Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > terro czy kanter?
Kim wolisz grac?
You do not have permission to vote on this poll.
Terro! 33 30.56%
Counter-Terro! 34 31.48%
obojetne oby w wygrywajacym teamie 8 7.41%
obojetne 33 30.56%
W sumie: 108 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Post terro czy kanter?

troche nudno sie tu robi... wiec postanowilem jakas ankiete zrobic... nic specjalnego, ale jest chociaz o czym porozmawiac . za osobiscie wole terro gdyz mam dostep do ak (ktore jest tansze od m4a1) i jak mi sie naprawde chce zagrac coltem to sobie podnosze

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Szczerze mowiac to objetne mi w ktorym teamie gram , chociaz preferuje kalacha ( ale zawsze mozna zabic terro i mu zabrac ) ! Za to IMHO ct lepiej wygladaja ( image ) ! Dlatego najczesciej gram naprzemian !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Moim zdaniem, to to chyba zalerzy od mapy na której sie gra. No i oczywiście od trybu rozgrywki. Jeżeli ktoś ma predyspozycje kamperskie to na cs_xxx gra jako T, a na de_xxx jako CT. No i na odwrót. Ja osobiście nie wybieram teamu ze względu na broń, bo i tak wole chodzic z d-eaglem .

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking CT vs T

Ja osobiście wolę Counterów bo mam szybszy dostęp do m4a1

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

ja zawsze jak sie dolaczam do jakiegos serwa, to wciskam 5; 2.
tak wiec mi obojetnie gdzie gram

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

ja preferuję terro .
Ten sam powód co fr3zzer: szybszy dostęp do ak-47 .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

w sumie to roznie....
ide tam gdzie lubie....
ale czasem sie przepinam zeby pomoc tym co pzegrywają......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

always terro .

uwielbiam kłaść bomby i zabijać zakładników...

__________________
Po co ?

Edytowane przez [SPECNAZ]Smirnoff dnia 10-06-2002 o godz. 10:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

hehe bo Smir to bad boy
ja dochodze do teamu ktory przegrywa albo tego ktory musi atakowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

wy idziecie po kalacha...
natomiast moje ulubione bronie to:
scout
p288
DEagle
no i kalach i m4 .....ale nie od tego zalezy moj wybor.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

...a w DODa zawsze AXIS

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
wy idziecie po kalacha...
natomiast moje ulubione bronie to:
scout
p288
DEagle
no i kalach i m4 .....ale nie od tego zalezy moj wybor.....


mój wybór też w 100% nie zależy od tego, że będę miał szybciej kałacha... Lubię też terro gdyż mają przeważnie lepiej usytuowaną bazę.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Zawsze w przegrywającej... inaczej gra nie sprawia mi przyjemności.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
...a w DODa zawsze AXIS


Smirnoff to twoje alter-ego , jestes zly , baaaardzo zly !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

od jakiegos czasu wlasciwie tylko terro - rozgrywka wyglada caly czas tak samo - 3 rundy de, kolejne awm. gdy zgine od nowa - wtedy juz tylko 2 rundy de, pozniej awm...i od nowa. a do ct wlasciwie tylko jezeli przegrywa, zdarza sie tez ze przenose sie gdy w terro graja ludzie z ktorymi nie mam ochoty byc w jednej druzynie.

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Tylko Terro , powod klach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
hehe bo Smir to bad boy
ja dochodze do teamu ktory przegrywa albo tego ktory musi atakowac


Wtedy jeszcze bardziej przegrywa mi to jest obojetne byle było AWP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja wole T ze względu na AK
Jeśli team w którym gram jest naprwde dupny to wtedy do drugiego.
Skin zawsze l33t

A co do scouta, to ostatnio zauważyłem, że ta broń po prostu rządzi

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK

Skin zawsze l33t

A co do scouta, to ostatnio zauważyłem, że ta broń po prostu rządzi



ja uzywam cmd cl_minmodels 1 wiec zawsze mam skina L337, a co do scout'a, to tez zauwazylem ostatnio, ze jest rox

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja tam wole CT ze względu na modele i M4A1

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

Smirnoff to niemiecki terrorysta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

mnie tam bez roznicy...

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

Jatam wole Terro.. zwlaszcza na aztecu... aztec + terro + ak + kucniecie + szparka miedzy kamyczkami na moscie = hs + hs + hs A wogole lubie grac w przegrywajacym teamie... zeby ich wspomoc chodz troszke...

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Ja zawsze staram sie grac w teamie przegrywacjacym ...
Hmmm lubie Terro i CT...
Jednak jak bym mial wybierac to T - poniewaz gra nimi jest trudniejsza..
Zwlaszcza na azteku

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

wszystko zalezy od teamow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
wszystko zalezy od teamow


heh... zwlaszcza jak masz w teamie lamki(nikogo nie obrazajac), ktore kampia np. na italy na respie CT albo na aztecu w bazie terro... albo Cie zabijaja ...

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

To jest polskie ffa

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

nic tylko płakać

gra sie jak się gra i sie gra.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez [E-Z] Dot


heh... zwlaszcza jak masz w teamie lamki(nikogo nie obrazajac), ktore kampia np. na italy na respie CT albo na aztecu w bazie terro... albo Cie zabijaja ...



czasami z tym nie mam problemow ale jak na azteku 3-4 terro caly czas kampia w bazie to zwariowac mozna

PS- wczoraj gralem na ffa jakims (chyba Misiek 2 czy cos takiego) i gral tam neo... mam screen z jego statsamami: 148-11 !!!!!! no coz... JA TEZ TAK CHCEM!!! (zamieszcze jak bede w domu)

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

ja jakos mam sentyment do terro lubie niszczyc i lubie przeszkadzac wiec zawsze na mapce de i cs ide do terro na as jak mam humor wole grac terro bo uwazam ze jak ktos umie grac terro to i ct sobie poradzi popatrzcie co nie wejdziecie na server to zazwyczaj w ct siedza same lamusy a jak juz pojda do terro to szukaja za wszelka cene m4agich1 ostatnio nawet zabilem za to kolesia bo mi m4a1 ukradl ktore ja zdobylem a sie od tej broni odzwyczailem i musze sobie przypomniec jak sie z tego zabija a co do broni to moje ulubione terro ak,awm ct aug,awm a u jednych i drugich ostatnio spodobal mi sie p228 maksymalny pistol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:29.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions