Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > ©
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (34): « First ... « 13 14 [15] 16 17 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

Rest in pieces (c) Cozaq forum orga

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2004 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Tekst ten slyszalam juz wczesniej w wykonaniu mojej babki od angielskiego, gdy na ktorejs lekcji mielismy historyjke o hotelu w ktorych straszy i przed ktorym w fosie naokolo plywaly krokodyle. Wskazujac na nie powiedziala wlasnie : Lasy's and gentleman, in this hotel you can not only rest in peace but also rest in pieces.

A tak poza tym to jeszcze mi sie przypomnialo. Siedzimy u znajomych na sesji Mordheima (taka figurkowa bitwa.. cos jak Warhammer 40k). W pewnym momencie na figurke kolegi zleciala cma.
Jeden z graczy do drugiego: Bartek. Twoj Zealot zostal opetany przez cme chaosu. Tracisz kolejke.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2004 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez szpak
Rest in pieces (c) Cozaq forum orga


quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Tekst ten slyszalam juz wczesniej w wykonaniu mojej babki od


zle

Ten tekst pojawia sie w Blood'zie (czesc I) na pierwszej planszy, nad oltarzem w kosciele

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2004 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
zle
Ten tekst pojawia sie w Blood'zie (czesc I) na pierwszej planszy, nad oltarzem w kosciele



o muj borze jestem pod wrazeniem ze nie tylko ja to pamietalem :J rispekt! :J

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2004 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No coz.... w Blooda gralam tylko w demko z plytki SS, za duzo tam nie bylo, a i gierka jakos mnie nie zachwycila wiec mam prawo nie pamietac/nie wiedziec o tym

Btw - co sie mowilo o komentowaniu w (c)?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2004 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

code:
16:18:53 @ Neas : weirdo, Ty geju :/ 16:19:01 @ weirdo : Neas dlaczego geju? 16:19:18 @ Neas : bo udajesz mircopa nie majc # we /whois ;-)

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2004 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Opis skilla w grze :

Reflect Shield - Counter attack an enemy in a short distance with a certain amount of physical, short range damage taken by the enemy

Ten sam opis skilla.. przetlumaczony przez onlinowy translator

Odbijają Tarczę - Przeciwny atakują wroga w krótkiej dipozycji z pewną sumą (ilość) fizyczny, krótka szkoda szeregu (zakres) wziął (wzięty) przez wroga

I wszystko jasne

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari

I wszystko jasne



a gdzie (C)?

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
a gdzie (C)?


Saari, nie ten top - linka masla byl w avikach

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

.Oo.

Imo to byl tekst (c) translator ale wy sie jak zwykle musicie przy.pier.dolic

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

[15:30:35] <goq> koniec z******ch pingow do swe
[15:30:35] <goq> :E
[15:30:40] <tiAll> adress ?
[15:31:03] <tiAll> ja chce stare czasy gdzie mialem 38ms in .se
[15:31:08] <tiAll> bezposrednio
[15:31:16] <Fausto> stare czasy
[15:31:18] <Fausto> stare dobre czasy
[15:31:22] <Fausto> one nigdy juz nie wroca
[15:31:26] <tiAll> byl taki moment :<
[15:31:32] <tiAll> *nostalgia*
[15:31:45] <tiAll> bez sensu skoro mam 10 ms do rxr
[15:31:49] <tiAll> a w se .52
[15:32:04] <goq> dns: kubus.rulez.pl:27555
[15:32:08] <tiAll> naucz sie kochac swoj ping bo tak szybko odchodzi

:E

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

17:10:51 lukaszek : Stare dzieje
17:11:00 lukaszek : Taki motyw
17:11:07 lukaszek : Przychodzą dresy jhakieś
17:11:15 lukaszek : Do cafe
17:11:39 lukaszek : I mówią, dawać jakiś komputer, bo roz*******imy wszystko
17:11:49 lukaszek : Chwila konsternacji
17:12:03 lukaszek : To rozpierdalajcie, to i tak nie nasze
17:12:07 lukaszek : I poszli ;-)

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

Bylam na domoweczce u kolezanki. W drzwiach pokoju jest lustro. Przechodzac obok niego chcialam poprawic makijaz i fryzure. Wtedy z pokoju uslyszalam smiech. Okazalo sie ze bylo to lustro weneckie miektorzy az do dzisiaj mi dokuczaja... Paulina
(c) Dziewczyna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

[01:45] <shati> dzidzia_: a myslisz, ze ja z Toba rozmawiam dla relaxu??? to ciezka praca, pracuje na cwierc etatu dla "Fundacji na rzecz pomocy dzieciom specjalnej troski", wiec jestes czescia mojej roboty
[01:46] <dzidzia_> shati to nie bylo zabawne,ja pracuje z ludzmi uposledzonymi
[01:46] <shati> dzidzia_: aaa... to teraz zatrudniaja uposledzonych zeby lepiej sie komunikowali z ludzmi podobnymi do siebie??
[01:47] <dzidzia_> to nie jest zabawne
[01:47] <dzidzia_> poza tym nie ciesz sie bo ludzi normalnych nie ma
[01:47] <dzidzia_> sa tylko z orzeczeniami i bez


Puente dedykujemy Shooler`owi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2004 00:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Sonda: Czy masz dziewczynę?
Tak! 15 24.59%
Nie! 46 75.41%

Z pewnego forum

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2004 06:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

rozmowa w pracy
jeden kumpel siedzi przy buirku i grzebie w jakis aktach, drugi wchodzi do pokoju i podchodzi do niego

- moze coli?
- nie, dzieki, nie pije juz coli... przezucilem sie na actimel.... actimel *takim spiewnym tonem*
- nie przejmuj sie, czasem tak bywa ze nie staje




na treningu viet vo dao pokazuje poczatkujacym nowe techniki

- nie tak! reke musisz trzymac wyzej. glowa nisko. stopy szerzej. tylna stopa prostopadle do przedniej.
- o rany to ja juz nie wiem! chodz tutaj i mnie dotknij i pokaz jak to sie robi. no wiesz... tak jak sie kobiety uczy grac w golfa na filmach


__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2004 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Co zabawniejsze ogloszenia z poniedzialkowej "pracy":

"(...) ciagne druty i prostuje kable, tel. (...)"

"CV, listu lepiej nie pisz sam, email (...)"

"(...) stanowisko rozbieracza drobiu."

Wiec ide poprosic mame o list motywacyjny :J

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2004 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

trener tlumaczy pewnej dziewczynie...

- no i jak masz lewa noge z przodu to gdy przeciwnik uderza bedziesz musiala sie przesunac nieco w bok zeby zejsc z linii ciosu. uderzasz potem po zewnetrznej stronie, musisz mu obciagnac...
[tutaj juz nie zdazyl dokonczyc ze chodzilo o reke bo cala sala wybuchla smiechem]

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2004 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Informacje o turnieju WGD...
Końcówka:

ZALETY: Darmowe wejscie
Darmowy nocleg
zarcie obok
mozna podpinac wlasne akcesoria, jak sie nie ma kompa.
turnieje z nagrodami
fajnie i milo, otwarty lan taki
wejscie tylko dla zarejestrowanych na liscie

WADY: Nagrody skromne

1. Fausto


:F

Największa wada turnieju

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2004 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

z cyklu opisy na gg

"spieszmy sie kochac kobiety, .. tak szybko tyja"

od dzis przechodze na diete ...

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2004 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

code:
14:48:57 Pyzmen : u kolesia w kawiarence byłem jakiś czas temu 14:49:08 Pyzmen : siedzą 3 "studio top trendy teenage girls" 14:49:10 Pyzmen : na czacie, jakimś 14:49:23 Pyzmen : i mówie do kolesia "no, to idź je powyrywaj, dłużej będą siedziały" 14:49:30 Pyzmen : a on "no co Ty, jak one we 3 w sumie mają tyle lat co ja" 14:49:31 Pyzmen : 14:54:35 e-weirdo : ja sie pewnie w koncu przerzuce na facetow :> 14:54:38 e-weirdo : (nmsp. hyhy) 14:54:43 ˇ join | JsB [[email protected]] 14:54:49 JsB : hi 14:55:05 JsB : someone would talk with an italian boy? 14:55:27 e-weirdo : no way! 14:55:38 ˇ quit | JsB [[email protected]] [] 14:56:50 Pyzmen : no co 14:57:04 Pyzmen : mówisz, że przerzucisz na chłopców 14:57:10 Pyzmen : a spławiasz przystojnego "italian boy" 14:57:10 Pyzmen : :-)

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2004 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

@aljenek... eh taaa juz to poprawilem :J Nie sadzilem ze ktos cos takiego wymysli :J

A teraz czas na real-life (C), te najlepsze i najrzadsze

No wiec gwoli wprowadzenia w sytuacje, opowiem, iż do wuwua przyjechal ostatnio Flepser. Jest to Holender, a swoja droga grywal u mnie w klanie w qw.

No wiec przyjechal do warszawy o 22:30 pociagiem dosc luksusowym jak to na holendra przystalo. W polsce na peronie oczywiscie znalazla sie ekipa namawiajacych do pobytu w roznych hotelach etc. Jak go tylko wypatrzyli od razu podbiegla mloda dziewczyna, by przedstawic oferte. Tymczasem Flepser byl juz w stanie sklecic cale polskie zdanie, majac wieloletnia stycznosc z polskimi graczami. No i rzucil do nas fajny text: "Siemka, jestem flepser i lubie polskie kurwy". No w sumie nie musze chyba opowiadac jak zmienila sie mina mlodej dziewczyny, ktora wlasnie miala zamiar powiedziec swoja oferte, a potraktowano ja jak dziwke :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2004 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

artykuł na onecie o kradziezy plantyny z mennicy. A pod spodem komentarze.

Czy platyna to ciężki metal?
Ile może ważyć 8 kg tego metalu?



:F

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2004 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Kupujemy z kolezanka w sklepie dwa Tymbarki. Stoimy przy kasie i kolezanka pyta sie mnie czy mam pieniadze czy ma mi postawic. Ja mowie, ze mam. Costam wczesniej rozmawialismy o dziewczynach i zwiazkach ogolnie. Sprzedawczyni podlapala i taki tekst do mnie:

"Co, zadna dziewczyna nie chce ci postawic?"

A my zonk i taki lol prosto w twarz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2004 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

<@adirm> jakis koles na #konta daje shelle na neostradzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2004 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

01:54:10 maslav ([email protected])
O patrz jakie luzaki z tych Mysql Developerów http://dev.mysql.com/
01:54:38 Ziom
hehe, dobrze jest byc wyluzowanym MySQL developerem
01:54:47 Ziom
choc sadze, ze 90% z nich to grubi brodacze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2004 01:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

*** Shadix ([email protected]) has joined #rpg
<Shadix> hi, any germans here?
<Zebob^> Zebob the tailor scratches his head
<Zebob^> "Germans, never heard of them. They are suposed to live in this town Shadix"
<Shadix> Really? Where did u get this information Zebob !?
<Zebob^> "Information? Im but a mear tailor in this town, what i speak of is what is known by the entire village"
<Shadix> Oh i am sorry sir. I thought u might know the guy who is called Germans...
<Zebob^> "No mister Shadix never heard of them before. You should ask the the lord of this town he might know of this familiy is living in a nearby town or such"
<Shadix> who's the Lord of this town darling?
<Zebob^> [We havnt gotten so far in this storyline yet ^^ ask again in a week or so, btw are you calling Zebob the male tailor a darling :S]
<Shadix> (yes, of course, i am a shemale)
<Shadix> (i am allowed to do that)
*** Shadix ([email protected]) has left #rpg

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2004 08:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

01:15 <@wolve> sometimes I feel like I should stop ircing and get a life, a girl maybe, but they are too damn hard to come up with these days when all they wan't is muscles and money
01:15 <@reffie> heh wolve
01:15 <@reffie> i feel the same
01:15 <@reffie> more or less.
01:16 <@Hagge> yes, and nowadays even stuff like "hey, you know, i've got this eggdrop running on my unixshell" don't impress any girls either =/
01:16 <@reffie> i dont think it impressed them before, neither
01:16 <@wolve> and when I meet someone I like, I usually end up with just being friends that sucks
01:17 <@Hagge> i don't even know how to get friends for real
01:17 <@Hagge> and i suck at doing conversations, so i don't even try
01:17 <@reffie> riiiight
01:17 <@Hagge> i have no idea to think i'm in love in anyone since i don't even know them at all =P
01:17 <@wolve> Well atleast I impressed a girl with my non existent c++ coding skills, I had to teach her some basics about it and how to write simple programs for some friggin' exam
01:18 <@reffie> wolve did you get sex, after that :?
01:18 <@wolve> reffie: hell yes
01:18 <@reffie> wait
01:18 <@reffie> with yourself doesnt count
01:18 <@reffie> i was talking about, with the girl
01:18 <@wolve> yes, with the girl
01:19 <@reffie> oh ok.. good
01:19 <@Hagge> heh
01:19 <@wolve> I just don't get it why I had to teach her, I first had to learn it and then tell her how to code some stupid and simple programs that would have been a lot easier and better done in perl
01:20 <@reffie> ...
01:20 <@Lamik> and bloated
01:20 <@reffie> who cares.
01:20 <@reffie> you got laid.
01:20 <@reffie> the ultimate goal in life.
01:20 <@wolve> reffie: yeah, maybe it was worth the headache
01:20 < phriik> maybe you could teach me howto do this haskell program, but i'm telling you from the beginning, you wont get any sex from me
01:20 <@Lamik> normal people don't need coding skills to get laid
01:21 <@wolve> phriik: no thanks

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2004 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LD
Ich bin Danziger



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: FreiStadt DanziG

20:31 < brusiek> jak bedzie dostawa szarlotkowego, to wam przywioze
20:31 < brusiek> ale boje sie wozic winio stopem
20:31 < brusiek> bo ostatnio 2 nam sie stlukly :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2004 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LD Znajdź więcej post'ów przez  LD Dodaj LD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Wchodzi klient do mamy do zakladu (zaklad umieszczony jest w supermarkecie ktory istnieje 10 lat, od poczatku rodzice tam mieli swoj sklep).

Klient : Hmm.. tu kiedys byl Vision Express.
Mama : Nie prosze pana, jest pan w bledzie, tu nigdy nie bylo Vision Expressu.
Klient : Prosze Pani ja wiem co mowie. Tu napewno byl kiedys Vision Express.
Mama : Prosze Pana istniejemy tu juz od 10 lat. Moge Pana zapewnic ze nigdy tutaj nie bylo Vision Expressu.
Klient (oburzony) : Pani sie nie zna!

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2004 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:21.    Strony (34): « First ... « 13 14 [15] 16 17 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions