Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Polski serwer
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (21): « First ... « 14 15 [16] 17 18 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Homic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
hrhrhr

homicozis vulgaris sie szerzy



cos ci sie pokrecilo, nie czas odwiedzic lekarza?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2004 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Homic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Homic Znajdź więcej post'ów przez  Homic Dodaj Homic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Homic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

daj mi ban za spam

a skoro ma byc o serwie to:
homicozis vulgaris szerzy sie miedzy innymi poprzez serwer, zaloze jakis skaner antywirusowy i kwarantanne dla zakazonych osobnikow ( preferowal bym odstrzal ale nie mam pozwolenia )


muahahaha
somebody stop meh

__________________

Edytowane przez sYs|StEELhEArT dnia 07-03-2004 o godz. 21:52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2004 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Aczkolwiek merytorycznie sie zgadzam, prosilbym o trzymanie sie w miare mozliwosci tematu.

Pyskowanko w sprawach prywatnych prosze zalatwiac na forach klanowych, irc czy gdzie tam lubicie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2004 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DSinn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Gralem wczoraj na syskim z 4-5 godzinek conajmniej. Powiedziec jedynie moge, iz ten serwer, nie przesadzajac wymiata i jest prawdziwym dobrodziejstwem. Czlowiek czuje sie jak u siebie w domu, pingi sa wysmienite, a kiedy ustaje PL - ojeeeee nie wiem jak to opisac. Bez watpienia chwile spedzone tam do tej pory zaliczam do najlepszych i najciekawszych w swojej 'T2-karierze'.

Dodam jeszcze, ze gracze zagraniczni maja na nim fantastyczne warunki, paradoksalnie lepsze od nas, gdyz nie doswiadczaja PL. LOL niezle bylo zdziwienie .zip'ow, kiedy stwierdzilismy, ze nie chcemy grac z nimi na syskim.

W tym kontekscie, delikatnie sprawe ujmujac, wqrwiaja mnie i denerwuja ostatnie tutaj wydarzenia.

To, ze Homic prosi o zwrot pieniedzy wogole mnie nie dziwi. Homic o serwerze wyrazal sie pozytywnie jedynie przez dwa tygodnie od pierwszego postu Yava. Pozniej musialem na privie wysluchiwac smetnych zali, ze to pieniadze wyrzucone w bloto. Tak, bylo to jeszcze za czasow kiedy na #Tower mialem @, a po moim wejsciu na kanal wyskakiwalo mi okienko priv-chata z Homciem (pozdrowionka). Przepraszam, moze w sumie wyrazal sie pozytywnie troche dluzej, poniewaz pozniej zmienial jeszcze swoja opinie conajmniej kilka razy. Heh, no coz, fajne byly to czasy co nie Homic?

Ox, rozumiem, ze Ty zyczysz sobie zwrotu pieniedzy ze wzgledu na fakt, iz Yav decyzje o banie podjal samodzielnie. Chcialbym zauwazyc, ze decyzja Yava, mimo ze drastyczna i imo troche przesadzona, miesci sie jednak w granicach regulaminu przezen wyznaczonego. Piszesz, ze nie pozostawiono miejsca na dyskusje. Widzisz, jestem wrecz pewien, ze takowa mialaby miejsce a bana w obecnej chwili by nie bylo, gdyby nie bardzo udany t-mail Zgredzia do Yavora. Tymbardziej, ze nawet w sysie znakmita wiekszosc wyrazila opinie, iz to zbyt wiele.

Nie pisze tego, abys zmienial swoja opinie o zwrocie pieniedzy, to teraz prawie niemozliwe, jakoze nikt sie teraz nie cofnie w imie szeroko pojetego honoru.

Pisze to, poniewaz chce, aby Ci ktorym pozostaly jeszcze resztki zdrowego rozsadku pomysleli nad tym co sie tu dzieje i wyciagneli moze jakies wnioski gdyby niedajboze wyniknely kiedys podobne sytuacje. Pisze to rowniez, jako wstep do tego co mam zamiar naskrobac teraz. Poswiece Wam mianowice troszke latareczka w ciemnych komnatach Tower, spedzilem w nich wkoncu kilka dobrych chwil swojego zycia. Zainteresowani? Mam nadzieje, ze przynajmniej niektorzy przejrza po tym na oczy.

Sposob w jak zachowal sie Zgredzio jest zenujacy i godny potepienia z czym nie sposob sie nie zgodzic. O dziwo jednak, jedyna rzecz, za jaka go winie to nie zachowanie na serwerze, ale brak charakteru na tyle silnego, ze dal sie wrobic w takie bagno.

Gratuluje Ci Homic, odniosles wielki sukces. Masz narybek niezmiernie podatny na twoja zalosną indoktrynacje. Mozesz swobodnie i bezkarnie wciskac kity i saczyc jad. Zaiste bije Ci wielkie brawa - osiagnoles mistrzostwo swiata w byciu szara eminencja, czym tak chetnie zawsze mi sie chwaliles. Kiedys wierzylem jeszcze, ze robisz to aby cos zbudowac. Niestety bylem w bledzie, Twoim jedynym celem zyciowym jest byc w centrum uwagi i na piedestale, szkoda tylko, ze nie potrafisz sie tam dostac robiac cos pozytywnego.

Powiedzcie mi Zgredziu, Counterze, Shoti, Mapedzie ktory z Was zajal moje miejsce i jest teraz chusteczka chigieniczna Homica? Ktoremu z Was sie zali i smarka w rekaw? Do ktorego dzwoni na komoreczke i gada godzinami? Ktory z Was musi go pocieszac i leczyc jego zle humory? Ktory ma dostep do forum rady nie bedac w radzie (jezeli jeszcze macie cos takiego)? O tak, w bardzo dobrych stosunkach z Homciem bylem kiedys wiec doskonale wiem o czym pisze. Jestem zaiste ciekaw kogo sobie teraz znalazles do polerowania swojego wlasnego ego Homic.

Nie bede pisal tutaj czego nasluchalem sie od 'kolegi' Homica o Yavorze (i nie tylko) kiedy jeszcze bylem w Tower a on w Tower i sYs. Wklejal mi logi z sYsu odpowiednio wzbogacajac je pozniej swoimi przemysleniami. Jak sie jednak osobiscie przekonalem byly one jednak troszeczke 'wyrwane z kontekstu'. Teraz Homic nie ma juz tagu sys, nic go nie krepuje wiec moze obsmarowywac kogo chce do woli, az strach pomyslec czego musicie wysluchiwac.

W swietle takiej indoktrynacji jakiej niewatpliwie poddawany jest teraz rowniez Zgredzio, nie dziwie sie troszke jego slowom oraz zachowaniu podczas gry - Homicza szkola! Jest ban ale i pewno bedzie pasek na dyplomie. O tak, Homic wie jak grac, aby inni mieli z tego 0 przyjemnosci, jak to usprawiedliwia? Robi szerokie oczy i ze stoickim spokojem stwierdza ze to srodki sluzace osiagnieciu celu. Kto zna slawetne haslo 'its war'? Tak, tak, byle po trupach, byle propagowac niewlasciwe wzorce.

No prosze prosze, ja tu sobie pisze a na forum Tower w dziale 'Hydepark' powstal bardzo ciekawy nowy topic. Troszeczke jednak tracisz fason Homic, jak na Twoje mozliwosci to ten post jest pozbawiony finezji. Stanowi natomiast wspaniala ilustracje do tego o czym pisze wyzej. Co ciekawe odkrylem ze mam bana nawet w hydeparku. Czujesz sie dzieki temu chociaz troszeczke lepiej? Myslalem, ze rozstalismy sie, wprawdzie bez slowa ale w miare polubownie. Widze jednak, ze nie mozesz wybaczyc sobie faktu, ze pomimo tych godzin jakie razem przegralismy/wygadalismy/przedzwonilismy mialem czelnosc dac sobie z tym spokoj. I wiesz co? Jestem szczesliwy, ze los dal mi mozliwosc uwolnienia sie od Ciebie. Szczerze i bez ironii zycze Zgredziowi, Mapedowi, Counterowi, Scorowi, Shotiemu czy komu tam jeszcze teraz dupe trujesz aby los byl dla nich rownie laskawy. Ehehehehe ciekawe u ktorego z nich bedziesz szukal pocieszenia o to co tutaj teraz pisze.

Apeluje jeszcze raz do wszystkich, kiedy nastepnym razem Homic bedzie Wam robil na privie pranie mozgu, miejcie odwage podejsc do tego z odrobina krytycyzmu, wiem ze jest on milusi, kochaniusi i wogole jak do rany przyloz, tyle ze ma w tym swoje inne cele. Jak mowie, odrobinka krytycyzmu i atmosfera na calej naszej scenie stanie sie wowczas duzo przyjemniejsza.

Przepraszam za te osobiste wynaturzenia. Sa moze odrobinke nie na miejscu, chcialem wynaturzyc sie na forum Tower niestety mam bana na pisanie odpowiedzi.

Nie sadzilem, ze bede kiedys pisal cos takiego. Niestety poczynania Homica uderzaja obecnie bezposrednio w serwer ktory ma szanse stac sie naprawde sporym sukcesem oraz co moze duzo nawet istotniejsze W ATMOSFERE rozgrywek jakie beda sie tam toczyly. Coz, byle zepsuc zabawe innym prawda Homic? Bawi Cie ta sytuacja po pachy prawda? Miej odwage wypelznac na swiatlo dzienne i sam wyrazac swoje zdanie, mysli i emocje, skoncz wyslugiwac sie innymi.

No nico, koncze w jak zwykle dla siebie naiwnym przekonaniu, ze ten post cos zmieni.

/EDIT
I przestanmy juz sie bezsensownie zaczepiac, wylewac na siebie brudy, wysmiewac sie wzajemnie. Nie musimy udawac ze sie kochamy, troszeczke kultury i wzajemnego szacunku nie zaszkodzi jednak nikomu. Z prosba ta kieruje sie do wszystkich. Uzmyslowcie sobie, ze to do niczego nie prowadzi i nikomu nie sluzy, nikomu oprocz jednego gryzonia niestety, ktory swoja droga tez moglby zastanowic sie nad tym co robi.

Edytowane przez dnia 08-03-2004 o godz. 04:05

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 01:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nie zwalalbym winy na jednego Homika. Nie dlatego, ze taki niewinny, o czym przekonuje prowokacja skwitowana przeze mnie dosadnym "wal sie" (ktora nota bene odbieralem w szerszym kontekscie kilku ostatnich wydarzen), ale dlatego, ze nie jest jedyny, Dsinner.

Moze faktycznie warto pewne fakty sobie przy okazji tego serwera wyjasnic tutaj. Bedziemy sie na serwerze spotykali i nie chce, zeby panowala tam zatruta atmosfera durnych, szczeniackich i wrednych prowokacji.

Zainwestowalem w te scene sporo czasu i wysilku. Sadze, ze zrobilem dla niej duzo, a kto pamieta "spotkania czwartkowe", ten wie, o czym mowie, a zdaje sie, ze procz tych spotkan bylo jeszcze pare rzeczy. Nieistotne, nie robilem tego dla chwaly, wladzy czy czegokolwiek innego. Gardze taka chwala, nigdy o nia nie zabiegalem - nawet jako autor tekstow w czasopismach o charakterze fanowym (w rodzaju SGK czy GameStara) tak przygotowywalem teksty, aby byla istotna ich tresc, a nie osoba, ktora je pisala - choc bez trudu moglem wypromowac sie tu czy tam, jak wielu innych moich kolegow. Mam to w nosie, nie zalezy mi na tym. Pisze zawsze dla paru osob, tych, ktorzy zrozumieja, o co w moim tekscie chodzi, a nie tych, ktorzy ze sliniacym jezykiem czekaja na kolejny tekst ukochanego autora. Nie zalezy mi na slawie - bo mierna to slawa na scenie liczacej kilkadziesiat osob, gdy co miesiac moje teksty czyta kilkaset tysiecy - nie zalezy mi na wladzy, bo i co to za wladza?

Zalezy mi jednak na tym, zeby po prostu sobie pograc. Tak, jak za dawnych czasow, wlezc na serwery i po prostu spedzic mile czas. Nie jest to, niestety, juz mozliwe. Na serwerach europejskich panuje tandetny, eliciarski egoizm. Dobrzy gracze przestali reagowac na to, co dzieje sie w czasie gry. Teraz, gdy sa juz dobrzy, musza dbac o opinie, musza byc 1337. Maja w nosie teamplay, potrafia stosowac blind spamy na pubsach albo w meczu 5v5 obstawic flage czterema chainwhorami. Nie reaguja na patologiczne, burzace przebieg gry zachowania graczy. Tj. reaguja, ale wowczas, gdy staja sie one uciazliwe dla nich (czyli zwykle na kolejnej mapie, gdy zaczynam grac wedlug narzuconego mi sposobu grania - i wowczas, zgroza, to ja jestem be). Zero w tym frajdy, zero radosci. Jest to zwykle marnowanie czasu.

No, ale 1337 ma swoje potrzeby, ktore trzeba zaspokajac. Efekt jest przerazajacy. Gdy nieco ponad rok temu siadalem do robienia "Travel", ciekawe momenty w grze na pubsach były niemal każdego wieczora. Niemal zawsze po grze w T2 bylo jakies demo, z ktorego dalo sie wyciac jakis fajny kawalek.

Teraz przestalem juz nagrywac pubsy. Od roku zbieram materialy do kolejnego filmu i wszystkie, ktore mam, pochodza sprzed przeszlo pol roku. Obecnie jedna ciekawa sytuacja zdarza sie na pubsach raz na miesiac.

Dzieki Wam, tym graczom, ktorzy wchodzac do gry kieruja sie swoimi prywatnymi potrzebami i ambicyjkami, przy ktorych Dulska wyglada na szczyt intelektualnego wyrafinowania.

Jestem znuzony sytuacja, jaka panuje obecnie na scenie T2. Pakuje sie dzisiaj na jeden z serwerow publicznych, na ktorych graja bodaj 3v3, w tym paru polskich graczy, i czytam na "dzien dobry" tekst kolegi Respekta z nomen omen Tower "jeszcze tego tu brakowalo". Toz ja tego goscia ledwie znam, nie pamietam, kiedy z nim gralem. Skad wiec ta wrodzona sympatia? Chwile potem gram na Katabatic mecz 4v4, ktory zaczyna sie od blindspamu na VS w wykonaniu kolegi Nakayah z nomen omen Tower. Po czym po chwili z flaga zwiewam przed Bersem do wnetrza bazy sie przezbroic - i wpadam na rozwalonego IS-a, dzieki czemu Bers odbija flage. IS-a, ktorego rozwalil jeden z pozostalych graczy (akurat nie Tower). Na komentarza w rodzaju "bers, bys nie odbil, gdyby nie bt jakie urzadza twoj team" (nie pamietam dokladnie, sens mniej wiecej zblizony) dostaje "radosna" uwage faceta, ktory pare godzin wczesniej raczyl poinformowac mnie o wycofaniu pieniedzy ze skladki na serwer sceny, gdyz "nie podoba mu atmosfera". Uwaga brzmi: "tylko mnie nie kickuj, gram sobie scoutem i nie robie bt". W kontekscie calosci wydarzen, mi sie juz po prostu na takie durne prowokacje reagowac nie chce. Wal sie, Homic, z takimi zaczepkami.

Sami rozwalacie te scene, swoimi malymi, smiesznymi ambicyjkami. Tak, ja rowniez mam pewna ambicyjke, a raczej mialem: zbudowania dobrego polskiego klanu T2. Sadze, ze sie to udalo, jak na tak mala scene i warunki, w ktorych przyszlo sie jej rozwijac, sYs nie jest klanem zlym i co nieco w T2 potrafi (zwlaszcza przy w miare rownych pingach). Tak, mam ambicje, aby sYs byl klanem jeszcze lepszym. Mam jednak do tego pewne prawo. Nie dlatego, ze jestem lepszy od innych. Po prostu bylem tu wczesniej, wiecej w te scene zainwestowalem i nie chce, aby czyjes widzimisie rozwalilo klan, ktory budowlem z takim mozolem przez lata, zaczynaja praktycznie od siebie. Wlasnie to daje mi pewne nieco wieksze prawa niz wielu innym graczom: inwestycje poczynione w polska scene T2. Klopot jednak w tym, ze wiele osob ma ambicje, aby sYs byl klanem gorszym, ktorych to ambicyjek kompletnie nie rozumiem. Winie za to paru graczy Tower, ktorzy wyraznie maja pretensje do sYs, ze sie nie rozpadlo.

Jestem znuzony ta zasciankowoscia. Nuzy mnie dwulicowosc ludzi, ktorzy potrafia nagle zniknac bez slowa wyjasnienia, za plecami nastepnie obrabiac z uzyciem niewybrednych slow, po czym gdy sa potraktowani adekwatnie do sposobu, w jaki sie zachowali, sa oburzeni (pozdro Cang). Irytuje mnie wojna podjazdowa i propagandowa uprawiana przez Homika i pare innych osob, ktore za moimi plecami robia ze mnie demona tej sceny. Irytuje mnie glupota mlodszych stazem graczy, ktorzy taka propagandowa packe lykaja bez najmniejszych watpliwosci. Mnie to juz po prostu nuzy, rozumiecie?

Ja, do cholery jasnej, chce sobie tylko pograc. Chce wejsc na serwer i zapomniec na chwile o problemach. Chce sobie przyjemnie spedzic czas wsrod innych, ktorzy rowniez chca ten czas spedzic w miare przyjemnie.

Nie.

Nie da sie.

Powiem zupelnie szczerze: ja naprawde mam juz dosc uzerania sie w internecie o rzeczy oczywiste. Nie akceptuje rozrostu czyjegos ego, ale jestem pewny, ze to nie moja wada, tylko tego, ktory to ego ma tak niedorozwiniete, ze musi je sobie powiekszac w grze.

Dlatego mam mala, subtelna prosbe dla tych polskich graczy, ktorzy beda grali na serwerze scenowym.

Pamietajcie, do licha, o tym, ze to serwer SCENY. Ze macie byc na nim zwykla, normalna grupa graczy, ktorzy razem chca wylacznie (i az) grac. Ze mozecie powiedziec Hi i Bye oraz zamienic zdanie z kolega niezaleznie od tego, jaki tag klanowy przydzielil mu los, a korona z glowy ni cegielka z wiezy nie spadnie. Nie prowokujcie durnymi komentarzami, dbajcie o to, aby inni tez mieli radoche z gry. Obserwujcie nie tylko siebie i przeciwnika, ale i swoich partnerow, oraz grajcie tak, aby gra byla w miare wywazona, a okno komunikatow niezaspamowane tekstami "a on postawil turreta!".

Na koniec zas rzecz najwazniejsza. Zostawcie te wszystkie pieprzone animozje gdzies na boku I DO CHOLERY JASNEJ POZWOLCIE SIE WRESZCIE ZWYCZAJNIE CIESZYC GRA. Mozecie? Jestescie w stanie?

Jesli zas ktos nie potrafi sie zwyczajnie bawic, jesli musi sie odreagowac majac przy tym zero tolerancji dla ewentualnych nieumyslnych zachowan innych graczy, niech z laski swoje trzyma swe zestresowane dupsko z daleka od serwera. Mozecie byc pewni, ze nie zawaham sie wpakowac kolejnych banow tym, ktorzy beda psuli atmosfere. Bez wyjatkow, bez kumpli i bez zwazania na reakcje pozostalych graczy i skladkowiczow wpakuje takiemu bydlakowi natychmiastowego bana nawet kosztem zwrotu calej reszty kasy wpakowanej w zakup sprzetu oraz koniecznosci pisania dlugich, nudnych i dla kazdego zdroworozsadkowego czlowieka calkowicie oczywistych postow.

Mam nadzieje, ze nie prosze o zbyt wiele.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 03:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Signed.

Co do gier na publiku, faktycznie poziom spadl, ale mecze i scrimmy dalej sa bardzo ciekawe (przynajmniej te ktore ostatnio mialem przyjemnosc zagrac). I od tego bedzie serwer, zeby od czasu do czasu zebrac na nim trochu ludzi i nakrecic cos ladnego .

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 07:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

eee
fajne eseje chlopaki ale imo bezsensownie marnujecie czas.

__________________

Edytowane przez sYs|StEELhEArT dnia 08-03-2004 o godz. 10:54

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

DSinn

Tia...
Ty chyba jedyny, napisales prosto i jasno kto oraz dlaczego Ci sie nie podoba i o co tak na prawde chodzi, a chodzi o PRYWATNE i bardzo juz stare porachunki...
A dziwnym trafem kilku kolesi z "narybka" homika, tez mi sie podoba, zreszta z wzajemnoscia ...

Yavor:
No coz .... tak to juz jest, ze jak sie podejmuje arbitralnie pewne decyzje, to jedni je aprobuja, drudzy sie nie zgadzaja, a jeszcze inni sie odgrywaja i mszcza po katach ... samo zycie.
To cena braku wspolpracy, kompromisow i stawiania zawsze na swoim, mimo ze PRAWIE zawsze ma sie racje.
Skroc prosze bana na tydzien, wyznacz z 5 ludzi, Twoim zdaniem najbardziej rozsadnych i niezaleznych (w tym i Ty, moga byc i wszyscy z sys, nie widze w tym zadnego problemu), ktorzy beda jawnie decydowac o banach dluzszych niz jeden dzien i innych tego typu "krytycznych" sprawach, a jestem w stanie odpuscic ze zwrotem kasy.
Korona z glowy nikomu nie spadnie, zawsze mozna sie dogadac, trzeba tylko chciec....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Counterman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Thumbs down

Zaczne od tego że nigdy nie miałem zamiaru sie rejestrować na tym forum. Niestety ostatnie ,,komentarze" yavora i DSinnera lekko mnie zdziwiły. Musze też zaznaczyć, że homic prosił mnie żebym się tu nie odzywał, ale twierdze że odezwać sie trzeba.

Zacznijmy od tego że jestem bardzo ekhm zdenerwowany przez insynuacje, że niby homic jest czarnym demonem, który wprowadza nienawiść do sYs w klanie Tower. Każdy kto tak twierdzi jest ekhm... moze powiem nie ma racji. Ja naprawde nie lubie sYs, nie całego klanu, ale poszczególnych osób i nie kryje tego. Nie jest to spowodowane homiciem (brednie, naprawde kto sądzi że to homic to zrobił niech się leczy), ale zachowaniem graczy sYs.
Prosze takze o zostawienie w spokoju Tower jako klanu i nie obrzucanie go błotem. Takie zachowanie jest dziecinne i prostackie. Gracze Tower nigdy nie atakowali sYs sami z siebie, i nigdy nie robili tego publicznie.
A jak ktoś powie do kogoś spierdalaj dupku to odnosi sie do tej osoby, nie do klanu i to jest jego ******ka sprawa. Po czyms takim prosze nie mieszać Tower w sprawy prywatne.

A ogólny wywód DSinner i yavora możne skwitować tak (tak prostacko, krótko, bo na to zasługuje. prosze też tego nie cenzurować,bo to nie ma sensu):
Jeżeli tak naprawde sadzicie to jesteście po*******eni.

A jak chcecie mnie banować to prosze bardzo.

P.S.
Aha jeżeli macie żale do tego że sYs dostało bana na forum Tower to powiem wam tak: juz sami ***** dobrze wiecie za co to było. A no i to Monia was zbanował nie Homic. Taka drobna różnica, ale nieważna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Counterman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Counterman Znajdź więcej post'ów przez  Counterman Dodaj Counterman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Counterman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez OxUlsen
Yavor:
No coz .... tak to juz jest, ze jak sie podejmuje arbitralnie pewne decyzje, to jedni je aprobuja, drudzy sie nie zgadzaja, a jeszcze inni sie odgrywaja i mszcza po katach ... samo zycie.
To cena braku wspolpracy, kompromisow i stawiania zawsze na swoim, mimo ze PRAWIE zawsze ma sie racje.



W czym sie przejawia ten brak wspolpracy?

Wyjasnijmy sobie Ox rowniez pewna rzecz zupelnie szczerze: irytuje mnie, gdy uzurpujesz sobie jakiekolwiek prawa tam, gdzie ich nie masz. Irytuje mnie rowniez, ze narzucasz mi koniecznosc konsultowania sie w sprawach oczywistych. Rozumiem, gdyby sprawa byla rzeczywiscie kontrowersyjna. Ale nie jest, o czym swiadczy nawet fakt, ze Wy - ci, ktorzy tak sie oburzacie tym banem - w ogole nie dyskutujecie o tym, za co zostal dany. W rzeczywistosci sprawiacie wrazenie osob wrecz zadowolonych z faktu, ze Zgredzio zachowal sie tak, jak zachowal, gdyz Waszej mentalnosci zdaje sie odpowiadac nazywanie ludzi "dupkami". Oburza Was - tych, ktorzy tak solidarnie walcza w imie ocalenia biednej ofiary yavorowego despotyzmu - nie zachowanie Waszego klanowego kolegi (jak tu nie odnosic sprawy do Tower, skoro "przypadkiem" pretensje maja glownie towerowcy), ale to, ze raczylem na nie zareagowac bez konsultacji z Wami.

Panowie, ja naprawde nie bede konstultowal z Wami, czy ktos nazywajac mnie dupkiem obraza mnie czy nie. Nie bede tego robil ani na serwerze syskim, do ktorego nie macie zadnych praw, ani na serwerze scenowym, zeby bylo jasne. Takie zachowania nie wymagaja ZADNYCH konsultacji i za takie zachowania bede rozdawal bany natychmiast. Sadze, ze jest to dosc prosta i dosc latwa do zrozumienia zasada.

Bana nie skroce, Ox. Zgodnie z ustawieniami, trwa trzy miesiace. Poniewaz tak bardzo prosisz, odpowiem rowniez, dlaczego BYM skrocil, a dlaczego tego juz - dzieki Twoim nachalnym prosbom, Ox - nie zrobie. Otoz wystarczyloby, zeby sam obiekt bana skontaktowal sie uzywajac normalnego jezyka. Wystarczyloby jedno durne "sorry, mialem kiepski dzien, faktycznie niepotrzebnie gralem tak jak gralem, a to na koniec to byla pomylka". Zdjalbym bana natychmiast. Nie zdejme jednak, Ox, co wiecej, z chwila opublikowania tego wyjasnienia pozbawiam - na Twoje zyczenie - kolegi Zgredzia tej mozliwosci. On bowiem musi byc swiadomy tego, co zrobil, a nie rzucac "przepraszam" dlatego, ze ja mu groze banem. Ban jest po to, aby karac i leczyc, nie po to, aby nim handlowac.

Facet nie zareagowal. Nie pofatygowal sie napisac czegokolwiek, procz kolejnego obrazliwego posta. Co temat jednoznacznie dla mnie zamyka.

Reguly sa po to, aby ich przestrzegac, a nie po to, aby naginac je do swoich potrzeb. Gdyby kiedys Tower przestrzegalo prostych regul pamietajac, ze powstalo jako klan szkoleniowy dla potencjalnych kandydatow do sYs, nie oburzaloby sie, gdyby potem ten czy inny gracz z Tower przeszedl do sYs. Klopot w tym, ze Wy te prosta regule nagieliscie do swoich ambicji.

Moja ambicja odnosnie pubsow jest od dluzszego czasu wylacznie pragnienie pogrania sobie dobrych meczy. Wlaze i mam frajde, a nie wlaze i uzeram sie z plytkim dupkiem pokroju Zgredzia (chyba sie nie obrazi, jesli uzyje jego slownictwa? wszak skoro nie raczyl zabrac glosu w dyskusji, z jego punktu widzenia sprawa jest ok...).

"Korona z glowy nikomu nie spadnie, zawsze mozna sie dogadac, trzeba tylko chciec...."

Doskonala ilustracja tego, skad sie wziely te szczeniackie animozje na naszej scenie. Wziely sie wlasnie z powyzszego zdania, ktore samo w sobie nie jest zle. Gorzej, gdy sie go uzywa wylacznie do wlasnych celow, jako narzedzia manipulacji, a tak wlasnie go uzyles, Ox. I gdy zawsze uzywa sie go w kontekscie zadania okreslonego zachowania od drugiej strony, a nigdy od siebie.

Poza tym, panowie z Tower, jestescie juz po prostu oslabiajaco smieszni (ci, ktorzy sie tu udzielaja - o reszcie niewiele wiem i chyba nie chce wiedziec). Robicie za adwokatow swojego kumpla, ktory nawet nie raczyl sie wypowiedziec w temacie. Ban otrzymal gracz, a nie klan Tower. Nie otrzymal go za taga ]|[, tylko za zachowanie na serwerze. O co wiec Wam chodzi?

Wolalbym rowniez nie kontynuowac dyskusji na temat owego bana, gdyz co mozna bylo zrobic, zostalo zrobione. Wolalbym - skoro juz musimy - wyprac scenowe brudy, zeby potem gra na serwie odbywala sie w normalnej atmosferze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DSinn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ox, nie chce, zeby odczytywano to w kategoriach porachunkow. Ja nie mam z Homicem zadnych porachunkow, z Tower i nim rozstalem sie bez slowa po zalosnych probach pozostania tam w wierze, ze moge szczesliwie uczestniczyc w zyciu obu klanow.

Napisalem to wszystko jako jedna z bardziej powaznych a wedlug mnie zupelnie niedostrzeganych przyczyn tej dziwnej sytuacji u nas panujacej.

Serwera Homicowi zniszczyc nie pozwole.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Counterman:

Doceniam wyrafinowanie Twoich argumentow, Counterman. Klopot w tym, ze w wielu przypadkach sa niezgodne z prawda.

Bardzo dlugo opieralem sie traktowaniu Tower jako klanu przeciwnego sYs. Uwazalem, ze te animozje sa miedzy paroma osobami. Tak, niestety, nie bylo. Nie wiem, w czym takim narazilem sie graczom Tower. Pojecia nie mam, dlaczego kolega Cang nagle przestal sie do mnie odzywac (to takie dojrzale...). Moge jedynie przypuszczac i moje przypuszczenia wygladaja tak:

Bylo sobie sYs. Przez prawie dwa lata bylo jedynym sensownym klanem na polskiej scenie. Co dziwne, okres ten odpowiada w miare normalnej atmosferze na serwerach, zarowno miedzy graczami sYs jak i graczami niezrzeszonymi (z jednym wyjatkiem majacy cos wspolnego z popularnym trybem gry w UT2004 ). Potem dwie osoby w celach szkoleniowych, aby ulatwic innym graczom podniesienie poziomu i dostarczyc materialu do selekcji do sYs, zalozyli klan Tower. Klanik jak to klanik, szybko doszedl do wniosku, ze ma wlasne ambicje, a ster przejeli w nim ludzie, ktorzy z sYs nie mieli wiele wspolnego. Juz chocby ten fakt powoduje, ze moje nastawienie do Tower bylo zawsze sceptyczne. A potem mamy juz z gorki.

sYs przezywa kryzys, wiec paru graczy idzie pomoc Tower. Wszystko wyglada pieknie i zgodnie z planem, gdy nagle pojawia sie propozycja, aby sYs stalo sie czescia multiklanu Tower. Poniewaz bylo to sprzeczne calkowicie z celami, do ktorych zostaly powolane oba klany, malo tego, miedzy klanami Tower i sYs wystepuja istotne roznice jesli chodzi o podstawy dzialania w klanie i sposoby podejmowania decyzji, uznalem, ze utrata zdrowego rozsadku u paru klanowiczow sYs wymaga odrobiny radykalniejszego dzialania. Stad podjalem dzialania w celu jednoznacznego i ostatecznego rozdzielenia obu klanow. Przy okazji podziekowalismy za wspolprace dwom klanowiczom, ktorzy naszym zdaniem nie budowali wlasciwej atmosfery w klanie i nie pasowali do reszty (przynajmniej w jednym przypadku bylo to dla mnie niemile rozczarowanie).

Tak wyglada sprawa z mojego punktu widzenia. Nie ja lazilem po forach, serwerach i kanalach podszczuwajac jednych na drugich, Nie ja okreslalem graczy Tower plebsem, nie ja zachowywalem sie infantylnie grajac w jakies nie-wiadomo-jakie gierki rodem z kiepskiej teatralnej intrygi.

Przez dlugi czas bylo mi absolutnie obojetne co robia gracze Tower. Ale juz nie jest, gdyz Wy po prostu lubicie podszczuwac ludzi ("wy" oczywiscie nie oznacza wszystkich czlonkow Tower). Szkoda, zaluje, ze lepiej wychodzi Wam szczucie niz rozmowa. I mam nadzieje, ze przez te pare dni, jakie zostaly do uruchomienia serwera, zdazycie sie nauczyc rozmawiac. Choc to wymagaloby sporej dawki dobrej woli, a nie jestem pewien, czy pare osob ja posiada (nie tylko w Tower).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Dsinn:

Bardzo przepraszam, na prawde. wyrazilem sie na malo jasno.
Nie chodzilo mi o twoje (domniemane) porachunki. Wedlug mnie homic i yavor maja miedzy sobia na pienku, czasami inni (niestety w tym i ja ...) dodaja od ognia...

Yavor:

Nie rob prosze zgredziowi gorzej, niz jest, z tego powodu, ze ja "nachalnie" prosze. Tak sie glupio sklada, ze goscia niemal wogule nie znam i moze byc na mnie ciezko wsciekly, ze mu pogorszylem sprawe, bo wcale mnie o cokolwiek nie prosil. Jesli Ci sie nie podoba moje zachowanie, to wolalbym, zeby to sie jednak odbilo na mojej skorze - bedzie zdrowiej.

Co do kasy .. kompromisu nie wypracujemy, wiec prosze o zwrot, tak jak sie umawialismy, a jesli beda problemy, to sie oczywiscie na privie dogadamy inaczej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ach, tak swoja droga. Counterman, wyjasnij mi przy okazji - z czystej ciekawosci sie pytam - dlaczego Dsinner ma bana na Waszym forum? Wiesz, ani mnie to grzeje, ani chlodzi, Wasze forum mnie nie interesuje, ciekawi mnie jednak, dlaczego on nie moze tam pisac. O ile go znam, jest osoba dosc niekonfliktowa, a miarka mu sie przebrala dopiero pare godzin temu. Za co wiec dostal wczesniej bana? W imie tej bezinteresownej milosci, jaka Tower zywi do nienawidzacego ich sYs?

Boze, dzieci, niektorzy z Was rzeczywiscie jeszcze piaskownicy potrzebuja. Jakis pelniejszych form kontaktu z rozmowca, bardziej fizycznych. W internecie, gdzie jedyna sila sa literki, jakos czesc nie moze sobie poradzic...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ox:

Homic i ja? Heh, no, to wiele tlumaczy, gdyz taka opinie mogles sobie zbudowac tylko na podstawie jednego z dwoch zrodel. A ze nie bylem nim ja...

Otoz ja nie mam nic do Homica. Moja przygoda z nim skonczyla sie z chwila, gdy rozstal sie z sYs. Ni grzeje mnie, ni ziebi. Doceniam jego udzial w budowaniu atmosfery wokol sYs, ale nie jest w Tower jedynym, ktory to robi.

Zeby nie bylo nieporozumien: mamy rowniez w sYs paru zawzietych panow. Jedyna roznica polega na tym, ze oni mimo wszystko potrafia byc szczerzy, a to zawsze otwiera jakas droge do porozumienia.

Co do Zgredzia: juz pisalem, ze temat jest zamkniety i nie mam ochoty do niego wracac. Facet jest na tyle dorosly, ze sam mogl sie skontaktowac i wyjasnic. Bawi mnie jednak, jak szybko dorobil sie adwokatow.

Uwagi co do zwrotu pieniedzy calkowicie nie rozumiem, Ox. Wydawalo mi sie, ze temat uzgodnilismy i do jutra mam Ci dostarczyc informacji. Po co wiec dorabiasz do ustalonych faktow jakas ideologie? Po co to slownictwo, ta konstrukcja niedomowienia? W imie tej tak charakterystycznej dla Tower szczerosci i milosci do innych? Wybacz kpine, ale tak wlasnie sie to wszystko zaczelo: od takich aluzyjek...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Co do kasy .. juz tlumacze:

Po prostu dzis poluzowalem moje stanowisko:

"Skroc prosze bana na tydzien, wyznacz z 5 ludzi, Twoim zdaniem najbardziej rozsadnych i niezaleznych (w tym i Ty, moga byc i wszyscy z sys, nie widze w tym zadnego problemu), ktorzy beda jawnie decydowac o banach dluzszych niz jeden dzien i innych tego typu "krytycznych" sprawach, a jestem w stanie odpuscic ze zwrotem kasy."

ale sie nie zgodziles, wiec wracamy do punktu wyjscia (chce moje pieniadzie z powrotem), cos jeszcze niejasnego, czy juz mozna zrobic EOT?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ox:

Wydawalo mi sie jasne: nie ma handlowania banami za skladki, zwlaszcza, gdy sa rozdawane za oczywiste przewinienia. Szczerze mowiac nawet nie rozumiem, jak mozna w tak handlowy sposob patrzec na sprawe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Counterman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Oprocz klanowiczow nikt nie ma mozliwosci pisania na forum Tower i to sie nie zmieni.
Jedeyny wyjatek to steel lecz on wchodzi tam nielegalnie.
na kanale sYs pojawialy sie cytaty wypowiedzi naszych klanowiczow ktore ich osmieszaly.
aha ta propozycja nie pojawila sie nagle. Gdyby ta propozycja weszla to Tower zaczeloby grac w ladderze. Po prostu Tower się umacniało.

co do tego podszczuwania: wypraszam sobie. możesz mi powiedzieć kiedy to ktoś z Tower podszczuł kogoś na sYs?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Counterman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Counterman Znajdź więcej post'ów przez  Counterman Dodaj Counterman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Counterman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

"Wydawalo mi sie jasne: nie ma handlowania banami za skladki" - LOL :-)

Dajmy juz temu spokoj, to prawdopodobnie moj ostatni post w tym temacie - na privie z yavorem odgadamy sobie tylko szczeguly terminowo/finansowe.

Mimo wszystko zycze udanego postawienia serwera, zawsze jeden wiecej i mimo wszystko zycze spokojnego adminowania z mala iloscia banow, przeklestw, negatywnych emocji i nerwow.

Bo zobaczenia w grze, a co bardziej mi blizszym, na piwie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Temat wchodzenia steela na forum Tower sugeruje przedyskutowac z nim.

Na kanale sYs pojawily sie wypowiedzi graczy Tower, ktore, jak sadze, moga usprawiedliwiac nasz stosunek do Tower.

Ciesze sie, ze Tower sie umacnialo, wolalbym, aby nie robilo tego kosztem sYs, dla ktorego mialo byc wylegarnia talentow (a stalo sie wylegarnia klopotow).

Co do podszczuwania, pozostanmy przy sformulowaniu, ze zadna reakcja nie nastepuje bez akcji i ze nie trzeba miec specjalnych praw na forach ani bywac na kanalach, aby paru rzeczy sie dowiedziec (na swoj temat).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

zzz

zrobmy nowy topik, co?

sYs vs Tower

W takich chwilach jestem szczeliwy ze nie jestem zwiazany klanowo ze scena polska, tylko bym musial w tym siedziec :/

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wygodnie jest byc niezaleznym, nie, Simon?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

A jak

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DSinn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Yava mnie troche wyprzedzila, ale to znana maszynistka , ja pisze zolwim tepem, ale skoro juz napisalem to zamieszcze.

Ox:
W jednym Yavowi przyznac racje musze: Zgredzio nie potrzebuje adwokatow. Podziwiam Cie, ze tak walczysz o ten jego ban, mam nadzieje ze chlopak jest wart takich wysilkow.

Counter:
Wczoraj w nocy Steel, pomimo ze z sYs mogl pisac na Tower - dokladnie w tym samym czasie ja nie moglem. Heh, moj ban wisi tam juz duuuuzo dluzej niz od wczoraj. Do wczoraj, a w zasadzie dzisiaj rana, bana nie mialo cale sYs. Bana mialem ja. Powiedz mi za co? Sugerujesz ze to za zaczepki czy niewlasciwe zachowanie. Fortuna temu, kto bedzie wstanie mi cos takiego udowodnic.

Pozatym, wczoraj w nocy Cang na ircu stwierdzil, iz to nie on zalozyl mi bana. Widzisz pewna sprzecznosc? Wierze Cangowi, szanuje go, z usmiechem na ustach wspominam gry ja/Cang/Hamil )) Oj tak, bylo wesolo! Ehehehe mam jeszcze demka bogu dzieki Szkoda, ze cos jest pomiedzy nim a Yavem, nie wnikam w to jednak, nie wiem o co chodzi, za pozno niestety sie tu pojawilem zeby wiedziec. Inna sprawa ze Homik tutaj tez pomogl, o czym wiem.

Widzisz Counter, jestem strasznie niewygodny dla Homica ze wzgledu na to jaki jestem. Nigdy nikogo nie oceniam, nim go nie poznam, wobec innych postepuje tak, jak sam chcialbym aby postepowano wobec mnie. Ze wszystkimi staram sie byc w dobrej komitywie, taki juz jestem, mdly do bolu - az na wymiociny sie zbiera. Tego Homic nie trawi, on musi miec kogos na tapecie.

Ciebie pamietam natomiast, jako kogos, kto na forum Tower, w jednym z ostatnich postow w ktorych uczestniczylem, mogl napisac cos w pokojowym i polubownym dla obu stron konfliktu tonie. Pamietasz co Ci wowczas napisalem? Prosilem, abys zawsze, niezaleznie od okolicznosci mial wlasne zdanie. Heh, poszukaj sobie tego postu, o ile nie zostal juz odpowiednio pokrojony przez Waszego uber-administratora.

Zaluje, ze nie zaczales grac odrobine wczesniej. Pociag do normalnosci odjechal Ci doslownie sprzed oczu. Szkoda ze nie zdobyles sie na wysilek aby go odrobineczke pogonic. Z drugiej strony jak miales to robic z Homiczą olowiana kula u nogi.

Ciesze sie ze dostales sie do WW. Pewno duza zasluga w tym Homica. Mam nadzieje, ze bedziesz mial okazje sie tam wykazac i rozpoczac samodzielna kariere, stac Cie na to.

No coz Homic, ladnie chlopaka zniszczyles i zmanierowales. Staraj sie jednak bardziej, bo trzymam za niego kciuki i wierze ze przedzej czy pozniej stanie sie dla Ciebie takim niewypalem jak ja. Zostaniesz wowczas sam jak ten kolek.

PS
"Oprocz klanowiczow nikt nie ma mozliwosci pisania na forum Tower i to sie nie zmieni."
Kiedy to przeczytalem pomyslalem sobie: czy Homic zna juz Twoje haslo na fpp? Zaskakujaco znajoma maniera wypowiedzi. Polecam Twojej uwadze ten topic: http://eq.gcode.pl/tower/index.php?showtopic=195

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 13:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Dsinn: Czy zgredzio jest wart? .. Jak juz pisalem, ledwie czlowieka kojarze, wg opisu yavora (ktoremu generalnie wierze), gosc dal dupy i to mocno: raz, ze sobie nagromil, a dwa, ze sie do yavora nie pofatygowal, zeby sprawe wyjasnic

A "walczylem" o same zasady przydzielania takiego ban-a, co chyba niestey umknelo, wiec powtorze:

JEST NIEDOPUSZCZALNE, ZEBY TYLKO JEDNA OSOBA DECYDOWALA O BANIE INNEGO GRACZA NA 3 MIESIACE

Chocby decydentem byl sam yavor, a osoba zabanowana na kare sobie zasluzyla.
I tak samo bym zareagowal, jakby zabanowy byl homik, steel, ty, ja, wayha, czy jakby inny admin zabanowal yavora (choc ten pewnie swietnie sam by sie wybronil)

Zaproponowalem jakies wyjscie z sytuacji: 5 niezaleznych ludzi ze sceny t2, ktorzy by decydowali o takich drastycznych krokach, ale sie odbilem, bo jak wiadomo: yavor zawsze ma racje i nigdy sie nie myli.

Wiec nie zamierzam wykladac kasy na serwer, na ktorym MOGE byc zabanowany, bo trafie admina snajpa przed przylozenien flagi, a ten akutar bedzie mial zly humor i mnie wyp*oli z serwera na 3 miesiace, bo nie gramy w 10 vs 10.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez OxUlsen
JEST NIEDOPUSZCZALNE, ZEBY TYLKO JEDNA OSOBA DECYDOWALA O BANIE INNEGO GRACZA NA 3 MIESIACE



Dlaczegoz to? Reguly sa proste i chyba jasno sformulowane. Gdzie tu miejsce na dyskusje? Jedyna dyskusja to imo taka, czy Zgredzio by sie zachowal jak sie zachowal, gdyby nie sympatia, jaka Tower zywi wobec sYs. Tu widze jakies miejsce do dyskusji.

Komisja, jak pisalem, nie jest potrzebna do oceny, czy gracz nazywajacy innych "dupkiem" i wychodzacy z serwera po zlosliwej grze jest mile widziany czy nie. Formy karania graczy byly uzgodnione dwie: kick i ban. W powyzszej sytuacji sprawa wydaje sie jednoznaczna i prosta.

quote:
Napisane oryginalnie przez OxUlsen
Wiec nie zamierzam wykladac kasy na serwer, na ktorym MOGE byc zabanowany, bo trafie admina snajpa przed przylozenien flagi, a ten akutar bedzie mial zly humor i mnie wyp*oli z serwera na 3 miesiace, bo nie gramy w 10 vs 10.



Ox, napisze to z pelna swiadomoscia: czy ty jestes w pelni sprawny umyslowo? Jak w ogole smiesz insynuowac takie zachowania w kontekscie bana przyznanego graczowi nie dosc, ze za zlosliwe psucie gry, to jeszcze za lzenie innej osoby? Znowu zaczynamy towerowe insynuacyjki?

Czy wyscie do licha juz naprawde kompletnie zdurnieli? Czy moze jednak uda sie wyprac brudy i dogadac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Yavor:

1) Przeczytaj SPOKOJNIE i UWAZNIE CALEGO mojego ostatniego post-a, SZCZEGOLNIE pierwsze 2 linijki, z ktorych bardzo JASNO wynika, jak oceniam ten konkretny przypadek, jesli jednak nie jest to jasne, to cofnij sie do poprzednich postow i tam rowniez jasno jest napisane, jak oceniam ten konkretny przypadek.

Czy sa jeszcze jakies watpliwosci w tym konkretnym przypadku?

2) Negujesz moja podstawowa (napisana duzymi literami) teze, wiec NIE MA mozliwosci dalszej dyskusji w tym temacie.

Tu chyba nie ma zadnych watpliwosci.

3) W zdaniu zaczynajacym sie od "Wiec nie zamierzam .." jest duzymi literami napisane slowo MOGE, zeby NIE BYLO WAPTLIWOSCI, ze opisuje hipotetyczna sytuacje, do ktorej MOZE dojsc, jesli bana zatwierdza JEDNA OSOBA, nad ktora nie ma kontroli.

Tu sie pojawily watpliwosci, czy jeszcze jakies sa?

I jeszcze raz prosze o bardzo uwazne czytanie postow, na ktore sie odpowiadasz, bo wtedy wapliwosci same znikaja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Ox
Nie wiem czy zauwazyles, ale w chwili obecnej stoi serwerek sYs, a nie Orzelek, wiec Yavor jezeli zechce moze zbanowac caly Wasz klan, mnie, mojego starego etc. etc. etc. -to jego serwer, zalozony na laczu przez NIEGO zalatwiony, wiec wiesz-"wolnoc Tomku w swoim domku".
Rozumie potrzebe przedyskutowania gdy cala sytuacja zaszlaby na serwerze sceny, a nie serwerze sYs, ale ze tak nie jest...


Edit:
Swoja droga-czy ktos moglby mi podac linki do sciagniecia mappackow, ktore sa grane na sYs'kim serwerze i beda grane na serwerku sceny?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ox, nie chce mi sie wnikac w Twoje intencje ani przeprowadzac analize tekstu. Sadze jednak, ze z nas dwoch z tekstem to ja mam wiecej do czynienia i jesli cos odbieram niezgodnie z oczekiwaniami, raczej sugeruje to blad we wlasciwym sprzedaniu tematu przez druga strone. Fatalnie dobrales argumenty w dosc delikatnej sytuacji, prezentujac sytuacje w oczywisty sposob niekwalifikujace sie na bana jako potencjalne mozliwosci przeyavu despotyzmu admina. To nie jest dyplomacja najwyzszych lotow, gdyz od razu tworzy insynuacje, ze takie sytuacje moga byc mozliwe. Nie sa. Zgredzio otrzymal bana za caloksztalt: za zlosliwa, psujaca innemu graczowi gre, za niereagowanie na ostrzezenia i za obrazliwe zachowanie. Nie za to, ze mnie sfragowal.

Twoja wypowiedz, Ox, da sie odczytac wylacznie w kategoriach insynuacji. I Ty sie potem dziwisz reakcjom innych ludzi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Qla:

Na razie sa to standardowe mappacki, do ktorych linki znajdziesz w First Aid. 4ddh z moja drobna pomoca powoli dlubie przy mappacku, ale, szczerze mowiac, nie przykladalem sie do tematu odkladajac sprawe do momentu, gdy bedziemy miec serwer scenowy. Gdy zmajstrujemy mappacka, na pewno pojawi sie stosowny temat na forum. Do tego czasu mile widziane wszelkie sugestie co do zawartosci mappacka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:33.    Strony (21): « First ... « 14 15 [16] 17 18 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions