Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > ©
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (34): « First ... « 14 15 [16] 17 18 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Zaczynam gre na innym serverze RO niz dotychczas. Stworzylam nowa postac, pojawilam sie w grze. Podchodzi do mnie koles, po wygladzie widac ze ja jestem noobem a on ma juz wyzsza klase.

super bob: Can you give me some zeny?
ja: sorry, just got out from novice guild a minute ago. don't have anything.
super bob: Do you have any cool items?
ja: No, I told you, I just started the game. I have nothing.
super bob: ok..
super bob: what lvl are you?

._^_.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2004 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

madzia (17:50)
aluś w jaką ty gre zawsze grasz
madzia (17:50)
coś...3
madzia (17:50)
Queik?

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2004 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

* Saari is now known as Saari|spi
<Dexter> dobranoc
<Dexter> eh a nam dobranoc nie napisala ;p
<Saari|spi> papa wredne cosy *
<Dexter> ~~
* Quits: fen (Client Quit)
<Dexter> a ten to juz wogule
<Dexter> ani pa ani pocalujcie mnie wdupe ~~

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2004 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

(13:20:24) (+n`YasQ`q3) buaa
(13:20:27) (+bamc) ży(ga)ć nie umierać :/
(13:20:28) (+n`YasQ`q3) ale zaczelo lac

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2004 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Składam z kolegą kajak i podchodzi siakiś niemiec (wszędzie ich pełno :F) i mowi wskazując na nasz kajak
its from russia?
- yes
-ah.. and where r u from?
-Warsaw
-?? Oslo ??
- no.. W A R S A W
- eee Warsaw? it is in Poland?


:F

Bo kajaki, że są rosyjskie to wiedział

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2004 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bamc
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie życzę sobie umieszczania moich wypowiedzi bez mojej wiedzy - dziękuję - eot

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2004 14:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

Yo nie czytajcie tego na góże czyli emulacja Rulezzzzzz bo ta strona jest o ZARABIANIU DÓŻEJ KASY W INTERNECIE!!!!!!!!!!!Zapytacie jak to możliwe ale możliwe jeśli weżmiecie to choć troche serio to będziecie zarabiać ok 200 $$ miesięcznie nic nie robiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nawet nie klikając w linki!!!!!!!!!!!!!Ale do żeczy zapraszam do kolejnych działów!!!!!

quote:
bamc w tym topic'u sie nie komentuje, a zreszta nie ma czegos takiego jak pozwolenie na umieszczenie swoich slow na (c)

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2004 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Chyba zaczne zbierac materialy na ksiazke cytatow z wypowiedzi graczy fpp :E
Myslalem ze gracz o nicku wronka, ktorego tu nie raz cytowalem, bedzie tam "krulem", jednak oto dzisiejszy dzien wylonil nowa "gwiasde":

14:10 siwy korwa
14:10 siwy jezdes?
14:10 siwy trzemo on korwa nie otpisoje
14:10 siwy ]sr[gamer ?
/* nie wtajemniczonym podpowiem ze gamer to znany finski gracz, top3 swiatowe, jednak siwy jest przekonany ze quakenet = polska */
14:12 tiAll bo dal ci iignore ?
14:12 siwy korwa niech mi nie da
14:13 siwy jestes?????????????????????????????????????
14:13 siwy jak sie kralo w tego kw ?
14:13 tiAll no na klawiaturze
14:13 tiAll a jak inaczej ?
14:13 siwy dzieki )))))))
14:13 siwy wlasnie za to lubie polakuw
14:13 siwy bo pomakajom
14:17 tiAll :<
14:17 siwy wejdziesz do klano
14:17 siwy ?
14:17 siwy JETSES?
14:17 siwy JETSES?
14:17 tiAll czuje sie zaklopotany taka oferta
14:18 tiAll musze to przemyslec
14:18 siwy korwa muw normalnie
14:18 siwy
14:18 siwy a nie glopie slowa

/* nie, on nie udaje. on ma 15 lat i cos tu jeszcze jest nie tak :> */

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2004 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Aga (10:15)
brałam udział w seksie przez gg ale facet się ulotnił czy możesz dokończyć??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2004 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

brakuje jednego do meczu w qw, pada text do speca:

"pewe, wlas i sie spawnuj" (C) cromwell :>

no i real-life-c:

leze se w nocy w lozku, czytam ksiazke, a za oknem zaczyna rozbrzmiewac placz dziecka. Ale w sumie dosc dziwny, taki rykliwy, w sensie jakby temu dziecku ktos w******* spuszczal or sth :> no ale, trwalo to jakis czas, az w koncu ktos z odleglego okna krzyknal(u mnie to dobrze slychac, bo te bloki mocno rezonuja): "zostawcie wreszcie to biedne dziecko!" (C) sasiad. Chwile pozniej z okna z prostopadlego do mojego i sasiada bloku wychyla sie stara baba i krzyczy: "to nie jest zadne dziecko tylko moj kot, prosze nie zawiadamiac policji".

To faktycznie byl kot - sam go widzialem - ale tez nie wygladal jakby kopniaki go omijaly :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Edytowane przez [FPP]Fausto dnia 17-08-2004 o godz. 21:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mama wyslala brata po kasete do wypozyczalni. Tego dnia miala jednak bardzo okreslone wymagania.

Mama: Tylko sluchaj. Nie chce niczego dzis przy czym trzeba za duzo myslec. Tak wiec ma byc albo mocny film sensacyjny, albo jakas wesola komedia, albo jakis dobry horror.

Brat: A moze byc z Seagalem? (mama go nie znosi)

Mama: Zadnego Seagala! Ani mi sie waz!

Tata: No co Ty kochanie masz do Seagala? Gra w samych mocnych filmach sensacyjnych, ich scenariusz to zazwyczaj przerazajacy horror, a jego gra aktorska to swietna komedia. I masz trzy w jednym!

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2004 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land


alka (16:35)
dlaczego nie pijemy w soboty ?
net_runner (16:35)
yyy a) nie jestem pewien b) kto mowi ze niepijemy ?
alka (16:36)
c) nikt do mnie nie dzwoni ze pijemy ?
net_runner (16:36)
d)ja nic niewiem ja niemam telefonu
alka (16:36)
e) pijemy w sobote ?
net_runner (16:37)
f) mozliwe o ile w niedziele niemusze jechac do babci .... a czasami musze
alka (16:38)
g) nop to sie dowiedz
net_runner (16:39)
h ) w piatke bede widzial
alka (16:40)
i) to napisz mi esa jak sie dowiesz. ja postaram sie zgadac z reszta co sie dzieje
net_runner (16:40)
j) nr telefonu
alka (16:40)
k)502******
alka (16:40)
l) gazi sie odezwal
net_runner (16:41)
m) oby sie alfabet nieskonczyl
alka (16:41)
n) wlasnie tak licze ...
alka (16:42)
o) gazi jest za tym by w sobote u mnie
net_runner (16:42)
p) to moglo by sie tak wydarzyc
alka (16:43)
r) nom albo w piatek jeszcze dodatkowo caffe brama
net_runner (16:43)
s) Bring Your Own Bootle
alka (16:44)
t) cherry - 3,5 $
net_runner (16:45)
chyba u) no dobrze dobrze to ja jeszcze sie pokontaktuje
alka (16:46)
w) no u dobrze piszesz
alka (16:48)
x) no dobra to do zgadania i do zobaczenia w pt
net_runner (16:48)
w polskim alfabecie to chiba Y pozostaje ) to ja ide sie napic zimnego biowara gdzies ijutro/piatek sie skontaktuje
alka (16:48)
yep
alka (16:48)
cya

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2004 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

alka (17:26)
caffe
Zgredek (17:27)
aaaa, czyli restauracja
Zgredek (17:27)
internetowa
alka (17:27)
nom
Zgredek (17:27)
naprzeciwko mnie jest speluna internetowa
Zgredek (17:27)
jeszcze bywaja bacówki internetowe
alka (17:28)
nom
alka (17:28)
jak zabki ?
Zgredek (17:28)
ale rozszerzymy zakres, do toalet internetowych i szaletów internetowych, największa nowoscia będa Internetowe Toi-Toi takie połaczenie sracza z kioskiem internetowym

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2004 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Don aliasS'o
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: Warszawa

Wink

Pobudka po imprezie...


- Ty Kinga gdzie jest riper ?
- Kto ?!
- No pawel
- Kto taki ?!
- No ten co z toba spal
- AHA

__________________
INSTANT IDIOT - Just add alcohol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2004 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Don aliasS'o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Don aliasS'o Znajdź więcej post'ów przez  Don aliasS'o Dodaj Don aliasS'o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Don aliasS'o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

[20:17:09] [@ShooleR] jutro bede spal
[20:17:09] [@ShooleR] caly dzien
[20:17:22] [@ShooleR]
[20:17:26] [@Jarek] Ja chyba tez
[20:17:28] [@ogo] Paciemu?
[20:17:35] [@ShooleR] ot tak sobie :>
[20:17:37] [@ShooleR] bo stara powiedziala ze nic w domu nie robie
[20:17:37] [@ShooleR] to bede spal
[20:17:37] [@ShooleR] zeby cos robic

gr8 podejscie do sprawy nie ?

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2004 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Skejt (22:00)
wrrrrrrrrrr
Gazdzik (22:00)
w*******?
Skejt (22:00)
mam do ciebie mały biznes
Skejt (22:00)
tylko musisz coś mieć
Skejt (22:00)
wrrrr
Skejt (22:01)
mash na spyleniu NFS HOT PORUSIT 2
Gazdzik (22:02)
mam ta gre, ale nie u siebie i predko miec jej nie bede, zreszta masz ***** neo+ to sobie sciagnij 1 cd = iso wazace 750mb 30h transferem 13kb/s
Skejt (22:03)
ja nie mam neo+
Gazdzik (22:03)
to tam dsl
Gazdzik (22:03)
to to samo
Skejt (22:03)
też nie mam DSL
Skejt (22:03)
hahaha
Skejt (22:03)
rok men
Skejt (22:04)
mam SIEĆ
Gazdzik (22:04)
sdi czyli 8-10 kb/s, 35h
Skejt (22:04)
a na niej ciągne nieran po 20 kb/s
Skejt (22:04)
a wczoraj wnocy 38kb/s
Skejt (22:04)
ssało jak gupie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2004 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Dalem sobie opis z COBa "i was only 21 when i died", po jakims czasie taki mesg:

vith: (22:30)
hm.
vith: (22:30)
palo.
vith: (22:30)
przeciez Ty masz 20 lat.
vith: (22:30)
=]

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2004 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

code:
17:20:29 ˇ join | SarinoX [[email protected]] 17:20:50 SarinoX : wie ktos jak zmienic swoj host ?? 17:22:35 ˇ kick | SarinoX by weirdo [[email protected]] [Dzony Loker 5.0 by maryoush] 17:22:35 ˇ join | SarinoX [[email protected]] 17:23:16 SarinoX : bujaj pie 17:23:19 SarinoX : psie 17:23:32 ˇ part | SarinoX [[email protected]] []

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2004 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LD
Ich bin Danziger



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: FreiStadt DanziG

14:45 <@ld> co sie stalo ??
14:45 <@Torin> ld: prawo - egzamin
14:45 <@Torin> prawko
14:45 <@ld> oblales ??
14:45 <@ld> i co z tego ??
14:45 <@Torin> nie
14:45 <@Torin> gorzej
14:45 <@ld> nie poszedles o_O
14:45 <@Torin> stchorzylem i wogole nie poszedlem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2004 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LD Znajdź więcej post'ów przez  LD Dodaj LD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Fragment recenzji Spidermana2 z "Gazety" z "Co jest grane"

dr Octavius ze swoimi czterema mackami wygląda nie tylko sztucznie, ale też zupełnie groteskowo (poczciwy tłuścioch, któremu coś się przyczepiło do d...)

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2004 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

< saint> x-only: why are you holding nicknames of polish ircoperators?
< saint>
< x-only> because I want to
< saint> x-only: I'm collecting PoKeMoN cards ;D That's a hobby, too

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2004 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

http://kumple.blog.pl/archiwum/index.php?nid=5483712

komentarz z http://blog.czerski.art.pl/ :
jakiś czas temu, bodajże w grudniu, w krakowie miała miejsce urocza impreza - akcja blokowania tesco. grupa wywrotowców wymyśliła sobie, że zjawi się w markecie, zajmie wszystkie wózki i przez dłuższy czas będzie jeździła w tę i nazad, uniemożliwiając normalnym klientom zakupy i tym samym przyczyniając się do drastycznego spadku dochodów placówki - a w konsekwencji, kto wie, kto wie, zapewne do upadku sklepu, całej sieci - i dalej, zgodnie z efektem domina, do ostatecznego krachu systemu korporacji. wyszło prześmiesznie - obsługa doskonale wiedziała, co będzie grane, ściągnięto z okolicy dodatkowe zapasy wózków i koszyków, a błąkający się jak smród po gaciach wywrotowcy byli częstowani przez uśmiechnięte hostessy wafelkami - i tak właśnie korporacjom raz jeszcze udało się w ostatniej chwili uniknąć totalnego krachu.



muahahahaha ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2004 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

code:
14:34:11 | Irssi: Starting query in ircnet with jceel 14:34:11 ´ jceel : [14:33:20] *** GiM jest Dostępny [hej, czytaj uwaznie to co tu pisze: jezeli jestes jedna z tych wytapetowanych 14:34:14 ´ jceel : polmozgich nastolatek ktore dopiero co odkryly ze mozna przez siec podrywac 14:34:16 ´ jceel : facetow i pozniej doic z nich kase dajac w zamian sztuczne uczucie to wiedz ze 14:34:19 ´ jceel : NIE MAM OCHOTY Z TOBA ROZMAWAIAC!!! i NIE nie dam ci mojego zdjecia i NIE 14:34:21 ´ jceel : obchodzi mnie to jak wygladasz, chociaz bys byla miss swiata - NIE INTERESUJE 14:34:24 ´ jceel : MNIE TO!!! pozatym jestem brzydki, mam jedno oko, garba, prawa noge mam 14:34:26 ´ jceel : krotsza, lewa reke mam wykrecona przez reumatyzm, malego czlonka i AIDS!!! a 14:34:29 ´ jceel : gdybys mimo wszystko nie zrozumiala tej jakze delikatnej aluzji i chciala zadac 14:34:31 ´ jceel : to kretynskie pytanie ktore pewnie cisnie Ci sie na usta (wzglednie palce) od 14:34:34 ´ jceel : momentu ujrzenia mojego nicka to: NIE! NIE MAM DZIEWCZYNY - pewnie dlatego ze 14:34:37 ´ jceel : jestem zajebiscie wybredny i skomplikowany. w innym przypadku niz ten wyzej 14:34:40 ´ jceel : opisany jestem gotowy z Toba pogadac ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

tak ludzie przyjmuja do wiadomosci , ze przestalam pic :

Ja (17:36)
ale ja jestem juz abstynent
Zgredek (17:37)
Tak, a ja impotent.

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ostatnio mialem taka zabawna sytuacje. wracalem ze sklepu do domu i bylem juz niemal pod wejsciem do domku. obok bawila sie grupka dzieci w wieku okolo 10-12 lat. kilka metrow dalej przechodzil koles z wygladu przypominajacy hitlera, odziany w jakies szmaty, przy jego boku szla jakas zaniedbana kobita trzymajac go za reke. "hitler" zdradzal zachowaniem spozycie znacznej ilosci wody ognistej klocac sie ze swoja towarzyszka. nagle zwrocil sie do dzieciakow:

CO! *****! ****** BACHORY! MYSLICIE ZE JESTESCIE TAKIE CWANE *****?! FAFLUCHTE SZWAJNE! (czy cos takiego po niemiecku). JA WAM ***** ZARAZ DAM! (tutaj probowal sie wyrwac tej kobiecie ale ona go przytrzymala i dobrze bo ja bym musial to zrobic )

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

1. Kolega pokazuje swoje zdjecia. W pewnym momencie taka rozmowa:

<Tien> eeer chcecie mocniejsza dawke?
<Tien> to juz padniecie...
<Saari> daj XD
<Tien> wiec...nie polecam..
<Tien> ale ok
<Tien> bedziecie zalowac
<puniYa>
<Saari> tylko tylka nie pokazuj na zdjeciu
<Saari> poza tym bedzie ok
<Cedric^^> XD
<Tien> eeee
<Tien> eeee nieeee
<Tien> moze jestem brzydki
<Tien> oblesny
<Tien> itd
<Tien> ale tyleczek mam fajny

2. Ide z parka znajomych nad Wisla. Oni oboje lekko niewyzyci non stop cos sobie kojarza. W pewnym momencie zauwazylismy gromade kaczek przy brzegu wiec zatrzymalismy sie by je poogladac. Stoimy stoimy a Vampi nagle : Patrzcie jak sie fajnie woda rucha z tymi kaczkami.

__________________
saari.deviantart.com

Edytowane przez [FPP]Saari dnia 26-08-2004 o godz. 15:11

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

"a za chwile najnowsze wiesci z koksowni - czyli kto dzisiaj zostal zdyskwalifikowany za doping" (c) z Eurosportu

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Jak już jesteśmy przy sporcie :>
Mecz wisła vs madrit
komentarz:
Wisła powinna grać troche agresywniej - może gwiazdy bedą się bać o swoje nogi

:>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

do roboty wchodza 3 jakies na oko 13 tuz przed zamknieciem. pusto wiec juz i dobrze sie dzwiek niesie wiec uslyszalem miedzy nimi szepty "nie zapytam sie, bedzie sie smiac". no ale nagle podchodzi jedna do mnie i takie pytanie mi w twarz "masz moze mrowki w gaciach?". i jak na to nie parsknac smiechem? totalnie mnie to rozbroilo i mile wyloozowalo na koniec dnia. a ku woli scislosci chodzilo jej oczywiscie o tytul filmu (mam nadzieje ).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 00:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land


(04:20:09) (+tD`frd) nic w przyrodzie nie ginie
(04:20:11) (+tD`frd) dup mi wyskoczyla
(04:20:13) (+tD`frd) reklama z tlena
(04:20:15) (+tD`frd) na monitor
(04:20:20) (+tD`frd) normalnie trzeci zawal
(04:20:22) (@nexhia`zZZzz) lol
(04:20:25) (@nexhia`zZZzz) he he
(04:20:29) (+tD`frd) kafeteria magazyn dla kobiet
(04:20:30) (+tD`frd) zajebiscie
(04:20:34) (+tD`frd) nie ma to jak o 4:21
(04:20:35) (@nexhia`zZZzz) buahaha
(04:20:38) (+tD`frd) przeczytac sobie o zajebistym magazynie

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 03:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:13.    Strony (34): « First ... « 14 15 [16] 17 18 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions