Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Czy łatwo jest prowadzić klan?-porady dla początkujących cl'i
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: gut!

quote:
Napisane oryginalnie przez Djud!
Mam nadzieje ze tym razem znajda sie odpowiedzialni ludzie, ktorzy sprawia ze bedzie to udana reaktywacja! Szkoda zeby takie klany jak np v3 zniknely w niebycie urt..a co do tematu to jezeli chodzi o CL mlodego klanu to jednak uparl bym sie przy tym zeby byl jednak skilowym graczem [motywuje, i dopinguje] swoja gra reszte, bo wiadomo ze na poczatku mlode klany dostaja baty zanim sklad nie okrzepnie, i musi miec twarda reke!! bo juz widzialem takie kwiatki, nie wazne w jakim klanie ze po klotni jeden osiol zbanowal na klanowym kanale irca swoich kolegow :O CL musi panowac nad takimi rzeczami [ludzmi]

Ja wiem ze np. taki klan jak Ms mial takiego cl'a (A**I) ze jak mecz przerabali i ten cl nabluzgal na wszystkich i rozwiazal klan a w ten sam dzien na servie pytal sie mnie czy zakladam z nim klan ;> to go wysmialem ...

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2003 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post ?

nasti a kto został w v3 podaj terazniejszy squad :S ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2003 02:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: ?

quote:
Napisane oryginalnie przez p4t3ex.pl
nasti a kto został w v3 podaj terazniejszy squad :S ?

teraz:
n@sTi Yarecki, Pyza, TooD, R3qUi3M i NoFear (leo nie wiem bo niema go)
ale codziennie sie mnie pyta ktos czy moze dojsc ... Wiec bede mial ludzi ...
A jak ktos chce dolaczyc to niech sie odezwjie na gg: 5930820 zobaczymy moze sie nadajesz
P.S kultura osobista ... wymagana

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2003 08:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation

hyba raczej Yarecki bedzie mial ludzi nie wierze ze odda swoj klan w twoje ręce ;x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2003 08:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

wiadomo

quote:
Napisane oryginalnie przez p4t3ex.pl
hyba raczej Yarecki bedzie mial ludzi nie wierze ze odda swoj klan w twoje ręce ;x

No wiadomo !! jestem za krotko i za malo ich znam zeby cos sam robic ale jestem a tak mi sie napislo ... ja niechce zeby ktos myslal ze to moj klan bo to klan shakala, yareckiego, pyzy, lea ! zawsze tak bedzie !! a KIller i shakal ktorzy nie graja aktualnie juz zawsze beda w v3 dozywotnio

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2003 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Re: JA JA JA !!!!!!!! JA PIERWSZY !!

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi
Moim zdaniem najwazniejsza jest atmosfera panujaca w klanie :>
To musi byc paczka lubiacych sie ludzi (np. FF) a nie przezywajacych sie graczy (np. SG)




tak, bo my w SG sie nie lubimy jak jasna cholera i sie przez to przezywamy. Taka jest prawda i dziwne ze nikt z SG wczesniej nie znalazl w sobie tyle odwagi i tego nie napisal...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2003 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: Re: JA JA JA !!!!!!!! JA PIERWSZY !!

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
tak, bo my w SG sie nie lubimy jak jasna cholera i sie przez to przezywamy. Taka jest prawda i dziwne ze nikt z SG wczesniej nie znalazl w sobie tyle odwagi i tego nie napisal...

To po co wam to ? Na *** wam ten klan :> przeciesz klan powienien (czyt. wyzej). No a wczoraj DukeOf... sie wqurwil i chcial wszystkich powyzucac :> bo silver do niego na servie cos powiedzial :>
Peace brother ...

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Widzisz, to jest tak, ze oni wiedza gdzie ja mieszkam, nawet wymusili na mnie ze do mnie przyjada we wrzesniu. Jesli moglbym to bym juz dawno zrezygnowal, ale boje sie co na to powie banda kolesi ktorzy wjada mi na mieszkanie...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Re: Re: JA JA JA !!!!!!!! JA PIERWSZY !!

quote:
Napisane oryginalnie przez DukeOfContention
Nasti ti mi piszesz tu ze potrzebna jest twarda reka ... I piszesz odnosnie clanu sg hmm ... jakbys nie zauwazyl to jeden z najstarszycj clanow w polsce urt .. hm myslisz dla czego ... moze dlatego ze ktos tym jakos kieruje .. a co do wyrzucania to sie wqrw bo nie ma sqadu sg ma tyle osob i postanowilem odchudzic troszke sqad .. i wyjebac osoby nie aktywne



Duke kazal mi napisac to co powyzej.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Talking

Powiem tak:

W kalnie sg panuje niepowtarzalny klimat ktory nie wszystkim sie podoba itp. itd. To ze oni sie tam wyzywaja to ich po prostu smieszy Moze to i szczeniackie i durne ale niektorych to bawi. Sam pamietam co sie dzialo z ponad poltora roku temu jak bylem w tym klanie kiedy dopiero sie rozkrecal dla mnie sg to klan n1 w polsce pod wzgledem klanowiczow [a do tego teraz tam jest jeszcze endrju ] Nie widze niczego zlego w bluzganiu do siebie o ile nie jest to zrodzone z nienawisci :-)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:35.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions