Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Ktory z tych klanow jest najlepszy?
Ktory z klanow jest najlepszy?
You do not have permission to vote on this poll.
Av 7 13.46%
r3 22 42.31%
v3 6 11.54%
dT 7 13.46%
Cyk 3 5.77%
BiA 5 9.62%
Fear 2 3.85%
W sumie: 52 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3

Jak to Quiet napisal wczesniej widocznie bR jest bez konkurencji bo nie uwzglednione bylo w owej ankiecie, tylko liga udowodni co tak naprawde klany potrafia


Ale w tej lidze nie koniecznie udział muszą brać klany .. więc wątpie czy coś rozszczygnie ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

ehehe

Teraz rządzą pK.nick czyli pędzaće Kuśkia tak wogle to zbieramy teama do ligi, brakuje nam jednej osboy, blood odezwij sie bo chcemy złorzyć ci proposytion

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Thumbs up Liga UT

No to malo was w r3 ? hehe. A mnie nie chcecie moze? Jestem w dT przeciez to dobry klan? No ale nawet jak by co to i tak nie moge, mature mam!! Tak tylko zarcilem!!! Ale jak chcecie propozycjie mozecie zlozyc, rozwaze ja moze na nastepne zawody!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ech..kmb uspokoj sie , czlowieku panuj nad soba bo ta matura jest chyba calym twoim zyciem.....pamietaj ze oprocz ciebie jest jeszcze kilka tysiecy osob ktore zdaja w tym roku mature...(w tym i ja) ..ale nikt nie robi z tego wielkiej afery, bo matura to nie koniec swiata.. :/

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

kupa

Chlpaku matura to nie koniec swiata ale jak nie pogram w UT przez miesiac to mi sie nic nie stanie, a mature zdam, a jak posiedze teraz przy UT to mature tez zdam ale nie teraz tylko za 3 miechy albo za rok a po co mi to?

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

mnie sie pytasz po co ci matura za 3 miesiace ? bo nie zrozumialem pytania chyba....

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: kupa

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007
Chlpaku matura to nie koniec swiata ale jak nie pogram w UT przez miesiac to mi sie nic nie stanie, a mature zdam, a jak posiedze teraz przy UT to mature tez zdam ale nie teraz tylko za 3 miechy albo za rok a po co mi to?


heheheheheheehe widze kmb ze nalezysz do tej grupy ludzi ktorzy poddali sie praniu mozgu jaki robia rodzice i nauczyciele maturzysta matura to egzamin dla idiotow jesli ktos nie zdaje matury to albo jest totalnym debilem albo sie na niego nauczyciel uwzial, ja nie widze mozliwosci zeby przez 5h nie sciaganac 2 zadani z matmy albo nie dowiedziec sie od kolegow/kolezanek co napisac w wypracowanku z polaka. Jedyne czego mozesz sie martwic to ustna maturka ale jak cie lubia nauczyciele to tylko formalnosc tak wiec wyciagnij wnioski z tego co napisalem i daj sobie juz spokuj z ta maturka ok 1/20 sceny UT ma w tym roku mature i jakos tylko ty sie tym tak przejmujesz.... pomysl nad tym

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: Re: kupa

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin


heheheheheheehe widze kmb ze nalezysz do tej grupy ludzi ktorzy poddali sie praniu mozgu jaki robia rodzice i nauczyciele maturzysta matura to egzamin dla idiotow jesli ktos nie zdaje matury to albo jest totalnym debilem albo sie na niego nauczyciel uwzial, ja nie widze mozliwosci zeby przez 5h nie sciaganac 2 zadani z matmy albo nie dowiedziec sie od kolegow/kolezanek co napisac w wypracowanku z polaka. Jedyne czego mozesz sie martwic to ustna maturka ale jak cie lubia nauczyciele to tylko formalnosc tak wiec wyciagnij wnioski z tego co napisalem i daj sobie juz spokuj z ta maturka ok 1/20 sceny UT ma w tym roku mature i jakos tylko ty sie tym tak przejmujesz.... pomysl nad tym



Wiem chlopaku, juz to przemyslalem i rozwazylem wszystkie za i przeciw i niestety doszedlem do wniasku ze musze jednak przez ten miesiac niestety dac sobie jednak spokuj!!! Za 2 miechy juz bedzie po wszystkim a UT i tak nie ucieknie!!! A ty sniezek, jezlei zdajesz mature i prostego zdania nie rozumiesz t nie wiem jak ty chcesz mature zdac!! Przeciez sa rozne metafory, onomatopeje i inne takie duzo trudniejsze niz to co ja napisalem!!! Wlasnie widac ze nie za batrdzo sie uczysz (tak czy inaczej na maturze zecze ci wszystkiego najlepszego!!!)> Narty

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

spoko ....

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Moim zdaniem także r3, więc na nich oddałem głos, quitec, jesteście nowi, trzeba wam reklamy, mało kto o was pamięta




to ja wylacze kill.it.pl, albo zrobie go na paselko - ci co na nim graja - zaczna o nas pamietac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: spoko ....

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa




to ja wylacze kill.it.pl, albo zrobie go na paselko - ci co na nim graja - zaczna o nas pamietac



Zdaje mi sie ze to chyba nie jest dobry sposob na reklame )

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: spoko ....

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007
Zdaje mi sie ze to chyba nie jest dobry sposob na reklame )



juz wiem!
motd na coolnet2 bedzie: "glorious bR clan"
i kazdy kto sie tam bedzie laczyl, dostanie cos takiego
wiecie, cos takiego jak reklama w telewizji - nikt tego nie lubi, ale nie da sie uniknac bo sie kazdemu oplaca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

W sumie nie dalem konca tej ankiety ale stan na dzien dzisiajszy, ktory sie raczej juz duzo nie zmieni to:

1. r3 - 17
2. Av - 7
3. dT - 6

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007
W sumie nie dalem konca tej ankiety ale stan na dzien dzisiajszy, ktory sie raczej juz duzo nie zmieni to:

1. r3 - 17
2. Av - 7
3. dT - 6



heh nie ma watpliwosci ze r3 rulez (narazie) jak bR troche podpakuje to tez bedziemy kopac dupska (tak jak na nocce )

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

a tak w ogole to ten topic jest bez sensu bo kazdy wie ze r3 jest najmocniejsze na polskiej scenie... ja sadze ze pytanie powinno brzmiec : w ktory z klanow jest najlepszy klimacik i najlepsze gagi ?

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

:D

chyba nikogo niebyło na nocce w wafce z r3? hehe dla Av dokopaliście, ale jak gruszka się napije...to kazachstan cały wybije

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
chyba nikogo niebyło na nocce w wafce z r3? hehe dla Av dokopaliście, ale jak gruszka się napije...to kazachstan cały wybije

Hehe ale predzej dread z quiet'em dorwa sie do butelek i grucha nic nie wypije i bR bedzie on tha top

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3

Hehe ale predzej dread z quiet'em dorwa sie do butelek i grucha nic nie wypije



BU! a ja to gorszy? czuje sie zdyskryminowany!

quote:

i bR bedzie on tha top




czyli JESZCZE przy stolikach. A kto wtedy bedzie JUZ na podlodze?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 05:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking

wchodzi papuga do knajpy, a tam wszystko zajete. patrzy a kolo quietc jest jedno wolne miejsce
podchodzi i pyta, czy to miejsce jest wolne, a quietc schyla sie pod stol i pyta:
-dread bedziesz jeszcze pil?

:>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
wchodzi papuga do knajpy, a tam wszystko zajete. patrzy a kolo quietc jest jedno wolne miejsce
podchodzi i pyta, czy to miejsce jest wolne, a quietc schyla sie pod stol i pyta:
-dread bedziesz jeszcze pil?

:>>>




QUIET!!!
masz, przybij piatala
poplakalem sie ze smiechu ...
Ty masz nieraz tak odjazdowe teksty, ze ... ojej, humor mi na dzis poprawiles!
dzieki brachu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



QUIET!!!
masz, przybij piatala
poplakalem sie ze smiechu ...
Ty masz nieraz tak odjazdowe teksty, ze ... ojej, humor mi na dzis poprawiles!
dzieki brachu





P.S.
dostales ode mnie gwiazdeczke za to

P.S. 2
sorki all, ze nie edytuje - ale juz nawet jedna strona po modemie sie sciaga przez minute i impulsy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking

po jakim modemie???????????

aaaaaaa juz wiem
dzierzawka Ci padla?
zmien providera:>>>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
wchodzi papuga do knajpy, a tam wszystko zajete. patrzy a kolo quietc jest jedno wolne miejsce
podchodzi i pyta, czy to miejsce jest wolne, a quietc schyla sie pod stol i pyta:
-dread bedziesz jeszcze pil?

:>>>


LOL dobre qc:> dalbym ci gwiazdki ale nie mam jak. I sry papciu ze zapomnialem o tobieBtw oceni mnie ktos?

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Re: Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3

Hehe ale predzej dread z quiet'em dorwa sie do butelek i grucha nic nie wypije i bR bedzie on tha top



To tak zgredziku na Qc'a, Papuge i Merlina ja bym nie liczyl juz wspominalem ze z 0,75 do domu przywiozlem troche ponad 0,5 litra. Mysle ze jak juz bedzie zlocik to podlasie sie dorwie do czystej a warszaffskie burzuje beda redd'sy chleptac aha a ci z kraka tez (sorka Qc bylbym zapomnial ), takze dla Gruszki lodki nie zabraknie.

Qc kawal stary ale fajnie ze odgrzebales

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: Re: Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON


To tak zgredziku na Qc'a, Papuge i Merlina ja bym nie liczyl juz wspominalem ze z 0,75 do domu przywiozlem troche ponad 0,5 litra. Mysle ze jak juz bedzie zlocik to podlasie sie dorwie do czystej a warszaffskie burzuje beda redd'sy chleptac aha a ci z kraka tez (sorka Qc bylbym zapomnial ), takze dla Gruszki lodki nie zabraknie.

Qc kawal stary ale fajnie ze odgrzebales


no tak podlasie rulez btw nie lubie czystej a lubie reddsy. Ale i tak browar rox Trzeba bedzie im wjazd zrobic i pokazac jak sie pije

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Thumbs up LODKA

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DreadOn3

no tak podlasie rulez btw nie lubie czystej a lubie reddsy. Ale i tak browar rox Trzeba bedzie im wjazd zrobic i pokazac jak sie pije
[/QUOTE

Hmm ja tam wole czysta, rano glowa nie boli (wlasciwie to wogole nie boli).
A piwo, piwo to juz zupelnie inna sprawa, po pierwsze szybko zmula 4 piwa i juz ni nie chce ci sie robic, rano boli glowa (tak jak po winie [nie takim za 2.60 tylko wlasnej produkcji tego za 2.60 nie pilem i nie bede pil]) trzeba duzo razy do kibla biegac, z wodka nie ma tego probemu :>. Piwo jest tansze, ale slabsze. Na ten temat mozna by mowic (pisac) i mowic (pisac) ale nie mam na to czasu ide na dwor bo mi piesek niespodzianke zrobi :> i bede mial pozniej pstrokaty dywanik )

Podsumowujac powyzsze argumenty mozemy stwierdzicze DEMON jest najlepszy (lodka rox)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Talking

Demon to co Ty robisz ze Cie bo browarach glowa boli? Ja tam mam ok po browarach a latanie do kibla jest spox jak masz kibel pod nosem i ci taki po plywaniu łodka nie zarzyga I who's tha man? Ofkorz betrayed Ronins

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking

łojejq jestem w klanie degeneratow:>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
łojejq jestem w klanie degeneratow:>>>>

Ja degenerat? Ja pije rzadko serio, trzeba miec jakas okazje zeby pic zas demon to pije bez okazji Kiedy sie tylko da Ok koniec z piciem na boardzie

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3

Ja degenerat? Ja pije rzadko serio, trzeba miec jakas okazje zeby pic zas demon to pije bez okazji Kiedy sie tylko da Ok koniec z piciem na boardzie





No, QC ma racje - ten Demon tak cos sie zawsze PSEM sie wykreca - a to ze pies mu pobrudzi dywan, a to ze pies pobudzil wszystkich w domu ....
Ja bym slowo PIES odczytal troche inaczej, ale moze to tylko moje skromne domysly ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Re: Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON


To tak zgredziku na Qc'a, Papuge i Merlina ja bym nie liczyl juz wspominalem ze z 0,75 do domu przywiozlem troche ponad 0,5 litra. Mysle ze jak juz bedzie zlocik to podlasie sie dorwie do czystej a warszaffskie burzuje beda redd'sy chleptac aha a ci z kraka tez (sorka Qc bylbym zapomnial ), takze dla Gruszki lodki nie zabraknie.

Qc kawal stary ale fajnie ze odgrzebales



hehe demonq jak chcesz popic troche to zrobmy zlot na 2-3 dni tak zebym mogl sobie wypic a nie martwil sie ze bR bedzie lamilo jak cholera bo sie schlalo

a pozatym w wakacje robimy zjazd w krakowie lub/i (niepotrzebne skreslic) bialymstoku wiec szykujcie sie

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:41.    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions