Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Twoja przegladarka?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Ofkors, ze Mozilla
IE sux

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm, 99% ludzi bioracych udzial w tej dyskusji uzywa czegos innego niz IE - biorac pod uwage wszystkich uzytkownikow sieci jest calkiem odwrotnie

dziwne... :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 17:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Gesty sa rowniez w Mozilli, zreszta nie wiem, czy nie jako pierwsze sie w niej pojawily

MajeS, po prostu ludzie z boarda stanowia bardziej zaawansowana grupe uzytkownikow komputerow niz przecietny internauta; zdecydowana wiekszosc tzw. n00bow nie wie zapewne o istnieniu Mozilli czy Opery a jesli wie, to po prostu ze zwyklego lenistwa nie chce im sie ich instalowac. Podobnie jest np. z laczami stalymi, wydaje mi sie, ze wiekszosc internautow posiada szerokopasmowy dostep do sieci, a tu okazuje sie, ze +/- 90% wszystkich laczy sie przez 0202122 - po prostu wszystko zalezy od tego, w jakim srodowisku sie obracamy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 17:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

wiec obracam sie w dobrym srodowisku? yeah!

co do gestow, byly pierwsze w mozilli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 18:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

#1. Opera 7.23 + Azurino + crack - owned, ale 6 byla szybsza i klient poczty Opery wedlug mnie wymieka przy kurierze mozilli
Wersja 7.20 miala buga (dziuure) jakiego by sie "nie powstydzil" IE :|
#2. IE z najnowszymi latami - win update i cos tam jeszcze, Stary musi
#3. Mozilla 1.5 - po to jest zebym mial jakiegos klienta irc'a (chatzilla) Kuriera mam osobnego (n!)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Ok, jednego nie moge znalesc - da sie jakos ustawic smallest icons jak w IE? chodzi o te ikonki forward, back etc. Znalazlem sexi theme o nazwie coffee :> i bardzo mi pasuje, ale te ikonki mnie nierza jeszcze :E

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

W jakiej przegladarce?

W Operze: Plik->referencje->Skorka i widac jak na talerzu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

mozilla firebird 0.7

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

Fausto - jak znajdziesz te opcje z guzikami, to podrzucisz tipa ?
tez tego szukam i nijak nie moge znalezc.

a co do Mozilla vs IE, mam jedna opcje z IE, ktorej nie widze w Mozilli:
zmienianie adresom w zakładkach (lub jak kto woli w "ulubionych") ikon z "default" na wlasne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

Avant browser, jakos tak mi sie spodobala prosta, przyjemna, bez zbednych bajerow. Ma wszystko czego mi trzeba i czego brakuje IE (blok popupow, zbednych jpegow i flashy, mozliwosc autoodswiezania stron co jakis czas, grupowanie ich ma pasku jednym, fajna wyszukiwarka od razu w przegladarce, ulubione mozna pogrupowac tak jak na obrazku post wyzej + jedno klikniecie i sie otwieraja wszystkie strony z danej grupy, np. klikam sprzet i od razu sie otwiera benchmark, sirius, tomshardware, overclockers , jak klikne "gry" to gamespot, gamershell, gry.wp itd")

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hmm jak w mozilli ustawic coby sie stronki domyslnie otwieraly w nowym panelu a nie oknie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja juz z przyzwyczajenia otweiram kazdy link klikajac w "Open in new tab" i jest git

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 20:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Zainstalowalem Opere i musze przyznac, ze przypadla mi do gustu Mam jednak kilka pytan:

1. Zainstalowalem ver. 6.05 i sobie poustawialem jak mi sie podoba, chcialem zainstalowac 7.23 a ta chce sie instalowac do nowego katalogu. Czy jesli wrzuce ja do starego to pozostana mi poprzednie ustawienia?
2. Czy jest to wina 6.05 ze lewa kolumna w temacie na boardzie (ta z awatarami) jest roznej szerokosci dla kazego posta? (patrz zalacznik)
3. Czy jest to wina 6.05 ze strony esports.pl i esreality.com calkiem mi sie rozjezdzaja?
4. Czy jest jakas sztucza zeby przeniesc zakladki z IE?
5. Czy moze mi ktos podeslac "program ktory zniweluje mi bannery reklamowe" w 7.23 ?

PS. Czy max rozmiar zalacznika mozna zwiekszyc do 100KB?

EDIT: Na 4. znalazlem juz odpowiedz, banalnie prosta...

Załącznik: opera.gif
Załącznik został 63 razy przeglądany.

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Edytowane przez Hakan dnia 02-02-2004 o godz. 21:10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Hakan: to wina starej wersji. W 7.23 ktora posiadam wszystkie wymienione przez Ciebie strony dzialaja git

Seriala do 7.23 wyslalem Ci na Priv.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MajeS
ja juz z przyzwyczajenia otweiram kazdy link klikajac w "Open in new tab" i jest git



ehh.. da.. ale widisz... cos ala opere w tym wypadku byloby fajnie.. wciskasz shift + link i nowy panel.. a tutaj wyskakuje nowe okienko.. cos ala ie niepodoba mie sie to.. przywyczajenia narazie wkurzaja mnie troche przy pracy z mozilla ale zostane cos na niej .. taka minimalna sie wydaje znaczy minimalny wyglad.. zadnych oczojebow.. ale opere i ie pozostawie bo trzeba sprawdzac stronki pisane pod wszystkim bah;

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
ehh.. da.. ale widisz... cos ala opere w tym wypadku byloby fajnie.. wciskasz shift + link i nowy panel.. a tutaj wyskakuje nowe okienko.. cos ala ie niepodoba mie sie to.. przywyczajenia narazie wkurzaja mnie troche przy pracy z mozilla ale zostane cos na niej .. taka minimalna sie wydaje znaczy minimalny wyglad.. zadnych oczojebow.. ale opere i ie pozostawie bo trzeba sprawdzac stronki pisane pod wszystkim bah;

W mozilli tez jest cos takiego. Ctrl + klik na odnosniku i sie otwiera w nowym panelu

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
W mozilli tez jest cos takiego. Ctrl + klik na odnosniku i sie otwiera w nowym panelu


dzieki wielkie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
Seriala do 7.23 wyslalem Ci na Priv.


tez chce

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 02:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Poszlo do fabryki drobiu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mam jeszcze jedno pytanie co do Oprery a konkretnie do klienta poczty:

Czy jeste gdzies jakas opcja pozwalajaca wyswietlic informacje co do aktualnie sciganego listu (cos a'la Outlook i okienko z zadaniami)? Chodzi mi o to ze widzac jak powoli przesuwa mi sie pasek ze sciaganym mailem domyslam sie wielkosci zalacznika, przerywam takie sciaganie, wchodze na strone i stamtad sprawdzam co to jest, nie stac mnie na sciaganie niepotrzebnych 1MB zalacznikow po telefonie :/

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Ja z racji tego że mozilla źle wyświetlała html od mojej giercy sobie zassałem fireptaka żeby wszystko dostosować. Ściągnołem sobie theme ikonek crystala i muszę przyznać że jestem nawet całkiem zadowolony. Pozatym (w przeciwieństwie do IE) intepretuje alpha channel w png, i pomarańcza MajeS'a mi się dobrze wyświetla .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez NeaQuan*1337
pomarańcza MajeS'a mi się dobrze wyświetla .


open source powah!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 18:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez MajeS
open source powah!


W Operze też działa!

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

i w netscapie tylko ie jest taki z dupy wyjal i nasmrodzil

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Tak se pomyslalem ze bylobymilo zeby od reki edytowac historie [np wywalac zbedne / zle urle za pomoca wcisniecia [del] na wybranym w historii paska adresu :>. A moze sie da tak robic tylko nie wiem jak? nie moglem sie w kazdym razie doczytac

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez 1_Al!EN_0
i w netscapie tylko ie jest taki z dupy wyjal i nasmrodzil


We wszystkich nowych przeglądarkach to jest... we wszystkich za wyjątkiem explorer'a. Microshit ma obecne standardy w dupie i rządzi się swoimi prawami .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez NeaQuan*1337
Microshit ma obecne standardy w dupie i rządzi się swoimi prawami .


I to im sie ceni bo zaczynaja przez to tracic pozycje na rynku juz robi im sie niedobrze na dzwiek slowa "linux"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Ano, na zachodzie wszelkie instytucje państwowe przenoszą się na open softwary ze względów bezpieczeństwa - na open sofcie nikt z reguły nie robi spy ware'ów (bo były by bardzo łatwe do wykrycia, wystarzy przejrzeć źródła ).

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Ehh dziwni jestescie... siakies Opery, Firebirdy i Mozille co to jest
Uzywam IE5 i sie tego nie wstydze

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Ehh dziwni jestescie... siakies Opery, Firebirdy i Mozille co to jest
Uzywam IE5 i sie tego nie wstydze


ile razy w tygodniu instalujesz krytyczne uaktualnienia?

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:29.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions