Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > No cd-key ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
lolek:D
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No cd-key ?

Kupiłem kartę graf GeCube'a GC-R9550GU-C3 z counter strikiem : cz i power dvd gratis ;p Instaluje countera, wszystko spoko do momentu w którym mam podać cd-key. W tym momencie zgłupiałem. Patrzę na okładkę od cd nie ma. Do pudła z k graf - nie ma. Sprawdziłem na www.gecube.com. Wszedłem do faq'a
i na http://www.gecube.com/faq.php?modID=17. Postapilem zgodnie z instrukcją sciągnolem streama. Ale żadnego emaila od nich nie otrzymałem. Może coś źle zrobiłem ? W każdym razie plytka byla w napędzie jak wchodzilem na http://auth.sonydadc.com/fdm_confir...32U3FCGIHNTJ15E wiec teoretycznie powinno być ok. Strim też jest ( zarejestrowałem się ). Co w tej sytuacji proponujecie ? Sensowne porady dla lolka pls ;(

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2004 14:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lolek:D
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nikt niewie ? pls piszcie cosik :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2004 08:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

jezeli kupiles grafe z oryginalnym CS to cd-key musi byc dolaczony do gry! Jezeli go nie ma skontaktuj sie ze sprzedawca gdzie kupowales grafe lub z producentem karty graf.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2004 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lolek:D
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Oj wychodzi na to że nie musi. => wg faq'a na stronie producenta karty. Postaram się zajżeć do sklepu i zobacze co zaproponuje sprzedawca. Jak na razie to na 100% niewiem wiec z"Oj wychodzi na to że nie musi" może być różnie. Sprawdze i dam znać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2004 21:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GoGu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

mam ten sam problem graficzna radeona 9550 dostalem gratis cs cz i nie ma cdkeya i co teraz?
mam napisac do ATI?? Ja nie znam angielskiego ! a nie ma polskiej strony ATI blagam pomóżcie plzzzzzzzzzzz

__________________
SpoX!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2004 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GoGu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GoGu Znajdź więcej post'ów przez  GoGu Dodaj GoGu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GoGu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

pewnie dali wam wersje dla ubogich ludzi ze mozecie sobie tylko pograc z botami ,bo nie sadze zeby to byla orginalna gra ,moze jakas kopia ,chyba ze dostaliscie pudelko takie fajne jak daja do gier ale nie sadze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2004 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GoGu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

nawet z botami nie pogram bo przy walczaniu pisz prosze podac cdkey a przy karcie Radeonie 9550 za 800 zł nie dali by wersji dla jak ty to mowisz ubogich ludzi

__________________
SpoX!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2004 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GoGu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GoGu Znajdź więcej post'ów przez  GoGu Dodaj GoGu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GoGu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions