Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > FPP.PL Party
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez blo
ty ***** cicho bo ta nasza trasa koncertowa po polsce to miala byc kuzwa tajemnica a tak to siakies ciecie z borda siem dowiedzom i kurde noooo poraskha


Ej i tak nie wiedza z kim gdzie i po co, ja nie powiem =]

A Wrocek to rozwalimy w choler e =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2001 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

ale sie napaliliscie
ja tam nie jade...qrde same metaluchy
ja tam wpadne w dresiku i bedzie sieczka
hihi
ale pomysl mi sie podob...jakbym mial z kim jechac to nie ma sprawy...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2001 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadBoy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Kraków

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez OGO
To jak bieremy namioty? Ja mowie mam na 3 osoby gdziestak wiec jak ktos chce spac w namiocie a nie ma to daje 2 miejsca =] I ile osob bendzie to mnie ciekawi, bo narazie widze ja SweepeR giBBeR BadBoy z mozliwych to S4i1or i bLADE. Ciekawe kto jeszcze wyrazi hec =]

Ja też mam 3osobowy namoitek!

__________________
-=BAD=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 07:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadBoy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BadBoy Znajdź więcej post'ów przez  BadBoy Dodaj BadBoy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadBoy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

Kurde ja tez chceeeee na ten zlooottt ale musze madrze z mamusia pogadac bo niechce mnie pozniej niz do 22 puszczac a co dopiero do innego miasta na dwa dni...

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Fajny pomysł z tym zlotem... ale troche za bliski termin ustaliliscie....
ja naprzykład bede grzał w tym czasie dupe na plarzy z koleżankami...
ale duchem bede z wami..

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Mówisz, że będziesz grzał na plaży? To coś dla Ciebie, OGO A tak serio, Sweep'owi jush mówiłem, powiem też Wam: jak na zlot chce jechać 5 osób, to chooynia... Już lepiej siedzieć w domu/na plaży i grzać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Ej, ale takie cos mozna zrobic tylko i wylacznie w wakacje! W roku szkolnym to nikt nie przyjedzie. A z blo to se moge popic kiedy chce =P.

Qrde, postarajcie sie na maxa przyjechac!!! Wynoscie smieci, wyprowadzajcie psa, mniej siedzcie pod komputerem, idzcie po zakupy, posprzatajcie w swoich pokojach (ee, nie, tu juz lekko przesadzilem ) i pamietajcie Dzien bez wazeliny dniem straconym! - lizcie dupe starym, zeby pozwolili. A jak sie beda wachac to wkrecajcie niezle waly, ze cala eqipa jedzie, bedzie ponad 50 osob, nocleg jest zalatwiony za free .

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Wiadomo, wał to podstawa Ale moja starsza jest lekko przewrażliwiona na punkcie mojego wychodzenia z domu itp... Więc mam ten sam problem, co CE3DRE...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Zroobcie tak jak ja! To nie ja mam problem ze starymi tylko oni ze mna - ja mowie ze jade a stara sie martwi o kase na jakies zarcie - przeciez glodny nie bede chodzil

BTW. Przyjechal bym z Onionem na 75% ale dopiero po 7 sierpnia...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Wiesz co, Shooler, spróbuję... Nawet fajny pomysł masz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CE3RDE
Kurde ja tez chceeeee na ten zlooottt ale musze madrze z mamusia pogadac bo niechce mnie pozniej niz do 22 puszczac a co dopiero do innego miasta na dwa dni...


Mnie tyz... o 22.00 w domu albo masz szlaban na WSZYSTKO :-(, nie wiem jak bedzie z tym zlotem... jak by byl w walbrzychu to sprawy nie ma :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 20:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Ty, to może co dwa dni będziemy u każdego z board'a robić zlot? Ale libacja by była...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Ty, to może co dwa dni będziemy u każdego z board'a robić zlot? Ale libacja by była...


Rok 2001 - rozpoczecie turne po Polsce czlonkow boarda... masz zniszczenia... masz butelek... ogolna masakra!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 21:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Sweep'owi jush mówiłem, powiem też Wam: jak na zlot chce jechać 5 osób, to chooynia... Już lepiej siedzieć w domu/na plaży i grzać



Gow no prawda. Majster jak przyjedzie to 5 osob nawet to i tak bendzie debest bo jakie osoby przyjada hehehe =] Nie liczy sie ilosc ale jakosc, ilosc by sie przydala ale skoro ludzie nie moga/nie chca przyjechac to ich sprawa. Ja i SweepeR i giBBeR palke zalejemy porzadnie wraz z blo gdziestam niewiadomo gdzie i to nie wazne, wazne ze fajna wiara sie zbierze hehehe =] Pewnie jakis kumpli przeciez we Wrocku jeszcze oni maja wiec bendzie mozna wieksza ekipke skolowac. W lesie pod namiotem bylem we 4 osoby i bylo zajebi sciascie, tutaj tez bendzie luzacko i rox`owato hehehe =] Pewnie lepiej samemu w domq siedziec i sie kur ewsko nudzic niz z kumplami skoczyc na male conieco hehe i miec radohe i milutko czas spedzic =]

A na serio : Postarajcie sie majstry serio warto zrobcie wszystko co w waszej mocy i jeszcze troche aby jechac, wasza obecnosc jest bardzo porzadana we Wrocku!! =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Shooler
Zroobcie tak jak ja! To nie ja mam problem ze starymi tylko oni ze mna - ja mowie ze jade a stara sie martwi o kase na jakies zarcie - przeciez glodny nie bede chodzil

BTW. Przyjechal bym z Onionem na 75% ale dopiero po 7 sierpnia...



Shooler u mnie jest inaczej starsza mowi "masz kielbase,bulke i wio zrobisz sobie kanapke" bede musial cos z tym wykombinowac qrde , ustalona data by mi pasowala (2 sierpnia) bo 5 wyjezdzam ale nie sugerujcie sie mna bo moj wyjazd stanal na poziomie proszenia mamy hmmm...a nie moglby jakis czlonek boarda przyjechac z osoba towarzyszaca ew. opiekunem?

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CE3RDE


Shooler u mnie jest inaczej starsza mowi "masz kielbase,bulke i wio zrobisz sobie kanapke" bede musial cos z tym wykombinowac qrde , ustalona data by mi pasowala (2 sierpnia) bo 5 wyjezdzam ale nie sugerujcie sie mna bo moj wyjazd stanal na poziomie proszenia mamy hmmm...a nie moglby jakis czlonek boarda przyjechac z osoba towarzyszaca ew. opiekunem?



Tjaaaaaa... unreal, a nawet jesli real to chcialbys zeby do Ciebie przyjechal OGO i powiedzial:"kurde bele! Sluchan pani, on jedzie ze mna i nie ma dyskusji" i w tym mocie wciska ci do ust cycgaro i targa za fraki za drzwi...

BTW: ja komus by sie chcialo to przyjedzi cie po mnie! :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 11:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


Tjaaaaaa... unreal, a nawet jesli real to chcialbys zeby do Ciebie przyjechal OGO i powiedzial:"kurde bele! Sluchan pani, on jedzie ze mna i nie ma dyskusji" i w tym mocie wciska ci do ust cycgaro i targa za fraki za drzwi...

BTW: ja komus by sie chcialo to przyjedzi cie po mnie! :-)



bLADE jak to by byl jedyne sposob to czemu nie,co do OGA (no offence OGO nie wiem jak to inaczej odmienic) to nawet niezly pomysl starsza by zemdlala z wrazenia w tym czasie by sie zlot odbyl,po nim ja bym wrocil i starsza by myslala ze to byl tylko jakis zly sen

btw. Zamiast cygara wolalbym papierosa bo za cygarami nie przepadam najlepiej jakiegos light'a

btw2.przeprowadzam dalej pertraktacje ze starsza tylko ze cos
mnie nie slucha tylko sie na mnie patrzy z drwina bo mnie dzis urzadlila osa na twarzy i mam jeden policzek jak beben

btw. bLADE mam dalsza rodzine w Wałbrzychu wprawdzie jej nie znam ale zawsze cos...

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE
Tjaaaaaa... unreal, a nawet jesli real to chcialbys zeby do Ciebie przyjechal OGO i powiedzial:"kurde bele! Sluchan pani, on jedzie ze mna i nie ma dyskusji" i w tym mocie wciska ci do ust cycgaro i targa za fraki za drzwi...


Kurde bele no pewka ze tak, mam tak zrobic? =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]OGO


Kurde bele no pewka ze tak, mam tak zrobic? =]



Pewnie... dzis powiem rodzica po co sie pytalem czy moglbym pojechac do wrocka sam =]. Jak ci tak zalerzy to dam ci ares na priva :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 16:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez CE3RDE


hmmm...a nie moglby jakis czlonek boarda przyjechac z osoba towarzyszaca ew. opiekunem?


rofl
przeciez napewno bedzie tam ktos pelnoletni wiec smialo mozesz powiedziec ze opiekun bedzie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 01:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

oxygen ja myslalem o jakiejs osobie z ktora mozna bybylo wychylic browarka w pociagu i ktora by podroz urozmaicila

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

Ps. A starsza jak nie wyraza zgody tak narazie nie wyrazila "Jestes niepelnoletni" bla,bla,bla taka to tylko normalnie specjalnie....

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CE3RDE
Ps. A starsza jak nie wyraza zgody tak narazie nie wyrazila "Jestes niepelnoletni" bla,bla,bla taka to tylko normalnie specjalnie....


Ja mam korzej, ojciec sie zgadza a matka nie :-(... jeszcze z nimi pogadam... i kurde bele cos wykombinuje!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 09:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

To faktycznie masz jeszcze dobrze ja ze starszym wogole nie gadam wiec zostaje mamusia do wyrazenia zgody na wyjazd

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

hiih....to powiedz staremu zeby ja jakos przekonal...wiesz jaki mezczyzni maja dar do przekonywania
LOL

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

heh narazie sie do nie go nie odzywam pozatym mam kare na kompa wiec moge siedziec tylko od 8 do 15 a potem co najwyzej w cafejach...zreszta starsi sie tez do siebie nie odzywaja wiec watpie oxygen aby ten pomysl wypalil...

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Neo
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Trzebnica City

Thumbs up

qfa...taka impreza sie szykuje 20km odemnie a ja nic nie wiem
dajcie znac to sie pojawie...z ekwipunkiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Neo Znajdź więcej post'ów przez  Neo Dodaj Neo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Neo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Widze ze jak kazdy przywieze khe.. ekwipunek to all bedziemy nawaleni jak ruski plecak

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Neo
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Trzebnica City

quote:
Napisane oryginalnie przez Shooler
Widze ze jak kazdy przywieze khe.. ekwipunek to all bedziemy nawaleni jak ruski plecak


poradzimy sobie...tylko co z noclegami
namiotu nie bede targal 20km bo to bez sensu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Neo Znajdź więcej post'ów przez  Neo Dodaj Neo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Neo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Neo


poradzimy sobie...tylko co z noclegami
namiotu nie bede targal 20km bo to bez sensu...



A co? Namiot taki ciezki? Ja mam taki 3 osobowy... wazy 2 kg :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 23:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:53.    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions