne gowna, w lipcu zaczalem przygode z UT, pogralem troche na koniec wakacji przestalem grac, a od stycznia powrocilem do gry i zmienilem nick na fragi, dlatego iz tak jakos wszyscy zdrobniale zaczeli mowic )), a na dworcowa i jakos tam poza kompowa xywe to mam - DŁUGI )) to tak BTW .

peace

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Najpierw to bylem bogus - to od nazwiska, bogus dorusl i przerodzil sie w DeeDee pod wplywem siostry Dextera - uwielbialem ta laske Nastepnie byl D'Abo - w sumie to do teraz sie tak czasem nazywam, i na potrzeby serii Q narodzil sie LaM4. Na poczatku czytany jak lama, z czasem i pomaca kolegi przeksztaucony w lam-four (lamfor) to mi sie podoba i tak juz zostanie, po prostu lubie byc lama, o nie soryy - LaM4

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Od zawsze w necie byłem shadow a tak poza kompem to na mnie spermen wolają To od malego zostalo jak mnie tak kumpel nazwal!

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 08:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

A moja xywa tzn mam je dwie, ale zacznę od 8lo0d. Na początku był BlooD - sami wiecie co to znaczy [ a dla tych co nie wiedzą - krew ]. Sam nie wiem czemu jakoś tak ... A Chester od wokalisty pewnego zespołu, koledzy w szkole mnie tak zaczęli nazywać więc w UT też zmieniłem nicka na Ches+3r

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking :D

jak kiedys grałem w cs'a w kafejce z qmplami, to chcialem sobie wymyslic jakas xywe. Qmpel na mnie w szkole kiedys mowil ogór , to kombinowalem i wyszlo gurias [najpierw byl OgUrAs ale to tylko po LANie]
taka historyjka, i nie mam zazmiaru jej zmieniac jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking

shadow spermen buahahahahahaha

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

To nie moja wina

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Wink hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
To nie moja wina


Shadow wspułczuje ci , spermen to niezbyt miła ksywa
ja bym kolegow pobił jakby na mnie tak mówili

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Wiesz na osiedlu to ja nie wszystkich pobija i już i tak sie przyzwyczailem

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Xywki ;-)

Ja tam xywek nie zlicze (przez te pare lat życia nazbierauo siem ;-))

Yarecki - Kiedyś był taki zespół Perfect. Mieli piosenke "Pocztówka do Państwa Jareckich" (czy jakoś tak), to było jeszcze na studiach - i dla jaj kolega zaczął tak mówić o mnie i mojej dziewczynie - Jareccy. Po kilku latach większość znajomych nie wiedziało nawet, że nazywam się naprawdę Kwiatkowski ;-)))
Potem w necie grałem jako Jarecki ( ale w pewnym okresie Jareckich było jak psów, więc zmieniłem ;-)))

Dla porządku wyjasnie xywe Pyziaty - nazwałem go tak, kiedy miał jakieś 3 latka ;-)) Miał duze okrągłe policzki - pyzy (był niezłym kawałem opasa ;-)))))). Z policzków niewiele zostało, poza tym ciut wyrósł, ale xywa została - nazywam go tak dalej, a on przyjął taką xywe w inecie jakies 5 lat temu (dokładnie R.K.Pyziaty).

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
X-LASKA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białustok

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Gdy 4 lata temu zaczalem bawic sie w granie w Q1 i potem Q2 minimalnie na sieci [modem] mialem poczatkowo xywke Rock. Rock mialo miec duzo wspolnego z moim nanzwiskiem, i mialo tyle ze oczywiscie po przetlumaczeniu.
Po paru miesiacach xywe zmienilem na alien, a to juz pod wplywem filmu, ktory bardzo lubilem, a gatuenk avp lubie do dzis.
Po ostatnich wakacjach gdy to razem z SoTem, a pozniej Ottarem i MajeSem tworzylismy praktycznie scene zasly pewne wydarzenia w moim zyciu, w zwiazku z cyzm zmienilem xywe na sxl co mialo byc skrotem od "sexylaska". Wydarzenia juz nieaktualne, ale coz...



Hmm Sxl mamy bardzo podobne ksywy )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil X-LASKA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do X-LASKA Znajdź więcej post'ów przez  X-LASKA Dodaj X-LASKA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać X-LASKA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

z reala: chudy w necie (przeksztalcenia slow przez kolegow) choody > koody > kood > ostatnio grywam rowniez jako "dook"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

proscizna

Co tu tlumaczyc chce sie gdzies zarejestrowac to Robert zajeste a Roberf nie zajete a jak sie dobrze przjzec to f to t w lusterku i tak juz mam od dobryc 2,5 roku

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ksywka Sniezek wziela sie od tego ze kiedys tak mnie nazwala kolezanka, a byla wtedy zima
Aim ( a wlasiwie mialo byc NoAim )wzielo sie od tego ze przy malej liczbie fps strasznie ciezko kogos trafic

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 06:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

panNa jak juz gdzieś (chyba w WZP) pisałem to w sumie przypadek, szukałem po sieci key_gena do HalfLife`a coby sobie troszki w CStrik***** ... no nie bijcie za brzydkie słowo na forum UT.. w każdym razie trafiłem na boarda, poczytałem, instalka UT,spasowało i jestem.
Nick po znaku Zodiaku, a że jak zwykle faq nie przeczytałem, to nie wiedziałem że nicka się ma i już.Ale pseudo z przyszłością, bo moge się pisać np.pan_NarwanyAligator albo NadalAktywny :)
Że o virGO nie wspomnę ...

A w LAN_session w Q1,Q2 i inne Doomy byłem Aquirre,bo był kiedyś taki zajebi**** film W.Herzoga.Zobaczcie przy okazji,taki klimat że głowa odpada, kawał dobrego kina.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

ludzie dopisujcie sie , dopisujcie
prosze sie nie wstydzić

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: Geneza ksywek, nicków graczy ut

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
Chodzi mi oto żebyście przedstawili jak kiedy i gdzie powstał pomysł na wasz nick do gry ut. Geneze mojego i Greyta zapewne znacie więc nie bende nic na ten temat pisał :)


A napisz o sobie i Wielkookim,bo ja np. nie znam.Albo powiedz gdzie szukać ;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:46.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions