Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > lokalny turniej q3 w wawie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Gazor tu masz racje
Hm...... Jarod a zastanowiles sie jak cpma bedzie sie rozwijac bez Q3 ?? Wiem wsyscy mysla, Q4 i Domm3, ale w sumie to niebedzie to samo !! Wiec........lajf is brutal.......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jar0d
ludzik



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Trzebinia

hmm...
w sumie to nie ale jak juz poruszyles te sprawe to nie sadze aby cpma przeniosla sie na inna platforme
mozna gdybac, ja jednak wole poczekac i zobaczyc czym nas uracza 'nadchodzace dni'

__________________
Byc albo nie byc, ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jar0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jar0d Znajdź więcej post'ów przez  Jar0d Dodaj Jar0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jar0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez < jar0d >
servery w wielu przypadkach swieca pustkamia ale to akurat moze byc spowodowane polskimi realiami, malo ludzi moze pograc na necie w powiedzmy przyzwoitych warunkach, przezucaja sie na qw

w qw sa podobne a nawet moze troszke wyzsze pingi niz w cpma...ale i tak polskie warunki sa znacznie lepsze niz na przyklad w stanach...gdyz tam liczy sie odleglosc...weszlem sobie kiedys na serva w stanach i tam wszyscy mieli pingi powyzej 100 (!) a jednak grali...wiec mysle ze to jednak nie to...
quote:
Napisane orginalnie przez MerLin]b[DeN
hehe oxy sprawdz sobie ile razy byl sciagany cpma na www.challenge-tv.com . z tego co widzialem 22298, ale nie tylko z challenge'a sciagano !! To chyba cos znaczy !!


tia...ale czy 22 tysiace to duzo w porownaniu z iloscia graczy ? ja sam z challenge-tv sciagalem cpma juz wiele razy...ilu tak jeszcze robilo?
btw...skoro ktos sie ze mna zgadza niech mnie oceni lepiej
lol

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

taaaaaa.......
A moim zdaniem są dwa podstawowe powody pustych serverów w Polsce.
1. fajansiarski dostęp do sieci. Oxy mówi, że w stanach mają pingi > 100 i grają. No tak, tylko ile ich to kosztuje? Jak to się ma do dochodów ich samych lub ich starych? JA JUŻ ***** DRUGI ROK CZEKAM NA DOSTĘP PRZEZ ACN. Powiedziałem im nawet, żeby mi podali ile ma kosztować założenie takiego dostępu tylko dla mnie jednego, a oni powiedzieli ze i tak nie założą i żebym dowiadywał się co pół roku kiedy mój blok będzie w ich planach.
To samo z TPSA (Ta P******a Spółka Akcyjna). Nawet zwykłego telefonu mi nie założyli tylko taki co działa na radiolinii. Wynik jest taki, że modem może osiągnąć połączenie max. 16800 (2%połączeń) lub 14400 (98% połączeń). Raz jak spróbowałem zagrać po sieci to tylko widziałem, jak inni goście biegali obok, a ja się nie mogłem nawet ruszyć. SDI i inne wspaniałe rozwiązania TPSA odpadają z braku możliwości technicznych.
Wiem, że moge iść do cafe, ale to nie to samo co grać z domu. Chociażby z tego powodu, że większość servów jest duelowych. Ja sam kiedyś na taki wszedłem. Po 30 minutach była moja kolejka. Dostałem bęcki i znowu miałem czekać 30 minut. Poniewaz grałem będąc w cafe przeniosłem się na server ffa, bo jakoś nie chciało mi się sponsorować lokalu za tryb spectator

2. W kwaku jest chyba zbyt duża możliwość indywidualnej konfiguracji. Może to zniechęcać tych co nie mają zbyt dużo czasu na kombinowanie nad najlepszymi ustawieniami. Chcą odpalić grę załapać mniej więcej o co chodzi i grać. Tylko, że jak widzą, że ktoś skacze i biega x razy szybciej i wyżej od nich to sobie szybko ją odpuszczają.

ps. ta radiolinia została założona tymczasowo.... dwa lata temu

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa


2. W kwaku jest chyba zbyt duża możliwość indywidualnej konfiguracji. Może to zniechęcać tych co nie mają zbyt dużo czasu na kombinowanie nad najlepszymi ustawieniami. Chcą odpalić grę załapać mniej więcej o co chodzi i grać. Tylko, że jak widzą, że ktoś skacze i biega x razy szybciej i wyżej od nich to sobie szybko ją odpuszczają.





killertowa i to wlasnie jest najwieksza zaleta serii Quakow
mozliwosc konfiguracji gry pod samego siebie (prostej i szybkiej)
a to ze ktos biega X razy szybciej zalezy glownie od umiejetnosc
porusania sie po mapie chociaz dobry cfg tez jest wazny
A jezeli chcesz "odpalic grę załapać mniej więcej o co chodzi i grać" to wlacz sobie jakies rally czy chociaz CS'a
bo grac w Quaka to trzeba sie nauczyc
i mozesz byc pewien ze rownomiernie z rozwojem ewoluuje takze twoj config

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

I wlasnie to odstrasza newbies... Jak taki wejdzie sobie na serek i go rozwali jakis koles 70:-10 to wiesz... az odechciewa sie zyc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

mowcie co chcecie... ja i tak bede gral w q3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Hehe u mnie w sieci jest tki jeden co ciagle sie wqrza bo niemoze sobie wybrac jakis dobrych ustawien, to mu fov niepasuje to mu sensi niepasuje..........eh.....beginerow to wqrza taka mozliwosc konfiguracji
Lajf is brutal.........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez MerLin]b[DeN

Lajf is brutal.........


hmmmmm.....ulubione powiedzonko?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

zgadłes

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Tylko, że jak widzą, że ktoś skacze i biega x razy szybciej i wyżej od nich to sobie szybko ją odpuszczają.

tak... tylko u Infiego jest odwrotnie, imho to lepiej ale zdecydowanie odstraszan nowych. to nie cs gdzie jest sie dobrym od poczatku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez ya.



killertowa i to wlasnie jest najwieksza zaleta serii Quakow
mozliwosc konfiguracji gry pod samego siebie (prostej i szybkiej)
a to ze ktos biega X razy szybciej zalezy glownie od umiejetnosc
porusania sie po mapie chociaz dobry cfg tez jest wazny
A jezeli chcesz "odpalic grę załapać mniej więcej o co chodzi i grać" to wlacz sobie jakies rally czy chociaz CS'a
bo grac w Quaka to trzeba sie nauczyc
i mozesz byc pewien ze rownomiernie z rozwojem ewoluuje takze twoj config


ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ. I pewnie pozostali bywalcy tego boarda też. Ale my nie zapełnimy wszystkich serwerów. A cała reszta potencjalnych graczy codziennie jest karmiona telewizyjną i inną papką, że wszystko im się uda i będą najlepsi jeśli tylko kupią mentosa itp.
To jest tak jak z muzyką. Najbardziej popularna muzyka to w 99% wielkie gówno. Ale ludzie właśnie taką najczęściej kupują.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

komercja ...zycie
najwazniejsze jest by zawsze postepowac w zgodzie z samym soba ... i to wystarczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

nie zawsze sie robi to co sie chce

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

ale zawsze sie ma wybor

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

prawie zawsze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 01:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

zawsze!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 03:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Zapraszam na topic: "turniej w wawie - nowe info"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez ya.
zawsze!

gwarantuje Ci, ni zawsze. czasami jest tak ze musisz postapic wbrew sobie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

i po jakiego ******** nowy topik zakladac?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

gwarantuje Ci, ni zawsze. czasami jest tak ze musisz postapic wbrew sobie



to chyba oczywiste ze czasem musisz isc na kompromis
mozesz np na niego pojsc albo... skoczyc z wiezowca

wiec zawsze masz wybor

to ty podejmujesz decyzje!
(taka fajna optymistyczna wizja kontroli nad zyciem)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
i po jakiego ******** nowy topik zakladac?!

bo w tym rozmowa zeszla na inny temat

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Wiec moze EOT ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

"tak tylko u Infirgo jest odwrotnie..."
dokladnie!!!! ja jak widze ze ktos porusza sie szybciej to zrobie wszystko zeby go dogonic
jesli ktos lepiej celuje bede staral mu sie dorownac
ja po prostu jestem jak reakcja lancuchowa
nie do zatrzymania!!!!
mam nadzieje ze to mi pomaga
kiedys bede dobrym graczem(mam nadzieje)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

jak tyle dalej bedziesz gral to na pewno bedziesz dobrym graczem...ale moze ci sie to szybko znudzic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Infi ja mam nadzieje ze te reakcje lancuchowe u ciebie sie jak najszybciej skonczą !!

Peace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Na topicu o turnieju w wawie - nowe info jest troche zmieniony regulamin, zapraszam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

jak to skoncza?
to one popychaja mnie do dzialania!!!!
dzieki nim jestem silny
a moja radosc jest tym wieksza im potezniejszego przeciwnika powale!!!!!!!
nie boje sie porazek!!!! przegrana uczy mnie wiecej niz zwycieztwo!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite

a moja radosc jest tym wieksza im potezniejszego przeciwnika powale!!!!!!!
nie boje sie porazek!!!! przegrana uczy mnie wiecej niz zwycieztwo!!!!!!


piekne slowa, ale...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

co ale...
taak wiem nie czesto wygrywam z wymiataczami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:40.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions