Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Wolf TV
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Lightbulb poranne info :)

...dzisiaj faktycznie pusto , ale za to na niedzielę powinniście kupić duży kubeł popcorna ... czemu ?

info z www.tsncentral.com :

Sunday, July 7 The Superbowl of RTCW - CAL Finals All Night!

CAL Open Playoffs @ 4pm EST - Clan [Wat?] vs Fear Us

CAL Open Final @ 6pm EST - Liquid vs *Pending*

CAL Main Final @ 8pm EST - Clenched Fist vs. Clan NyX

CAL Invite Final @ 10pm EST - Doctors vs Abuse

Temu .

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 03:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no o tym też wiem pisze że rozgrywki8 przez całą noc bedą

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

o **** mialem chrapke obejzec se doctors vs abuse a tu to trwa az do rana :O no nic demka se obejze

tzn. od 4 trzeba byloby juz na servie siedzic bo potem nie bedzie sie mozna dostac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

sorry ja troszke nie na temat ale nie chcialem dla takiej *******y nowego topicu zakladac , a wiec jak ogladam sobie demka nagrywane przez spectatora to po pierwszej rundzie tabelka z wynikami zostaje mi na ekranie jush do konca tak ze nie sposob ogladac bo nie widac wlasciwie nic poza nia, czy wie ktos jak to gowno usunac bo chyba jakos sie da co?

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrOs
GrOsik T3



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Bialystok

Nacisnij F4 jezeli masz pod tym zbindowane score.

Pozdr

__________________
T 3. GrOs

IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrOs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrOs Znajdź więcej post'ów przez  GrOs Dodaj GrOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no panowie panowie dzisiaj od 4pm est to chyba 24:00 u nas zaczynaja sie rozgrywki ja oczywiście juz aczne sobie ogladac bo i tak nie mam co robic a wiem że do rana wytrzymam napewno specjalnie w dzień spałem 3 godziny

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

qrde dzieki za blyskawicza odpowiedz chyba w 1min )

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [BK]GrOs
Nacisnij F4 jezeli masz pod tym zbindowane score.

Pozdr



eeeee?
ja bym raczej nie naciskal, bo z demka wyrzuca no chyba, ze tylko ja tak mam
jak nie zadziala "F4" to w consoli wpisz /-scores
HF

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrOs
GrOsik T3



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Bialystok

Xaoo dziala "F4" w SiesmoVision Demo Player i Wolf Demo Player, nie wiem jak to sie ma do odtwarzania demek bez uzycia playerow, bo rzadko ogladam demka z czystego Wolfa.

Pozdr

__________________
T 3. GrOs

IRCnet #wolfpl

Edytowane przez GrOs dnia 07-07-2002 o godz. 22:56

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrOs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrOs Znajdź więcej post'ów przez  GrOs Dodaj GrOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no panowie pierwszy meczyk zanami LQD dostało w dupe z FU 3-0 LOL a tak liczyłem na LQD no cóz o 2 następny mecz i czy ktoś może wie czy będzie hasło na finał czyli Abuse vs Doctors??

ups troche poprawie ale nic nie skreśle nie ma hasła bo byłem przedchwilą na ircu bedzie darmówka

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

hyhyh dupa ogladnelem 2 mecze na darmo w niektorych sytuacjach wydawalo sie, ze sa total lame Finalu Main i Invited juz nie ogladalem, bo powieki same mi sie zamykaly

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a Hodek pierwszy mecz byl o 22 Fu vs Wat? i zakonczylo sie rowniez wynikiem 3:0 dla FU Ciekawi mnie czemu oni graja tylko na jednej mapie (zgadnijcie jaka wybieraja ) i 3 rundy musze se regulamin CAL poczytac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
a Hodek pierwszy mecz byl o 22 Fu vs Wat? i zakonczylo sie rowniez wynikiem 3:0 dla FU Ciekawi mnie czemu oni graja tylko na jednej mapie (zgadnijcie jaka wybieraja ) i 3 rundy musze se regulamin CAL poczytac


dlaczego?
poniewaz organizatorzy sami wybieraja mape na dana kolejke rozgrywek i klany musza na niej grac.
i nie graja 3 rund, tylko 6, no czy jakos tak
nie kumam tylko jak oni to punktuja, gdyz w SW wynik mogl by byc 6:0, a oni maja 3:0 :/

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

No ja wam powiem ze warto bylo czekac na final. Bylo troche opoznienie bo zmieniali serwer ale jak sie zaczale...
Pierwsze ryndy bardzo szybkie wysadzenia wierzy na asfalcie w -4 min. Przelom nastapil w 5 odslonie kiedy to Abuse przelamali w koncu Dr i juz nie dali sobie wydrzec zwyciestwa- imho Dr prowadzili wtedy 2:1. Cujo szalaz z pfem (niestety schematy powodowaly ze ginelo 2 Dr przy wyjsciu schodami pod wierze) a 2 zawodnikiem ktory zdecydowanie przechyli szale zwyciestwa dla A byl sniper Citizen. No musze przysznac ze gosc jest dobry, bardzo dobry :>.
Jednym slowem warto bylo czekac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:15.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions