Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Server Topgun
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

czasem ma dobre ale czasem, ale czasem te jego zasady to przesada!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
czasem ma dobre ale czasem, ale czasem te jego zasady to przesada!


A czasem sie ktos cholernie napracuje zeby odpowiedziec na kazdy post tego forum nie?
Dzis wchodze poczytac sobie i co widze?
Ostatnia osoba ktora odpowiedziala na kazdy temat jest AdaX.
Gratuluje postomanii.

Ps. zaraz dopisze na koncu kazdego topica odpowiedzi w stylu :
1 Tez tak mysle.
2 Ale jaja
3 Zgadzam sie z wami
4 LoL
5

A zreszta sami sobie wybierzcie taka jaka wam pasuje na dany temat.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kibel
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
czasem ma dobre ale czasem, ale czasem te jego zasady to przesada!


Ale to jego serwer. On moze sobie tam ustalic prawa jakie mu sie podobaja. Jezeli komus to nie odpowiada to poprostu niech tam nie gra. A dyskusja na ten temat wydaje mi sie bezcelowa ..

Pzdr.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kibel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kibel Znajdź więcej post'ów przez  Kibel Dodaj Kibel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kibel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.


A czasem sie ktos cholernie napracuje zeby odpowiedziec na kazdy post tego forum nie?
Dzis wchodze poczytac sobie i co widze?
Ostatnia osoba ktora odpowiedziala na kazdy temat jest AdaX.
Gratuluje postomanii.

Ps. zaraz dopisze na koncu kazdego topica odpowiedzi w stylu :
1 Tez tak mysle.
2 Ale jaja
3 Zgadzam sie z wami
4 LoL
5

A zreszta sami sobie wybierzcie taka jaka wam pasuje na dany temat.



co ty bredzisz?
jak wogole mozesz tak mowic?
ja nigdy nie mowie postow typu lol, a ty mi tu dajesz jakies bzdurne przyklady, ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh pomysl co chlopcze mowisz
ja ppoprostu bedac online dodaje swoje madre komentarze!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


1 co ty bredzisz?
2 jak wogole mozesz tak mowic?
3 ja nigdy nie mowie postow typu lol, a ty mi tu dajesz jakies
bzdurne przyklady, ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
4 pomysl co chlopcze mowisz
5 ja ppoprostu bedac online dodaje swoje madre komentarze!



1 Nie bredze, stwierdzam fakt
2 Moge
3 Na lol przyjdzie pora
4 Dla ciebie nie jestem chlopcem
5 Z tym bym polemizowal

Dwa dni ponad 80 postow.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 01:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.


1 Nie bredze, stwierdzam fakt
2 Moge
3 Na lol przyjdzie pora
4 Dla ciebie nie jestem chlopcem
5 Z tym bym polemizowal

Dwa dni ponad 80 postow.



5. nie ma z czym polemizowac panie ON.
4. pomysle o tym
3. dla mnie juz przyszla
2. to twoja sprawa
1. moze i stwierdzasz, slusznie,

jakie 2? jestem tu od soboty

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 06:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


5. nie ma z czym polemizowac panie ON.
4. pomysle o tym
3. dla mnie juz przyszla
2. to twoja sprawa
1. moze i stwierdzasz, slusznie,

jakie 2? jestem tu od soboty



Od soboty to mozna tyle zrobic , ja mialem takie 4 dni ze sie caly czas nudzilem i siedzialem na boardzie , takze tez nabilem troche postow , czy to ze ktos sie nudzi to jest postomania ( przyznaje sie zdazyly mi sie ze 2 posty w stylu LOL , ale biore za to pelna odpowiedzialnosc !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 08:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
tia ja slyszalem ze z gorala niezly LOLeq



LoL
Ja tam do niego nic nie mam, przynajmiej wysłuchał mnie, jak się musiałem tłumaczyć, że nie chituje :

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Ja tam do gorala nic nie mam , uwazam ze jest wporzo , ale jak zaczynalem grac na jego serwie e csa ( mialem wtedy inna ksywe ) to strasznie sie mnie czepial ( ale zadnego kickaczy bana nie dostalem ) !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ale ten serw troche za bardzo napakowany tymi jakimiś bonusami jest Powiem 3 zdania i dostaje kicka z flooda a jak powiem k**** albo coś w tym stylu to kick za bluzga . Zamiast tego Anti Flooda co jest na Góralu, można by dać tego co jest np. na POLIGONIE (nie można mówić przez ileś sekund), a zamiast tego anti bl00zga, dać też tego co na POLIGONIE jest (wyświetlają się gwiazdki zamiast słowa)

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Ale ten serw troche za bardzo napakowany tymi jakimiś bonusami jest Powiem 3 zdania i dostaje kicka z flooda a jak powiem k**** albo coś w tym stylu to kick za bluzga . Zamiast tego Anti Flooda co jest na Góralu, można by dać tego co jest np. na POLIGONIE (nie można mówić przez ileś sekund), a zamiast tego anti bl00zga, dać też tego co na POLIGONIE jest (wyświetlają się gwiazdki zamiast słowa)


no wlasnie o to mi chodzi, ale Goral naprawde jest wporzo i ja rozumiem ze to jego server i moze robic co chce, ale cos takiego...w sumie panuje kultura, bo jak ktos jest madry a klnie to tam nie wejdzie a jak pala to ja kicknie!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


no wlasnie o to mi chodzi, ale Goral naprawde jest wporzo i ja rozumiem ze to jego server i moze robic co chce, ale cos takiego...w sumie panuje kultura, bo jak ktos jest madry a klnie to tam nie wejdzie a jak pala to ja kicknie!



I dlatego AdaX tam nie gra

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Co za różnica kto ile ma postów ????
Chyba nie o to chodzi żeby mieć najwięcej odpowiedzi, nie ????
Mylę się???? Oświećcie mnie wtakim razie !

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.


I dlatego AdaX tam nie gra



jak to?
u mnie pelna kulturka panuje panie ON

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking Ban 4eVer ;)

quote:
Napisane oryginalnie przez Kibel


Goral to spoko gosc, ma poprostu swoje zasady ...



Goral to luzak wkoncu mi dal admina na swoim serwie
Nie obrazac go bo mu to powiem i dostaniecie bany ostrzegam

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Scorp jak ty masz admina to znaczy , ze goral jest nieodpowiedzialny ! Widzialem jak ty i Neo sie zachowywaliscie , istne przedszkole !!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Exclamation He ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Scorp jak ty masz admina to znaczy , ze goral jest nieodpowiedzialny ! Widzialem jak ty i Neo sie zachowywaliscie , istne przedszkole !!!


Chyba ci sie snilo
Zaden Neo nie ma admina ...

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Re: He ?

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion


Chyba ci sie snilo
Zaden Neo nie ma admina ...



Tak wogole to ja sie adminem nie bawie :/
Pilnuje tylko porzadek i reklamuje klan

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Jedna wlasnie rzecz mnie wkurwia na servach z anty klnieciem ze piszesz zdanie bez bluzga ale jest taki fragment ze "anty bluzg" uznaje go za przeklenstwo i zapodaje tekst w stylu "gdzie moj mozg" chociaz bluzga niebylo to najgorze gowno jakie widzialem juz leprze sa te Gwiazdki gwazdki "*****************" rulez !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 00:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ta ****************** <=== rOx

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 00:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Scorp nie chodzilo mi o adminowanie tylko wasze zachowanie na sparingu !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Scorp nie chodzilo mi o adminowanie tylko wasze zachowanie na sparingu !


Ah ten Neo
hyhy ale byl "czad" ale sie pogodzilismy i sie juz dobrze rozumiemy

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Scorp jak ty masz admina to znaczy , ze goral jest nieodpowiedzialny ! Widzialem jak ty i Neo sie zachowywaliscie , istne przedszkole !!!


Neo nie ma na GORALU admina

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
Jedna wlasnie rzecz mnie wkurwia na servach z anty klnieciem ze piszesz zdanie bez bluzga ale jest taki fragment ze "anty bluzg" uznaje go za przeklenstwo i zapodaje tekst w stylu "gdzie moj mozg" chociaz bluzga niebylo to najgorze gowno jakie widzialem juz leprze sa te Gwiazdki gwazdki "*****************" rulez !


no wlasnie takie rozwiazanie jest powiecmy na poigonie i to mnie zaskoczylo! a na jendym servie spotkalem sie ze piszac LOL i rus***cie napisal "Sassa Rassa...." tak sie nie da zyc, jak mam przekazac osobom grajacym moje plany na przyszlosc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion


Neo nie ma na GORALU admina



Wiem !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rahmi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Zgadzam sie w pelni odnosnie tych filtrow i anty floodow.. toz to czlowieka do szewskiej pasji potrafi doprowadzic! Na Goralu non stop "Wlasnie floodujesz przestan bo wylecisz" Na TUPGUN to samo. Krew mnie zalewa czasami.. ale fakt to potrzebne tylko nie az tak ustawione! Co do filtrow.. czasem napisze sie blachostke i nie przejdzie. Na Yooskini nie ma filtra zadnego a raczej nie zdazaja sie blozgi.. Fakt pol roku temu byl koszmar totalny Kazdy mial swoja rodzine wyciagana na tapete etc. Mysle ze mimo wszystko zmienilo sie to wlasnie dzieki takim filtrom. Gowniarstwo sie po prostu przestalo czuc bezkarne. Tyle na dzis bo ide spac:-)
Ps.
Coby nie bylo potem nieporozumiem. Pod pojeciem " Gowniartwo"
Nie mam na mysli wieku tylko poziom zachowania...

__________________
Nie wiem o czym mowicie ale macie racje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 03:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rahmi Znajdź więcej post'ów przez  Rahmi Dodaj Rahmi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rahmi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

No i zagladam do topika po kilku tygodniach a tu nic nowego nikt nie wniosl tylko glupoty ********ie ......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 04:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
No i zagladam do topika po kilku tygodniach a tu nic nowego nikt nie wniosl tylko glupoty ********ie ......


Standard na tym boardzie , to schodzenie z tematu , albo mowienie glupot , nic nowego , nic dziwengo !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:27.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions