Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > turniej we wrocku
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

turniej we wrocku

wybiera sie ktos z boarda?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

ja moze pojade ale jeszcze nie wiem

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^1hi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Wrocław

hi

Obecny! Hi!

__________________
Matematyka to nie problem, to zabawa!! - poszukuje autora tego tekstu))!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^1hi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ^1hi Znajdź więcej post'ów przez  ^1hi Dodaj ^1hi do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Eee, ja?

Na dniach powinien byc regulamin na stronce i info co do nagrod oraz kilka innych rzeczy. Troche sie tez zmieni forma tego turnieju - ale temu to juz poswiece kolumne

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Kurde... dla mnie to troche daleko...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

jak mnie starzy puszcza to jade.
bo to w sumie ok 300 km

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Dlaczego admini zamykaja moje gosu topici ?

hlip hlip

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez emi
Dlaczego admini zamykaja moje gosu topici ?

hlip hlip


No chyba oczywiste...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

http://www.31337.pl/

Ta oczywiste

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 02:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez emi
http://www.31337.pl/

Ta oczywiste


Decyzje moderatorow nie sa kwestionowane.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja bede napewno
no w koncu ktos musi tam klime tworzyc

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ja bede napewno
no w koncu ktos musi tam klime tworzyc


infi znow trafi na szajbusa i bedzie "ty ****** kosmito"

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

Re: turniej we wrocku

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
wybiera sie ktos z boarda?

No pewnie zgadnij kto
Tylko podaj no linka na strone z zapisami
I jeszcze jedno pytanie -pojawil sie( wciagu ostatnich 4 miesiecy) na bordzie ktos z Kraka????

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Edytowane przez Q dnia 11-06-2002 o godz. 13:22

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

ja sie juz nie pojawiam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^1hi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Wrocław

hi

http://www.mephisto-cpma.prv.pl/ - oto link!

__________________
Matematyka to nie problem, to zabawa!! - poszukuje autora tego tekstu))!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^1hi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ^1hi Znajdź więcej post'ów przez  ^1hi Dodaj ^1hi do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

oxygen: twoj avatah mnie rozbraja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja pewnie bede, ale nie wiem jak bedzie z finalem MŚ. ale pewnie bede

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^1hi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Wrocław

hi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
ja pewnie bede, ale nie wiem jak bedzie z finalem MŚ. ale pewnie bede


final jest 30 czerwca(niedziela)!

__________________
Matematyka to nie problem, to zabawa!! - poszukuje autora tego tekstu))!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^1hi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ^1hi Znajdź więcej post'ów przez  ^1hi Dodaj ^1hi do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

bedzie ownage na tym turnieju
aa szajbus juz mi tak nie grozi
nie bede juz gral z presja psyhiczna
no i duzo trenuje ostatnio:>

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
oxygen: twoj avatah mnie rozbraja

~~

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Strona zupdejtowana.

Wszlkie uwagi co do regulaminu postowac tutaj.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Strona zupdejtowana.


Widziałem regulamin...
Sweep0r - może napiszesz następny kodeks karny?

Nie zrozumiałem tylko tego kawałka:
3.8.6. Jeśli po upływie tego czasu gracz nadal nie będzie gotowy do gry, a jego nie przygotowanie nie będzie wynikało z jego winy, lecz z winy sprzętu oferowanego przez kafejkę, gracz zostanie poproszony o zmianę stanowiska.
3.8.7. Jeśli mimo to, po upływie 10 minut od zmiany stanowiska gracz nie będzie gotowy podyktowany zostanie w/o na korzyść przeciwnika.


Znaczy, jak dwa razy z rzędu trafię na zepsuty sprzęt kafejkowski - oddaję walkowera???!

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Jesli problem bedzie rzeczywiscie wynikal z wady sprzetu i zostanie to udowodnione to nie. Ale coz, sprzet bedzie sprawdzony dobrze przed turniejem, wszystkie kompy beda czyste, wszystkie beda mialy dokladnie taka samo konfiguracje. I moze sie zdarzyc tak, ze to z twojej winy cos nie dziala i nie mozesz grac. Wtedy albo zostajesz usuniety, albo sobie od kogos pozyczasz sprzecik i instalujesz go tak, zeby wszycho dzialalo dobrze.

Coz, takie sa wymogi, niestety, czasowe. Nie mozemy sobie pozwolic, zeby ktos sie meczyl 1h ze sprzetem i blokowal drabinke... =/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Mapy obowiązujące na turnieju to CPM1a (wersja "polska"), CPM3 oraz CPM11
CPM11 nie widzialem granej od czasow cgl2 (na ktorym uznano ja za h**wa mape), na serverach na tej mapie nikt nie grywa. W wagrowcu tez organizatorzy proponowali cpm11 ale zrezygnowali bo wiekszosc osob niechciala na niej grac. Map nie "promuje" sie na turniejach.

Railgun switch: 1500ms
Wiem wiem liczysz, ze mecze beda bardziej atrakcyjne, bardziej taktyczne i mnie na pale

Weapon respawn time: 15s *
* Wyjątek na mapie CPM1a...

Grales kiedys na cpm3 z 15s respawn time ?? Taki mecz jest beznadziejny, przy dobrym pilnowaniu raila i ra (15s i 25s) robi sie miazga totalna.

Jeśli w czasie gry wystąpi jakiś problem ze sprzętem (np. zawieszenie się komputera...zarządzić powtórkę meczu
Powinno byc: rozpoczecie meczu z odpowiednio mniejszym timelimitem, w ktorym ilosc zdobytych fragow zsumuje sie z fragami zdobytymi w poprzednim przerwanym meczu.

Z tym czasem 10min na podlaczenie i przygotowanie to i tak nigdy nie wychodzi a najlepsze jest gdy gracze po 2-3 meczach przyzwyczajaja sie do odpowiednich kompow i nie zmusisz ich aby natychmiast usiedli i grali na innych.
Napisz cos o kompach, jakie parametry i ilosc.

No i co z tą balangą i grillem ?

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

zgadzam sie z przedmowca

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Mapy obowiązujące na turnieju to CPM1a (wersja "polska"), CPM3 oraz CPM11
CPM11 nie widzialem granej od czasow cgl2 (na ktorym uznano ja za h**wa mape), na serverach na tej mapie nikt nie grywa. W wagrowcu tez organizatorzy proponowali cpm11 ale zrezygnowali bo wiekszosc osob niechciala na niej grac. Map nie "promuje" sie na turniejach.


To gdzie sie ma je promowac???? Co - chcialo by sie 1a i 3...

Woz albo przwoz - nikt nie karze brac udzialu w turnieju...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 07:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Mapy obowiązujące na turnieju to CPM1a (wersja "polska"), CPM3 oraz CPM11
CPM11 nie widzialem granej od czasow cgl2 (na ktorym uznano ja za h**wa mape), na serverach na tej mapie nikt nie grywa. W wagrowcu tez organizatorzy proponowali cpm11 ale zrezygnowali bo wiekszosc osob niechciala na niej grac.



Wiesz, zawsze mozna ja odrzucic, nie? I tak wszyscy beda grali na cpm1a i cpm3, nikt nie ruszy pewnie trzeciej mapy. Jesli mialbym wywalic cpm11 to co dac na jej miejsce? cpm5? no way. cpm10 - nikt w to nie gra. cpm12 - omfg, do tego 2xYA.

Nie chce kolejnej, trzeciej juz mapy, gdzie gra polega na lataniu na pale w te i we w te. Zreszta, jak znam zycie to i tak caly turniej odbedzie sie na cpm1a i cpm3, jak juz zreszta pisalem, i trzecia mapa nikomu nie bedzie przeszkadzala.

Podaj jakis przyklad mapy, ktora mozna by ja zastapic...

quote:
Weapon respawn time: 15s *
* Wyjątek na mapie CPM1a...

Grales kiedys na cpm3 z 15s respawn time ?? Taki mecz jest beznadziejny, przy dobrym pilnowaniu raila i ra (15s i 25s) robi sie miazga totalna.



Gram tak od ponad roku... I uwierz mi, ze jezeli spotkaja sie tam przeciwnicy na w miare rownym poziomie to mecz jest wtedy nie do wyjebania maksiascie zajebisty. Trzy tygodnie temu bedac w cafe i grajac na serwie cpma.org.uk natknalem sie na takiego jednego kolesia, z ktorym gralem duel 15min. Wlasnie na oficjalnych ustawieniach. To byla masakralna schiza, kolo w sumie byl mniej wiecej na moim poziomie, mial troszeczke lepszego pinga, ale mi to rybka. Wynik: 5:3 bodajze. To byl najlepszy mecz mojego zycia, po ktorym nie moglem dojsc do siebie jeszcze przez 5 minut I to jest wlasnie duch CPMA, tak jak mod ten powinien byc grany.

quote:
Jeśli w czasie gry wystąpi jakiś problem ze sprzętem (np. zawieszenie się komputera...zarządzić powtórkę meczu
Powinno byc: rozpoczecie meczu z odpowiednio mniejszym timelimitem, w ktorym ilosc zdobytych fragow zsumuje sie z fragami zdobytymi w poprzednim przerwanym meczu.



Not exactly. Jest taka sytuacja: polowa meczu, bardzo zacieta gra pomiedzy A vs. C (zeby nie bylo, ze B (soo) ). A prowadzi trzema fragami, przed minuta udalo mi sie zdobyc kontrole mapy, bardzo ciezko zreszta bylo mu to zrobic. I nagle bum, zalozmy, ze serwer sie wykrzaczyl. Co wtedy? Ano jesli mieliby grac tak jak ty mowisz to od nowa gracz A musialby zdobywac kontrole mapy, od nowa sie "rozkrecac", a wynik moglby sie diametralnie zmienic. 5 minut przeciez to nie jest tak duzo. A co jesli krach wydarzylby sie na 2 minuty przed koncem meczu?

Dlatego powtarzaja cala gre, maja pelne 10 minut, a tamto poprzednie sie nie liczy. I wtedy moga naprawde pokazac kto jest lepszy, szczegolnie gdy mecz toczy sie w LB, gdzie graja "Best of 1"

quote:
Z tym czasem 10min na podlaczenie i przygotowanie to i tak nigdy nie wychodzi a najlepsze jest gdy gracze po 2-3 meczach przyzwyczajaja sie do odpowiednich kompow i nie zmusisz ich aby natychmiast usiedli i grali na innych.
Napisz cos o kompach, jakie parametry i ilosc.



No dobnra, ok, nie watpie. Ale jakos trzeba ludzi przyspieszyc, nie chcemy siedziec tam w cafe do 6 rano

quote:
No i co z tą balangą i grillem ?


No grill bedzie obok cafe (kielbaski za free). A balanga to sie zobaczy, jak bedzie czas to ofcoz bedzie

No, a po frytki dla infi'ego to sie bedzie mozna przejsc 0,5km do hali targowej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Wiesz, zawsze mozna ja odrzucic, nie? I tak wszyscy beda grali na cpm1a i cpm3, nikt nie ruszy pewnie trzeciej mapy.
*
Zreszta, jak znam zycie to i tak caly turniej odbedzie sie na cpm1a i cpm3, jak juz zreszta pisalem, i trzecia mapa nikomu nie bedzie przeszkadzala.


Przecierz napisales w regulaminie ze bedzie grane b'of'3 - jedna wybiera 1a i wygrywa , druga wybiera cpm3 i wygrywa i decydujacy mecz na tej trzeciej mapie... cpm11


Gram tak od ponad roku... Trzy tygodnie temu bedac w cafe i grajac na serwie cpma.org.uk natknalem sie na takiego jednego kolesia, z ktorym gralem duel 15min. Wlasnie na oficjalnych ustawieniach. To byla masakralna schiza...

Ty grywasz na angielskich default serverach i tobie sie taka gra podoba, wiem ze nie znosisz szybkiej gry na pale, miliona wystrzelonych raili i skromnej taktyki i chcesz wplynac na Polska scene cpma zeby zmienila swoje przyzwyczajenia i zaczela grac na jedynych slusznych wg. ciebie i arqna ustawieniach.
Polska to Polska i lepiej dac nam grac na tym co my chcemy i nam sie podoba i z czego mamy frajde, watpie zeby teraz ludzie chcieli sie przestawiac.

Podaj jakis przyklad mapy, ktora mozna by ja zastapic...
cpm1a - nonstop, cpm3 - popularne, cpm5 - ostatnio czesto, cpm10 - nikt w to nie gra. cpm11 - nikt w to nie gra , cpm12 - nikt w to nie gra...

Sam mialem ten dylemat przed slizgiem2. Zrobilem prosta ankiete: cpm5 czy cpm11 czy ztn3tourney1 - gracze wybrali to co chcieli grac, to co im najbardziej odpowiada. Zastanow sie, do turnieju jeszcze 2tygodnie.

No grill bedzie obok cafe (kielbaski za free). A balanga to sie zobaczy, jak bedzie czas to ofcoz bedzie
Kielbaski za free to mila rzecz, tylko trzeba bedzie pilnowac kielbaskozercow

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
steef
aka Liroy



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Zawiercie

quote:
Polska to Polska i lepiej dac nam grac na tym co my chcemy i nam sie podoba i z czego mamy frajde, watpie zeby teraz ludzie chcieli sie przestawiac.

No i tu sie musze zgodzic .
Z weaponrespawn 15 to lekka przesada . Na tak malych i szybkich mapach jak cepeemki to 15 to stanowczo za duzo .
Przecierz to duel a nie tdm
Jedna potyczka naprzykład na cpm3 i juz nie masz nic i jestes jak kaczka
Co do map to nie mam nic cpm11 moze byc , z fastrail 0 tez i nawet lepiej sie gra bez fastraila ( jak dla mnie ) .
A jezeli chodzi o grila , kiełbaski , piwo i impreze to zapowiada sie naprawde ciekawie

__________________
Mydło wszytko umyje nawet uszy i szyje ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil steef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do steef Znajdź więcej post'ów przez  steef Dodaj steef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać steef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Gazi - przeciez ty juz nie grasz w cpma, wiec co marudzisz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 08:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:31.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions