Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Czy JO to gra niszowa?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Czy JO to gra niszowa?

Czy ktoś z obecnych , z własnej ciekawości orientował się jak wygląda liczebność grających w kraju jak i w świecie w JO w porównaniu do BHD?
P.S. W Bielsku JO jest gatunkiem wymarłym, w żadnym sklepie jest nieosiągalna, nawet w Media ostatnią mocno zakurzoną gdzieś ze wstydu schowali

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2004 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Nie ma bo wszystko już wykupili

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2004 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Nie ma bo wszystko już wykupili


Taka prawda Rzucili się na nią, jak szczerbaci na suchary

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2004 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy JO to gra niszowa?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Czy ktoś z obecnych , z własnej ciekawości orientował się jak wygląda liczebność grających w kraju jak i w świecie w JO w porównaniu do BHD?
P.S. W Bielsku JO jest gatunkiem wymarłym, w żadnym sklepie jest nieosiągalna, nawet w Media ostatnią mocno zakurzoną gdzieś ze wstydu schowali



Dla mnie osobiście ta gra jest daleko w tyle do pozostałych w które gram. Jest dla mnie "jakaś dziwna". Mnie osobiście nie przypadła do gustu. W mojej kolekcji też chyba pozostanie gatunkiem wymarłym

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2004 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Czy JO to gra niszowa?

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Dla mnie osobiście ta gra jest daleko w tyle do pozostałych w które gram. Jest dla mnie "jakaś dziwna". Mnie osobiście nie przypadła do gustu. W mojej kolekcji też chyba pozostanie gatunkiem wymarłym


P.S.
grałem we jakies krsaczste demo więc raczej trudo o ??? racjonalny pogląd, jakom rze pochodzę ( mieszkam w dziczy ) to wolę klimaty miastyowe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2004 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Taka prawda Rzucili się na nią, jak szczerbaci na suchary

racej watpię , z tego co zauwazyłem to na tej scenie z BB jestem tylko ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2004 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy JO to gra niszowa?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Czy ktoś z obecnych , z własnej ciekawości orientował się jak wygląda liczebność grających w kraju jak i w świecie w JO w porównaniu do BHD?
P.S. W Bielsku JO jest gatunkiem wymarłym, w żadnym sklepie jest nieosiągalna, nawet w Media ostatnią mocno zakurzoną gdzieś ze wstydu schowali



A moze nie wymarlym tylko nie narodzonym?

Co do liczebnosci graczy to na dzis JO ma chyba wiecej niz BHD.(oczywiscie na swiecie ,a nie na polskiej prowincji).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2004 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
phantom
pft killa clan



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Nieszawa

Gra niszowa???

Moze nie niszowa a typowo klanowa, pojedynczy gracz moze oczywiscie grac, ale jak to powiedzial kiedys kolega -=RO=- po 2-3 miesiacach grania ch.. cie strzeli; tu potrzebna jest wspolpraca a bieganie(latanie) na pale bardzo modne w BHD konczy sie wachaniem zielonej trawki od dolu. Przezucic na ta gre z dnia na dzien sie nie da, tu trzeba poznac wszystko zeby dobrze sie bawic i mysle, ze cos takiego jak "Czy JO to gra niszowa?" jest dziwnym tematem ale przeciez this is free world, HAWGH

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2004 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil phantom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do phantom Znajdź więcej post'ów przez  phantom Dodaj phantom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać phantom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*operator*delta
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja to w jueseju mam fajnie! Moge kiupić JOTR w sklepie niedaleko(raptem jakieś 5 mil ), i nigdy nie da sie go wykupić, bo dostawy sa co tydzień
PS: Jo jeszcze nie kupilem, bo niemam odpowiedniego kompa >
, ale mam podręcznik starategiczny z opisami najpopularniejszych mapek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 00:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jankes
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Nadarzyn

Tak, tak niszowa. Bo wymaga trochę myślenia i strategii a nie ganiania po planszy na pałę
Grajcie sobie w BHD, które IMO nie dorasta JO do pięt.

Pzdr

__________________
<LRT> Jankes
Los Ramolos Team

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jankes Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jankes Znajdź więcej post'ów przez  Jankes Dodaj Jankes do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jankes prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jankes
Tak, tak niszowa. Bo wymaga trochę myślenia i strategii a nie ganiania po planszy na pałę
Grajcie sobie w BHD, które IMO nie dorasta JO do pięt.

Pzdr



I wlasnie to jest wkoncu sensowna wypowiedz!!!!!
Bravo Jankes.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jankes
Tak, tak niszowa. Bo wymaga trochę myślenia i strategii a nie ganiania po planszy na pałę
Grajcie sobie w BHD, które IMO nie dorasta JO do pięt.

Pzdr




To jeden z powodów, a drugim jest ten, iż nie moga sobie pograć piraci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*operator*delta
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
To jeden z powodów, a drugim jest ten, iż nie moga sobie pograć piraci.

Myśle, że jakiś dupek zrobi cracki do JO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *operator*delta
Myśle, że jakiś dupek zrobi cracki do JO


Mam nadzieję że jednak to nam nie grozi. Myślę że z JO będzie podobnie jak z B1942 i tak samo jak tam jedynym co sie uda stworzyć to kilka scrackowanych, beznadziejnych serwerów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*operator*delta
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Mam nadzieję że jednak to nam nie grozi. Myślę że z JO będzie podobnie jak z B1942 i tak samo jak tam jedynym co sie uda stworzyć to kilka scrackowanych, beznadziejnych serwerów.

zgadzam się z tobą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 01:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Mam nadzieję że jednak to nam nie grozi. Myślę że z JO będzie podobnie jak z B1942 i tak samo jak tam jedynym co sie uda stworzyć to kilka scrackowanych, beznadziejnych serwerów.


hehe... tak, tak... a ciekawe kto gral w BHD na serwerach Novy z logowaniem

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 03:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
hehe... tak, tak... a ciekawe kto gral w BHD na serwerach Novy z logowaniem


Ej kto gdzie gral chyba nie ma znaczenia wazne raczej na czym gral .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 07:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
hehe... tak, tak... a ciekawe kto gral w BHD na serwerach Novy z logowaniem


...w JO nie gram na serwerach Novy i o czym to świadczy... ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
...w JO nie gram na serwerach Novy i o czym to świadczy... ???


1.No wlasnie!!!

2.Kazda gra bedzie dla kogos "niszowa" z roznych powodow ,a to ze zadroga i jej nie mam, a jak mam to mi komp nie pociagnie i jest tez niszowa ,albo jest niszowa bo nie umiem grac w nia i tak mozna mnozyc .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
...w JO nie gram na serwerach Novy i o czym to świadczy... ???

o niczym

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
hehe... tak, tak... a ciekawe kto gral w BHD na serwerach Novy z logowaniem

Heh... widzisz... ja mam wszystkie gry z serii delta force + JO:TR w oryginale. Tu chodzi może o mentalność albo o coś innego nie wiem. I ja tam od kąd na novej są serwery gram na nich. Jak się okazało troszkę w innym stylu jak wiekszość z Was ale czy gorzej to nie wiem. Ważne jest to że na JO nie pograsz nie mając zarejestrowanej gry. Do tego jeszcze wchodzą wymagania sprzetowe więc jak kogoś nie stać na kupno gry to tym bardziej na sporą aktualizację sprzętu. A ile ona ma zalet a ile wad.... hmmm.... dokładnie tyle ilu graczy Mi sie podoba ale trzeba się spiknąć i "potrenować" bo tu gra zespołowa to jedyny mądry wybór.

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2004 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
1.No wlasnie!!!

2.Kazda gra bedzie dla kogos "niszowa" z roznych powodow ,a to ze zadroga i jej nie mam, a jak mam to mi komp nie pociagnie i jest tez niszowa ,albo jest niszowa bo nie umiem grac w nia i tak mozna mnozyc .


Masz 100% rację ale zauważ co się dzieje na tzw. rynku fonograficznym. Szeroko rozumiani producenci leansowali pogląd że płyta z utworami danego artysty musi kosztować powiedzmy 50 PLN (pomijam tu różnicę w sile nabywczej poszczególnych walut). I co się stało. Opór mas był tak szeroki, że "antyglobaliści" zaczeli ich olewać i puszczać pirackie wersje w sieci. Teraz nagle okazuje się że można poprzez sieć sprzedawać i kupować legalnie muzykę za marne pare złotych.
Pisząc tytułowy post miałem raczej namyśli z jakim odźwiękiem spotkała się gra. Bo jeśli naprawdę jest dobra to fani tytułu wygrzebią te marne pare złotych by w nią pograć.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

A mnie sie widzi, ze fani BHD nastawili sie że przejscie z BHD na JO bedzie tak oczywiste że niebedzie nad czym dyskutować, nowa, ładniejsza, nowe scenariusze, pojazdy bronie itp. a ze sie tak niestało no trudno, życie leci dalej.
Może to wina promowania gry przez Novalogic, niewiem czy pamietacie tak idurny film Hulk, po premierze odrazu zrobili gre. Gra gowniana na maxa ale promocja z zapowiedzi 6 niesiecy wczesniej w kazdej gazecie " z branży", w TV itp. Kazdy dzieciak mażył żeby to miec, tć to bede sterował Hulkiem, Batmanem, Spidermanem, Shrekiem, ( za miesiac Hellboyem) - ważne jednak ze skukces firmy osiągniety - zarobiliśmy ))).
Może Novalogic uwaza ze ich tytuł "Delta" jest tak wzięty ze niemusza nic robić, wydaje mi sie ze nie wystarczy ze wyjadacze z BHD przejda na JO, to zamało - muszą przyciągnąc zupełnie świerzą krew. W klanie CQF prawie 80 % czlonków nie grało wcześniej w gry zespołowe w sieci, nie przyszli grac w BHD bo grali w poprzednia wersje, czy podobną grę.
Poprostu nas "pociągło")).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek

Może Novalogic uwaza ze ich tytuł "Delta" jest tak wzięty ze niemusza nic robić, wydaje mi sie ze nie wystarczy ze wyjadacze z BHD przejda na JO, to zamało - muszą przyciągnąc zupełnie świerzą krew. W klanie CQF prawie 80 % czlonków nie grało wcześniej w gry zespołowe w sieci, nie przyszli grac w BHD bo grali w poprzednia wersje, czy podobną grę.
Poprostu nas "pociągło")).



Mylisz sie mily kolego w JO np. gra u nas 5 nowych graczy ,ktorzy wogole nie wiedzieli o "niszowej" grze BHD a 3 czeka na przyjecie.Tyle co sie orietuje to PX2 tez ma nowych graczy.

Natomiast zauwazylem na tym forum i nie tylko ,ze niektorzy maja stracha przejsc na troche bardziej ambitna gre od BHD albo kieruja sie jakimis innymi dziwnymi pogladami i probuja na sile pokazac ,ze BHD ma sie super i bedzie niesmiertelna tylko,ze to niestety dla niektoryh nieprawda, czas szybko leci zobaczymy czy ci co przeszli na JO wroca do BHD, czy na odwrot.

Pozdrowienia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
(...)niektorzy maja stracha przejsc na troche bardziej ambitna gre od BHD(...)

Pozdrowienia.


w czym tkwi więc ta ambicja JO? pytam jako laik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
w czym tkwi więc ta ambicja JO? pytam jako laik


Dostepne jest demo, polecam tam jest odpowiedz na twoje pytanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Dostepne jest demo, polecam tam jest odpowiedz na twoje pytanie.

zbywa mnie kolega półsłówkiem, a szkoda bo liczyłem na jakąś profesjonalną dyskusję
Demo?! cóż pyknąłem i nic nie poczułem, odwrotnie niż było z BHD , ale to tylko demo i moje odczucia mogą być powierzchowne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
zbywa mnie kolega półsłówkiem, a szkoda bo liczyłem na jakąś profesjonalną dyskusję
Demo?! cóż pyknąłem i nic nie poczułem, odwrotnie niż było z BHD , ale to tylko demo i moje odczucia mogą być powierzchowne.



Gra JO, jest dużo bardziej realistyczna, a co za tym idzie - trudniejsza. Wszystko zależy, co Ci się podoba. Tak jak wszędzie są lagi czy bugi, ale na 100% dużo mniej niż w BHD. Do tego dochodzą nowe pojazdy, którymi możesz Ty i Twoja grupa operowac. Podkreślam grupa, bo sam nie wiele możesz zrobic. Typowa gra, dla ludzi zrzeszonych w klanach. W pojedynke ciężko cokolwiek tu zrobic, a wręcz jest to niemożliwe. W pierwszych dniach grania w JO, chciałem ją wyrzucic do kubła. Przyzwyczajony do tego, że co chwile kogos zabijałem padając niezwykle rzadko, nagle lamie, że kino Po jakimś czasie zaczynasz myślec, co robisz nie tak? Generalnie uczę się tej gry od podstaw, a jak co niektóre osoby zauważyły, heli już opanowałem Teraz kolej na coś innego, a jest tego sporo.

Dlatego Jaro polecam Ci tą gre z całego serca. Warunek jest tylko taki, żebyś się przełąmał i pograł w nią minimum tydzień Potem już będzie git i już przy niej zostaniesz.
Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Generalnie uczę się tej gry od podstaw, a jak co niektóre osoby zauważyły, heli już opanowałem Teraz kolej na coś innego, a jest tego sporo.




Opanować heli to największy banał w tej grze. To tak jakby powiedzieć że w bhd umiem już strzelać.
Na potwierdzenie tych słów przedstawie mały fakt. Po zakupie gry przez dwa dni grałem sobie to tu to tam. Pewnego dnia trafiłem na serwer dino, na którym to grał kolega misio i zaciekawił mnie fakt jego namiętnej walki o helikopter. Zdziwiło mnie również że osobie która zabierała mu heli "strzela po twarzy" bo wiedziałem że na tym serwerze nie ma ff. Zrozumiałem o co chodzi gdy sam, zaciekawionyu tą walką o heli, zabrałem mu helikopter po czym kolega misio ostrzelał przednią szybę zajętego przeze mnie helikoptera, utrudniając tym mi jakiekolwiek celowanie do wrogów. Nie zrobił tego jedynie mi, ale jak już wspomniałem w innym poście robił to również innym graczom, czym zasłużył sobie od nich na miano "choppercamper" !!!!
Jako ciekawostkę podam jedynie fakt, iz po tym zdarzeniu sprawdziłem co takiego kryje w sobie ten heli. Teraz mogę powiedzieć że już wiem, ponieważ po godzinie gry(a raczej lataniu helikopterem i strzelaniu praktycznie na oślep) miałem wynik 117-20. I chyba o to chodziło "panowi misiowi"...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Mylisz sie mily kolego w JO np. gra u nas 5 nowych graczy ,ktorzy wogole nie wiedzieli o "niszowej" grze BHD a 3 czeka na przyjecie.Tyle co sie orietuje to PX2 tez ma nowych graczy.


.



Źle mnie zrozumiales, toś własnie o tym pisze i tylko pozazdroscić graczy w klanie którzy nie grali nigdy w BHD a naparzają w JO, chodzi mi o to, ze zeby JO stało sie grą w którą bedągrac tysiące nie wystarczy ze przejda nań ludzie z BHD.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2004 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:12.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions