Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Army Operations
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
pS.Glazer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Pacek
www.americasarmy.com
No i teraz udostepniaja to jaka ogolnie dostepna gre. Nie znam szczegolow takze nie chce jakiejs historii dorabiac. Teraz mozna zciagnac za friko demo (ok 200MB) - wyszlo chyba wczoraj czy przedwczoraj. Jest na gry.wp.pl, na stronie nvidii i fileplanet oczywiscie
Ciagnijcie bo warto! (Gre oczywiscie )



Takie male sprostowanko. To nie demko, tylko pelna gra za darrmoche. Singiel praktycznie nie istnieje (poza treningiem wstepnym). Kolejne specjalizacje zalicza sie juz on-line. Sukcesywnie beda wypuszczane dodatki "snajper", "ranger" itd., ale zeby zostac dopuszczonym do szkolenia sie jako snajper trzeba najpierw na strzelnicy trafic 36/40. Wszystkie wyniki sa rejestrowane na oficjalnych servach. Za TK (ROE 400 lub wiecej) za pierwszym razem trafiasz do wiezienia, a po drugim takim wybryku masz bana na oficjalne serwy
Jak dla mnie gierka wymiata i przerzucilem sie na nia, zeby troche od RTCW odpoczac. Generalnie bez Teamwork nie ma sie najmniejszych szans...do tego brak PF i airstrike....nareszcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pS.Glazer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pS.Glazer Znajdź więcej post'ów przez  pS.Glazer Dodaj pS.Glazer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pS.Glazer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Angry

...a mi się tam AA nie podoba za bardzo ... to jest nic innego jak fajne odwzorowanie rzeczywistości ... fizyki ... ale gdzie jest GRYWALNOSĆ ? Dla mnie nie istnieje .

Jeżeli już grać w coś lepszego od RtCW ...to tylko w BF1942 !!!

I nie kłóćcie się z fanatykiem

===========================================
this post is infected by fanatic Xceed's BF obsession
===========================================

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 01:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pS.Glazer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
...a mi się tam AA nie podoba za bardzo ... to jest nic innego jak fajne odwzorowanie rzeczywistości ... fizyki ... ale gdzie jest GRYWALNOSĆ ? Dla mnie nie istnieje .



Grywalnosc jest i to wysoka, ale w innym stylu niz np. w RTCW czy BF1942. Caly czas czajenie sie, sprawdzanie kazdego naroznika, nasluchiwanie, obowiazkowo dzialanie w grupie. To gierka, w ktorej rambo jest bez szans. Ostroznosc przede wszystkim. Mi to pasi, ale raczej jako uzupelnienie i chwila oddechu po RTCW. No i prawdziwa jazda bedzie po ukazaniu sie wszystkich dodatkow, dokladnym rozpoznaniu map przez graczy i powstaniu klanow co pozwoli na prawdziwy teamwork.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pS.Glazer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pS.Glazer Znajdź więcej post'ów przez  pS.Glazer Dodaj pS.Glazer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pS.Glazer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Zdaje sie eye juz to to obsługuje. Chyba se znowu zainstaluje, odpuściłem sobie bo game spy mnie denerwuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalem:PL
zzzz.......



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Lodz

Heh i pomyslec ,ze giera miala byc tylko dla gosci z USA zeby ich zachecic do wstepowania do armii ... a tu widac ,ze moze sie okazac kolejną kultową gierką ... szczegolnie podoba mi się pomysl ..z karaniem za TK (wiezienie) itp.... to jest dopiero cool...wreszcie wiesz ,ze przeciwnik nie bedzie odgrywal rambo :-) ... i biegal po mapie jak w dethmatchu...

quote:
Napisane oryginalnie przez Lord Viadro
[B]A ja mam takie pytanie:
Ile czekaliście na hasło??? Bo z tego co tu czytam to wszyscy macie hasło a ja wypełniłem formularz na americasarmy.com już 3 dni temu i nadal nie otrzymałem odpowiedźi z hasłem i nie moge grać...



Moim zdaniem podales zly adres maila, albo co bardziej prawdopodobne masz poczte na cienkim serwerze .... mnie (interia) haslo przyszlo wlasciwie po 2-3 sekundach...


A i BTW :
Wlasnie przegladam strone nvidii i jest patch 1.0.1b do stawiania wlasnych serwerow ... :-) jak milo.....

__________________
Czas leci a ja ciągle w to RTCW pykam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalem:PL Znajdź więcej post'ów przez  Kalem:PL Dodaj Kalem:PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalem:PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ta...zgadzam sie..jest to fajny odpoczynek od innych gier (u mnie CS ) ...teamwork jest wazne ale czasem samemu z granatnikiem mozna wiele zdzialac

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

LOL

odpoczynek?!? jesli cos sie nie zmieni to CS moze sie dzieki tej grze powoli konczyc... ale to dluga i bezproduktywna dyskusja!



zainteresowanych ta gra odsylam do mojego nowego topiku w tej sprawie w dziale OFF Topic - O niczym konkretnym w sumie naszego boarda

http://board.fpp.pl/showthread.php?s=&threadid=7657

entuzjastow prosze o wsparcie! (thnks for nothing)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 16:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pS.Glazer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Wlasnie ukazal sie pierwszy dodatek do AA. Teraz mozna sie szkolic na snajpera. Zostalo tez dodanych kilka opcji i wyeliminowano pare bugow. Wiecej tu: http://www.americasarmy.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2002 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pS.Glazer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pS.Glazer Znajdź więcej post'ów przez  pS.Glazer Dodaj pS.Glazer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pS.Glazer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kobi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation AA

Hej moze mi ktoś powiedziec czy w AA nie ma nic innego jak multiplayer i treningi bo nie widze niegdzie normalnej gry czy taki zwykły sgileplayer tylko sam multi i trening czy jest cos jeszcze ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2003 06:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:25.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions