Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Moderatorzy o_niczym_konkretnym :(
Co zrobic z aktualnymi moderatorami "O niczym konkretnym"
You do not have permission to vote on this poll.
Saari nie powinna moderowac tego forum 4 15.38%
Glan nie powinien moderowac tego forum 2 7.69%
Oboje nie powinni moderowac tego forum 7 26.92%
Oboje dobrze pelnia swoja funkcje 13 50.00%
W sumie: 26 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

E dajcie spokoj, mozna nas policzyc na palcach kilku rąk (vide ilosc glosow w ankiecie) a wy chcecie sie tu na siebie obrazac -_-. Ja sie ciesze ze nie ma tu takiego burdelu jak na tych wszystkich 'wielkich' forach typu cs.pl czy gry.wp.pl (o tak usuncie mi za to konto bo to niezgodne z regulaminem O_o) gdzie udziela sie banda malych gnojkow z kompleksami i pisza jakies bzdury, nabijaja posty i sie wzajemnie opluwaja... Ten board jest w jakis sposob wyjatkowy, wszyscy jako tako sie znaja (chocby dlatego ze juz jestesmy ze soba kupe czasu) i mam nadzieje ze nie bedzie tu miejsca na klotnie, tak jak na cs.pl gdzie moder zamknie topic to dzieciak leci do dzialu skargi i pisze o jaki on biedny... peace.

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
[...]

Co ci sie w rece stalo ze masz 16 palcow :EE

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
A co do samej postaci Saari to bardzo slodko sie zachowuje. Moze zamiast sie obrazac by porozmawiala z nami jak rozwiazac problem, i zmienic zasady modernki?


Mam gdzies gadanie o dyrdymalach. Dyskusja z wami jest po prostu bez sensu. I tak zreszta zazwyczaj konczy sie na jakiejs glupocie. Nie chcecie to nie. Ja nie bede juz nic zamykac. Robta co chcecta bawcie sie dobrze. Zrobcie sobie tu taki chlew jakiego swiat nie widzial i mnie to nic nie interesuje.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Dalej nie rozumiesz? chciales by zamknac TEN topic, mimo ze tu nie ma dyskusji bez sensu. A i moderatorzy nie sa od tego by zamykac topici ktore im nie pasuja. A ty piszesz zeby zamknac i to, i ankiete wyjebac - no jaki w tym sens? ze chcialem zobaczyc co inni o tym sadza to zle? mam nadzieje ze ty nie zostaniesz tu moderatorem, i innym nie zycze zebys gdziekolwiek zostal.

Chcialem zamknac ten topic miedzy innymi, bo toczysz tu sobie jakas prywatna wojenke, zreszta nawet moge poprzec to wynikami ankiety... daj juz spokoj chlopie... nie chce mi sie z toba gadac po prostu. Moderator, ma taka a nie inna funkcje... i w tym wypadku w zaden sposob nie najechal na nikogo prywatnosc, po prostu zrobil swoje - zrobil dobrze. Zamknal tematy, ktore byly bez sensu (nie musze tutaj udowadniac nic) A to ze ty po prostu nie mogles odpowiedz na 3 topici pod rzad, bo zostaly zamkniete to juz blachostka... i nie sadze zeby to byl jakis powod by twierdzic, ze nagle moderatorzy FPP.pl prowadza hiszpanska inkwizycje. To sa po prostu normalne zadania moderatorow. Kasuja topici nie spelniajace norm w danym dziale.
quote:
A po moim ego nie pojechales jeszcze. Zasmucasz poziomem wypowiedzi typu "zamknijmy ten topic bo jest bez sensu" i nie przedstawiasz konstruktywnych argumentow czy jakiejs madrzejszej krytyki niz "bo nie" albo "bo mi sie nie podoba" - odpowiedz moja masz ze w sumie sie tego po tobie mozna spodziewac.

Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz ze poziom mojej wypowiedzi jest niski czy tam kiepski, ale wszystko w tamtejszym poscie wytlumaczylem. Napisalem, ze Saari miala racje, zamknela 3 bez sensowne topici, wiec co za tym idzie temat ten jest bez sensu. Kontrargument, simple. A widze, ze w twoim poscie glanowi sie jeszcze dostalo heh... Nigdzie nie napisalem niczego, czego bym nie wtytlumaczyl. Po prostu trzeba dobrze czytac i po klopocie...

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Co ci sie w rece stalo ze masz 16 palcow :EE


"mozna nas policzyc na palcach kilku rąk" uczymy sie czytac ze zrozumieniem, klasa druga szkoła podstawowa.

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
"mozna nas policzyc na palcach kilku rąk" uczymy sie czytac ze zrozumieniem, klasa druga szkoła podstawowa.


Moj blad, nie ma potrzeby do takiej riposty :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Soczyście na siebie najeżdżacie
W sumie to zamknołbym tylko 2 z nich z czego na końcu jednego umieściłbym stosowne wyjaśnienie gdzi i co (coś o drodze do kosza - czytałem te topiki dla czepiających się ).

Poza tym miejsce "koszowych/krowich" topików jest w koszu. Tam można sobie pofolgować ale nie w "O niczym ..." Przecież nie po ten dział jest aby nabijać, tylko sensownie się wypowiedzieć.

Saari stara się utrzymać pożądek i do niej należy ocena co zamknąć, a co nie.

Uważam, że dyskusja zaczenie przypominać błędne koło z którego nic nie wyniknie.

Ludzie opamiętajcie się i zacznijcie zastanawiać się gdzie jaki topik założyć po to aby nie było potem dysput i nieporozumień.
Podobno myślenie nie boli

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00
Chcialem zamknac ten topic miedzy innymi, bo toczysz tu sobie jakas prywatna wojenke...[...]



Mniej wiecej to probowalem udowodnic ze nie tocze zadnej wojenki nosz do ***** nedzy... Niestety do ciebie tez nic nie ma szans trafic. Uwazasz ze wszystko jest w porzadku jak ktos stwierdzil ze jego zdaniem topic jest bez sensu to go zamknal - no nic, ja juz stracilem nadzieje ze cos do ciebie dotrze. Nigdzie na glana nie najechalem. Na nikogo, *****, nie najechalem... czy ja moze pisze po chinsku? a moze wg ciebie nie ma roznicy miedzy zakwestionowaniem pewnej czynnosci a najechaniem na kogos?

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
... czy ja moze pisze po chinsku?


moze on nie ma chinskiej czcionki?

Poza tym już wszystko jasne (ankieta), wiec mozna zamknąć topic ;D
kazuje sie ze moderatorzy nie są tacy be :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Re: Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez G.mbit
[...] Saari stara się utrzymać pożądek i do niej należy ocena co zamknąć, a co nie. [...]


no mniej wiecej o to mi chodzi ze troche sie za bardzo rozpedzila z zamykaniem topicow. Ja zakwestionowalem tylko ta jej ocene...

Zreszta okazuje sie ze wiekszosc userow pozytywnie ocenia te decyzje, wiec chyba nie ma sie czym przejmowac. Apeluje jednak do modow o nie_zamykanie topicow z rozpedu.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Mniej wiecej to probowalem udowodnic ze nie tocze zadnej wojenki nosz do ***** nedzy... Niestety do ciebie tez nic nie ma szans trafic. Uwazasz ze wszystko jest w porzadku jak ktos stwierdzil ze jego zdaniem topic jest bez sensu to go zamknal - no nic, ja juz stracilem nadzieje ze cos do ciebie dotrze. Nigdzie na glana nie najechalem. Na nikogo, *****, nie najechalem... czy ja moze pisze po chinsku? a moze wg ciebie nie ma roznicy miedzy zakwestionowaniem pewnej czynnosci a najechaniem na kogos?

Facet... spojrz sobie na wynik ankiety, w ogole po co ta ankieta? Za trzy topici, ktore wg. ciebie nie slusznie zostaly potraktowane maja poleciec glowy moderatorow. Prawie jak w Polskim sejmie hehe... Moze pomysl byl dobry do dyskusji (w koncu cos normalnego), ale podejscie tragiczne w kazdy badz razie...

Edit: zreszta... EOT, widzisz ze wiekszosc tez uwaza inaczej...

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

KURWA Ex00, co ty po polsku nie umiesz czytac?? i czy ty ***** fokule przeczytales ktorykolwiek post CAŁY ?? bo cos bredzisz... ale dopra, nie bede ci tlumaczyl...

a moze teraz jakas konkluzja... wiec mysle ze po prostu trzeba lepiej reagowac na spam [vide wisniowy8, ktoremu 'wpuscilismy wiecej niz 3 topici ] a lzej na conieco durne topici bo taka specyfika OT... nie reagujcie alergicznie na Kosz, Krowe itp, szczegolowo ze to nie byla 'Nasza' incjatywa, tylko jakis antykoszowcow...

nastepnie potrzeba mniej nerwow a wiecej uwagi w czytaniu i konstruktywnych rozmow [np, Saari wez spojrz raz jeszcze na swoj poscik... rozumiem ze sie pokurwiasz strasznie, ale wiesz... to nigdzie nie prowadz]...

no i byle do wiosny, slonce wyjdzie i kazdemu sie zrobi lepiej

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Czytam wszystko, tylko nie chce mi sie tyle pisac Nie no zartuje... zejdzmy do ogolu, w ankiecie wynika jasno ze nie ma problemu z moderatorami, jest tam kilka osob ale wiadomo, tak jest zawsze. I to chyba sens caly tego tematu. Na przyszlosc Fausto, nie wyzywaj mnie od debili... ja nie uzylem do ciebie zadnych negatywnych pojec czy tez slow. A teraz, zeby nikt nie wykosczyl z majtek to nie zamykajmy tego topicu Po prostu niech sobie leci na dol...

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

zanim przeczytasz wykonaj nastepujace czynnosci:
1. przeciagnij sie
2. policz do dziesieciu
3. pojdz zrobic sobie herbaty/kawy
4. wyluzuj posladki.

--- POST ---


nie wiem czy to przypadkiem nie ja po czesci wywolalem ta wojenke (vide flasze awiki ...) za co przepraszam Saari...
jednak nie widze tu zadnego powodu do obrazania sie na siebie nawzajem:
dla tych, ktorym sie spodobaly ostatnie dzialania Saari - sami ja wybraliscie na modera, ktorym nota bene jest od dosc dawna a ponadto radzila sobie do tej pory doskonale.
dla Saari i jej stronnikow - moderatorzy powinni brac pod uwage fakt, ze forum jest dla uzytkownikow, nie dla moderatorow, i choc rzeczywiscie trzeba utrzymywac pewien minimalny poziom dyskusji na forum, to jednak wypada tez brac pod uwage , co mysla inni uzytkownicy...

Wywalanie moderatora za 3 zamkniete topiki pachnie troche krzeslem elektrycznym, albo dozywociem za przejscie na czerwonym swietle...

z drugiej strony Saari nie ma sie co obrazac, wiadomo, ze czego by dla choloty nie zrobic zawsze ktos (np. ja) bedzie niezadowolony, takze "wyluz posladki" - zbyt wiele mamy okazji do zafundowania sobie miazdzycy, nerwic, raka, czy zawalu z powodu stresu, zeby jeszcze tutaj sobie dowalac.

imho: ew. topiki otworzyc i przeniesc do kosza. wszyscy sie przeprosic a teletubisie - "tulimy"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Ex00: no niestety, ale jakos impulsywnie na twoje wypowiedzi reaguje. Troche wysilku z twojej strony umyslowego a na pewno wiecej sie zadna obelga nie pojawi. obiecuje.

Manfred: no masz racje. z tym ze przyklad z krzeslem elektr. troche tu nie pasuje. Ja dodam od siebie ze modem raczej trzeba chciec byc niz byc wybranym. A i okreslenie "doskonale wypelnia obowiazki" tez srednio pasuje - bo jedyna rzecz jaka robila to zamykanie topicow [i mowie o tych wczesniej takze, nie tylko tych 3] - z czego 2-3 zupelnie nie nalezalo zamykac. Pomylki rzecz ludzka, ale przyznac sie do bledu to widocznie niewiele osob potrafi.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Jeszcze chwila.

glan: jeszcze się chwilkę powstrzymam :> Ale tylko chwilkę, potem zrobię co mam zrobić ;>

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 00:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja sie nie obrazam. Po prostu szlag mnie trafia na miejscu. Poza tym nie mam ochoty prowadzic dyskusji z furiatami dla ktorych powodem usuniecian komus moda jest zamkniecie trzech bezsensownych tematow. Nie wspominajac juz o fakcie ze jednym z nich jest autor trzeciego z tych tematow, ktory w tym momencie pokazuje sie ze strony dziecka ktoremu odebrano zabawke.

Sorry ale przez cos takiego czlowieka moze qrwica strzelic. (i co wy robicie? juz tak ladnie mowilam a wy mnie psujecie... gosh :/)

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

spoko, spoko, nie nerwuj sie
dobra, bylo jak jest a bedzie dobrze i cokolwiek tak samo pozostanie... wiec... no... troche pokurwic to tez zdrowo

eot?

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 01:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

d34d: spokojnie... czymaj dalej

fausto: zastanawia mnie jedno: ankiete przywaliles do mnie rowniez, mimo ze potem przez wiekszosc dyskusji jedynymi argumentami dlaczego zrobiles taka ankiete jest to ze Saari zamknela 3 tematy [blah...]. moze jakies sprostowanie o co ci czlowieku bardziej chodzi? bo dzialasz sprzecznie co chwila?

nie wiem ktory to tam napisal z zrzedu juz ze mamy wyluzowac i lagodnie traktowac topici.. wiekszosc przeciez tak traktujemy. w zamknietych ostatnio topicach przez Saari zauwazcie ze sa wypowiedzi zarowno modow, jak i adminow... gdyby nei byly traktowane ulogowo to by byly zamkniete tuz po pierwszym poscie.. ale nie.. zawsze jakas opdowiedz w tych tematach jest autorstwa ktoregos z nas. wiec fausto wyluzuj misiek i nie narzekaj ze ci trzy tematy z 1330 na o niczym konkretnym zamkneli...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

dobrze mody robia - tematy o jakichs zwierzetach nie sa tutaj mile widziane - imo zawalaja tylko miejsce


takze dajta se buzi i idzcie na piwo a nie tylko ten board i board..

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
[costam costam] tematy o jakichs zwierzetach nie sa tutaj mile widziane - imo zawalaja tylko miejsce
[itd]



bacz, co piszesz - znowu wywolasz swieta wojne z
i Fausto sie jeszcze mocniej poprztyka z Saari, ktora bedzie musiala zamknac kolejny temat.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Nie wspominajac juz o fakcie ze jednym z nich jest autor trzeciego z tych tematow, ktory w tym momencie pokazuje sie ze strony dziecka ktoremu odebrano zabawke.

Sorry ale przez cos takiego czlowieka moze qrwica strzelic. (i co wy robicie? juz tak ladnie mowilam a wy mnie psujecie... gosh :/)






caly czas zakladam porzadne topicki
pomyslalem zeby zalozyc kolejny porzadny topic zeby krowolubni koledzy dali juz sobie z tym spokoj bo stalo sie to poprostu nudne
zamiast tego wpadlem na pomysl zeby nadac sprawie jajcarski przebieg no ale niestety twoja dretwa natura nie pozwolila na kontynuacje zabawy, a szkoda bo moglo byc wesolo

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez Manfred
bacz, co piszesz - znowu wywolasz swieta wojne z
i Fausto sie jeszcze mocniej poprztyka z Saari, ktora bedzie musiala zamknac kolejny temat.



czlowieku - napisalem I M O takze sie odczep

Infinite - to chyba nie jest miejsce na robienie takich rzeczy - od czegos jest ten [kosz]

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

:(krowa)
:(kro)
:(k)
:|
:>

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ok, kazdy powiedzial co wiedzial, imo koniec dyskusji

vote klozet 1

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan

fausto: zastanawia mnie jedno: ankiete przywaliles do mnie rowniez, mimo ze potem przez wiekszosc dyskusji jedynymi argumentami dlaczego zrobiles taka ankiete jest to ze Saari zamknela 3 tematy [blah...]. moze jakies sprostowanie o co ci czlowieku bardziej chodzi? bo dzialasz sprzecznie co chwila?
[...]



Nie jestem pewien KTO tu nie ejst wyluzowany. A do tego szkoda ze odebrales to jako ATAK NA TWOJA OSOBE - no szkoda. Konflikty polegaja na nieporozumieniach, a ja jescze raz podkresle ze chodzilo mi o ta i wczesniejsze decyzje Saari, w tym jedna chyba twoja, ale w ankiecie znalazles sie tylko dlatego, ze chcialem uwzglednic WSZYSTKIE opcje. po prostu wydaje mi sie ze powinno sie tak zrobic w tym wypadku - moglem wpisac o jedna opcje mniej, ale jak widzisz sa ludzie ktorzy nie chcieliby cie na tym stanowisku. Moim zdaniem TY akurat dobrze pelnisz swoje obowiazki, i zaglosowalem na opcje nr 1. a sprzecznosci za bardzo w tym nie widze [mam nadzieje ze moje posty to wyjasniaja, a jak nie to przynajmmniej je przeczytaj, to nie zadasz pod koniec dyskusji pytania "o co ci wlasciwie chodzi"]

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Nie jestem pewien KTO tu nie ejst wyluzowany. A do tego szkoda ze odebrales to jako ATAK NA TWOJA OSOBE - no szkoda. Konflikty polegaja na nieporozumieniach, a ja jescze raz podkresle ze chodzilo mi o ta i wczesniejsze decyzje Saari, w tym jedna chyba twoja, ale w ankiecie znalazles sie tylko dlatego, ze chcialem uwzglednic WSZYSTKIE opcje. po prostu wydaje mi sie ze powinno sie tak zrobic w tym wypadku - moglem wpisac o jedna opcje mniej, ale jak widzisz sa ludzie ktorzy nie chcieliby cie na tym stanowisku. Moim zdaniem TY akurat dobrze pelnisz swoje obowiazki, i zaglosowalem na opcje nr 1. a sprzecznosci za bardzo w tym nie widze [mam nadzieje ze moje posty to wyjasniaja, a jak nie to przynajmmniej je przeczytaj, to nie zadasz pod koniec dyskusji pytania "o co ci wlasciwie chodzi"]


gwoli scislosci to przczytalem wszystkie twoje posty, i nie wyjasnily one twego postepowania.
nie odebralem tego jako atak na moja osobe. poprostu bylem ciekaw czemu znalazlem sie tez w ankiecie skoro mowiles o Saari. ot zwykla ludzka ciekawosc. mialem przypuszczenia ze to poprostu uwzglednienie wszystkich opcji, ale wtedy brakuje opcji nr 5- Krytpon
dobra sytuacja wyjasniona wiecej pytan nie mam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Nie widzialem zeby krypton w ogole jakos ingerowal :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

No to jak zakopaliście w piaskownicy łopatkę wojenną, to można zamknąć topic :>

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

"jestem freak, zamykam topik"

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:29.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions