Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Imprezy/Ligi/Mecze > liga
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry co to ma byc do ***a ??

kto wam ***** dal na wlasnosc coolneta ???
jest godzina 21, qlnet zapchany na maxa, a tu przychodzi Angelinka z rconkiem i odpierdala maniany (czyt. kopie i zakalda chaslo)
GRATULUJE PROMOWANIA SCENY
PS. snajper stal w tym czasie pusty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 20:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: co to ma byc do ***a ??

quote:
Napisane oryginalnie przez veneoth
kto wam ***** dal na wlasnosc coolneta ???
jest godzina 21, qlnet zapchany na maxa, a tu przychodzi Angelinka z rconkiem i odpierdala maniany (czyt. kopie i zakalda chaslo)
GRATULUJE PROMOWANIA SCENY
PS. snajper stal w tym czasie pusty



Widzisz veneoth po***** jakos tak sie zlozylo ze admin coolneta dal nam agode na zakladanie passwroda i kickanie tych co nie graja wiec sie zamknij jak nie wiesz o co lazi pedale.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

uuuuuu

Patrze że na tym boardzie robi się burdel((
8lood niepisz takich (nawet) głupich rzeczyjak chcesz to pisz to na gg lub icq
8lood skąd wiesz że vienio jest pedałem???

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: co to ma byc do ***a ??

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Widzisz veneoth po***** jakos tak sie zlozylo ze admin coolneta dal nam agode na zakladanie passwroda i kickanie tych co nie graja wiec sie zamknij jak nie wiesz o co lazi pedale.



taa blood promuj tak dalej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

Unhappy ehhh

prosze was o spokuj , ciebie bloodq o nie ruganie a ciebie ven o dorosniecie a nie zachowujesz sie jak dzieciak . przeciez wiesz ze mial byc mecz ligowy i powinienes wiedziec ze potrzebne sa jak najlepsze warunki (a na qlnecie sa najlepsze) i nie wymyslaj mi tu od razu o jakichs promowaniach bo jestes smieszny.
p.s. panowie z 3fm GG tylko szkoda ze 2v2 a nie 3v3

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: ehhh

quote:
Napisane oryginalnie przez jagged
prosze was o spokuj , ciebie bloodq o nie ruganie a ciebie ven o dorosniecie a nie zachowujesz sie jak dzieciak . przeciez wiesz ze mial byc mecz ligowy i powinienes wiedziec ze potrzebne sa jak najlepsze warunki (a na qlnecie sa najlepsze) i nie wymyslaj mi tu od razu o jakichs promowaniach bo jestes smieszny.
p.s. panowie z 3fm GG tylko szkoda ze 2v2 a nie 3v3



wszyscy jestesmy poniekad dziecmi, moze ja za bardzo ...
po co jak najlepsze warunki ? my gralismy na pingach 600, zreszta na snajpie (pustej) tez byscie nie mieli lagow (a ty to wogole z swoim pingiem 10)
promowanie mam w dupie, ale niektorym ludzim na tym zalezy i zwracam uwage ,ze jak jest pelny serwer graczy w tym z 3 nowych to sie ich nie kickuje, bo po tym przyszedl do mnie kumpel (ktory zaczal w to wczoraj grac) i nawet nie wiedzial co sie stalo
moze i jestem smieszy, ale juz taki jestem smieszny ,maly ven, ktorego wszyscy maja w powazaniu ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: ehhh

quote:
Napisane oryginalnie przez veneoth


wszyscy jestesmy poniekad dziecmi, moze ja za bardzo ...
po co jak najlepsze warunki ? my gralismy na pingach 600, zreszta na snajpie (pustej) tez byscie nie mieli lagow (a ty to wogole z swoim pingiem 10)
promowanie mam w dupie, ale niektorym ludzim na tym zalezy i zwracam uwage ,ze jak jest pelny serwer graczy w tym z 3 nowych to sie ich nie kickuje, bo po tym przyszedl do mnie kumpel (ktory zaczal w to wczoraj grac) i nawet nie wiedzial co sie stalo
moze i jestem smieszy, ale juz taki jestem smieszny ,maly ven, ktorego wszyscy maja w powazaniu ...



mAŁY GŁUPI VEN, KTÓREGO NIKT NIE SŁUCHA BO CIAGLE NADAJE JAK RADJO MARYJA. TAA A TY ZA TO JESTES WZROEM PROMOWANIA OMG CZLOWIEKU DAWNOO CIE WYPUSCILI CZY UCIEKLES ??

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

nareswzcie moge grac w lidze .... wprawdzie na laptopie ojca poki co ale jest looz BTW cos ostatnio sie uspokoila utliga

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: co to ma byc do ***a ??

quote:
Napisane oryginalnie przez veneoth
kto wam ***** dal na wlasnosc coolneta ???
jest godzina 21, qlnet zapchany na maxa, a tu przychodzi Angelinka z rconkiem i odpierdala maniany (czyt. kopie i zakalda chaslo)
GRATULUJE PROMOWANIA SCENY
PS. snajper stal w tym czasie pusty



oj oj veneothq... po co tak nerwowo? jak bym zaczal ******** ze zaraz bedzie mecz ligowy, to nie wiem czy do 12 bym sie uwinal... jezeli mowisz ze snajper stal pusty, to mogliscie tam isc i pogrrac, bo na utlige sa potrzebne dobre warunki, bo na pingu 600 to nie gra tylko totolotek...
btw. blood nie przesadzaj z tym wyzywaniem, bo tylko sobie szkodzisz i wystawiasz o sobie swiadectwo [chociaz juz pokazazles co potrafisz wychodzac podczas meczu wczorajszego]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: co to ma byc do ***a ??

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


oj oj veneothq... po co tak nerwowo? jak bym zaczal ******** ze zaraz bedzie mecz ligowy, to nie wiem czy do 12 bym sie uwinal... jezeli mowisz ze snajper stal pusty, to mogliscie tam isc i pogrrac, bo na utlige sa potrzebne dobre warunki, bo na pingu 600 to nie gra tylko totolotek...
btw. blood nie przesadzaj z tym wyzywaniem, bo tylko sobie szkodzisz i wystawiasz o sobie swiadectwo [chociaz juz pokazazles co potrafisz wychodzac podczas meczu wczorajszego]



Ehh gurias mnie wali co wy o mnie myslicie, najwazneijsze jest co ja o sobie mysle wiec ytakie komentarze na mnie nie dzialaja.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

Re: Re: Re: co to ma byc do ***a ??

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Ehh gurias mnie wali co wy o mnie myslicie, najwazneijsze jest co ja o sobie mysle wiec ytakie komentarze na mnie nie dzialaja.



i dobze myslisz blood ale przestancie sie klucic to nie miejsce na to

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: Re: co to ma byc do ***a ??

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Ehh gurias mnie wali co wy o mnie myslicie, najwazneijsze jest co ja o sobie mysle wiec ytakie komentarze na mnie nie dzialaja.



Jezeli wszystkim dajesz swiadectwo ze jestes niedorsnietym napalonym dziwakiem a sam myslisz ze jestes supa-kul gosc z klasa i powaga to znaczy ze albo sprytne udajesz takiego dziwolaga albo naprawde masz narabane. Bo takim jakim widza Cie ludzie jestes. Niestety ale taka jest prawda.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

Angry qrde

no sxl powiedz mi oco chodzi w tej lidze bo mooj team rozegral jeden mecz i zostalismy wyrzoceni z ligi no jaki H*J ???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: qrde

quote:
Napisane oryginalnie przez thor.r3
no sxl powiedz mi oco chodzi w tej lidze bo mooj team rozegral jeden mecz i zostalismy wyrzoceni z ligi no jaki H*J ???


Nie bojta sie i nie denerwujta tak bo sam sie zdenerwuje. Przeoczylem Was, jak zwykly czlowiek pomylilem sie. To sie wiecej nie powtorzy, wszczepie sobie chip z Palma do glowy i bedzie juz dobrze...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

ehh

oj dobra dobra sorki wiecej tak ne budu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

BB contra FF

Brakuje mi tu info o meczyku, który odbyl sie w ramach ligi ;-)) szczególnie, że FF, czyli Kilka Fragów (tylko) w tym Czujny, Bystry i Łatwy wygrało z BB (Papuć, Pantofel, i cośtam) całkiem przyjemnym stosunkiem Fragów.
Na Abbey 3:2 dla FF. Na dokach 7:2 dla FF. Mam dwa screeny, w tym jednego nie potrafie odczytać, ale wy mi pewnie pomozecie ;-)))

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Sorr...nie umiem dołączac dwóch zał.

...

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Sorr...nie umiem dołączac dwóch zał.

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
...


Nie powiem nie powiem ale ten 2 screenshot tzn ten z abbey, cos z nim jest chyba nie tak, nie wiem czy to tylko u mnie ale zamiast wyniq z meczyq mam jakies obrazki w stylu strzalka w lewo itp.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: Sorr...nie umiem dołączac dwóch zał.

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Nie powiem nie powiem ale ten 2 screenshot tzn ten z abbey, cos z nim jest chyba nie tak, nie wiem czy to tylko u mnie ale zamiast wyniq z meczyq mam jakies obrazki w stylu strzalka w lewo itp.



ja tyz takie qpsko widze... btw. yaro nie da sie 2 naraz wewalic zalacznikow =]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 00:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:09.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions