Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > PROBLEMY W singlu
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SO]STEINER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Komorowo

Unhappy PROBLEMY W singlu

mam pytanie i prosbe o pomoc. Gram sobie gram w singielka i opss klopocik - jak przejść dalej???

Jestem juz na planecie akademi jedi w tym bagnie , zaraz po lądowaniu desantu zielonych iperiali , zwiedzam jeden z rozwalonych promow (bylem tez na jego gorze) i zero NO WAY to exit ??? skacze gdzie sie da i zero nie widze wyjscia dalej .....

juz kilka dni sie w tym miejscu pałętam , Please HELP

__________________
" Wstąp do armi, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich. "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SO]STEINER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SO]STEINER Znajdź więcej post'ów przez  [SO]STEINER Dodaj [SO]STEINER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SO]STEINER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hehe jej ale ja musze byc dobry skoro wszystkie zagadki sam rozwiazalem No ale do rzeczy... trudno jest mi wyjasnic dokladnie gdzie masz isc ale sprobuje. Musisz znalesc ukryty pod woda, waski przesmyk, dziure w skale czy jak to inaczej nazwac (wiadomo o co chodzi ) i przejsc nim do nastepnej ,,lokacjii'' i isc dalej. Wydaje mi sie, ze ów przesmyk... jest wlasnie w okolicach tego ,,rozwalonego promu''.
Ja tez szukalem troszke tego przejscia (nawet lazilem po szczytach tych skal - gdzie niekiedy nie bylo tekstur...) ale nie zajelo mi to kilku dni...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 18:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SO]STEINER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Komorowo

Thumbs up THX

DZIEKI!!!!!! i rowniez za taką szybką odpowiedz, THX
Ta gra mnie stale zadziwia, najbardziej niektore zagadki na mapach jak ta!! kto to ukladal??? Jednak w tej kwesji JK stare bylo lepiej udane. Np . w poszukiwaniu tego przejscia wpadlem do tego promu , textury zniknely , all szare .. qwa co ja tu robie ... - moze to winda ?? LOL

Jednak widze tez bugi w walce z dark jedi , wystarczy walczyc w trybie szybkiego biegania i kladziemy kazdego wroga (bossoów tez) i a przeciwnik niemrawy , nie stosuje tego

__________________
" Wstąp do armi, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich. "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SO]STEINER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SO]STEINER Znajdź więcej post'ów przez  [SO]STEINER Dodaj [SO]STEINER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SO]STEINER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SO]STEINER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Komorowo

Talking END OF GAME

No 20 min. po udzieleniu rady przeszlem gre. ! , bylo fajnie ale to demko na koniec ^__^ no ujdzie -gdyby oddal miecz mieli by podstawe do nastepnej czesci , a tak lipa Katan bedzie muszelki zbieral z Jean.

Nastepna ciekawostka:

duszac przeciwnika przyciagamy go do siebie , wykonujemy ciecie i dead robak. hehe - to takie proste

W akademi walczac przy boku innych jedi w jej obronie tez warto zlapac za gardlo ktoregoś z przeciwnikow - reszat go szybko dobije - dzieki temu uzbiera wsparcie kadetow ( no nie zgiona w walce , a duszac kazdego nowego wroga szybko sie nim zajma i po zabawie w ciaku kilku sek. nawet z 4 -roma Dark jedi)

Ten motyw z lustrem very good!!!! Goscia zasatwilem w przejsciu i nie mogl wyjsc LOL .
To przejscie z dolkiem po prawej mozna przeskoczyc stajac na krawędzi tylem.
Przejscie na lewo z ścianą ognia - nic prostszego - rozwal rure z woda!!

konczc gre chyba sobie dam jakis tyt. jak w Diablo 2 - wiec BARON? > lord? > master .. eee... za duzo na sieci Masterow Jedi , debeciaki hehe ..

__________________
" Wstąp do armi, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich. "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SO]STEINER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SO]STEINER Znajdź więcej post'ów przez  [SO]STEINER Dodaj [SO]STEINER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SO]STEINER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wyskuteka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Kolejne problemy

Hi Jestem w tym etapie gdzie na początku był ten głupi Barman.
Tyle że tam jest tyle dróg że kuzwa labirynt bardzo prosze o pomoc w przejściu tego etapu.Nie jestem pewien ale rozwaliłem ten statek w którym oni latali on mnie podwiózł i byłem w takim korytarzu oszklonym potem jestem tam gdzie jest woda pod naopięciem i rozwaliłem ściane tylko że nie wiem co dalej.
Prosze o pomoc w przejściu "całego" etapu oraz powiedzeniu mi czy jestem w dobrym momencie.
Z góry thx.Czekam na posty.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 06:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wyskuteka Znajdź więcej post'ów przez  wyskuteka Dodaj wyskuteka do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak chcesz solucje do calgo etapu to poszukaj na necie
Ale jak jestes przy wodzie pod napieciem i nie wiesz co zrobic...to wysadz granatami ten generator pradu - potem wskocz na gore (jest dziura w ,,suficie'') nastepnie bedziesz w momencie gdzie moca (pull albo push - zawsze mi sie myla) musisz przestawic takie jakby ruchome ,,dzwigi'' , ,,rekawy'', ,,rece'' - nie wiem jak to nazwac... poskaczesz po nich i znajdziesz sie w momencie gdzie trzeba wskoczyc na ten ruchomy ,,smietnik'' - a z tamtad masz juz kawalek zeby przejsc etap...a co zrobic zeby dojechac tym wozkiem do konca to juz masz opisane gdzies tutaj na boardzie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 09:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

ja mam problem z misja nar shhada cos tam a dokładniej, jestem w miejsu (pokazuje je dołaczony skrin) dosc wysoko "postawionym" i nei wiem gdzie isc dalej, albo cos jest za daleko albo inne przeciwnosci losu pleas pomorzcie od kilku godzin sie z tym mecze, gdzie mam dalje isc ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wyskuteka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Ten sam problem

W moim poście miałem ten sam problem.
Musisz iść na prawo wskoczyć na taki statek gdzie są 3 "ludziki".
Pózniej przeskakujesz do wejścia wyjeżdżasz windą i przechodzi przez "szklany korytarz" rozwalasz "kosz na śmieci" pózniej generator mieczem i dalej już jest opisane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wyskuteka Znajdź więcej post'ów przez  wyskuteka Dodaj wyskuteka do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

dokladnie potem musisz..hmm.....na tym screenie widac taki latajacy koszyk ze smieciami....musisz wskoczyc na takie dwie stalowe belki..je tez widac na tym screenie i do niego wskoczyc(do tego koszyka )....potem jadac nim(no raczej lecac ) musisz sila jedi...bodajze pull, albo push...nie wiem wali mi sie to....przelaczac swiatla zeby on nigdzie nie skrecil...no i tak sie konczy poziom

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

juz to dawno przeszedłem (chyba wczoraj), teraz jestem juz o niebo dalej ale thx za pomoc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

Pytanie:
Jak ustawic te symbole (red, green, blue???)
HELP!

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

e nacisnij TAB
a mi powiedzie jak przesc poczatek Doombringera ?
tej mapy co si jest na statku
bo zjechałem dwoma windami i teraz mam po prawej i lewej małe przejścia z polami siłowym, i korytarz z 3 wejściami.
jescze po prawej są małe drzwi z przyciskiem ktorego nie moge nacisnąc :/

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

tam jest gdzies konsoleta - jak ja nacisniesz to uruchomisz robota - tym robotem spokojnie przejedziesz przez te pola silowe

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
tam jest gdzies konsoleta - jak ja nacisniesz to uruchomisz robota - tym robotem spokojnie przejedziesz przez te pola silowe

spoko tylko dzie ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

niech pomysle...wiem ze bylo najpierw przejscie - chyba w podlodze, albo w suficie - i w tym przejsciu tak od groma latalo tych "seekerow" - dopiero jak sie to przeszlo to bylo pomiszczenie z ta konsoleta - mam nadzieje ze dobrze mowie, ale chyba tak

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
e nacisnij TAB...

e TAB? Chyba tylde.
A wiec HELP again!

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

na kazdym pietrze wcisnij TYLKO taki symbol jaki masz w briefie misji... potem z powrotem na gore i po kolei wciskasz 3 przelaczniki w 3 pomieszceniach...

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

THX, ale jeszcze nie jestes Jedi

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wyskuteka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Kolejne problemy

jestem w etapie w którym na początku widać taki statek przez szybe który uruchamia lando.
jestem w momencie gdzie jest "czarna dziura" z czymś czerwonym w środku,wchodze w nią i jestem w pokojku gdzie jest ciemno jak w...(dupie u murzyna)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wyskuteka Znajdź więcej post'ów przez  wyskuteka Dodaj wyskuteka do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

Wlacz Lightgogles i porozgladaj sie.
Nie wiem gdzie dokladnie jestes ale chyba musisz poskakac i wejsc na jakies gownienka

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wyskuteka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

wiem czym są okularki ale okularki podświetlane to nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wyskuteka Znajdź więcej post'ów przez  wyskuteka Dodaj wyskuteka do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

domyslnie 0 na klawiaturze numerycznej

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja nie przeszedlem singla.....buuu.....zacialem sie na koncu ostatniej misji, tam w Akademi jak goni sie juz tego typa
No i tak to wyglada
Moze kiedys jak mnie najdzie to se przejde jeszcze raz.....

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

Galak. Jak go pokonac? Walic ile wlezie czy moze zastosowac jakas 'taktyke'???

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

pliz pomorzcie moja nedzna sytuacje przedstawiam na załaczonym skrinie, najlepiej jak ktos mi na nim narysuje co mam dalej robic, bo nigdzie dalej sie isc nie da.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hehehe...tu sie troszke meczylem
Ale spoko..nie trzeba nic rysowac.....od tej rozbitej kapsuly musisz jezeli dobrze mi sie wydaje w lewo.....szukaj przejscia pod woda......
Przy odrobinie szczescia uda ci sie

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez wcpiker
pliz pomorzcie moja nedzna sytuacje przedstawiam na załaczonym skrinie, najlepiej jak ktos mi na nim narysuje co mam dalej robic, bo nigdzie dalej sie isc nie da.


Wyjasnienie do tego bylo na boardzie, jak niektore poprzednie...ja nie wiem jak wy to czytacie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 18:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

A z moim pytaniem to co?

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Jezeli chodzi ci o ostatnia walke to ja nie wiem bo tak jak mowilem wczesniej.......to sie zacialem juz podczas gonitwy za nim........byl to moment kiedy droga rozchodzila sie w 3 strony...z jednej byla przepasc za sciana ktorej nie ma, z drugiej bylo...nic nie bylo , a z 3 wchodzilo sie nizej do takiego pomieszczonka...tam byly 3 klocki ktore mozna bylo popychac i ciagnac......i wlasnie tam sie zacialem bo nie wiedzialem co mam zrobic...probowalem na wszystkie sposoby z tymi klockami....i nic

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Turek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Question

Ja m am problem w 3 misji gdzie jestem przy ladowisku takich promow i gdzie lezy rozwalony r2d2 nie wiem co mam zrobic!!!!!!!!!!! help

__________________
Don't worry be happy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Turek Znajdź więcej post'ów przez  Turek Dodaj Turek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:05.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions