Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Znaki zodiaku - prawda czy mit
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Kierowac? Boze...ty chyba w ogole nie czytasz moich postow. Mowilam Ci juz ze horoskopy to zbiorek cech. Mozesz sobie przeczytac dla wlasnej ciekawosci po prostu czy sie sprawdzi. Choc mozem miec tez zastosowanie inne. Tak jak ty pojdziesz do psychologa i na podstawie roznych badan twoich cech moze ci wynalezc jakie masz predyspozycje tak samo tutaj czesto jak spojrzysz to zawody pasujace sa odpowiednie z twoimi zainteresowaniami.

ale co ma mi sie sprawdzac bo nie rozumiem? to, ze ktos napisze, ze jestem nerwowy, uparty (to podobno baran?) czy jakis tam jeszcze. no Saariu, nie widzisz tutaj glupoty? widze czlowieka, wiem, ze jest spod znaku x - od razu wiem jaki jest? LOL. i jak juz mowilem, horoskopy sa tak ukladane zeby KAZDY mogl cos podpasowac sobie i wydaje mu sie, ze calosc to prawda.

quote:

Ehhh... to sie nazya skrajnosc... miales kiedys z czyms takim do czynienia? Pewnie nie bo niewiele osob moze, a reszta po prostu nie wierzy w cos czego nie moze dotknac. Podam Ci kilka przykladow, nie zaslyszanych, ale takich ktore zdarzaly sie przy mnie.

[ciach]


mam stycznosc caly czas. nie dokladnie z tym co przytoczylas, ale np. z ludzmi "ktorych rece lecza". to sa oszusci - jesli chcesz wrzuce skany akrykulow taty (homeopatia, bioenergoterapia, wahadelka, jasnowidzenie etc.).

a o tym o czym Ty mowilas.

hmm, ogladalas kiedys jakis pokaz Davida Copperfielda? umiesz wytlumaczyc jakas jego sztuczke (moze jedna, dwie)? o czym to swiadczy? ludzki umysl nie rozumie wszystkiego co widzi. nie jestesmy w stanie wytlumaczyc wszystkiego. a to ma swidczyc o czyjejs niezwyklosci czy "mocach nadprzyrodzonych"? chyba nie.

jest taki Amerykanin - James Randi sie nazywa. oferuje on MILION dolarow dla kazdego, kto udowodni, ze mial stycznosc lub sam ma "nadzwyczajne zdolnosci". powiem tylko, ze przez te kilka/kilkanascie lat jego dzialalnosci nikt tego miliona nie zdobyl. a szkoda, przciez tyle mamy rzeczy "nadprzyrodzonych na siwcie".

a ja nawet nie mam wielkich wymagan. niech mi taki jasnowidz powie jakie beda liczby w totku jutro to mu polowe odstapie.

a o sobie? o po kiego jakis glupek ma mi o mnie opowiadac. ja wiem kiedy sie urodzilem bez pomylek jednodniowych i wiem, ze nie jestem blizniakiem.

powtorze jeszcze raz... ludzki umysl NIE JEST W STANIE wszystkiego zrozumiec. a to co wydaje mu sie niezwykle jest najczesciej normalna rzecza.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2003 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

jest taki Amerykanin - James Randi sie nazywa. oferuje on MILION dolarow dla kazdego, kto udowodni, ze mial stycznosc lub sam ma "nadzwyczajne zdolnosci". powiem tylko, ze przez te kilka/kilkanascie lat jego dzialalnosci nikt tego miliona nie zdobyl. a szkoda, przciez tyle mamy rzeczy "nadprzyrodzonych na siwcie".



Na Discovery bylo o nim ostatnio. Wszyscy wykladaja sie juz na pierwszym tescie - na rachunku prawdopodobienstwa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

bo to oszusci

ale gosc fajny jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2003 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Dobra Saari. Widze, ze czas na asa z rekawa, argument nie do zbicia.

Wez mnie, xen0ma i Shoolera i powiedz, ze jestesmy do siebie wszyscy znacznie podobni z charaketeru. DDDD

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

hehehe

dobre

jeszcze Lipas

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 00:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

xen0m ja sie z toba nie bede dyskutowac bo ja swoje a ty swoje... nie jestes mi w stanie odeprzec argumentow podajac w zamian swoje :,

Caly czas ci mowie ze 90% z tego wszystkiego to sa oszusci. Nie ma jasnowidzenia totalnego wiec o liczbach z totka zapomnij. A wachadelko jak chcesz zobaczyc to przyjedz a sama ci pokaze

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Saari: ale wahadelko to wiesz... wystarczy delikatny ni widzialny ruch reka i wahadelko pojdzie tak jak dana osoba bedzie chciala a nie jak wahadelko bedzie latac...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 00:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Zarzucasz mi bycie oszczerca? Dziekuje

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 05:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Zarzucasz mi bycie oszczerca? Dziekuje

ni.. poprostu chcialas jakies wytlumacenie to mas

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

nie no wahadelko (przez samo h ) i zyly wodne tez sa prawdziwe?

znajde arta to rzuce skanem...

Saari: owszem nie jestem w stanie wyjasnic Twoich sytuacji, ale z jednego powodu: nikt ich nie wyjasni w sposob racjonalny. to, ze wrozka mi mowi, ze ona to widzi no to sorry.

tak samo jak nie wiem dlaczego/jak:

1. powstal swiat (wedlug wiary wiem, i w to wierze)
2. powstalo zycie (j/w)
3. dlaczego myslimy

i mozna dopisac sobie 1.000.000 innych zagadek ludzkosci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
nie no wahadelko (przez samo h ) i zyly wodne tez sa prawdziwe?


oczywiscie

Bierz lopate i chodz ze mna a sie przekonasz

hehe niedowiarki zaczynacie byc zabawni

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]2*loop
Wez mnie, xen0ma i Shoolera i powiedz, ze jestesmy do siebie wszyscy znacznie podobni z charaketeru. DDDD


xen0m nie pije, tulup pije drinki, a ja piwo i cala teorie w *****

Saari gdzie twoj dziadek te studnie namierzal? (miejscowosc )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

Shool:

Saari: wiesz co to sa zyly wodne? nie ma takiego czegos... mam w rodzinie 3 geologow (konczyli studia geologiczne, a cala reszta rodziny medycyne) i wszyscy mowia, ze nie ma w ogole takiego czegos jak zyly wodne. no i jeszcze ciekaw jestem dlaczego tej 'energii' nie mozna fizycznie zaobserwowac

a i jeszcze jedna kwestia... najbardziej smieszna

gdzie stoja studnie na dzialkach? na srodku? nie, w kacie, gdzies z boku. dlaczego? bo tak chce wlasciciel a nie zadne glupie zyly tam sa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Shool Kalwaria albo Swidnica - dopytam mamy dokladnie bo nie wiem kiedy sie przenosili

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
gdzie stoja studnie na dzialkach? na srodku? nie, w kacie, gdzies z boku. dlaczego? bo tak chce wlasciciel a nie zadne glupie zyly tam sa


Ehhh... zyly wodne to cos czego normalna osoba nie zaobserwuje. Zreszta zaobserwowac to nikt nie zaobserwuje, ale mozna spokojnie to poczuc. A co do kaprysu wlascicieli, moi rodzice wlasnie zrobili sobie kaprys postawienia domku jak chcieli i wiesz co? Mama nie moze spac w ich sypialni. Zazwyczaj spi na kanapie w saloniku

Zyly wodne to po prostu miejsce gdzie plyna wody podziemne. Maja one na niektore osoby zle wlasciwosci tak samo jak niektorzy zle reaguja na zmiany pogody. Wachadelko o ktorym wspomniales przedtem nie reaguje na zyle wodna tylko na to jak ty ja odbierasz. Stojac dluzej na skrzyzowaniu drog wodnych w piwnicy pod lozkiem rodzicow po prostu zaczelam sie zle czuc i bez wachadelka moge powiedziec ze tam jest cos niezdrowego

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

moze ktoś uszkodził powietrze ?

Ja po obejżeniu ktorego odc. "Usterki" stwierdzilem ze ci co wykrywają te zyły to są siakies ciecie.....jeden lata z wahadełkiem, drugi z patyczkiem i kazdy znajduje zyłe gdzie indziej

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ta usterka byla najlepsza u mnie zajmuje honorowe mniejsce na kasetach vhs kiedy tylko chce sie posmiac to moge sobie zarzucic

Saari: niewygodne lozko powaznie calkiem mowie...

mowie po raz kolejny - wedlug nauki nie ma czegos takiego jak zyly wodne. nawet nie to, ze nie oddzialuja czy cos, po prostu ich nie ma.

nie martw sie, ja sie tez w piwnicy zle czuje

PS. wahadelko sie przez h pisze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
Saari: niewygodne lozko powaznie calkiem mowie...

mowie po raz kolejny - wedlug nauki nie ma czegos takiego jak zyly wodne. nawet nie to, ze nie oddzialuja czy cos, po prostu ich nie ma.

PS. wahadelko sie przez h pisze



ops pomylka - wahadelko

Lozko nie jest niewygodne - zastosowalismy metode granitowych otoczakow i starsza spi jak zabita

Wg. nauki wielu rzeczy nie ma... nauka nie jest do konca idealna - poza tym u ludzi na dosc kiepskim poziomie jeszcze, wielu rzeczy nie potrafimy zrobic, wiec pewnie tez i doswiadczyc

Ale wpadlam na dobry pomysl Shooler niedowiarek tez mi nie wierzy wiec jak sie z nim spotkamy pewnie w wakacje albo na jakims turnieju to przy nim sztuczke pokaze i bedziecie mieli co obadac naukowo

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no problemo sztuczki lubie

ale istnienie zyl wodnych da sie zbadac. biarzesz lopate albo koparke i ryjesz w ziemi a tam nie ma zyly

a, i jeszcze... "Wg. nauki wielu rzeczy nie ma... nauka nie jest do konca idealna - poza tym u ludzi na dosc kiepskim poziomie jeszcze, wielu rzeczy nie potrafimy zrobic, wiec pewnie tez i doswiadczyc"

jakie to rzeczy np.?

bo rozumiem, ze nie mozemy zbadac do konca np. stworzenia swiata, istnienia Boga czy czegos tam jeszcze. ale bez przesady - mozemy zbadac istnienie np. rzeki (nie podziemnej )

i podkreslam, mi nie chodzi o to, ze zyly wodne nie oddzialuja na czlowieka - ich po prostu nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

E tam...no chyba coś jednak płynie pod ziemią Ale czy i jak to oddziałowuje na ludzi to nie wiem. Nie będe sie w to zagłębiał bo w tym temacie jestem nie tego Ale ilekroć mam z tym styczność (TV itp) to mam wrażenie ze to zwykła ściema, żeby kase wyciągnąć....Nie mówie, że nie jest to możliwe, i moze są specjaliści, którzy zeczywiście potrafią to wybadać i zneutralizowac

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no woda jest pod ziemia... ale jest ona wszedzie... na srodku pustyni tez. tyle, ze raczej trzeba by dlugo kopac zeby sie dokopac

po prostu raz jest glebiej, raz jest plycej. ale jest wszedzie. i to nie sa zadne zyly

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No ale wlasnie chodzi o te podziemne wody ktore plyna a nie o cos wyimaginowanego Jakbys kopal tam gdzie sie wahadlo mocno rusza to bys natrafil na miejsce dla dobrej studni

Co do neutralizacji to troche czasem oszukuja bo nam dali cos co dzialalo ale tylko dwa lata... to lepiej sobie granitowe otoczaki polozyc bo za darmo przynajmniej

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ale to nie sa zadne rzeki czy zyly czy inne cieki. wahadelko sie rusza wtedy kiedy powieje wiatr albo "wahadzista" ruszy reka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ehhh... widze ze musze pokazac

Zeby wprawic w ruch wahadelko musisz ruszyc lapka na tyle mocno ze jak sie przyjrzysz to to zobaczysz gdyz najpierw sie je ustawia tak by sie absolutnie nie ruszalo. Po chwili zobaczysz ze reka nie porusza sie a wahadelko leci

Zreszta bardzo dobrym sposobem na udowodnienie ci tego jest pokazanie tego na papierosach lub butelce z pepsi. Wahadelko rusza sie zawsze wzdluz butelki lub paczki (pieron wie dlaczemu ). jak sie je obroci to zaraz obraczka czy cos innego zaczyna zmieniac tor tak zeby znowu bylo wzdluz. W tym momencie jesli to byloby poruszanie reka to napewno bys to zauwazyl

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

hehe

ale powtorze... poogladaj sobie jakie sztuczki magiczne tez pieron wie czemu to wszystko wyglada na prawdziwe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ej no wiesz ale ja nie jestem jakims sprytnym magiem...mnie zadne sztuczki nie wychodza

Poza tym ci co robia sztuczki nie podniecaja sie jak male dzieci ze im wychodzi a ja sie bawie gdzie tylko moge bo mnie rajcuje ze tego nie rozumiem a dziala

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bulls
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Torun

Kto wie czy nie ma jakiejs zaleznosci w sensie fizyki pomiedzy ruchami wahadelka a zylami wodnymi czy czyms tam...nie wiadomo. Radio tez kiedys bylo magią.... ale w znaki zodiaku nie wierze...powiescie mnie ale nie wierze.

__________________
Bulls GG 3065445

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bulls Znajdź więcej post'ów przez  Bulls Dodaj Bulls do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bulls prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Nie miedzy ruchami wahadelka a zylami wodnymi. Wody podziemne oddzialuja negatywnie na organizm ludzki, w tym szczegolnie na niektore osoby ktore zle sie czuja w takim miejscu. Taka osoba trzymajac wahadelko sprawia ze ona sie porusza....ale utnij mi glowe - nie mam pojecia jak to dziala Dlatego wlasnie to mozna zobaczyc nie tylko nad zylami wodnymi lecz nad kazda rzecza niezdrowa.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no mowie, kiedy ten co trzyma wahadelko ruszy palcem to to wahadleko sie rusza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bulls
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Torun

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Nie miedzy ruchami wahadelka a zylami wodnymi. Wody podziemne oddzialuja negatywnie na organizm ludzki, w tym szczegolnie na niektore osoby ktore zle sie czuja w takim miejscu. Taka osoba trzymajac wahadelko sprawia ze ona sie porusza....ale utnij mi glowe - nie mam pojecia jak to dziala Dlatego wlasnie to mozna zobaczyc nie tylko nad zylami wodnymi lecz nad kazda rzecza niezdrowa.



Ok. Wiec powiedzmy ze tak jest. Wiec jest jakas tam fizyczna zaleznosc...chyba...ale czy jesli zle sie czuje bo cos tam, nie przez zyle wodna to wahadelko tez nie powinno szalec? czy ma to tylko i wylacznie zwiazek ze zluym samopoczuciem z przyczyny zyly wodnej? Eeee..Saari glowa mnie boli od tej magii gdzie masz to wahadelko. moze pomoze.

__________________
Bulls GG 3065445

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bulls Znajdź więcej post'ów przez  Bulls Dodaj Bulls do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bulls prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

nie ma zadnej fizycznej zaleznosci gdyby cos takiego istanialo daloby sie to zaobserwowac w warunkach doswiadczalnych.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:57.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions