Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > SLS vs PIXCOM2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* gt
]
Cierniu prosilbym jeszcze zebys mi powiedzial gdzie moge poczytac na temat zasad obowiazujacych na waszym serwerze, bo z tego co widzialem na serwie to nic nie bylo na temat baseraepe




juz daje:


[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:31:36] Host: Base rape will get you punted !!!
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:46:36] Host: Witamy na naszym serwerze | www.clan.pixcom2.com
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 00:01:36] Host: max. ping = 500 ns

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez amok

(...)...załatwianie takich spraw na forum publicznym w/g mnie jest benajmniej niestosowne...
(...)



Tutaj to normalka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 21:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Cierń
[B]juz daje:


[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:31:36] Host: Base rape will get you punted !!!


No własnie...o tym pisałem.

Skoro naruszylismy te zasady albo tą zasade a możę tę zasade
to wystarczył kick dla opamietania. Niestety sam dałem sie sprowokowac do reakcji, ale na "szczęście" tylko jednej, po morderstwie Amoka na mnie poprostu wyszedłem z gry i tyle.

Proponuje (o ile wogóle mi wolno) aby w przyszłości serwer był ustawiany na autorozmieszczanie i bedzie po kłopocie ( no chyba że Pixcom chce być w jednym teamie--coś za coś)

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* gt
Pozabijam wszystkich



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 18:05:23] «kk»˛: no daje **** cfoku
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 18:05:31] |*PSF*| Wyrwa: SLS jestescie na TS ?
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 18:05:37] «kk»˛: jeszcze **** na dach tu wejdz i strzelaj debilu
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 18:05:40] *|SLS|* gt: tak

Jak widzisz wyzej pan kk zaczal mi ublizac o godzinie 18:05 ja najnormalniej jak zawsze to sobie olalem ale pozniej to cholera miarka sie przelala i to ty powinienes sie zastanowic nad zachowaniem swoich klanowiczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* gt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* gt Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* gt Dodaj *|SLS|* gt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* gt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

LM nikt mnie tu nie musial oklamywac,wszystko w tych logach jest zapisane,to nie jest zpreparowane ,macie link mozecie sobie obejrzec co i jak .Za slowa Vegety móglbym przeprosic,ale tego nie zrobie bo porównujac jego teksty a Wasze moge smialo stwierdzic ,ze bezczelne jest wypominanie ,ze ktos Was sprowokowal do takiego zachowania.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* gt
Pozabijam wszystkich



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
juz daje:


[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:31:36] Host: Base rape will get you punted !!!
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:46:36] Host: Witamy na naszym serwerze | www.clan.pixcom2.com
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 00:01:36] Host: max. ping = 500 ns



Chciałbym to jeszcze zobaczyc z godzinami w których byłem zalogowany na serwie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* gt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* gt Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* gt Dodaj *|SLS|* gt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* gt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

niestety hosta nie było na serverze a skoro uprzejme prośby nie pomogły posuneliśmy się z amokiem do innego argumentu, nasza wina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* gt
Pozabijam wszystkich



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
juz daje:


[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:31:36] Host: Base rape will get you punted !!!
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:46:36] Host: Witamy na naszym serwerze | www.clan.pixcom2.com
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 00:01:36] Host: max. ping = 500 ns




A i jeszce jedno nie kazdy musi znac jęz. angielski !!!!!!!!!!!1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* gt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* gt Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* gt Dodaj *|SLS|* gt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* gt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
harcesz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

taka moja skromna uwaga, SLSów znam bo swego czasu z nimi grałem i spotykałem (virutalnie ale jednak) praktycznie codziennie, razem z gt pare nocek spędziliśmy na serwerach, i wiem jakie u SLSów pożądki panują, na czacie jest ogłada, tylko czasami yogas klawiature zamorduje ale to prywatnie,
z drugiej jednak strony w sls od dawna nie jestem, ponieważ odszedłem z niego z własnej woli, myślę że daje mi to możliwość w miarę obiektywnj oceny....
a mianowicie. jak dla mnie sprawa jest śmierdząca, jeżeli po przejściu graczy z przeciwnego teamu zaczynają się mordy, i logi z czata nic nie zmieniają bo chyba wszyscy doskonale wiedzą że tak gra na gadaniu nie polega i czat tyczy się tego co się dzieje, może jak by załączyć logi death/kill było by o czym gadać ale jeżeli gt zaczyna bluzgać na czacie to sory ale coś jest nie tak

nic wiecej nie mam do powiedzenia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

Znajomosc jezyka ang.

Hmmm info jest po angielsku ,gdyz to jest serwer otwarty,Polakom mozemy mówic osobiscie,ale widac nie tylko angielski jest tu przeszkoda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
niestety hosta nie było na serverze a skoro uprzejme prośby nie pomogły posuneliśmy się z amokiem do innego argumentu, nasza wina



No cóz...wychodzi na to że nikt nie jest bez winy. Jednych poniosło za to że gra im sie nie kleiła i zaczeli mordować, drudzy zareagowali słownie a reszte wszyscy znamy. Poczekamy i poczytamy co przyniesie kolejny dzień.
( Znając zycie kolejną "afere" )
Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* gt
Pozabijam wszystkich



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Re: Znajomosc jezyka ang.

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Hmmm info jest po angielsku ,gdyz to jest serwer otwarty,Polakom mozemy mówic osobiscie,ale widac nie tylko angielski jest tu przeszkoda


Jedna odpwiedz mam ale z druga cos Ci trudno przychodzi, a mianowicie chodzi mi o te godziny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* gt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* gt Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* gt Dodaj *|SLS|* gt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* gt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
harcesz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

P.S.
osobiście proponuje powołać komisję śledczą celem ustalenia:

1) kiedy z logów usunięto "lub czasopism"

2) czy zaden z graczy nie nosi kolorowych skarpetek

3) oraz po cholere kontynuowac bezsensowne przepychanki słowne

4) ew. ustalić czy killer P nie ma kurwików w oczach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez harcesz
P.S.
osobiście proponuje powołać komisję śledczą celem ustalenia:

1) kiedy z logów usunięto "lub czasopism"

2) czy zaden z graczy nie nosi kolorowych skarpetek

3) oraz po cholere kontynuowac bezsensowne przepychanki słowne

4) ew. ustalić czy killer P nie ma kurwików w oczach



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

W tych godzinach byłeś gt na serverze tak jak cała reszta twoich kompanów jerzeli sam nie znasz angielskiego było koło 10 twoich kolegów i któryś raczej powinien ci przetłumaczyć, chyba że panowie widzą tylko to co chcą

[TKHM_03A.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 19:43:38] VAV_pixcom2: nie najlepiej miec przewage liczebna i kogos wqrwiac
[TKHM_03A.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 19:46:43] Host: Base rape will get you punted !!!
[TKHM_03A.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 19:46:55] *|SLS|*Quiet: yoyoyo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* gt
Pozabijam wszystkich



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

No i chyba sie nie doczekam informacji o baseraep w godzinach mojej gry (a moze ich wcale nie ma) wiec o jakich zasadach my tutaj rozmawiamy (a może dopiero sie dopisuja) hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* gt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* gt Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* gt Dodaj *|SLS|* gt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* gt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Tomcat na moście też jest autoprzydzielanie, i co z tego? Ja odczytałem propozycje Yogasa jako cyniczny żart a nie dbałość jakość rozgrywki


to źle odczytałeś...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

MOST-PL nie działa ( mam nadzieje że chwilowo ) na serwer Pixcom2 nie możmy iść bo mordują więc board fpp ma wzięcie


A tak powaznie...dajmy już sobie spokój : SLSy i Pixcomy, kolejny topic który do niczego dobrego nie doprowadzi.
Gra jest tylko grą, są emocje i nerwy ( które nalezy kontrolować), czasem człowieka poniesie i trudno. Ogólnie rzecz biorąc jestem przeciwnikiem tego topicu jak i wszelkiego prania brudów publicznie.
Proponuje zakończyć temat

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
W tych godzinach byłeś gt na serverze tak jak cała reszta twoich kompanów jerzeli sam nie znasz angielskiego było koło 10 twoich kolegów i któryś raczej powinien ci przetłumaczyć, chyba że panowie widzą tylko to co chcą

[TKHM_03A.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 19:43:38] VAV_pixcom2: nie najlepiej miec przewage liczebna i kogos wqrwiac
[TKHM_03A.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 19:46:43] Host: Base rape will get you punted !!!
[TKHM_03A.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 19:46:55] *|SLS|*Quiet: yoyoyo



a czy pokazesz cos ze gt to widzial? komunikat ten pokazuje sie na poczatku kazdej mapki ktora sie zaczyna. on dolaczyl sie w trakcie trwania mapki desert fox. i nie widzial tego komunikatu. pokazujesz tu logi z mapki "tunel trabel" (jakos tak to sie pisze) ale chwile po tym komunikacie wy zaczeliscie nas mordowac. nie wiem co tu chcesz pokazac. nie bardzo ciebie rozumiem. mozesz wyjasnic blizej swoje mysli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Zacznijmy wyjasnienia od starego rzymskiego przysłowia
"Jus ignorantia nocet" czyli nieznajomośc prawa szkodzi, na moście nie ma komunikatu nie umawiać się na noże, a nawet jeżeli nasz biedny pokrzywdzony gt nie zobaczył komunikatu wy jako lojalni kompani powinniście go poinformować

Ps :przychodzi mi teraz do głowy jeszcze jedno przysłowie :"tonący brzytwy się chwyta"
pozdro all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No ba

eee Dżery gdze Twój post ???

Edytowane przez dnia 14-04-2004 o godz. 05:14

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
harcesz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ekhem...

skoro mowa o ignorancji w języku łacińskim nie ma litery j

a przysłowie o które ci chodziło brzmi

ignoratio legis neminem excusat

i zonacza: nieznajomość prawa nikogo nie usprawiedliwia

p.s. (to też z łaciny post scriptum - wiesz?) dyskutował bym kto w tej sytułacji jest tonacy rozmowa bowiem tyczy się mordów...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

sry mea culpa "ius ignorantia nocet"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

dalej czegos tu nie lapie.
postawiliscie serwer w trybie TKOTH. czyli tak zwana strefa. z tego co sie orientuje chodzi tu o przejecie strefy i nie dopuszczenie przeciwnika do niej. baza to jest miejsce w ktory mozna sie "odrodzic". czy gt chodzil w miejscu w ktorym sie odradzaliscie? z tego co wiem to nie. on po prostu nie dopuszczal przeciwnika do strefy. od kiedy jestem w SLS mialem przyjemnosc grac w tym trybie kilka meczy. miedzy innymi z takim klanem jak urban taigers. ludzie z tego klanu byli rozmieszczeni w takich miejscach ze po uplynieciu czasu tak zwanej "niesmiertelnosci" zabijali nas. nie chodzili nam po bazie. czyli gt nie zlamal zasady panujacej na tym serwerze "no base ramp". nie wiem vav dalej o co ci chodzi. probujesz cos pokazac ale chyba nie masz pojecia o co chodzi w tym wszystkim.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Za morderstwa z amokiem przeprosiliśmy i moim zdaniem rozmowa poszła innym torem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

je też nie wiem o co chodzi z tym "no base ramp "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
harcesz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hehhe to juz ostatni mój komentarz, odnośnie swoistej ironi i znów o łacinie mowa:

mea cula ("mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa") jest to formółka żalu za grzechy w spowiedzi katolickiej... czyżbyś sie poczówał? ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
je też nie wiem o co chodzi z tym "no base ramp "


o to ze zaczelo sie od komentarza co do waszego zachowania (mordowanie) a poszlo w kierunku "base ramp" (nie wiem jak to sie dokladnie pisze bo nie jestem dobry z angielskiego. a to ze to jest w cudzyslowiu to chyba wyjasnia. przepraszam wszystkich ktorzy znaja dobrze angielski za moje bledy.) to chyba odbiega od tematu. a ty vav jasli jestes ciezko kapujacy proponuje powrocic do szkolnej lawki. moze nauczysz sie tam myslec choc troche.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
LM nikt mnie tu nie musial oklamywac,wszystko w tych logach jest zapisane,to nie jest zpreparowane ,macie link mozecie sobie obejrzec co i jak .Za slowa Vegety móglbym przeprosic,ale tego nie zrobie bo porównujac jego teksty a Wasze moge smialo stwierdzic ,ze bezczelne jest wypominanie ,ze ktos Was sprowokowal do takiego zachowania.


W pewnej części masz racje, ale niestety loga nie oddają całego obrazu gry. Po zajęciu strefy (tak jak napisał już ktoś o tym wcześniej) , pozostała część z nas zajęła pozycje uniemożliwiające jej odbicie. Wydaje mi się, że na tym ta gra polega. Chodzi przecież o utrzymanie strefy i tak też zrobiliśmy. Pod koniec time zone(około 9min 30 sek), część drużyny red, chciała, aby ją opuścić. Nam natomiast zależało, żeby szybko zakończyć tę mapke(Desert Fox) i zagrać na następnej. Tu poraz drugi byliśmy obrażani. Dwie mapy wcześniej na mapie ze stadionem(nie pamietam nazwy), gracz z mojego teamu(GT) wszedł na budynek znajdujący sie na koronie stadionu i ostrzeliwał baze przeciwnika uniemożliwiając dojście do strefy. Tu nastąpił pierwszy zgrzyt... Na dobre zaczęło się na następnej mapie, po tym jak gracze zaczeli przechodzić do naszej drużyny, po to tylko, żeby mordować. Osobiście wyszedłem po chwili z serwera i nie byłem juz świadkiem(tak mi sie wydaje, ale mogę sie mylić) polemiki między naszymi klanami.

Pozdrawiam

Yogas

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Marek T.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
juz daje:


[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:31:36] Host: Base rape will get you punted !!!
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-12 23:46:36] Host: Witamy na naszym serwerze | www.clan.pixcom2.com
[TKHM_01K.BMS] [GLOBAL CHAT] [2004-04-13 00:01:36] Host: max. ping = 500 ns




Cierniu dokładnie przeszukałem waszą stronkę by zapoznać się z regualminem waszego serwera ale mimo szczerych chęci nic tam takiego się nie znajduje co by przypominało regulamin serwera. Tak więc gt ma rację, a nie ty i twoi koledzy, gdy wszedł do gry juz nie było żadnych komunikatów od hosta o zasadach gry. Chyba że dopiszecie sobie na stronie regulamin wtedy możecie się an niego powoływać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Marek T. Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Marek T. Dodaj *|SLS|*Marek T. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Marek T. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:42.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions