Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > *|SEALS|* vs Nevy Seals ?????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Greg_PL
Ej panowie troche odbiegliście od tematu postu .
Pewnie że komuś z poza *|SLS|* może nie przeszkadzać taka sytuacja ale ciekawe jakby sie zachowali członkowie innych klanów widząc nazwe innego nowo powstałego z podobną nazwą?Niech sobie co poniektórzy zadadzą takie pytanie.



Jak juz wspomniałem tagi PWT i PFT sa niewiarygodnie podobne do siebie, o czym sam na swojej skórze się przekonałem. "W" i "F" nawet fonetycznie podobnie brzmią.

quote:
Napisane oryginalnie przez Greg_PL

Sprawa druga nie dla wszystkich może do końca jasna i przysfajalna ale tak już jest że jeżeli Yogas czegoś sie "czepia" to należy przyjąć że ma racje!
Amen.



Czyli słusznie zrozumiałem że czepiając się Dobermana też miał racje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

He he he ,tu jest demokracja Greg.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

A i jeszcze jedno. Byc moze całe zamieszanie powstało przez pewne niedopatrzenie ze strony kolegów SLS. Nowy klan nie nazywa sie Newy Seals ale Navy Seals. Słowo "newy" przy pomieszaniu polszczyzny z angielszczyzną można odebrac jako nowy i może stąd to całe nieporozumienie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a w jakim czaso-okresie tego dokonali? , bo jeśli powiedzmy do 1943 to chyba nawalali w PO2 co biorąc pod uwage jedyną niedogodność w postaci różnicy w szybkości 200 km na + Me -109 nie wydaje się chyba jakimś niebywałym osiągnięciem. Ciekawe jak wyglądały te staty po 1943r. i to na obu frontach


Jaro zapraszam tu:

http://board.fpp.pl/showthread.php?...3890#post263890

Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

dzieki tomcat za tytuly, co zas do tematu to proponuje troszke wyluzowac..........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
co zas do tematu to proponuje troszke wyluzowac..........


Dokładnie to powinienem napisać na wstępie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Parafrazując wypowiedz kolegi Yogasa moge powiedzieć tak: Kilka dni opijałem urodziny i jakie zdziwko mnie chapło jak juz wytrzeżwiałem i spojrzałem na forum.


Wszystkiego najlepszego


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Ludzie. Zarzucacie mi że umieściłem w spisie klanów drużyne która w swoim członie ma wyraz "seals" a nie grzmicie że jest kilka klanów które mają w swojej nazeie np "team" czy "polish"
Seals z tagiem SLS nijak sie ma do Navy Seals z tagiem NS. Juz więcej podobieństw widze w przypadku klanu PFT i PWT bo tu tak naprawde róznica jest tylko jedna literka. Przypomne tylko że klan PWT również ja rejestrowałem więc teoria o tym że niby jednych lubie bardziej a drugich jakby mniej jest dalece niesprawiediwa.



Tak myślałem, że zaraz zaczną sie porównania. Ale dobrze...
Przypominam, ze nazwa naszego klanu to SEALS i nie chodzi tu o foki z pod bieguna, tylko o elitarna jednostkę armi amerykańskiej. Tag *|SLS|* jest tylko skrótem.

Podobieństwo między PFT, a PWT?
Pozwole sobie nie komentować...


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Co do Twojej Yogas wypowiedzi dotyczącej loga Waszego klanu, to raczej powinieneś umiescic linka do strony angielskiego klanu z którego to logo zapożyczyliście...


No tak...., Ty wiesz lepiej skąd. Wyprowadze Cie z błędu. Wszystkie materiały na naszą strone, pochodzą ze strony Amerykańskiej Jednostki Specjalnej Nevy Seals i poza znanym wszystkim orłem trzymającym trójząb, reszta uległa głębokiej modyfikacji. Tak jest w przypadku np. naszego logo.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wnioskujecie (tu mowa do kolegów z SLS) że nie powinienem rejestrowac tego klanu i pytam dlaczego.




Dlatego, ze klan już taki istnieje i ma sie dobrze.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Podobne pytanie pewnie zadliby mi inni stali "krytycy" tylko z zastrzezeniem dlaczego ich NIE zarejestrowałem i pojawiłyby sie opinie że SLS lubie bardziej niz innych.
Pragne powiedziec tylko jedno. Choćbyscie bardzo, bardzo chcieli nigdy nie przyłapiecie mnie na stronniczoiści. Tak juz jest że staram sie byc obiektywny i nie ma dla mnie ŻADNYCH ŚWIĘTYCH KRÓW.





Wypowiem sie w podobnej formie, jaką często widzę u Ciebie Tomasz; ...w którym miejscu niby to zarzucamy Ci stronniczość?


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Śmieszy mnie natomiast fakt, że jak już "świete krowy" zostaną dotkniete to strasznie chcą wytworzyć wrażenie jakby to jakiś "ktoś" uwziął sie na nich i niemiłosiernie ich nielubił(juz trzykrotnie spotkałem sie z takimi reakcjami).



Mnie też śmieszy parę rzeczy, ale o tym może innym razem...
Jednak ja nie czuje sie "Świetą Krową", a co do poprzednich topików, to myśle, że zostały sprawy wyjaśnione, a co po niektórzy z nas ponieśli zasłużone konsekwencje w postaci bana. Zaczynamy odchodzić od tematu...

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Czyli dochodze do wniosku że wychodzicie panowie z założenie że mozna pisac o wszystkim i o wszystkich byle by nie o "nas". Panowie doskonale wiemy że wszystko zaczęło sie od tego ze powstał news w sprawie kolegów którzy jak to powiedział jeden z SLS-ów "żle pojmowali słowo solidarnośc klanowa". Potem doszła sprawa innego kolegi który jak był w innym klanie to był zły i to ja go musiałem bronić, a jak jest juz w innym to jest dobry a ci co myśla że jednak taki dobry nie jest są zazdrośnikami itp.




Zawsze jak jest podstawa do tego, żeby kogoś napiętnować (tak jak było w przypadku "Zagubionych w akcji"), to ja sam sie do tego dorzuce, bo jestem podobnego zdania, że porządek na serwerze musi być.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Panowie opamiętajcie sie bo zamiast szukać winnych naokoło i forować spiskowe teorie zagłady świata, pomyślcie troche i popatrzcie co dzieje sie pod "własnym dachem"


A coś się dzieje?

Załącznik: logo_seals.gif
Załącznik został 100 razy przeglądany.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
Jezeli mozna sie wtracic to wedlug mnie sprawa mogla wygladac tak:
chlopcy z nowego Navy Seals zobaczyli na stronie bhd.fpp.pl w spisie klanow ze nie ma nazwy Navy Seals, bo wasz klan jest ujety pod nazwa *|SealS|* ( *|SLS| ) i moze nie zauwazyli podobienstwa, moze jak by weszli na wasza stronke to odrazu by wiedzieli co jest grane, ale widocznie nie czuli takiej potrzeby wchodzic na wszystkie strony. Faktycznie moze sa to nowi gracze i nie wiedzaczy co sie dzieje na scenie DF BHD i moze nawet nie wiedza ze jest cos takiego jak staty na most-pl, dlatego faktycznie moderatorzy strony bhd.fpp powinni jako znawcy tematu zwrucic uwage nowicjuszom.
POZDRAWIAM prezesie



I mi tylko o to chodzi, ale cóż...

Też pozdrawiam Dyrektora

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Czyli słusznie zrozumiałem że czepiając się Dobermana też miał racje.


Miałbym, jeśli przyłapałbym go (lub ktoś inny) na cheatowaniu. A jak sam wiesz, nic takiego nie miało miejsca. Dalej się nie będę rozpisywał, bo wszystko zostało w tym temacie wyjaśnione(topic; "Cudowny wzrost umiejętności"). Widzę jednak, że nie wszyscy dokładnie czytali..., albo wyjaśnienia Go nie satysfakcjonują. Niestety, nic na to nie poradze... Proponuje przyglądać się bliżej jego grze.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Wszystkiego najlepszego


Dziekuje serdecznie.

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Tak myślałem, że zaraz zaczną sie porównania. Ale dobrze...
Przypominam, ze nazwa naszego klanu to SEALS i nie chodzi tu o foki z pod bieguna, tylko o elitarna jednostkę armi amerykańskiej. Tag *|SLS|* jest tylko skrótem.

Podobieństwo między PFT, a PWT?
Pozwole sobie nie komentować...



No tak. A nasza nazwa pochodzi ze słowa "drużyna", którą bezczelnie wykożystał inny klan...


quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

No tak...., Ty wiesz lepiej skąd. Wyprowadze Cie z błędu. Wszystkie materiały na naszą strone, pochodzą ze strony Amerykańskiej Jednostki Specjalnej Nevy Seals i poza znanym wszystkim orłem trzymającym trójząb, reszta uległa głębokiej modyfikacji. Tak jest w przypadku np. naszego logo.



Z tego co widze to logo Navy Seals pochodzi prosto ze strony tej jednostki specjalnej. Natomiast jak sam powiedziałeś reszta uległa modyfikacji, ale powiedz mi czy ta modyfikacja to Wasze dzieło ???



quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Dlatego, ze klan już taki istnieje i ma sie dobrze.



Czy Wy nazywacie sie Navy Seals ?


quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Wypowiem sie w podobnej formie, jaką często widzę u Ciebie Tomasz; ...w którym miejscu niby to zarzucamy Ci stronniczość?



hmm... kogoś tam niby nie lubie, niby od jakiegos czasu "dziwne posty"...


quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Mnie też śmieszy parę rzeczy, ale o tym może innym razem...
Jednak ja nie czuje sie "Świetą Krową", a co do poprzednich topików, to myśle, że zostały sprawy wyjaśnione, a co po niektórzy z nas ponieśli zasłużone konsekwencje w postaci bana. Zaczynamy odchodzić od tematu...



No powiedzmy...


quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Zawsze jak jest podstawa do tego, żeby kogoś napiętnować (tak jak było w przypadku "Zagubionych w akcji"), to ja sam sie do tego dorzuce, bo jestem podobnego zdania, że porządek na serwerze musi być.



Bez komentarza...


quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

A coś się dzieje?



No skądże znowu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Miałbym, jeśli przyłapałbym go (lub ktoś inny) na cheatowaniu. A jak sam wiesz, nic takiego nie miało miejsca. Dalej się nie będę rozpisywał, bo wszystko zostało w tym temacie wyjaśnione(topic; "Cudowny wzrost umiejętności"). Widzę jednak, że nie wszyscy dokładnie czytali..., albo wyjaśnienia Go nie satysfakcjonują. Niestety, nic na to nie poradze... Proponuje przyglądać się bliżej jego grze.


Tak naprawde w całej sprawie zaskoczyło mnie tylko jedno. Na TS-ie tłumaczysz mi jaki to z Dobermana koder, moje tłumaczenia że jego dobra grę może tłumaczyc jego niewielka odległość od serwera kwitujesz stwierdzeniem : "niemożliwe", a za jakiś czas, jak juz przyjmujecie go do klanu stajesz sie głównym orendownikiem jego czystej gry. Wybacz ale mnie to dziwi i pozwól że dziwic będzie...
A przyglądać, to sie przyglądam, nie tylko grze ale i wydarzeniom ja poprzedzajacym...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No tak. A nasza nazwa pochodzi ze słowa "drużyna", którą bezczelnie wykożystał inny klan...



hm... bez komentarza


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Z tego co widze to logo Navy Seals pochodzi prosto ze strony tej jednostki specjalnej. Natomiast jak sam powiedziałeś reszta uległa modyfikacji, ale powiedz mi czy ta modyfikacja to Wasze dzieło ???


Niestety nie ma w naszych szeregach grafika, ale mam kolegę, który na moją prośbe nam to zrobił. Strone też On modyfikował.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Czy Wy nazywacie sie Navy Seals ?


Może inaczej i poraz ostatni... Wzorujemy sie na AMERYKAŃSKIEJ JEDNOSTCE SPECJALNEJ "NEVY SEALS"
I jest to skrócona nazwa tej jednostki, potocznie zwana SEALS. Podobnie jest z inną jednostką zwaną potocznie DELTA, gdzie pełna nazwa to DELTA FORCE.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
hmm... kogoś tam niby nie lubie, niby od jakiegos czasu "dziwne posty"...


Ja Cię tam lubie, a to że mamy inne poglądy nic nie zmienia. Ciekawi mnie natomiast w którym miejscu, ktoś z nas Ci to zarzucał? Może coś przeoczyłem.



quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No skądże znowu...


hm... tak myślałem

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Tak naprawde w całej sprawie zaskoczyło mnie tylko jedno. Na TS-ie tłumaczysz mi jaki to z Dobermana koder, moje tłumaczenia że jego dobra grę może tłumaczyc jego niewielka odległość od serwera kwitujesz stwierdzeniem : "niemożliwe", a za jakiś czas, jak juz przyjmujecie go do klanu stajesz sie głównym orendownikiem jego czystej gry.


Wszystko sie zgadza, tylko, że ja wraz z kilkoma osobami ze swojego klanu poświeciłem dużo więcej czasu, na sprawdzenie jego zachowania w grze i nic nie stwierdziłem! ! ! !
Przyznałem sie do błędu i za to przeprosiłem. Dlatego mając to wszystko na uwadze i widząc jak gra, staje w jego obronie. Ale to nie ten topic.. ups..


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wybacz ale mnie to dziwi i pozwól że dziwic będzie...
A przyglądać, to sie przyglądam, nie tylko grze ale i wydarzeniom ja poprzedzajacym...



wybaczam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
hm... bez komentarza



Widze że kolega nie zauwazył sarkazmu w tej wypowiedzi. No cóż . Bez komentarza...


quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Niestety nie ma w naszych szeregach grafika, ale mam kolegę, który na moją prośbe nam to zrobił. Strone też On modyfikował.



W takim razie jest to kolejny przykład na to ze kolega co innego mówi w bezpośredniej rozmowie za pośrednictwem komunikatora głosowego jakim jest TS a co innego pisze. Ale cóż może ktos sie za kolege podszywał, bo innego wytłumaczenia nie widze...

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Może inaczej i poraz ostatni... Wzorujemy sie na AMERYKAŃSKIEJ JEDNOSTCE SPECJALNEJ "NEVY SEALS"
I jest to skrócona nazwa tej jednostki, potocznie zwana SEALS. Podobnie jest z inną jednostką zwaną potocznie DELTA, gdzie pełna nazwa to DELTA FORCE.



A my wzorujemy sie na koncowym napisie z podsumowania mapy w grze DF:BHD : blue TEAM wins...



quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Ja Cię tam lubie, a to że mamy inne poglądy nic nie zmienia. Ciekawi mnie natomiast w którym miejscu, ktoś z nas Ci to zarzucał? Może coś przeoczyłem.



Ja równiez jezeli chodzi o Ciebie wypowiadałem sie jedynie w samych superlatywach i nawet Twoje(sprawdz posty) czy kolegów zarzuty nie zmienia moich poglądów.



quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

hm... tak myślałem



no ja też...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
W takim razie jest to kolejny przykład na to ze kolega co innego mówi w bezpośredniej rozmowie za pośrednictwem komunikatora głosowego jakim jest TS a co innego pisze. Ale cóż może ktos sie za kolege podszywał, bo innego wytłumaczenia nie widze...


Faktem jest, że ma słabą pamięć i nie przypominam sobie w/w rozmowy, ale cała nasza ekipa składała się, żeby zapłacić parę złotych mojemu koleżce za zrobienie logo i modernizacje strony, która wcześniej wyszła spod ręki byłego klanowicza Yarana. Może mówimy o dwóch różnych rzeczach?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Wiem ze teraz zejde z tematu ale doszedłem do przykrego wniosku. Muszę zrewidować moje podejście i mój pogląd w znanej sprawie Revenanta*PwT*, bo pewnie jak wszyscy wiecie całą sprawę zapoczątkował ten sam kolega który rozpoczął "afere" Dobermana oraz powyższy wątek.
Z całym szacunkiem dla wszystkich ale wydaje mi sie że gdyby kolega Revenant dołączył do klanu który reprezentuje szanowny twórca tego topiku, to niebawem dowiedzielibyśmy sie że tak naprawde to on jest podłączony do dwóch kafeek internetowych i ma 5 braci oraz dwie siostry grające z tego samego numeru IP...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

dobra, skonczcie sie prowokowac bo topic zamkne

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wiem ze teraz zejde z tematu ale doszedłem do przykrego wniosku. Muszę zrewidować moje podejście i mój pogląd w znanej sprawie Revenanta*PwT*, bo pewnie jak wszyscy wiecie całą sprawę zapoczątkował ten sam kolega który rozpoczął "afere" Dobermana oraz powyższy wątek.
Z całym szacunkiem dla wszystkich ale wydaje mi sie że gdyby kolega Revenant dołączył do klanu który reprezentuje szanowny twórca tego topiku, to niebawem dowiedzielibyśmy sie że tak naprawde to on jest podłączony do dwóch kafeek internetowych i ma 5 braci oraz dwie siostry grające z tego samego numeru IP...



Wg mnie teraz to Tomku przesadzasz i to ostro. Revenant został złapany na czitowaniu, a w stosuku do Dobermana były podejrzenia, które nie sprawdziły się. Wnioskuje także z tej wypowiedzi ze cały klan SLS czituje lub przyjmuje cziterów w swoje szeregi. Przynajmiej ja tak to odebrałem.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Wg mnie teraz to Tomku przesadzasz i to ostro. Revenant został złapany na czitowaniu, a w stosuku do Dobermana były podejrzenia, które nie sprawdziły się. Wnioskuje także z tej wypowiedzi ze cały klan SLS czituje lub przyjmuje cziterów w swoje szeregi. Przynajmiej ja tak to odebrałem.


Revenant jako taki na cheatowaniu nie został złapany. Złapane zostało jego IP, ale czy to nie była przypadkiem jego siostra bądz IP trzeciej kafejki to tego juz niewiemy. W jednym przypadku podejrzewaliśmy że gracz koduje a w drugim że kodujący IP to ten gracz. Widzisz różnice ? Bo zarówno w jednym jak i w drugim przypadku oparlismy sie na domysłach...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wiem ze teraz zejde z tematu ale doszedłem do przykrego wniosku. Muszę zrewidować moje podejście i mój pogląd w znanej sprawie Revenanta*PwT*, bo pewnie jak wszyscy wiecie całą sprawę zapoczątkował ten sam kolega który rozpoczął "afere" Dobermana oraz powyższy wątek.
Z całym szacunkiem dla wszystkich ale wydaje mi sie że gdyby kolega Revenant dołączył do klanu który reprezentuje szanowny twórca tego topiku, to niebawem dowiedzielibyśmy sie że tak naprawde to on jest podłączony do dwóch kafeek internetowych i ma 5 braci oraz dwie siostry grające z tego samego numeru IP...



Hmmm.... Nerwy puszczają? Czy teraz próbujesz mnie sprowokować?
Tak jak to napisał Tomcat, gość o którym mówisz został przyłapany na gorąco i to nie przez moją osobe, ale moich kolegów, którzy to, znając moje podejście do tego typu spraw, natychmiast mnie o tym powiadomili. Widze, że masz problemy z rozróżnieniem tych dwóch spraw. Zastanów sie następnym razem, zanim coś takiego napiszesz. Zaraz sie okaże, że wszystko co złe to Yogas. Wyluzuj troche.

ps. wyniki Dobermana z ostatnich dwóch godzin przegranych na Moście; 74 : 8 , 76 : 10 , 83 : 24

bez komentarza

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Hmmm.... Nerwy puszczają? Czy teraz próbujesz mnie sprowokować?
Tak jak to napisał Tomcat, gość o którym mówisz został przyłapany na gorąco i to nie przez moją osobe, ale moich kolegów, którzy to, znając moje podejście do tego typu spraw, natychmiast mnie o tym powiadomili. Widze, że masz problemy z rozróżnieniem tych dwóch spraw. Zastanów sie następnym razem, zanim coś takiego napiszesz. Zaraz sie okaże, że wszystko co złe to Yogas. Wyluzuj troche.

ps. wyniki Dobermana z ostatnich dwóch godzin przegranych na Moście; 74 : 8 , 50 : 1 , 55 : 10

bez komentarza



hmm... przeczytaj post który napisałem przed Twoim...

A jeżeli to że to koledzy go przyłapali jest prawda to jest to kolejny przykład na to że nie wiem co jest prawdą a co nie. Przecież na TS-ie mówiłeś że to TY go złapałeś...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Revenant jako taki na cheatowaniu nie został złapany. Złapane zostało jego IP, ale czy to nie była przypadkiem jego siostra bądz IP trzeciej kafejki to tego juz niewiemy. W jednym przypadku podejrzewaliśmy że gracz koduje a w drugim że kodujący IP to ten gracz. Widzisz różnice ? Bo zarówno w jednym jak i w drugim przypadku oparlismy sie na domysłach...


Ale farmazon! Chyba Cie jeszcze nie puściło od wczoraj? Co Ty za bzdury piszesz! Przeczytaj topic na temat Rewenanta.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
hmm... przeczytaj post który napisałem przed Twoim...

A jeżeli to że to koledzy go przyłapali jest prawda to jest to kolejny przykład na to że nie wiem co jest prawdą a co nie. Przecież na TS-ie mówiłeś że to TY go złapałeś...



Nie mam ochoty juz z Tobą dyskutować. Jutro pogadamy, bo mam wrażenie, ze nie "kontaktujesz". Od początku mówiłem, że złapali Go, Golem i GT ! ! ! ! ! Mnie nie było nawet na serwerze!!!!!!!!!!!! Mało tego, za chwile dzwoniłem w tej sprawie do Miłego!

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Tak jak powiedziałem juz wcześniej. Wszystko było OK jak to TY wskazywałeś tych złych i dopuki Ci zli nie mieli Waszego taga przed nickiem. Wybacz mi, ale nigdy nie dałem Ci do zrozumienia tego, że to, że podajesz mi przykłady "złego zachowania" w grze innych, spowoduje to że będę milczał o dziwnych zachowaniach Waszych graczy.
Jeżeli takie odniosłeś wrażenie to za to serdecznie przepraszam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Ale farmazon! Chyba Cie jeszcze nie puściło od wczoraj? Co Ty za bzdury piszesz! Przeczytaj topic na temat Rewenanta.


Wybacz, ale czytałem go wiele razy...
Powedz mi czy złapaliście Revenanta jako takiego czy zauważyliśmy że ten kodujący ma ten sam numer IP.
A co do tego czy mnie puściło czy nie to wybacz ale to chyba nie jest sprawa zarówno Twoja jak i tego forum !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Tak jak powiedziałem juz wcześniej. Wszystko było OK jak to TY wskazywałeś tych złych i dopuki Ci zli nie mieli Waszego taga przed nickiem. Wybacz mi, ale nigdy nie dałem Ci do zrozumienia tego, że to, że podajesz mi przykłady "złego zachowania" w grze innych, spowoduje to że będę milczał o dziwnych zachowaniach Waszych graczy.
Jeżeli takie odniosłeś wrażenie to za to serdecznie przepraszam...



KU.........! Tomek ! Co sie z Tobą dzieje? Odpuść sobie na dzisiaj.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
KU.........! Tomek ! Co sie z Tobą dzieje? Odpuść sobie na dzisiaj.


hmm... I komu tu nerwy puszczają... ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wybacz, ale czytałem go wiele razy...
Powedz mi czy złapaliście Revenanta jako takiego czy zauważyliśmy że ten kodujący ma ten sam numer IP.
A co do tego czy mnie puściło czy nie to wybacz ale to chyba nie jest sprawa zarówno Twoja jak i tego forum !!!



Ja nie mam dostępu do logów Mostu, tylko Ty i Miły(może zła kolejność)

Ja wyprzęgam... nara

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Ja nie mam dostępu do logów Mostu, tylko Ty i Miły(może zła kolejność)


Kolejność rzeczywiście zła.

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Ja wyprzęgam... nara



Ok, w takim razie do zobaczenia na kolejnej Wielkiej Pardubickiej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Talking

Przepraszam że zapytam
Czy w związku z tym wszystkim dalejj uważacie że "zarejestrowanie" klanu Navy Seals,jeszcze raz powtórze NAVY SEALS było nadużyciem ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:03.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions