Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > yavor SUPER ADMINA uuuuu :p
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

nie chce zeby mnie ktos 'splacal', dalem bo sie nalezalo i niech tak zostanie.

tylko ze jestem wredny i wogole dziwak bo lubie wiedziec rozne rzeczy.
ma byc tajemnica niech bedzie

'ignorance is bliss'


@oksatrzycze
z pomagania przy serwie zrezygnowalem z wlasnej woli dawno temu niemniej lubie wiedziec co sie dzieje z czyms na co sporo osob wydalo kase(w tym ja) i w zamian dostali cos nie do konca takiego jak w ulotkach pisali.
rozumiem ze ty spisz na forsie wiec pare zlotych tu czy tam nie gra dla ciebie roli ale chyba jestes wyjatkiem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DiSiNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Serwer dziala chodzi buczy. Moze nie super idealnie - ale zawsze. Na naszą polska rzeczywistosc oraz mala ilosc graczy t2 mysle ze serwer jest uber l33t I to powinno wystarczyc

__________________
sYs|DSinner

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DiSiNi Znajdź więcej post'ów przez  DiSiNi Dodaj DiSiNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DiSiNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smok Mlekopij
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

To juz przechodzi wszelkie granice ledwie wrociłemna troche do trybów i na orle gra mi sie bardzo zacnie to widze znowu kolosalny burdel.

LUDZIE NA BOGA TO TYLKO GRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPUŚĆCIE SOBIE WSZELKIIE WINY !!!!!!!!!!!!!!!

Mozna sie zrec mozna sobie naprawde wiele powiedziec ale na boga zawsze powinien zostac szacunek. wszelkie hamskie odzywki winny natychmiast owocowac solidnym KOPEM Z SERWERA i TYGODNIOWYM BANEM.

Zadziwia mnie tylko jedno Zarłem sie swego czasu z Yavorem az krew lała sie Strugami ale nigdy nie przekroczylismy pewnej granicy.

Inni nie potrafia tak ?????????

Po za tym Yavor jest jeden dla sceny T2
"Co je wolno Yavorowi to nie wolno Respektowi"
Bo lata gry uprawniają

Ps. Yavorze bardzo cie prosze o cierpliwość. Nie zabieraj Orzełka

Qter

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smok Mlekopij Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smok Mlekopij Znajdź więcej post'ów przez  Smok Mlekopij Dodaj Smok Mlekopij do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smok Mlekopij prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Panowie, ja mam naprawde tego wszystkiego dosc i podejmuje kroki, aby nie miec z ta scena nic wspolnego. Grywam na Miami Vehicles, wiec prywatnie bez tego serwera przezyje bez problemu, a wreszcie bede mial SWIETY SPOKOJ.

Dsin, przykro mi, tez mialem inne plany. Niestety, tak dlugo, jak dlugo istnieje ten serwer, bede musial pakowac sie na to forum i uzerac z ludzmi, z ktorymi w rzeczywistym swiecie nie mialby ochoty zamienic nawet jednego slowa. Po co mi to?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 01:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Napisane oryginalnie przez yavor:

Respect otrzymuje bana w zwiazku z zapowiedzia zlosliwego utrudniania gry. Koniec z tolerancja.

RE: A szkoda... Bo to dobry gracz, i sam o tym wiesz.

Maped, panuj nad jezykiem. Respect dostal wczoraj kicka za poprzednie zachowanie, a nie za te pare sekund gry na serwerze. Jesli zbyt trudno to pojac, sugeruje zlozyc papiery do najblizszej podstawowki. I panuj nad jezykiem, gdyz moje poklady tolerancji po pewnym czasie sie wyczerpuja i wtedy taka durna pala nagle zaczyna miec do mnie pretensje, jaki to sie staje w "nieuzasadniony" sposob upierdliwy.

RE:

Nie chce mi sie marnowac czasu na dyskusje z typami, ktorzy rozmyslnie graja w sposob nieatrakcyjny i obnizaja poziom gry na serwerze.

RE: I to samo możnaby powiedzieć do ciebie..

Panowie, nuzycie mnie.

RE: Wzajemnie!

Zatem, ostatecznie: przyjmijcie do wiadomosci. ze to WY sie do tych regul dostosujecie, a nie ja.

RE: Czy to rozkaz, czy proźba??

Uprzedzam rowniez, ze nie zamierzam sie udzielac w podobnych pyskowkach na tym forum. Jesli bede do tego zmuszony - jak teraz - gdyz zbyt trudno jest szanownym panom przedyskutowac sprawe na IRC, wowczas rozwiaze problem koniecznosci wypowiadania sie tutaj w sposob podstawowy i chyba nietrudno sie domyslic, jaki.

RE: Nie ma problemu... możemy si e zgadać na IRCu.

W koncu faktycznie mozna spokojnie grac na serwerach zagranicznych, zwlaszcza, ze polskiego nie potraficie nawet zagospodarowac. Za to do pyskowek - kolejka lam.

RE: A mniem to się wydaje że gdyby nie uprzedzenia i totalnie bezsensowna impulsywność moglibyśmy się dogadać...
yavor! Czy naprawdę nie traktujesz Polskiej sceny Tribes 2 na serio? Ni powontpiewam w fakt że jesteś wykształconym człowiekiem, ale jednak czy nie przesadzasz z tym swoim wywyższaniem??? LETZT TALK LAJK A NORMAL PIPULS!

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez wayha
a kto cie traktuje jako czesc sceny T2 ?
Scena postarala sie o serwer i ma :>


I nikt nie mówi że staram się być choćby najdrobniejszym fragmentem sceny Tribes... Ja wiem że nim jestem!!! I nic tego nie zmieni... no! Może że przestanę grać.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Napisane oryginalnie przez borowies:

maped, nie rob wioski... dostal za forme. pojmujesz?

RE: Owyszem, pojmuję.

Plakac sie chce ze tacy ludzie graja w ogole w t2. macie problem, idzcie do yavora na IRCa, prosze. jak musicie to dajcie na forum, ale nie w tresci "patrzcie co ten ****** w dupe s*****syn ***** jego mac znowu sobie odpierdala".

RE: A przepraszam bardzo ale do kogo z tym się zwracasz???
Bo ja yavora[zabrzmi jakbym zdradził? - to do TOWER] szanuję jakimkolwiek człowiekiem by nie był. Bo naprawdę sporo zrobił dla Polskiej sceny Tribes 2.

Coraz bardziej to wyglada na piaskownice dla zakompleksionych dzieci ktore 5 razy pod rzad nie zdaly do nastepnej klasy.

RE: Ty chyba śmiesz sobie jakieś dowcipy odwalać!

respekt i maped, ilekolwiek jest powagi czy racji w tresci tego co mowicie, wszystko to ginie pod ciezarem waszego idiotyzmu i obelzywosci. dajcie sobie spokoj z dyskusjami na przyszlosc.

RE: Ja jak wiesz nie jestem JUŻ skory do takich dyskusji. Ta strona Polskiej sceny jest najbardziej męcząca z wszystkiego...
Nawet wycelowanie granatnikiem idealnego MA[HEAD SHOT!!!] 430m jest mniej męczące. Chociaż może teraz lamię bzdury

btw na tescie gimnazjalnym i na tym na koniec podstawowki podobno na pierwszym miejcu sprawdza sie umiejetnosc formulowania argumentow i przedstawiania logicznych wnioskow. albo jeszcze ich nie napisaliscie albo oswiata podupada.

RE: Albo poprostu temat jest na tyle mało interesujący[czyt. drażniący] że aż nieprzyjemnie się odpowiada na wszystkie męczące zagadnienia, których jak wiesz w tej chwili, a szczególnie w tym temacie jest sporo! A szkoda.

Ah, nie bronie yavora, nie wiem jak bylo ale mimo wszystkiego co zaszlo w dalszym ciagu jest dla mnie nieco bardziej wiarygodny niz respekt.

RE: Nie wątpię... Ale życie polega na wyborach...
Czarny. - biały!
ZŁO! - dobro.
Czasami twoim zadaniem jest zastanowienie się nad tym co powinieneś wybrać... Czy wieloletniego znajomego, do którego przyczepiono kartkę "ZŁY! NIEDOBRY! NIEPOTRZEBNY! NIEUCZCIWY!", czy może zaufasz ludziom którzy mu tą kartkę przyczepili jednocześnie mając swoje racje, i mówiący prawdę... Ale niestety nie potrafiący tego udowodnić...
Może faktycznie. Masz rację! Jesteśmy debilami którzy nie są wstanie użyć ambiniejszych, czy bardziej przekonywujących argumentów.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Napisane oryginalnie przez yavor:

Zatem teraz pilka bedzie krotka: zero gadki z wami na serwerach. Kto nie stosuje sie do regul serwera, natychmiast robi z niego wypad. W szczegolnosci uwaga dotyczy tych osob, ktore nie skladaly sie na serwer - gdyz, jak widac, te maja (dziwnym trafem) najwiecej zastrzezen.

RE: A co ty??? Nie wiedziałeś??? Wszędzie gdzie jest jakakolwiek władza, pojawiają się jej przeciwnicy.

I jeszcze jedna uwaga: jesli admini beda dalej tak biernie przygladac sie rozgrywce, majac zachowania niezgodne z regulami w d*, sadze, ze trzeba bedzie powaznie sie zastanowic, kto rzeczywiscie tego admin potrzebuje i potrafi uzywac.

RE: I YO! W tym momencie ja wkraczam do akcji... Zapodaj admina mi! Ty z BDX, ludzie z sYs... Chyba ktoś z TOWER też może na to zasłużyć. Może robię teraz to co ty, staję się dosyć zachłanny na władzę, ale bycie adminem z tym właśnie się wiąże.
Może nie zauwarzyłeś ale zdecydowanie wydoroślałem od mojego przystąpienia do Unii T2... A jak sam mi powiedziałeś kiedyś[Po tym jak zobaczyłem "Travel"]...:
"Jak dorosniesz to może pogadamy"[czy coś w tym stylu]
Chyba najwyższy czas abyśmy pogadali ze sobą dłużej niż 10 minut na kanale sYs. I o powarzniejszych rzeczach...

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

quote:
Napisane oryginalnie przez yavor
OK, steelheart. Miara sie przebrala. Organizujcie sobie wszystko sami. Dzisiaj przeprowadzam rozmowe w sprawie zwrotu flakow i zdjecia serwera, nie dorosliscie do niego, to sie meczcie. Sprzet wysle w ciagu najblizszych dni na adres Najjasniejszego.

I to tyle moich przygod z wami i dla was.



Bluźnisz chłopczę! BLUŹNISZ!!!
Są takie osoby bez których ciężko byłoby się obejść na naszej scenie... bez względu na to jak trudne mają charaktery.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Napisane oryginalnie przez DiSiNi:

Yav, nie wyglupiaj sie. Zawsze sie znajdzie ktos komu cos nie odpowiada.

RE: Że tak to ujmę... "A co ty??? Nie wiedziałeś??? Wszędzie gdzie jest jakakolwiek władza, pojawiają się jej przeciwnicy."

/edit 2
na innym niz eagle serwie gralem ostatnio: kilkanascie minut na zornie, zeby spojrzec na Euro3; i na serwie [omg] pograc arenke; pozatym dla publika zawsze wale na naszego orzeszka

RE: AL polecałbym naprawienie wreszcie tego pechowego LakRabbita bo brak flagi w tym modzie to KATASTROFA!!
Przydało by się walnąć na Orła coś swierzego!

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Napisane oryginalnie przez OxUlsen:

Ech .. cuudownie .. po prostu cuudownie :-)

Tak oto z rzeczy naprawde prostej:
Kicka, jakiego yavor zafundowal res-owi i mapetowi

RE: A co majnen kicken ma do tego wszystkiego???

Yavor
Bez nerwow, stella nie moze sie zsiusiac, jak mysli, ze cos dziala bez jego zgody/pomocy. Taki juz jest. Jak teraz odpuscisz, to "wygra" :-(

RE: LOL! Ta dyskusja to nie konkurencja... Tutaj nikt nie wygra... W chwili obecnej mamy tutaj do czynienia z samymi przegranymi.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Napisane oryginalnie przez Smok Mlekopij:

Zadziwia mnie tylko jedno Zarłem sie swego czasu z Yavorem az krew lała sie Strugami ale nigdy nie przekroczylismy pewnej granicy.

Inni nie potrafia tak ?????????

RE: Ja potrafię. Chociaż czasami czerep ponosi ze złością.

Po za tym Yavor jest jeden dla sceny T2
"Co je wolno Yavorowi to nie wolno Respektowi"
Bo lata gry uprawniają

RE: LOL! Nie lata gry a logiczne, rozsądne myślenie. Polską scenę Tribes 2 budować powinni ludzie nie związani ze starymi problemami. Mamy takich sporo.
Odpowiedzcie mi więc dlaczego pomimo faktu że przeszkadzają nam te kutnie, kłucimy się dalej???
Przecież to nie pomaga.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 05:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Lightbulb

A teraz to ja już sam nie wiem czy zaSPAMowałem ostro na tym forum czy tylko skomentowałem wszystko co wydało mi się warte skomentowania.

[ten post to już spam dobry adminie... możesz go wykasować.]

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 06:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Maped nie ma czegos takiego jak dobry i zly, to tylko w kreskowkach sie zdarza . Poza tym to, czy ktos wydoroslal okreslaja zwykle inni nie bezposrednio zainteresowany :k

A tak co do calej reszty postow, to powiem:
omg
wtf
lol :f

A Pana Boga nie ma!

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Maped!

Panowie! Błagam wyluzujcie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 10:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava


Dajcie się wyrzydź! Wiem że bzdury... Wiem że głupie...
To tylko radosna twórczość wariata którym jestem.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DiSiNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Maped
To tylko radosna twórczość wariata którym jestem.


Szkoda, ze stac cie tylko na tak zalosna i szkodliwa tworczosc. Jestes zadowolony z fermentu ktorego narobiles?

Z taka tworczoscia udaj sie prosze do osiedlowego baru kolo polnocy. Znajdziesz tam szacowne i wierne grono sluchaczy oraz dyskutantow na twoim poziomie.

Wczoraj o tej samej porze (moze troche wczesniej), chcialem pisac posta w tonie tego co napisal I_skipper. Cale szczescie zapomnialem hasla i nie chcialo mi sie go odzyskiwac.

Dzisiaj, po tym jak obydwoje przyznajecie sie, ze to co robicie, robicie specjalnie i na zlosc - i jedna druga malpka moze imo dostac po bananku na tym serwie. I to takiego, ktory starczy wam na cala reszte waszej gry w T2 - bedzie swiety spokoj.

Az zaluje, ze ostatecznie nie zglosilem sie po admina - sam chetnie postaralbym sie o bananki dla was.

To samo powinno sie z wami zrobic na tym forum.

__________________
sYs|DSinner

Edytowane przez DiSiNi dnia 03-07-2004 o godz. 13:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DiSiNi Znajdź więcej post'ów przez  DiSiNi Dodaj DiSiNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DiSiNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Swiete slowa ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

re wrocilem z wielkiej libacji :>
chce tylko dodac :
jak ja dostaje bana za zachowanie to proponuje tez bana dla jaworka poniewaz zachowuje sie tak jak ja zaczyna bluzgac jak by byl taki dorosly i dojrzaly nie dogadywal by JEZELI JEST SPRAWIEDLIWOSC to yavor tez powinien dostac bana jak ja dostalem za zachowanie to on tez powinien dostac za zachowanie
ciekawe czy ktorys z was o takim czys pomyslal ??
prosze sie nie sprzeczac bo to czysta prawda sa tu dowody jak dogaduje wiec BANA mu zalatwil serva bravo ale ZA GLUPOTE nie bedzie na nim grac

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2004 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:14.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions