Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > System punktacji w Wolfie jest do bani , żadko kto gra zespołowo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

System punktacji w Wolfie jest do bani , żadko kto gra zespołowo

System punktacji w Wolfie jest do bani i premiuje graczy niezawsze grających zespołowo .
Weżmy np mape beach i gości którzy w pojedynkę na chama idą do axis room chociaż siedzi tam 6 axisów. Gościu bierze dokumenty ale w sekunde póżniej już nie żyje - nieszkodzi dostaje 10 punktów .

Z jakiej racji inżynierowie dostają taką mase punktów za podkładanie ładunków? Na mapie depot sprzyja to samotnym rajdom inżynierów - taki gość che dostać jak najwięcej punktów i
też idzie na żywioł . Czasami taka taktyka jest bardzo skuteczna , szczególnie jeśli się gra z przeciwnikami podobnie myślącymi .

Inny przykład mapa assault i gościowie ze snajperkami lub panzerfaustami pilnujący wieży - zazwyczaj siedzący koło drzewek i górki. Z reguły mają mniej do roboty niż reszta drużuny ale ich rola jest ogromna - zdejmują wrogich inżynierów .
To właśnie od nich często zależy wygrana lub przegrana , szczególnie gdy wróg w czasie szturmu wybił obrońców koło drabinek i schodów . Tylko dlaczego za zabicie inżyniera który już prawie podłożył ładunek dostaje się tylko jeden punkt ?

Zobaczcie jak ludzie żadko wybierają klase soldier . Najpopularniejszy jest medyk i porucznik . Niektórzy wybierają medyka tylko dlatego że mogą się sami leczyć . Często widać poruczników którzy zamiast zrobić miejsce gościowi z flamethrowerem lub venomem sami pchają się przed nich.
Przecież w założeniach gry porucznik i medyk zostali stworzeni do wsparcia żołnierzy.

Często goście idą na żywioł z 10 procentami zdrowia zamiast wycofać się , przegrupować , powymieniać apteczki i amunicję .
Sam wtedy wybieram medyka i zdobywam mase punktów na takich gościach , chociaż w tej grze nie chodzi o zdobywanie punktów.

Zobaczcie jak mało ludzi korzysta z informacji
I'm on offense , I'm on defense - podstawowych komunikatów w grze . Czy wszyscy , często przypadkowi ludzie ,są tak bardzo zgrani zespołowo że nie potrzebują wymieniać się informacjami ?

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Re: System punktacji w Wolfie jest do bani , żadko kto gra zespołowo

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
System punktacji w Wolfie jest do bani i premiuje graczy niezawsze grających zespołowo .
Weżmy np mape beach i gości którzy w pojedynkę na chama idą do axis room chociaż siedzi tam 6 axisów. Gościu bierze dokumenty ale w sekunde póżniej już nie żyje - nieszkodzi dostaje 10 punktów .

Z jakiej racji inżynierowie dostają taką mase punktów za podkładanie ładunków? Na mapie depot sprzyja to samotnym rajdom inżynierów - taki gość che dostać jak najwięcej punktów i
też idzie na żywioł . Czasami taka taktyka jest bardzo skuteczna , szczególnie jeśli się gra z przeciwnikami podobnie myślącymi .



hmmm jedno pytanie.... Ty grasz na punkty czy zeby pograc, bo z tego co tu piszesz to wynika ze punkty sa dla ciebie baardzo wazne a chyba nie o to chodzi

quote:


Zobaczcie jak ludzie żadko wybierają klase soldier . Najpopularniejszy jest medyk i porucznik . Niektórzy wybierają medyka tylko dlatego że mogą się sami leczyć . Często widać poruczników którzy zamiast zrobić miejsce gościowi z flamethrowerem lub venomem sami pchają się przed nich.
Przecież w założeniach gry porucznik i medyk zostali stworzeni do wsparcia żołnierzy.



hmmm nie wiem gdzie grasz ale w tej chwili plaga na np. ByRym jest to ze wiekszosc osob bieze wlasnie solidera z PF albo sniperka i gra sie bardzo ciezko.....w takim przypadku wiekszosc ludzi siedzi pod swoja baza z PF i tylko czeka az sie ktos wychyli zza rogu....tak zer nie wydaje mi sie ze malo osob wybiera solidera.....chociaz moim zdaniem tak wlasnie powinno byc, max 1 PF, sniper lub venom na team a reszta LT i MED

quote:

Zobaczcie jak mało ludzi korzysta z informacji
I'm on offense , I'm on defense - podstawowych komunikatów w grze . Czy wszyscy , często przypadkowi ludzie ,są tak bardzo zgrani zespołowo że nie potrzebują wymieniać się informacjami ?



no tu sie zgodze ze zdaza sie tak ze wszyscy poleca na atak a obrony 0 ale przewaznie juz w czasie gry umownie pare osob zostaje na obronie a reszta leci na atak.....no chyba ze gra sie na mapie na ktorej nie trzeba bronic lub atakowac

pozdr.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

No to jest troche dziwne. Szczerze mówiąc śmieszą mnie akcje na beach gdy aliant niosący dokumenty zostaje sprzątnięty. Większość osób z axis rzuca się wtedy w to miejsce aby je zdobyć, dzięki czemu sporo pkt się zdobywa (i nie mówie tu o nowych, czy lamach jak ich często nazywacie, tak postępuje większość klanowiczów).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Kabu
No to jest troche dziwne. Szczerze mówiąc śmieszą mnie akcje na beach gdy aliant niosący dokumenty zostaje sprzątnięty. Większość osób z axis rzuca się wtedy w to miejsce aby je zdobyć, dzięki czemu sporo pkt się zdobywa (i nie mówie tu o nowych, czy lamach jak ich często nazywacie, tak postępuje większość klanowiczów).


ok nawet jesli tak jest... a jest to ja jak sie zucam na doki to tylko po to zeby szybko wrocily na swoje miejsce zanim podbiegnie alies i je znowu zabieze....a z tego co wiem to duzo puktow jest za zabicie kolesia niosacego doki a za samo ich wrocenie juz nie......

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

No cóż może się pomyliłem-nigdy nie zwracałem uwagi na to, w którym momencie dochądzą te pkt i zgadzam się z tobą, że jeśli dok są na gorze to trzeba je wrócić. Ale co powiesz na taką sytuację-dokum są w wentylacji-idealne miejsce do ich obrony, a tu taki jeden je wraca, albo w war-romie za kratą koło ych urządzeń-super miejsce. Tylko taki jeden postanowił zdobyć wiecej pkt (ale z tego jak słysze to ich nie zdobył-dobrze mu tak).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

tak prawde mowiac to gdzie by doki nie lezaly to jak widze ze nie sa na swoim miejscu to je i tak lape, juz chyba odruchowo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Zgadzam sie z wami system przydzielania punktow jest do bani. A niestety duzo osob jest takich, ktorzy wola byc na pierwszym miejscu z najwieksza iloscia punktow, niz to zeby ich zespol wygral.
Bawia mnie goscie ktorzy wpadaja do wr jak rambo ale sa szczesliwi gdy uda im sie wskoczyc na stol, niewaznae ze zaraz zgina.
I bardzo frustrujace jest gdy czekam w kanalach np, wolam I need backup, do mnie czy cos w tym stylu, a widze co chwila Objectives taken, Objectives secured - i tak kilka razy z zedu, a ja wiedne w tych kanalach P

A grajac jako medyk czesto robie tak ze kiedy ktos ma 10-30 zycia to zabijam go i traktuje strzykawa, bo wtedu starczaja 3 apteczki do wyleczenia, a gosc na mnie bluzga ze co ja robie, i po co go zabijam. Przeczez popsuje mu staty.....
Eh szkoda gadac...
No coz chyba nie doczekam sie idealnej wspolpracy - stad tez idea grania w klanie. Bo w grze clan vs clan chyba nikt nie mysli o punktach (choc na pewno znajda sie tacy goscie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR

A grajac jako medyk czesto robie tak ze kiedy ktos ma 10-30 zycia to zabijam go i traktuje strzykawa, bo wtedu starczaja 3 apteczki do wyleczenia, a gosc na mnie bluzga ze co ja robie, i po co go zabijam. Przeczez popsuje mu staty.....
Eh szkoda gadac...



Hahhahhahaa - faktycznie brak slow, szkoda gadac, no comments LOL ... tez bym cie bluzgal ile wlezie ... i takie osoby graja w wolfa ???? heheheehe

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

To powiedz co w tym zlego, a nie hahh i lol - takie masz argumenty?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

heh no ja bym sie podpisal pod postem zoltana, jak grac to grac normalnie, jak mnie ktos zabija specjalnie to nie bluzgam odrazu dopiero po chwili ale dobrze ze Cie nie spotkalem w wolfie (tzn mnie nie zaszczeliles) bo bym Ci oddal i jeszcze dobil

a co do zucania sie na doki w WR to nie jednokrotnie taka metoda udalo mi sie ukrasc doki a 6 niemcow czajacych sie przy nich nawet nie zareagowalo..... ta metoda jest bardzo skuteczna jak gra sie ze slabszym przeciwnikiem......teraz od dawna juz tak nie robie bo grajac na byrym raczej nie ma szans w taki spsob wygrac (za silni przeciwnicy )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

CO w tym złego że medyk zabije gościa z 5 procentami życia?

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain
heh no ja bym sie podpisal pod postem zoltana, jak grac to grac normalnie, jak mnie ktos zabija specjalnie to nie bluzgam odrazu dopiero po chwili ale dobrze ze Cie nie spotkalem w wolfie (tzn mnie nie zaszczeliles) bo bym Ci oddal i jeszcze dobil

a co do zucania sie na doki w WR to nie jednokrotnie taka metoda udalo mi sie ukrasc doki a 6 niemcow czajacych sie przy nich nawet nie zareagowalo..... ta metoda jest bardzo skuteczna jak gra sie ze slabszym przeciwnikiem......teraz od dawna juz tak nie robie bo grajac na byrym raczej nie ma szans w taki spsob wygrac (za silni przeciwnicy )



Przecież lepiej jest zabić gościa z 5 procentami życia , użyc strzykawki i dwóch apteczek niż aż 5 apteczek

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Re: CO w tym złego że medyk zabije gościa z 5 procentami życia?

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety


Przecież lepiej jest zabić gościa z 5 procentami życia , użyc strzykawki i dwóch apteczek niż aż 5 apteczek



wydaje sie ze masz racje, ale to jest dokladnie cos takiego jak bys zabil solidera ktory dopiero co szczelil z PF po to tylko, ze po postawieniu go przez medyka moze znowu szczelic PF a nie musi czekac az mu sie naladuje....... nie wydaje Ci sie, ze to troszke dziwne zachowanie ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Talking Re: Re: CO w tym złego że medyk zabije gościa z 5 procentami życia?

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain


wydaje sie ze masz racje, ale to jest dokladnie cos takiego jak bys zabil solidera ktory dopiero co szczelil z PF po to tylko, ze po postawieniu go przez medyka moze znowu szczelic PF a nie musi czekac az mu sie naladuje....... nie wydaje Ci sie, ze to troszke dziwne zachowanie ?



No dziwne to to troszeczke jest, ale przeciez to tylko gra. Jak ktos chce miec bradziej podobne do zycia, to niech moze sprobuje zagrac w TO, tam ma sie tylko jedno zycie.

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: CO w tym złego że medyk zabije gościa z 5 procentami życia?

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT


No dziwne to to troszeczke jest, ale przeciez to tylko gra. Jak ktos chce miec bradziej podobne do zycia, to niech moze sprobuje zagrac w TO, tam ma sie tylko jedno zycie.



ja nie mowie zeby tak nie robil bo wtedy to jest nierealistycznie, tylko daltego tak ma nie robic bo to jest swego rodzaju oszustwo, zabijac kolesia po to zeby mogl walnac panzerem odrazu bez czekania az sie naladuje....... wyobraz sobie 4 kolesi z PF i medyka ktory ich zabija i stawia na nogi zeby mogli odrazu szczelac...... fajnie by sie tak gralo.... wogole tymi panzerami to ja juz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Warblade
Wiedźmin



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wawa

Re: Re: Re: Re: CO w tym złego że medyk zabije gościa z 5 procentami życia?

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain


ja nie mowie zeby tak nie robil bo wtedy to jest nierealistycznie, tylko daltego tak ma nie robic bo to jest swego rodzaju oszustwo, zabijac kolesia po to zeby mogl walnac panzerem odrazu bez czekania az sie naladuje....... wyobraz sobie 4 kolesi z PF i medyka ktory ich zabija i stawia na nogi zeby mogli odrazu szczelac...... fajnie by sie tak gralo.... wogole tymi panzerami to ja juz




Dosyć ciekawa taktyka... Jakby mnie jakiś medyk tak potraktował to bym zabił z ścierwo posiekał... Heh to jest działanie na zasadzie "naprawdę nam jest przykro że jest pan ranny ale nie opłaca się nam pana leczyć więc pana zabijemy. prosze się nie martwić, my tu wierzymy w reinkarnację"... Ja nie mam nic przeciwko panzerom i snajperom szczególnie że ja jestem snajperem. Ale co za dużo to niezdrowo. O dobrego snajpera trudno, bo trzeba umiec ze snajperki strzelać natomiast namnożyło się ostatnio panzer lam na ByRy że hej. Szczególnie z panzerami siedzą ci którzy nie sa w klanach i dostali od jakiegoś ***** hasło. Panzery są owszem skuteczne i na wielu mapach potrzebne ale na Thora wszystko z umiarem!!! Szlag mnie trafia jak połowa ludzi na serwerze lata z pf'ami.

__________________
[POISON]WarBlade

Postępuj tak, abyś mógł chcieć, aby zasada twojego postępowania była prawem powszechnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [POISON]Warblade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [POISON]Warblade Znajdź więcej post'ów przez  [POISON]Warblade Dodaj [POISON]Warblade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [POISON]Warblade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: Re: Re: CO w tym złego że medyk zabije gościa z 5 procentami życia?

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Warblade



Dosyć ciekawa taktyka... Jakby mnie jakiś medyk tak potraktował to bym zabił z ścierwo posiekał... Heh to jest działanie na zasadzie "naprawdę nam jest przykro że jest pan ranny ale nie opłaca się nam pana leczyć więc pana zabijemy. prosze się nie martwić, my tu wierzymy w reinkarnację"... Ja nie mam nic przeciwko panzerom i snajperom szczególnie że ja jestem snajperem. Ale co za dużo to niezdrowo. O dobrego snajpera trudno, bo trzeba umiec ze snajperki strzelać natomiast namnożyło się ostatnio panzer lam na ByRy że hej. Szczególnie z panzerami siedzą ci którzy nie sa w klanach i dostali od jakiegoś ***** hasło. Panzery są owszem skuteczne i na wielu mapach potrzebne ale na Thora wszystko z umiarem!!! Szlag mnie trafia jak połowa ludzi na serwerze lata z pf'ami.



wlasnie o tym mowie, jak panzery mam kilka osob z axis na mapce depot to naprawde nie da sie pograc....co sie czlowiek wychyli to leci bazuka, a uciec tak zeby przezyc jest baaardzo trudno.....oczywiscie mona isc tak zeby nie dostawac bazukami ale co to za zabawa za kazdym razem leciec pod ziemia ://
a do sniperek nic nie mam bo zeby tym szczelac to trzeba posiadac spore umiejetnosci.....zeby trafiac pf nic nie trzeba umiec.....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OLD_SOLAR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Chyba, aby grać w zespole tworzy się KLANY. Tak czy nie ? W innych grach FPP nie ma to większego znaczenia (za wyjątkiem CS) więc chyba od gości którzy przyjmują nowych członków (i obserwują aktywnych) zależy sposób gry i końcowego oceniania graczy. Nie liczą się punkty tylko czas, miejsce, szybkość działania, poświęcenie. Spotkałem się z wypowiedziami, że ten z naszego klanu grał dobrze, ponieważ wysoko stał w statystykach (sic!). Jeżeli w samych klanach są takie tendencje do ocen.... to wnioski nasuwają się same.

Jestem na dzień dzisiejszy osobą nie należącą do żadnego zespołu RTCW i powiem szczerze że coraz trudniej mi się gra, choć zdarzają się ludzie, z którymi w lot idzie się porozumieć
i grać jak należy (nawet bez wcześniejszego treningu).

Siła RTCW drzemie w zespole-klanie, w dobrze prowadzonym zespole, gdzie patrzy się na rozgrywkę globalnie a nie indywidualnie (choć inicjatywa pojedynczego gracza jest bardzo mile widziana).

P.S.
Ale dobijanie swoich w celu szybszego leczenia ? Jest moim zdaniem nie sportowym zachowaniem – oszustwem, choć na pewno skutecznym .

A na pantzera dawać snipera.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OLD_SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OLD_SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  OLD_SOLAR Dodaj OLD_SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OLD_SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Punkty to jush przeszlosc , teraz ci co sie przejmowali punktami za wszelka cene porzucili to "chlubne" zajecie i chwytaja zajawe na statsy . Niewazne czy masz -10 czy 60 punktow i tak chodzi o to ilu zabiles i ile razy sie dales zabic . To tyle IMHO .
Aha oczywiscie byl taki Topic : "Punktacja-Kontrowersje" ale i tak widze ze aktyalna dyskusja sie do topicu juz prawie nie ma wiec no problem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:51.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions