Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > win xp i hl z cs'em
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
wit
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Question win xp i hl z cs'em

mam xp'ka i probujac uruchomic hl pojawia sie komunikat iz "(...) znany jest problem odnosnie half - file" i pisze zebym skontaktowal sie z sierra (www.sierra.com) i zdobyl poprawke (patch'a) do tego bledu

na sierre nic takiego tam nie ma!!!!

czy zna ktos sposob (poza zmiana systemu :-) ) ktory to rozwiaze??

proszeeeeeeeeeeeeeee o pomoc

__________________
all we see or seem is but a dream within a dream

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wit Znajdź więcej post'ów przez  wit Dodaj wit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Ja mam win xp i jak dobrze pamiętam to nic nie sciągałem dodatkowo i działa (chyba ze źle pamiętam).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 02:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wit
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

dobra dobra a maz moze jakis serwis pack'i??

__________________
all we see or seem is but a dream within a dream

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wit Znajdź więcej post'ów przez  wit Dodaj wit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GRU
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Zambrów

Talking

zainstaluj H-L w wersji 1.1.1.0 a na teho Half_lifa możesz instalowć dowolną wersja CS.

__________________
Intel Pentium 4B Northwood 2.4 GHz FSB 533 MHz | 512 MB DDRRAM 333 MHz | nVIDIA(R) GeForce4 Ti 4200 128 MB RAM 460 MHz GPU
250 MHz AGPx4 | ABIT BH7 | LG 52x24x52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GRU Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GRU Znajdź więcej post'ów przez  GRU Dodaj GRU do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GRU prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez wit
dobra dobra a maz moze jakis serwis pack'i??


Nie mam! Czysty XP PRO ot co

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GRU
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Zambrów

quote:
Napisane oryginalnie przez Blue
Nie mam! Czysty XP PRO ot co




Hodziło mi o halflifa w wersji 1.1.1.0 a nie WXP ja mam WinXP Pro i działa.

__________________
Intel Pentium 4B Northwood 2.4 GHz FSB 533 MHz | 512 MB DDRRAM 333 MHz | nVIDIA(R) GeForce4 Ti 4200 128 MB RAM 460 MHz GPU
250 MHz AGPx4 | ABIT BH7 | LG 52x24x52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GRU Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GRU Znajdź więcej post'ów przez  GRU Dodaj GRU do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GRU prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:19.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions