Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > film
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja komponuje mooze wiec jak bede wiedzial dokladnie jaka masz koncepcje mogloby sie zrobic mooze idealnie podlazona pod film

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Tylko jak jush cos to techno.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ja komponuje mooze wiec jak bede wiedzial dokladnie jaka masz koncepcje mogloby sie zrobic mooze idealnie podlazona pod film

dobra to najpierw dawajcie jakies propozycje demak a jak juz bedzie film skonczony to sie muze dolozy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

xen0m wyslalem jush jedno demoz akcja, szukam jeszcze.
A moga to byc demka z 1.17 ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Co do muzy to IMO niech se xen0m sam wybierze co chce, bo to w koncu jego filmik i nic za to nie dostaje, ze go robi. A kwakowcy maja rozne biusty...khem... gusty - jedni wola techno, drudzy metal, jeszcze inni disco (ja np. ostatnio gralem w q3 sluchajac Bethoveena ). Dlatego IMo tutaj xen, nie sluchaj sie publiki!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

moze i tak. dobra, muze zostawie na koniec. teraz akcje trzeba wybrac. wysylajcie. i moga to byc 1.17

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

no ta.....ale to sa tylko nasze propozycje....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Talking

Ja również muzyke kompon... ekh... tworzę, ale niedawno zaczęłem i niewim czy by sie nadawała, no i z wszystkich 12 utworów które zrobiłem tylko 3 są w miarę niezłe...
No nieważne, aha, ja robię tak samo techno jak i industrial metaj (or smth...)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

giber wyslij mi te utwory na
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

A ile te Twoje kompo... ekh... utwory zajmują? Bo mógłbyś mi coś na maila wysłać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

OT : one są khe, że tak powiem trochę duże... minimum 6 mb. i troche długie, a moja skrzynnka wysyła max 2 mb. ((postaram sie gdzieś jakiegoś wrzucić i dać linka
THX za zainnteresowanie

Ps. Hmm... Moje utworki to tzw. "amatorszczyzna". postaram się wysłać na maila ale nie obiecuję...

__________________

Edytowane przez giBBeR dnia 08-07-2001 o godz. 17:54

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

gibber jak wzucisz jush na jakis serwerek to ja tesh chce lini, przeslucham, lubie muze, a szczegulnie dobra.....zobacze co zes tam zmajstrowal, ja tesh kiedys sie duzo bawilem mooza ogolnie, robieniem to tylko rave lun techno, ale obrobka i takie tam glownie..... do dzisiaj mi zostaly 2cd z samymi progzami do moozy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Ja kożystam tylko z Buzza. Z wszystkimi bajerkami zajmuje jakieś 20 megsów, a czysty niecałe 2 mega.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

gdzie go mozna dostac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

dajta linka ludzie, linka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

macie linka:
http://www.mxp.w3.pl/buzz104.exe

btw: ja tam i tak wole acida i sound forge

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

sound forge cool !!
thx za linka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t4z15
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Ja również muzyke kompon... ekh... tworzę, ale niedawno zaczęłem i niewim czy by sie nadawała, no i z wszystkich 12 utworów które zrobiłem tylko 3 są w miarę niezłe...
No nieważne, aha, ja robię tak samo techno jak i industrial metaj (or smth...)


Industrial metal? Jakim progsem to robisz?

__________________
Taz'em all!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t4z15 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t4z15 Znajdź więcej post'ów przez  t4z15 Dodaj t4z15 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t4z15 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Pisałem już na górze że Buzz'em. Kolega podał nawet linka.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

mu tu gadu gadu, a niewiadomo jak tam xen0m z filmem stoi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Talking

Pewnie stoi!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

napewno ni
Mowil ze zbiera dema i wciaz robi go, i chce go dopracowac jak najlepiej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Dobrzez że robi. Musi być jak najlepszy - prawda???
Zainteresowanych muzyką odsyłam do 'O niczym konkretnym...'

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2001 09:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Dobrzez że robi. Musi być jak najlepszy - prawda???
Zainteresowanych muzyką odsyłam do 'O niczym konkretnym...'



No wlasnie - bo ten katlaog na tym boardzie do takich dyskusji sluzy...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

xenom moge znac liste programow
ktorymi film ten film zrobiles??????

powiem szczerz ze kilka osob z mojej sieci
podjaralo sie pomyslem zrobienia
takiego filmu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

buehehehe co ty powiesz
ja sie jaram takim pomyslem od kad sciagnalem clipquake
szkoda ze nie mam wystarczajacych mozliwsci do zrobienia czegos takiego
ale jak tylko zdobede odpowiednie kwalifikacje to napewno cos zmontuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jar0d
ludzik



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Trzebinia

wiem ze pewnie zostane wysmiany lub w najlepszym przypadku niekt nie odpowie na to co napisze ponizej ale coz, takie zycie moje
a co byscie powiedzieli na zrobienie czegos wielkiego, mam na mysli nie tylko rozmiary, znaczy dlugosc filmu i tak dalej, lecz rowniez mysli o czyms w rodzaju 'filmu' ale nie w systemie: wstawienie fajnych akcji z demek, tylko 'nakrecenie' jelsi mozna tak powiedziec czegos specjalnie na ta okazje
hmm....
moze znowu mi sie maza zlote gory ale jakos chodzi ta mysl za mna juz jakis czas i postanowilem cos zrobic

__________________
Byc albo nie byc, ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jar0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jar0d Znajdź więcej post'ów przez  Jar0d Dodaj Jar0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jar0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

1. kto by to z netu sciagal takie duze

2. ile osob ma dobrej jakosci cyfrowa kamere?

3. komu by sie chcialo nad tym siedziec caly czas?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jar0d
ludzik



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Trzebinia

1 hmm... niewiem
2 hmm... tego tez nie wiem
ale mowiac o 'nakrecaniu' nie myslalem o kamerze, lecz robieniu tego w qwaku i tu paradoks bo mowilem rowniez, ze bez wcinania jakis akcji z demek, moze wyjasnie o co mi chodzilo
wycinanie akcji ze sie tak wyraze polega na obrabianiu jakis akcji z pojedynkow, gry gdzie ludziki sobie walcza , ja myslalme o powiedzmy np nakreceniu jakiegos triku ( badz czegos innego ) specjalnie do tego, powiedzmy 3 spectatorow kreci dema ale nie z pova gracza, wykonujacego dany trik lub cos w tym stylu lecz na zasadzie kamer, czyli jeden np kreci z boku idac za kolesiem, drugi zbiera widok z gory a trzeci powiedzmy lapie klateczki z miejsca docelowego, dodatkowo koles ktory jest 'glownym bohaterem' tez lapie demko. potem wszystko sie obrabia i do filma wrzuca co ladniejsze klatki z wszystkich 4 kamer, przyczym demko z pova mozna roznie lapac, np bezposrednio z pova lub w systemie thirdperson pod roznymi kontami
3 hmm... i tu znowu standart, tez niewiem
ale moze ktos ma checi, troche czasu, zapalu i mozliwosci na taka zabawe

ogolnie rzecz ujmujac to cos takiego lazilo mi po makowce i postanowilem sie tym podzielic
i to bylo by na tyle, chyba

__________________
Byc albo nie byc, ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jar0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jar0d Znajdź więcej post'ów przez  Jar0d Dodaj Jar0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jar0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

jutro zabieramy kamer i zrobimy cos w stylu QinRealLife

z motywami teen amateurs group voyeur hardcore (ale jak sie kolezanka zgodzi)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:56.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions