Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ich Troje...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Ich Troje...

Ich troje jedzie na Eurowizje jak sie właśnie dowiedziałem... nigdy nie posądzałem tego konkursu o zbyt wysoki poziom intelektualny ale to jest... to jest... eeeggghhtt... no... brak słów... Czasem mi wstyd że jestem polakiem...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2003 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Re: Ich Troje...

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
[...]Czasem mi wstyd że jestem polakiem...


zgadzam sie ze wszystkim, z wyjatkiem tego :o

z bycia Polakiem nalezy byc dumnym !!

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2003 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

RECE OPADAJA !!

zycze im pieprzonego ostatniego miejsca !!! cholera -wiedzialem... wiedzialem... wiedzialem ze tak bedzie - prawo murphiego jak zwykle sie sprawdzilo... :S

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2003 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

To jest wlasnie przyklad czego sluchaja Polacy. Ehh...

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2003 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

jeeeeeez kto to glosowal?!?!? ale nam wstyd przyniosa jeszcze wieksza kupe niz piasek & spolka zrobia... bleeee
a nie wiecie co w Niemczech? bo tam tez podobno mieli startowac i sie martwili ze ich w obu krajach naraz wybiora

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2003 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

w tle: Tatu - They're not gonna get us

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2003 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

mam pomidory! mam pomidory! (na melodie nas nie dogoniat)

np. future sound of london - carlos

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 00:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk



Jedno jest pewne - polska nie chce wygrac tego konkursu - bo by musiala organizowac kolejna edycje...

Tak mamy pewnosc...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:


Szczerze mowiac... Przegralismy. Nie lubie stylu muzycznego (?!) jaki reprezentuje z soba Pan Wisniewski i spolka. Nie trawie tego rock-popu z tekstami, ktore mozna spiewac do kawy. Polska scena muzyczna zostala zdegradowala sie sama przez niechybny wplyw rynku amerykanskiego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 08:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

w tle: Tatu ~ Nas nie dogoniat

Nas nie dogoniat!!!! Nas nie dogoniat!!! Nas nie dogoniaaaaaaaaaat!!!!!!!

[...]

juz mnie nic nie jest w stanie zaskoczyc ... po wczorajszej rozmowie z Majesem ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 09:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nawet to, ze wyrzucam glany, naszywki, i kupuje sobie nowiutki dresik, i zaczynam sluchac techno?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 10:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
Nawet to, ze wyrzucam glany, naszywki, i kupuje sobie nowiutki dresik, i zaczynam sluchac techno?


...e teraz to juz wszystko mozliwe anouaar dres? e nic nowego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 10:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

LOOOL! Odzywacie sie jak nie znacie tematu

Na Eurowizje pod brwami Polski jada Wilki. Do tego z tego co wiem zagraja nie to co maja dobre (Uluru , Urke) tylko ch**wa, smetna "Ty i ja". Z taka piosenka to raczej rzeczywiscie mozemy sie pocalowac w srodek tylka, bo ten tytul niczym sie nie wyroznia
Natomiast Ich Troje moi drodzy jedzie pod barwami NIEMIEC! I maja akurat utwor cholernie na czasie spiewany w polowie po polsku a w Polowie po niemiecku. Traktuje o laczeniu sie narodow i brzmi naprawde dobrze wiec bardzo mozliwe ze Niemcy zajma wysoka pozycje.
Szczerze mowiac nie jestem jakas ich wielka fanka ale jedyne co mnie wqrwia to mentalnosc Polakow ktorzy teraz nie lubia i nie przyznaja sie do tego zespolu a jesliby wygrali to oczywiscie wszyscy beda za nimi... shame...
Annouar - co ty qfa *******isz za przeproszeniem?
Wlacz sobie Vive kiedys i posluchaj jakie sa popularne piosenki czy to amerykanskie czy inne... jedzie samo dicho , techno i HH... gdzies ty slyszal ostatnio cos w stylu Ich Troje? Cos co nie gra na jedno kopyto tylko kazdy utwor brzmi inaczej?
Poza tym kurde... nie wiem co wy byscie chcieli zebysmy wystawili? Jakiegos metala spiewajacego o smierci i szatanie? To sie podoba tylko czesci ludzi bo do czegos takiego trzeba miec odpowiedni gust. A moze HH? Zanudzmy wszystkich kolejnym narzekaniem jak to w Polsce jest do dupy.. A moze damy jakiegos kobiecego wyjca? A moze Krawczyka? Powiedzcie moze CO wy byscie widzieli na eurowizji i jakie to mialoby szanse? Wlsnie takie popularne zespoly jak Ich Troje (ktore moze nie wiecie ale ma najwieksza sprzedalnosc plyt w polsce) i Wlki powinny grac. Tylko ze Ci drudzy najprawdopodobniej spapraja okazje.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

saari - a moze po prostu dac sobie spokooj z eurowizja skoro w naszym kraju nikt nie potrafi spiewac ???? powiedz - czy nasi zawodnicy jezdza na zawody curlingu ? nie ? to nie musze tez na ev...

a jakie jest moje zdanie na ich 3 - hmm... gorsze jest juz tylko disco polo, ale tylko TROSZECZKE - i nawet gdyby zgarneli nagrode grammy i byli na 1 miejscu american top 20 przez pol roku to ja ich i tak bede NIENAWIDZIL !! jak slysze tego goscia noz mi sie w kieszeni otwiera...

aha - ale jezeli to co mowisz jest prawda i ich 3 jedzie pod bandera niemiec - TO DZIEKI BOGU !!!! UFFFFF

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Dokladnie...jak widze tego kolesia to zal dupe sciska. Jakos go nie lubie :/
A z tego co widzialem (nie ogladalem calego) to tez sądze, ze raczej nikt nie powinien jechac :/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

zazdroscicie mu sukcesu czy co? jest takie cos jak tolerancja.

koles idealnie wlazl ze swoja muzyka w pokolenie raczej doroslejszych osob - juz lepszy on niz taki krawczyk, rodowicz czy rynkowski. jego osobliwy image daje troche kolorytu szaremu zyciu sluchajacych go rodzin.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no napewno mu sie zazdroszcze.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez glover
zazdroscicie mu sukcesu czy co? jest takie cos jak tolerancja.

koles idealnie wlazl ze swoja muzyka w pokolenie raczej doroslejszych osob - juz lepszy on niz taki krawczyk, rodowicz czy rynkowski. jego osobliwy image daje troche kolorytu szaremu zyciu sluchajacych go rodzin.


Ale wiesz ze Ich troje zaczynali od spiewania niemieckich przebojow Toten Hosen...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

Re: Ich Troje...

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
Czasem mi wstyd że jestem polakiem...

wiesz co qwa ten motyw juz przerabialismy przy okazji wydania cpma 1.0; mi tez jest wstyd ze jestes polakiem

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Eh ... jestescie.. naprawde nie mam na was slow. Po prostu nad takimi jak wy to juz nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. Nie lubicie tego typu muzyki? Ok... mozecie byc sobie dalej zapatrzeni w jeden typ jak wiekszosc... ale co kurde macie do tego zespolu ktory zdobyl popularnosc fajnymi textami, dobrymi pomyslami i swietnym glosem Wisniewskiego oraz tej pani co z nim spiewa? To jest taka typowa do bolu polska mentalnosc od ktorej jest mi po prostu niedobrze...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Poza tym niepodoba sie ok? Powiedzcie jacy sa wasi kandydaci. Moze zaden? To jacy zachodni? Ale tacy nie dla ubierajacych sie na czarno tylko w szerokie spodnie tylko dla ogolu ludzi.

Sorry za dwa posty ale mam z****** upload i nie moge za dlugich dodawac ... a po raz kolejny nie chce mi sie prosic kolegow o dodanie za mnie.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

quote:
Napisane oryginalnie przez glover
zazdroscicie mu sukcesu czy co? jest takie cos jak tolerancja.

koles idealnie wlazl ze swoja muzyka w pokolenie raczej doroslejszych osob - juz lepszy on niz taki krawczyk, rodowicz czy rynkowski. jego osobliwy image daje troche kolorytu szaremu zyciu sluchajacych go rodzin.



ja juz nie bede nic pisal nt temat, ale podobne dyskusje slyszalem w wiejskich barach nt disco polo...

dla mnie eot

ps: aha - a teksty typu ze ich 3 jest lepsze niz np rodowicz juz naprawde mocno mi na nerwy dzialaja...
ps saari - tak ! zebys wiedziala - zaden ! mam juz dosc pieprzenia na wszystkich kanalach w tv jak to znowu polakom sie nie udalo, sedziowie byli niesprawiedliwi, wiatr zle powial, woda byla za rzadka, powietrze za geste... zenada...
aha saari - i jaki to jest typ muzyki ? bo jeszcze mnie to tylko ciekawi ???

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Saari - http://muzyka.onet.pl/mr,636817,wiadomosci.html

:o

i co teraz powiecie ??

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

saari ja czegos nie rozumiem. Jakim cudem na eurowizje jada wilki , skoro "Eurowizja: Ich Troje będą reprezentować Polskę" (c) http://www.onet.pl/16d . No ale oczywiscie Ty wiesz lepiej, to w ogole po co odbyly sie wczoraj huczne eliminaacje do eurowizji, masz w ogole pojecie o czym mowisz, chyba nie. Moim faworytem byly wilki z piosenka "Here i am" (melodyjna i od razu wpada w ucho), ewentualnie blue cafe albo various manx. Nie rozumiem tez teko tekstu o hip hopie czy metalu, przeciez wsrod 14 propozycji nie bylo ani jednego takiego kawalka.
"Odzywacie sie jak nie znacie tematu " (c) Sarri --> text roku

Co do Ich troje, to sam nie wiem, tego typu piosenki (wolne) rzadko zdobywaja wysokie miejsca, chocoaz jak spiewana jest onw w roznych jezykacj to moze beda ludzie na nia glosowac (no i modny jest ostatnio tematy pokoju). Ja za tym zespolem nie przepadam, ale co do goscia to respect, spiewac nie umie, ale zdobyl tyle kasy , no i swgo rodzaju popularnosc. Wolalbym jednak zeby reprezentowal nas mniej kontrowersyjny zespol, no ale zobaczymy.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol ... ja po prostu nie trawie ich3 ... to jest muzyka obdarta z wszelkich wartosci muzyki; tylko komercja i nic poza tym ... bleee

to wszystko to moja prywatna opinia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 14:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

no luz, tylko powiedz mi ilu wykonawcow wolalby robic wartosciowa muzyke z nakladem kilku tysiecy plyt niz szajs ktory sie sprzeda w milionie i ustawi finansowo do konca zycia? Poza tym nie kazda muzyka musi wznosic sie na wyzyny impresjonizmu or smth, muzyka rozrywkowa ma sluzyc rozrywce (co w tym zlego?), i widocznie ich3 daje to ludziom, skoro tyle plytek sprzedali. Ciekawe dlaczego nikt sie nie przyczepi np do techno, czy ten rodzaj muzyki cos wnosi? Nie, jest tylko bum cyk cyk non-stop, ludzie sie przy tym bawia, ale ze jest takie mlodziezowe to nikt tego tak nie krytykuje. A bluzganie na ich troje jest na topie wiec wiara musi sie wyzyc, powtarzam ja tego nie slucham; ten zespol jest jest jednym z n! grup ktory nic pieknego nie spiewa, ale rozni sie tym, ze odniosl ogromny sukces, i to wlasnie ludzi boli (dawniej kiedy nie byli tak popularni to nikt sie ich nie czepial).

W ogole teraz ciezko jest znalesc muzyke niekomercyjna, ale co z tego? Kazdy slucha tego czego lubi, wiec troche tolerancji.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Poza tym kurde... nie wiem co wy byscie chcieli zebysmy wystawili? Jakiegos metala spiewajacego o smierci i szatanie? To sie podoba tylko czesci ludzi bo do czegos takiego trzeba miec odpowiedni gust. A moze HH? Zanudzmy wszystkich kolejnym narzekaniem jak to w Polsce jest do dupy.. A moze damy jakiegos kobiecego wyjca? A moze Krawczyka? Powiedzcie moze CO wy byscie widzieli na eurowizji i jakie to mialoby szanse?

myslovitz t.love jopek futro
wilki przemilcze, wogole eurowizje przemilcze

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Eh juz nie wiem co do was mowic... macie jedno slowo "komercja" ktorego nauczyliscie sie jak dzieci w szkole wierszyka i traktujecie tym kazdego kto ma cos odmiennego od tego co lubicie. Jak zakrecone katarynki uwazacie ze do dupy jest wszystko co wam nie pasuje, a gdy ktos traktuje to co wy lubicie to jestescie wielce oburzeni.

Dla mojej starszej metal jest lomotem bez sensu, hip hop to nedzne gadanie, techno - up up up ... zadne z tych nie maja dla niej najmniejszej wartosci. I wcale nie uwazam zeby byla gorsza od was bo slucha tego co lubi. Ludzie sluchaja tego co do nich dociera. A dociera to co mowi o ich wartosciach.

Ich troje spiewaja piosenki o tym co jest dla nich wazne. I powinniscie to uszanowac. Zaczynali od sprzedawania swoich plyt z samochodu bo wytwornie tego nie chcialy - wiec nie gadajcie o komercji. Znajdzcie mi "niekomercyjny" zespol ktory potrafi nagrac tak sliczna piosenke jak Boogie. Cos co zostalo nagrane nie pod publike tylko jest wynikiem milosci ojca do dziecka.

Naprawde.. czasem mi glupio patrzec na ludzi ktorzy wszyscy nasluchaja sie czegos a potem w kolko tak samo... nie lubicie tego zespolu .. ok .. ale nie mieszajcie go z blotem bo obrazacie tych wszystkich ludzi dla ktorych jest on bardzo dobry.

Co do infa o wilkach - sorry pomylka. nie o to jednak chodzi.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari

Naprawde.. czasem mi glupio patrzec na ludzi ktorzy wszyscy nasluchaja sie czegos a potem w kolko tak samo... nie lubicie tego zespolu .. ok .. ale nie mieszajcie go z blotem bo obrazacie tych wszystkich ludzi dla ktorych jest on bardzo dobry.

Co do infa o wilkach - sorry pomylka. nie o to jednak chodzi.


Saari - ja wyrazam swoje prywatne zdanie - do ***** nedzy, chyba po to jest board - forum dyskucyjne, wymiana pogladow, nie?

Poza tym nie da sie ukryc, ze wiekszosc fanow ich3 to nastolatkowie/nastolatki ...

edit: jak dla mnie wilki / myslovitz - zdecydowanie lepsze niz ich3, przede wszystkim melodyjne, znane, lubiane i na pewno bardziej dojrzalsze pod wzgledem tekstow utwory ... Z wilkow "Urke", "here I am" (dla mnie no 1), myslovitz "Acidland" (wprawia w dobry nastroj), "Sprzedawcy marzen" (wspanialy tekst) ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 17:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Saari: Nie rozumiem czemu trzymasz ich strone. Pomijam kwestie komerchy, bo kazda muza jest komercyjna. Niekomercyjna sa zespoly ktore wydaja po kosztach wlasnych. Naprawde, nie widze w IchTrzy nic wartosciowego, a ich frontman, Wisniewski przypomina mi wannaby punk mastera, ktory pokazuje jaki on jest alternatywny, i jak wszystko olewa, a tak naprawde nie wie co powinien robic. Co do amerykanskiego wplywu. Zobacz sobie, Just 5, Maja Kraft, klony. A IchTrzy wpasowywuje sie w ten uklad idealnie jak proba stworzenia czegos orginalnego. Wyjatek potwierdze regule. Wielcy rockmani... A z propozycjami sie zgadzam. Wedlug mnie Myslovidz ma naprawde wielki potejal, Wilki, da sie przebolec. Przeciez wszyscy pamietam wielki hcior "Dlugosc Dzwieku Samotnosci". Naprawde ich warto by bylo wystawic. Do tego ta cala eurowizja jest smieszna... I znowu polacy przegraja, i znowu powiedzial, ze zupa byla za slona... heh...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 17:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:10.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions