Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > KTORa bron lepsza
ktora bron lepsza
You do not have permission to vote on this poll.
M4A1 42 55.26%
AK-47/kalach 34 44.74%
W sumie: 76 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mierzej
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Nie do konca. Jezeli ktos ma helm + kewlar to pierwszy strzal (co do drugiego nie mam pewnosci) w lepek napewno nie powali. Zauwaz tez, ze wiekszosc head'ow (nie liczac snajper) wychodzi w starciach raczej "bezposrednich". W takim przypadku licza sie bardziej obrazenia niz celnosc. A te tlumik skutecznie zmniejsza i na pancerzyk nie ma rady... Poza tym bez tlumika jest fajniejszy dzwiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mierzej Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mierzej Znajdź więcej post'ów przez  Mierzej Dodaj Mierzej do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mierzej prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Ak tylko AK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Tlumnik tylko do tego aby chowac sie w ciemny rog i zeby nie bylo iskr... a tak poza tym to jest troche slabszy od M4 z tlumnikiem.

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt
Tlumnik tylko do tego aby chowac sie w ciemny rog i zeby nie bylo iskr... a tak poza tym to jest troche slabszy od M4 z tlumnikiem.

LOL scopek dales ciala !
Przeciez ci nawet mowilem ze tlumik nie powoduje znikniecia ognia, wycisza tylko bron oraz oslabia jej dzialanie.
LOLek

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

No dobra Kiedy tamto pisalem nie myslalem za bardzo, z reszta tak jak zawsze

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

ja osobiscie wole AK47, ale jak z niego strzelam na srednia odleglosc, to "na chama". nie potrafie jeszcze strzelac dluzszymi seriami. stanowczo wole z tej broni strzelac na bardzo bliskie, lub bardzo dalekie odleglosci
a co do M4: bron tez jest fajna. dla mnie lepiej z niej sie na bliskie odleglosci strzela heady

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 08:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez nemesis.kt

LOL scopek dales ciala !
Przeciez ci nawet mowilem ze tlumik nie powoduje znikniecia ognia, wycisza tylko bron oraz oslabia jej dzialanie.
LOLek



no i chyba poprawia celnosc. a tak wogole to jestem ciekaw- co wy kupujecie za $800 na samym poczatku? ja jako ct- ammo i armor. jesli chodzi o terro to zalezy...

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

jako CT kupuje full ammo i czsem armour a czasem zestaw granatow... zalezy od humoru i tez od mapki troche... a jako terro... no to roznie... najczesciej USP, full ammo i ruszam w boj... ale desertem tez nie pogardze...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

cs- kevlar
terro- kevlar(dla odmiany, ale dopulki nie znajde czegos lepszego gram bardziej defensywnie.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Arrow

CT - Defkit (chyba zawsze jako jedyny w teamie :/), HE i ammo ile sie da
T - USP & full ammo | jezeli gram pod fakiem to armor i do boju z GLOCKiem

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

mapka?

troszke offtopic
neme, scorp, skad mozna sciagnac ta mapke o ktorej mowiliscie?
jakis adresik?
pytam publicznie a nie na prywatnym bo ta informacja moze sie komus przydac

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: mapka?

A wiec masz tak :

www.speedstrike.net
www.cs-maps.jolt.co.uk/maplist.php?type=ot
(aimtrain, aimtrain2)


Speedstrike wymiata
Chyba z 7 mapek Total r0x
mapki malutkie ale fajne. POLECAM! [1on1, 2on2]

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: mapka?

Napisane oryginalnie przez nemesis.kt

wielkie dzieki juz sprawdzam stronki
wlasnie takich mapek szukalem - moze przypomina to troche deathmatcha i zaprzecza idei csa, ale wydaje mi sie to rowniez swietna okazja do potrenowania.

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy



To tak jak DOSIA... (80% pań z Gdańska nie widzi różnicy...)



masz cos do pań z Gdańska ?

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ja mam ... nie widza roznicy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

m4a1 w cs 1.4 r00xuje (bez tlumika)
a co do scorpa...
ja zawsze doqpuje defikta (chyba ze nie mam kaszy )

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

i tak dobry granat miażdży

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Ja tam lubie obydwie , chcioaz lepiej mi gra z m4a1 .. bez tlumika.. musze troche pocwiczyc kalacha i jeszcze nowa myszka .. ehh bede musial sporo grac zeby sie przyzwyczajic :>

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

Talking

Poruszony temat jest bardzo trudny... Gram juz dosyc dlugo (sam nie pamietam od kiedy, ale dluuugo) i w sumie dopiero jakis miesiac temu nauczylem sie strzelac z AK... Kiedys AK to byla dla mnie miazga... Latalem z mp5, sgg552 czy augiem... m4 takze nie uzywalem... Ostatnio mialem zajaffke i nakrecilem sobie tlumik w m4... i tylko hs, hs i hs... Celnosc jest o niebo lepsza niz bez tlumika... ale i tak AK r0xz... Bez wzglednie... Tylko trzeba sie nauczyc strzelac z niego... POwaznie Dopiero po obejrzeniu demek pewnego z pewnej klanowki (nie z polski), zobaczylem co mozna z kalasiem robic... To jest Bog wsrod weaponow...

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

Dot.. mialem kiedys takie samo podejscie do kalacha.. a teraz ta bron RoX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Kazdy wie ze najlepszy jest ak-47

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja sam juz nie wiem... AK jest zajebiste ale M4 tez
łatwiej sie strzela z m4 ale kalach jest chyba mocniejszy.....więc jesli sie go opanuje (a ja juz chyba nawet opanowalem) to kalach wymiata

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

ak zadaje zdecydowanie wiekszy dmg od m4... dlatego trzeba go opanowac (co mi sie udauo ) i wymiatanie masz jak w banq

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 01:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
Dot.. mialem kiedys takie samo podejscie do kalacha.. a teraz ta bron RoX


Proste Lecisz na typa z bliska - pierwsze 2-3 strzaly mierzysz w glowe - jak JAKIMS CUDEM OD BOGOOF - przezyje - schodzisz celownikiem na nogi - wtedy misiek (AK ) odbija w gore - i hs gwarantowany

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 01:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face

Ja kiedys gralem tylko z tlumikiem teraz uwazam ze tlumik jest do bani... bez sie lepiej heady zaklada iw ogole lepiej sie celuje. Ale jest to moja indywidualne upodobanie i moze dla kogos innego wydawac sie to... niedorzeczne

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez Qspy
Ale jest to moja indywidualne upodobanie i moze dla kogos innego wydawac sie to... niedorzeczne


No i tak jest... Moim zdanie hs latwiej z tlumikiem wchodza

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face loool

quote:
Napisane oryginalnie przez [E-Z] Dot


No i tak jest... Moim zdanie hs latwiej z tlumikiem wchodza



Wiedzialem ze ktos moja teze podwazy to bylo do przewidzenia... a bronie m4a1 albo a47 po zastanowienu lubie od humoru... co jakis czas inna... napewno nie jest to staly ciagly typ.

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

Re: loool

quote:
Napisane oryginalnie przez Qspy


Wiedzialem ze ktos moja teze podwazy to bylo do przewidzenia...



Od tego jest wkoncu forum

quote:
Napisane oryginalnie przez Qspy
a bronie m4a1 albo a47 po zastanowienu lubie od humoru... co jakis czas inna... napewno nie jest to staly ciagly typ.


A ja mam zajafki na mp5, AWP, DE i rozne inne NP: Kiedys latalem z UZi

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face Re: Re: loool

quote:
Napisane oryginalnie przez [E-Z] Dot

A ja mam zajafki na mp5, AWP, DE i rozne inne NP: Kiedys latalem z UZi



Mi cos ostatnio lepiej odbija... zamiast awm kupuje SCOUTA i latam ze śrutami ... w sumie to nawet Taza ze socuta sciagnalem (2 celnew strzaly) podobno go ktos zblokowal taaa jaaaasne...

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

scout.. zajebista bron.. dopiero ostatnia ja odrylem.. czesto z niej strzelam..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:18.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions