Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > cziterstwo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (19): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*Gh*
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

...

Heh *|sls|*konrad fajny opis na gg,: VG,GH,socom sigan ban cheats. Zastanow sie, bo zaraz ja dam jakis klamliwy opis.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Gh* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Gh* Znajdź więcej post'ów przez  *Gh* Dodaj *Gh* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Gh* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Wiara czyni cuda a pozatym co jest dziwnego w head shotah? wszyscy są wysoko na plusie a ja mam dużo headów dla mnie jest to normalka wynik jak wynik A pozatym ciekawe czemu SLS nie jest ustawione na ARGUS ONLY? morze niektórzy z nich mieli by problemy z wejściem na serv ?? nie no to taki mały żarcik ale ustawcie jak morzecie na argus only

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
ciekawe czemu SLS nie jest ustawione na ARGUS ONLY? morze niektórzy z nich mieli by problemy z wejściem na serv ?? nie no to taki mały żarcik ale ustawcie jak morzecie na argus only

Serwer ustawiony jest tak jak jest tylko dlatego, że większości polskich graczy nie chce się ściągnąć argusa, jak serwer był ustawiony na argus only to 10 osób było naprawde dużą ilością. A pozatym każdy grający w SLS ma argusa bo jest to wymóg pucharu w CB.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: cziterstwo

[

Edytowane przez Rademus dnia 20-01-2005 o godz. 13:54

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: cziterstwo

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Może ktoś powie że się czepiam... ale powiedz ty mi uczciwie, jakie masz dowody na to, że nie cheatujesz ??



Abu może się myle ale istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności i oskarżający powinnien udowodnić wine a nie oskarżany niewinność.


Ale jakoś dziwnie mi się przypomina podobna sprawa z Dobim...choć moge się mylić.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Serwer ustawiony jest tak jak jest tylko dlatego, że większości polskich graczy nie chce się ściągnąć argusa, jak serwer był ustawiony na argus only to 10 osób było naprawde dużą ilością. A pozatym każdy grający w SLS ma argusa bo jest to wymóg pucharu w CB.
Nie nie chce tylko że niektórym, nie wiem czym jest to spowodowane sprzęt waruje po jego instalacji dziwne zachowanie myszy nie stabilny ping itp. Sam go już instalowałem z trzy rzazy i tyle też razy usuwałem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: cziterstwo

A ja postawilem na CQF Argus Only i oznajmilem członkom klanu ze tak juz bedzie na zawsze, i nagle Devil uciekł do Px2, ale pewnie długo myślał nad tą decyzją))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Gh*
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

...

szkoda ze sprawca tego zamieszania nie wejdze, i nam tego nie wytlumaczy, kapitano wysze ratio niz twoje to nie powod do banowania, wyrzycana ze serverow. Przed chwila gralem z siganem, przyszedl host i napisal: ,,o sigano czicie,, pozniej : ,,juz plecial,, pozniej: o gh czicie, i koniec filmu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Gh* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Gh* Znajdź więcej post'ów przez  *Gh* Dodaj *Gh* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Gh* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: cziterstwo

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Abu może się myle ale istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności i oskarżający powinnien udowodnić wine a nie oskarżany niewinność.


Wiem, ale ja się tylko czepiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 14:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Dobra tam dam se spokój już SLS chcecie to banujcie mnie, gra to zabawa a przy zabawie sie nie oszukuje, ja nie oszukuje i wy terz grajcie uczciwie nie w sensie żeby grac nie na kodach albo lagach tylko żebyście grali uczciwie i zaakceptowali fakt że np: GH gra lepiej od was

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez *Gh*
wyrzycana ze serverow

Ach ta polszczyzna...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 15:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Cześć, skąd klikacie ??

Pan X to ja Będę sławny, a już niedługo wybory
a na serio, to czitujesz i bedziesz miał bana.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Cześć, skąd klikacie ??

Pan X to ja Będę sławny, a już niedługo wybory
a na serio, to czitujesz i bedziesz miał bana.


chyba powinniście wezwać Wielkiego Inkwizytora który od podszewki poznał sztuczki "Złego",a przynajmniej byście wiedzieli skąd te head shoty do Was lecą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
phantom
pft killa clan



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Nieszawa

Czizez jak ja się cieszę, że nie gram już w tą grę tak długo; wrzodów bym się tylko nabawił jakbym przy niej został.

__________________
nadero-lamero-noobster

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil phantom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do phantom Znajdź więcej post'ów przez  phantom Dodaj phantom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać phantom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Powiedziałem stefanowi z GOM jak walić heady bo stefan jest wporzo kumpel nawet go lubie powiedziałem mu jak grać i terz dostał bana, jak bys kapitano poprosił to bym wam powiedział i byście pokonali DEA a takto dupa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Powiedziałem stefanowi z GOM jak walić heady bo stefan jest wporzo kumpel nawet go lubie powiedziałem mu jak grać i terz dostał bana, jak bys kapitano poprosił to bym wam powiedział i byście pokonali DEA a takto dupa


Hehe, zaczynasz dziwnie gadać, " powiedziałem Stefanowi jak walić heady..."

Wszystkim nam powiedz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 17:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Hehe, zaczynasz dziwnie gadać, " powiedziałem Stefanowi jak walić heady..."

Wszystkim nam powiedz


za wyjątkiem SLS,

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

rozmowa z siganem którą przysłał mi wczoraj CQF Darek
Darek (21:22)
masz argusa?
Sigan (21:22)
nom
Sigan (21:22)
już dawno mam
Darek (21:23)
no to robimy test na argus only?
Darek (21:23)
postawie server
Sigan (21:23)
A ja kurde chciałem tylko być zauważonym i żeby mnie wzieli do team polnad na tkoth bo headshoter to chyba dobrze jak by na meczach tkoth heady ładował
Darek (21:23)
jak bedziesz miala 15% hedów to załatwie ci odbanowanie
Sigan (21:23)
no spróbujmy
Sigan (21:24)
tylko ja mówie ze kiedyś argusa miałem i mam nadzieje że mi plików nie pozamieniało, bo na lanie czitowałem ale później ściągłem argusa i mi już nie działały
Sigan (21:24)
tfu nie argusa tylko dislusiona czy cos takiego
Sigan (21:25)
jak postawisz to powiesz

Teraz wydaje mi się wszystko jasne, moderadzio zamknij topic.

__________________

Edytowane przez *|SLS|*K@pitano dnia 20-01-2005 o godz. 18:57

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Panowie, i Panie to jest lepsze od kabaretu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Panowie, i Panie to jest lepsze od kabaretu


Może jakaś reklama i biznes rozkręcimy ????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew Dodaj Czapajew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Kapitano, rozumiem że bardzo chcesz coś tam udowodnić, ale kopiowanie rozmów z gg jest nie na miejscu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Hehe dilusion jest na latanie i przenikanie przez sciany a pozatym wyślij cała rozmowe a nie urywek a teraz elegancko przeinstalowałem gra argusa i weszłem na server ARGUS ONLY i kurde maiłem 100% head shotów

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

I jeszcze jedno, Kapitano,
Jak juz kopiujesz to wykasuj numer gadu-gadu, bo może Sigan nie chce by był "rozdawany".
Dziękuję.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
I jeszcze jedno, Kapitano,
Jak juz kopiujesz to wykasuj numer gadu-gadu, bo może Sigan nie chce by był "rozdawany".
Dziękuję.



Teraz kazdy bedzie do niego pisał i się dopytywał jak się to robi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Dokładnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano

Darek (21:23)
jak bedziesz miala 15% hedów to załatwie ci odbanowanie



quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
...a teraz elegancko przeinstalowałem gra argusa i weszłem na server ARGUS ONLY i kurde maiłem 100% head shotów


No to Darek musisz się teraz wykazac

ps. A ile kilsów, że 100% head-ów???


quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Hehe dilusion jest na latanie i przenikanie przez sciany...


Widzę, że Ty dobrze zorientowany jesteś. Pierwszy raz słyszałem o takim programie(chodzi o nazwe).

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Teraz kazdy bedzie do niego pisał i się dopytywał jak się to robi.

w realu to normalnie , zgrywasz muszkę ze szczerbinką a head stanowi kropke nad "i" bo przy strzale troche podbija, na wydechu pociagasz płynnym ruchem za spust i jest head shot , tylko trenować trzeba na czymś wiekszym niż królik bo z tego tylko słuchy zostają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
(...) Pierwszy raz słyszałem o takim programie(chodzi o nazwe).

to może pamietasz cos w ten deseń->
Yogi - Miś. Bohater kreskówki w poniedziałkowym Zwierzyńcu wspaniałego Michała Sumińskiego. Dzięki Adamowi Słodowemu - każdy mógł mieć swojego misia - i to nawet chodzącego! Wystarczyła odrobina spostrzegawczości przy przerysowywaniu misia z telewizora, lub ten rysunek pochodzący z ksiązki Adama Słodowego, kawałek brystolu do podklejenia, szpilka lub pineska i korek z butelki. Do tego jeszcze jakieś farbki, kredki lub mazaki i Miś Yogi maszerował jak żywy. Acha, Yogi miał młodszego przyjaciela - misia Booboo
http://www.aiw.cad.pl/nowe.html

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Coś jest na rzeczy

Coś jednak jest na rzeczy. Daleki jestem od rzucania oskarżeń i wogóle. Nie lubie oszustów ale za to lubie statystyki. No to lecimy:
Staty kolegi Sigana na CQF co nie działa z 2 tygodnie a jeśli działa to z argusem only:
http://cqf.bhd.pl/server/index.php?...ats&id=4368
Staty na SLS
http://www.bhd.pl/index.php?action=...ats&id=3212

Bardzo bym kolege Sigana prosił o wytłumaczenie różnicy między 58% a 20% .
Chciałem cię bronić gdy widziałem sporo headów gdy inni krzyczeli oskarżenia. Mówiłeś wtedy że grasz z argusem niestety nie wyświetliłeś się na stronie kolegów z kazo jako ten co gra z argusem .

Nie lubie argusa bo mi kompa zacina i takie tam ale to chyba jednak potrzebne zwierze.
A co do Virusa alias Gh tego akurat będe bronił. Może powinienem być zły że se poszedł z CQF bardzo szybko. Ale trzeba oddać mu sprawiedliwość i do swoich wyników dochodził ciężką pracą grając po kilka godzin dziennie i za to go podziwiam. Jeśli gra z argusem i nadal ma ratio 2.0 czy 3.0 (co wcale nie takie trudne jest) to nie widze podstaw aby go za to karać . Ba wszyscy powinni go za to podziwiać bo nie każdy potrafi. Pamiętam jak sobie zmienił tag na Gh i wszedł na CQF i pamiętam równierz że został wyzwany od cheatów i chcieli go banować. Ale sam to sprawdzałem że jak wejde na nicku którego inni nie znają to zostaje wyzwany od cheatów. Że trzeba się skupić i dobrze przymierzyć aby go zabić to mnie przynajmniej tylko mobilizuje do zmożonych treningów. To samo można o Vegecie powiedzieć oni grają długo i długo pracowali na swoje wyniki w przeciwieństwie do autora topicku.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No niestety ale i ja dorzucę swoje 5 groszy Mieliśmy dziś okazję spotkać na moście i przyznam szczerze że faktycznie tych "headów" to masz za dużo
Jak to się mówi z niejednego pieca chleb człowiek jadł i nie odz dziś "pyka" w BHD ale pokaz celności oka oraz opanowania ręki w warunkach bojowych jest przynajmniej intrygujące

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 22:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:54.    Strony (19): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions