Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > www.ogame.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Na uni8 mam juz 3 planety rabuje okoliczne systemy gwiezdne (a nie sloneczne jak w grze jest )

na 12 jest sojusz FPP z 5'cioma osobami (ja, mika, saari, onion, blazoq)

Na 13 jest FPP ja, mika, onion

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2005 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja sobie nieźle radze na 10 ;D

1189pkt (Miejsce 323 z 10373). Moj sojusz jest na 18miejscu co w sumie daje niewiele bo i tak mało kto komu pomaga :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2005 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

jutro o 22 buduje okrety wojenne :o

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2005 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
jutro o 22 buduje okrety wojenne :o


Wozisz sie

Daj swoje namiary

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2005 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SEBbull
YRN !



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Bydgoszcz

Bardzo denerwuje mnie nowa strona ogame.pl :x (m.in. dlugi loading).
Ulatwiajac sobie zycie: http://sebbull.440v.com/ogame/

__________________
nic ;C

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SEBbull Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SEBbull Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SEBbull Dodaj [FPP]SEBbull do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SEBbull prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

he, zaczołem grać w to na u16, ale miła gierka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2005 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MephiR
Commodore ROX!



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Bytom

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Na uni8 mam juz 3 planety rabuje okoliczne systemy gwiezdne (a nie sloneczne jak w grze jest )

na 12 jest sojusz FPP z 5'cioma osobami (ja, mika, saari, onion, blazoq)

Na 13 jest FPP ja, mika, onion


Co to za sojusz w którym mnie nie ma? =P Jakaś podruba - wy się fpp.pl nazywać nie możecie =P

__________________
MephiR's Homepage

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2005 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MephiR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MephiR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MephiR Dodaj [FPP]MephiR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MephiR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MephiR
Co to za sojusz w którym mnie nie ma? =P Jakaś podruba - wy się fpp.pl nazywać nie możecie =P


Napisz podanie, do tego sterta zalacznikow i jakas koperta i zobaczymy co sie da zrobic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Przed zalogowaniem sie na uni12 i przystapieniem do FPP radze przemyslec sprawe wlasnie zaczalem sie **********c z sojuszem ROTFL :} 9'te miejsce sojusze, w pierwszej 20'tce graczy maja 6 ludzi

Bede ich musial rozwalac po kolei

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 00:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

a kto gra na U18 ???
naprzykład ja gram.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 07:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ale porażka

Zaatakowałem kolesia, który miał 16 okrętów wojennych. Wysłałem 47 OW, jednego krążka i 3d. transportery..

Tyle, że w nocy kolesiowy wróciła na planete reszta floty. Przewidywałem straty 1 OW i 1 transporter.. Ale w końcu było troche gorzej ;[

code:
Następujące floty są przeciw sobie 05-22 04:19:31 były przeciw sobie: Agresor Jenek (4:292:11) Broń: 80% Tarcza: 70% Osłona: 80% Typ D.transp. Krazownik St.wojen. Il. 3 1 47 Uzbrojenie: 9 720 1800 Tarcza 42.5 85 340 Osłona 2160 4860 10800 Obrońca dzerad (4:273:6) Broń: 50% Tarcza: 60% Osłona: 70% Typ D.transp. D.mysliw. Krazownik St.wojen. Recykler. So.szpieg. Wyrz.rak L.laser Gauss Il. 6 1 26 22 1 5 24 1 1 Uzbrojenie: 7.5 225 600 1500 1.5 0.015 120 150 1650 Tarcza 40 40 80 320 16 0.016 32 40 320 Osłona 2040 1700 4590 10200 2720 170 340 340 5950 BUM! (po kilku rundach) Agresor Jenek (4:292:11) Typ St.wojen. Il. 34 Uzbrojenie: 1800 Tarcza 340 Osłona 10800 Obrońca dzerad (4:273:6) Zniszcz Agresor wygrał bitwę! Przejął 23924 metalu, 4424 kryształu i 15727 deuteru Agresor stracił łącznie 843000 jednostek. Obrońca stracił łącznie 2210000 jednostek. Na tych współrzędnych leża teraz 603000 metalu i 287400 kryształu. Szanse powstania księżyca wynoszą 8 %




Reckami zebrałem około 200k metalu i 200k kryształu.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Kolesie z ROTFL chyba dali sobie spokooj surowce i flote non stop na trasie trzymam wiec nie idzie tego przejac znudzilo im sie chyba wchodzenie w pusta planete

Btw, buduje 8'my okret wojenny

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Niespodzianka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

gracie w to to jeszcze ? bo ja sem wychodowałem juz łądne 10k punktów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2005 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

pff

Punkty 58788 (Miejsce 102 z 10576)

dzisiaj byłem 100, ale za mało wydaje surowcow i spadłem

WYmiatam bo mam nanity na 2lvl z 220 ow i sporo mięsa armatniego

Moj sojusz jest 7 w statsach i 7 w statsach wg. średniej na osobe
Mamy wojne z jednym z silniejszych sojuszów i z 50 osów zostało u nas 33 (ale właśnie zostały te najlepsze) :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2005 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
(ale właśnie zostały te najlepsze) :>


Smiem watpic. :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2005 06:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:29.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions