Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Wasze dziewki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post Wasze dziewki

No właśnie czy macie dziweczyny i czy on może grają z wami ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

dziewczyny ciezko zadowolic, ale przesada juz by bylo zamiast isc do kina to do kafejki pograc

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Cali spotkajmy sie na BN np w piatek o godz 21-4 ok ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ok mam nowe przedmioty

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

No...dziewczyna to co najwyzej IRC (bez obrazy Saari) chociaz to nie ma wiekrzego znaczenia, jednak strefe komputerow wolal bym miec tylko dla siebie a z dziewczyna to do kina, do parku, baru itp


BTW mAJKiEL **** - mail, priv msg albo idz do niego - po **** odrazu psujesz temat na boardzie?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

sorry ale postaram sie naprawic ja tam rozdzielam gre i dziewczyny na inne kategorje bo razem to raczej niepasuja (sorry saari zdazaja sie wyjatki ) mam dziewczyny na imprezach na codzien w szkole itp. Ale wole grac bez nich jakos lepiej skupiam sie na grze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

majkiel a ty na imprezy chodzisz? w szkole to przeważnie mięso armatnie jest ... a ja lepieeejjj się skupiam jak koło mnie siedzi piękna długowłosa dziwczyna (NIE MÓWIE O SWOJEJ SIOSTRZE !)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw



Ech... kobiety... Nie wiem, jak wy, ale ja mam romantyczne wyobrazenie o nich i nie wstydze sie tego przyznac. Dopiero teraz tak naprawde czuje, ze jestem tak naprawde zakochany. Wszystko to co bylo wczesniej to byly tylko zauroczenia. I wiem, ze ONA jest naprawde osoba, z ktora bedzie mi dane przezyc najwspanialsze chwile, bo znam ja ponad 8 lat. Chodzimy do jednej klasy od pierwszej klasy. A na dodatek podobala mi sie juz w 4 klasie podstawowki, i gdzies do polowy 5. Pozniej mi przeszlo, bo bylem maly, niesmialy, etc. i nic z tego nie bylo. A teraz to wrocilo. I jutro sie wstepnie okaze co i jak, a w piatek wieczorem bedzie wszystko wiadomo na 100%. Czyz to nie jest piekne? Oczywiscie, jesli wszystko pojdzie dobrze, to jak tylko mi sie uda, to w mojej kolumnie oczywiscie zamieszcze jej zdjecie

Wiecie co? Milosc jest cudowna. Tak mnie inspiruje, ze juz w ciagu 3 dni napisalem 3 wiersze. Ktore sa kewl. I ktore sa dla niej... Zreszta, co ja sie bede rozpisywal i dolowal was.

Powiem jeszcze tylko tyle. W jakims tam topicu (Gwiazdor) kilka osob uzalalo sie, ze nie ma dziewczyny. Ze board jest najwazniejszy. Powiem Wam jedno. d00pa y4s100!! Siedzac caly czas przed kompem nic nie zdzialacie dobrego. I tylko sami do siebie powinniscie miec pretensje. Teraz to widze. Sam taki bylem jeszcze rok temu. Moze nawet mniej niz rok. Ale teraz sie to wszystko zmienilo. I jest cudownie!

Kazdy jest kowalem wlasnego losu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

ty to może poszukasz dla mnie jakiejś dziewczyny ja sie nie zgadzam,

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

niech ktos mi teraz powie, ze faceci sa malo uczuciowi

a co do kobiet i kompow, chyba bym sie pochlastal, jakbym na lawce w parku gadal o turnieju q2

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

Wiecie co? Milosc jest cudowna. Tak mnie inspiruje, ze juz w ciagu 3 dni napisalem 3 wiersze. Ktore sa kewl. I ktore sa dla niej... Zreszta, co ja sie bede rozpisywal i dolowal was.
(...)
Kazdy jest kowalem wlasnego losu.



Potwierdzam i to ze milosc jest cudowna i to ze wiersze Sweepa sa zajebiste i to ze kazdy jest kowalem swojego losu

btw. Sweep - ja mam na swoim koncie jeden

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

dzieki... to bylo bardzo mile z waszej strony...

My mamy pub'y, piwko i quake'a a wam wara od tego ... super...
w takim razie ja sie przestaje odzywac

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

dzieki... to bylo bardzo mile z waszej strony...

My mamy pub'y, piwko i quake'a a wam wara od tego... macie byc romantyczne i slodkie bez wzgledu na to jaie chcecie byc... super... fajne macie podejscie... najpierw jest - czemu tak malo dziewczyn gra? a potem - a z dziewczyna to gadanie o Q jest glupie...
czyli mam rozumiec ze jako kumpel dziewczyna mojego pokroju jest fajna ale do niczego wiecej sie nie nadaje? bardzo dziekuje ....

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

no panowie to bylo troche nietaktowne...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
dzieki... to bylo bardzo mile z waszej strony...

My mamy pub'y, piwko i quake'a a wam wara od tego ... super...
w takim razie ja sie przestaje odzywac



powiedz sama szczerze, nie uwazasz klienta, ktory non-stop nawija ci o kompie za nudziarza?

Poza tym Quake jest maloromantyczny i to mialem na mysli

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

jasne saari - obraz sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

ZimZum - popatrz na to z innej strony ... jakby moj chlopak chcial byc mega romantyczny i caly czas *******il o kwiatuszkach na lace to tym bardziej bym miala dosc...

MajeS - ty mnie nie wqrzaj ... ludzie maja uczucia ...nie wiem czy zauwazyles

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

sweep ciekaw jestem co ta twoja laska musi robic z tymi wierszami

i zgadzam sie z tym ze jak ktos siedzi przed kompem to sobie nie zalatwi szmulki, bo kurna na dwor trzeba wyjsc i poszukac! Real life rox. Oczywiscie trzeba wiedziec gdzie i kiedy, a jak juz cos sie znajdzie to trzeba sie zaczaic, podejsc, odpowiednia gatke zapuscic, zachecic, dawac znaki itd. W sumie jak tak sie robi to wychodzi czesciej na to, ze to babka pierwsza o tobie pomysli (i jest pozniej wymowka)

Po pierwsze trzeba sie nastawic na to, ze to tylko dobra znajomosc nic wiecej, bo kurna jak to bedzie jednostronna milosc to jest kijowo na maksa (nie wspominajac o unikalnym bolu po nieudanej milosci).

Babki sa strasznie skomlikowane i strasznie ciezko jest przewidziec co zrobia, czego oczekuja, jakie sa ich zamiary. Z doswiadczenia wiem, ze do kazdej musi byc inne podejscie. Ta sama gatka nie wchodzi w gre (mozna ja troche zmodyfikowac, ale inne podejscie musi miec). Trzeba nauczyc sie reagowac w roznych sytuacjach gdy jest sie razem z dziewczyna. One czesto lubia sobie narzekac i panikowac, wiec przygotujcie czasami pocieszajace teksty i pare klamstewek na otuche.

Nie liczcie na to, ze "pierwszy raz" to bedzie doskonala milosc bo to jest niemozliwe. W tych sprawach trzeba sie uczyc na bledach i liczy sie bardziej ilosc niz jakos. Z tej ilosci pozniej mozna wybrac ta jedyna (dziewczyne ofcourse).

Musze przyznac ze kobity lubia gadac. Im wiecej sie papla i papla tym lepiej (nie wazne o czym ). Czesto wypada pozniej tak ze sie przescigacie w paplaniu . Uwazajcie zeby jednak nie przepaplac sie nawzajem, bo pozniej nie bedzie o czym gadac Chodzi o to zeby sobie robic przerwy paro-dniowe, bo jak jestescie razem non stop to moze wyjsc na to ze sie pozabijacie nawzajem

No i babulce sa kosztowne, nie da sie ukryc

Aha i jakbyscie nie mieil juz ochoty z kobita krecic, to najlepszym rozwiazaniem jest klotnia. O byle co mozna sie poklocic i nie jest to wcale trudne.

Nic na sile pamietajcie. Trzymac wacka na uwiezi, bo czasami moze sie wymknac z kontroli i wszystko przepada

Jest tez sporo rodzajow kobiet ... kurna no jest tego tak duzo, ze po prostu trzeba miec osobne podejscie do kazdej. Obejscia sa zawsze i teoretycznie mozna miec kazda (tylko czy warto miec kazda?). No wlasnie - za ladna przyciaga innych facetow, zbyt gadatliwa za duzo robi wokol siebie zamieszania ... no full rodzajow i najgorsze jest to ze one to lubia robic (bycie w centrum uwagi).

P.S.
Zauwazyliscie ze kobiety czesto pytaja was w stylu: "podoba ci sie ta dziewczyna?" - pokazujac jakis big plakat z modelka pol naga - rada na to moze byc w stylu: "ladna, ale glupia" - bo jak odpowiecie brzydka to sklamiecie

P.S 2.
Dobrze ze zasada "im ladniejsza tym glupsza (blondyki)" jest nieprawdziwa, bo kazdy ma szanse znalezc zajebista laske i wcale nie taka glupia (a kazdy by tak chcial).

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
ZimZum - popatrz na to z innej strony ... jakby moj chlopak chcial byc mega romantyczny i caly czas *******il o kwiatuszkach na lace to tym bardziej bym miala dosc...



ja po prostu uwazam, ze komp/kwak/ jest malo interesujacy, by wdawac sie w gadke na impreze/z dziewczyna/etc.
Praktycznie z nikim o tym nie gadam w real life, bo nikogo to nie rajcuje...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

raptor: mega lol, tzn to co mowisz jest 100% true, ale forma wypowiedzi
myslalem ze padne.
wrzuccie to na q3.fpp.pl jako teksty graczy

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
raptor: mega lol, tzn to co mowisz jest 100% true, ale forma wypowiedzi
myslalem ze padne.
wrzuccie to na q3.fpp.pl jako teksty graczy



wiem, brak spojnosci i wszystko wyrwane z mojej glowy

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
MajeS - ty mnie nie wqrzaj ... ludzie maja uczucia ...nie wiem czy zauwazyles


po prostu uwazam ze przesadzasz... i ty juz sie nie boj o moje uczucia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Poza tym ja sie nie obrazam ...zlamano mi serce po prostu
Zastanawiam sie jak wy wszyscy lubicie dowiadywac sie ze jestescie gorsi...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

nie oburzaj sie tak,
czy nie uwazalabys faceta za nieco pokreconego, jakby zaczal ci gadac o szminkach, tuszach do rzes etc. czyli typowo babskich sprawach

tu masz analogie
i wez przestan
i preczytaj uwanie moje posty

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
dzieki... to bylo bardzo mile z waszej strony...

My mamy pub'y, piwko i quake'a a wam wara od tego... macie byc romantyczne i slodkie bez wzgledu na to jaie chcecie byc... super... fajne macie podejscie... najpierw jest - czemu tak malo dziewczyn gra? a potem - a z dziewczyna to gadanie o Q jest glupie...
czyli mam rozumiec ze jako kumpel dziewczyna mojego pokroju jest fajna ale do niczego wiecej sie nie nadaje? bardzo dziekuje ....



Saari-chan moze poprostu zle to odebralas Wydaje mi sie, ze chlopaka (w tym takze mi) nie chodzilo o to - zeby zabronic dziewczyna grania w q, chodzenia do baru itp. Poprostu uwazamy, ze pojscie z dziewczyna do baru, kina, na spacer jest o wiele romantyczniejsze, a co za tym idzie przyjemniejszcze niz siedzenie i gadanie z nia o "swoim nowym cfg" lub o tym "jak grac" Nikt nie broni Ci grac, wydaje mi sie, ze wlasnie masz ten plus, ze rozumiesz ta pasje, zainteresowanie grami i komputerem, ale powiedz - czy nie przyjemniej przejsc sie razem gdzies do parku? na film do kina?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

ja jeszcze nie mam dziewczyny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Poza tym ja sie nie obrazam ...zlamano mi serce po prostu
Zastanawiam sie jak wy wszyscy lubicie dowiadywac sie ze jestescie gorsi...



Przepraszam, kto tu powiedzial, ze jestes gorsza? To ze mowimy, ze nie chcemy gadac z dziewczyna o Q wcale nie swiadczy o tym, ze skoro cie to interesuje to jestes gorsza. To sa nasze takie meskie fantazje. Wy, kobiety, tez takie macie. Facet musi byc przystojny, umiesniony, silny, inteligentny, czuly, bogaty, wygadany, ale bez przesady, etc. itd. itp. Duzo by wymieniac? I co? Zalamano mi serce bo nie jestem ani umiesniony ani bogaty (ani inteligentny ).

Chcesz winic nas/mnie za to, jakie mamy idealy, przekonania? Wiem wiem, moze niektore z nich to stereotypy, ale wbrew pozorom te stereotypy sie sprawdzaja...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Przyjemne... bardzo... ale samym tym sie nie da wyzyc z dziewczyna...
Mnie sie wydaje, ze fajnie jest miec z dziewczyna wspolne zainteresowania.. tak zeby poza ciaglym "ah kocham Cie" mozna bylo nawiazac jakas jeszcze rozmowe... a nie tak jak Raptor mowil - dziewczyna costam pierniczy a ja siedze i grzecznie udaje ze jej slucham od czasu do czasu rzucajac jej wyuczone komplementy... takie wlasnie zainteresowania moim zdaniem poglebiaja wzajemne zrozumienie sie obojga zakochanych.. ... ale moze mi sie tylko tak wydaje?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

widze, ze zapowiada sie topic ala alkcohol bezalkocholowy
no nic
ide zdrowiec, bo mam grype chyba
btw. nie bede sie juz rozpisywal, bo odp. na powyzszego posta jest zawarta wczesniej...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
widze, ze zapowiada sie topic ala alkcohol bezalkocholowy
no nic
ide zdrowiec, bo mam grype chyba
btw. nie bede sie juz rozpisywal, bo odp. na powyzszego posta jest zawarta wczesniej...



topic alkohol bezalkoholowy rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:00.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions