Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Jakimi myszami gracie ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
<>BEATA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Myszka

Juz nie mam myszki - zepsula sie , teraz gram Joystick-em. Pilnujcie sie (a podkladka stala sie zbyteczna)

__________________
" So, so you think you can tell Heaven from Hell, blue skies from pain. Can you tell a green field from a cold steel rail? A smile from a veil? Do you think you can tell.." Wish You Were Here -PINK FLOYD-

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <>BEATA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do <>BEATA Znajdź więcej post'ów przez  <>BEATA Dodaj <>BEATA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <>BEATA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

co do podkladki to bardzo faajna jest ta od Baldurs Gate 2 tylko mi sie juz troche rozwala tera jako podkladke sluzy mi zwykle biurko

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

szara mycha

standardowa myszka z taka szara kuleczka i niebieskim ogonkiem no i ma jeszcze takie fajne kuleczko (znaczy sie scroll'a) no i jak na mysz jest wyjatkowo niebieska

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Gram starym Logitechem M-S34 ( a komu to potrzebne ?)

A teraz całkiem z innej beczki: Beata twój avatar jest faktycznie cool, a podpis zupełnie niebiański. Gratuluję gustu muzycznego, btw był ktoś z was na koncercie Watersa w piątek ?

Sorki za zbaczanie z tematu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

ja nie mam podkladki (tak tak to prawda ) i ma myszke bez kulki bo uzywam myszy optycznej Logitecha

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<>BEATA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Wink upss

quote:
Napisane oryginalnie przez bluesdriver
Gram starym Logitechem M-S34 ( a komu to potrzebne ?)

A teraz całkiem z innej beczki: Beata twój avatar jest faktycznie cool, a podpis zupełnie niebiański. Gratuluję gustu muzycznego,

You are welcome!!!
btw był ktoś z was na koncercie Watersa w piątek ?
ja niestety nie

Sorki za zbaczanie z tematu

__________________
" So, so you think you can tell Heaven from Hell, blue skies from pain. Can you tell a green field from a cold steel rail? A smile from a veil? Do you think you can tell.." Wish You Were Here -PINK FLOYD-

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <>BEATA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do <>BEATA Znajdź więcej post'ów przez  <>BEATA Dodaj <>BEATA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <>BEATA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

MouseMan Optical dual sensor (tak pisze na nalepce )

Podkladka jedyna i slusza for true h4X0rZ - biala kartka z drukarki, wymiana srednio co 3dni

Obok mam zaparkowanego jesio Logitecha Pilota :> to moj najstarszy mouse z tych ktore przezyly

No i Cordless Mouseman Wheel od klawy All Logitechy. I all serio ladnie pracuja, ale nie lubie czyscic mychy wiec w koncu na optyka przeskoczylem i polecam kazdemu.
----------------

Na koniec zaczne watek z serii coca-cola czy pepsi:

A4tech sux Logitech 4ever

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: szara mycha

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
standardowa myszka z taka szara kuleczka i niebieskim ogonkiem no i ma jeszcze takie fajne kuleczko (znaczy sie scroll'a) no i jak na mysz jest wyjatkowo niebieska



Amfisia nie wiem co jadlas ale na avatarze nie wyglada to za dobrze

Btw na spodzie mychy masz nalepke - odczytaj nazwe bo opis pasuje do jakichs 100modeli hehz

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking oj Xeno Xeno

Xeno doskonale wiem jaki mam model myszki i uwazam ze nie ma sie czym chwalic wiec celowo nie pisalam ale skoro koniecznie chcesz wiedziec to jest to model solo 315 a4tech'a
a moja zaba wyglada zdecydowanie lepiej niz ten twoj mutant

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

A moj MS to Wireless IntelliMouse Explorer - jedyna wada WYMIANA BATERII !!!!

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rayan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Dlatego moj IntelliMouse ma ogonek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rayan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rayan Znajdź więcej post'ów przez  Rayan Dodaj Rayan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rayan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Ja uzywam A4-Tech'a presto 225 (kiedys one nazywaly sie WWW-25). Kiedy odpalam wolfa wylanczam firmowy soft, wiec dziala mi tylko jedna rolka. Uzyalem Geniusa Net Mouse Pro i bardzo go polecam, niestety ten model nie jest juz produkowany, a moj sie zuzyl. Charakteryzowal sie tym, ze zamiast scrolla byl "podwojny klawisz" taki jak sa w pilotach. Dobrze sie na tym przelanczalo bronie.
Co do podloza, to teraz uzywam zwyklego blatu, ale zaczal mi sie powoli zdzierac lakier. Kiedys uzywalem zwyklych mousepadow, ale najlepszym podkladem dla mnie byla zwykla plytka wyciata z plexy. Troche sie porysowale i poleciala w kat...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

jedno jest prawda ... co logitech to logitech
mam starego (taki jakis duzy) MouseMana 3klawiszowego i jest git - dziala juz 4 lata bez problemu, ale do wolfa to nie widze nic innego jak MouseManWheel USB (M-BA47)
3klawisze, rolka, goma po bokach co by sie nie slizgac )) rewelka
no i of corz podkladka - tak jak mowil swiety, polecam (sa w OfficeDepot) podkladki 3M-PreciseMousingSurface
takie maue fioletowe cos - ale niesamowicie wygodne
chropowata powierzchnia daje to ze na dobra sprawe co jakis czas myjesz podkladke bo mszy jest czysta ))
i raz na jakis czas od spodu przemyc woda i "przyssac" do biurka )))
jedyny minus - wielkosc, moglaby byc ciut wieksza :///
dopsh .. koniec elaboratow - back to work
pozdrawiam

ps.
kiedys na amidze byly takie cooda jak liczniki kilometrow i klikniec do myszy
ma ktos cos takiego do PC? :>>>>

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<>BEATA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Wink licznik

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
jedno jest prawda ... co logitech to logitech
mam starego (taki jakis duzy) MouseMana 3klawiszowego i jest git - dziala juz 4 lata bez problemu, ale do wolfa to nie widze nic innego jak MouseManWheel USB (M-BA47)
3klawisze, rolka, goma po bokach co by sie nie slizgac )) rewelka
no i of corz podkladka - tak jak mowil swiety, polecam (sa w OfficeDepot) podkladki 3M-PreciseMousingSurface
takie maue fioletowe cos - ale niesamowicie wygodne
chropowata powierzchnia daje to ze na dobra sprawe co jakis czas myjesz podkladke bo mszy jest czysta ))
i raz na jakis czas od spodu przemyc woda i "przyssac" do biurka )))
jedyny minus - wielkosc, moglaby byc ciut wieksza :///
dopsh .. koniec elaboratow - back to work
pozdrawiam

ps.
kiedys na amidze byly takie cooda jak liczniki kilometrow i klikniec do myszy

Jest cos takiego : nazywa sie chyba myszomete r
ma ktos cos takiego do PC? :>>>>

__________________
" So, so you think you can tell Heaven from Hell, blue skies from pain. Can you tell a green field from a cold steel rail? A smile from a veil? Do you think you can tell.." Wish You Were Here -PINK FLOYD-

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <>BEATA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do <>BEATA Znajdź więcej post'ów przez  <>BEATA Dodaj <>BEATA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <>BEATA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<>BEATA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Re: licznik

quote:
Napisane oryginalnie przez &lt;&gt;BEATA



Sorx za tego posta wyzej - pomielilo sie wszystko.
A co do programu to jest cos takiego i nazywa sie myszometer

__________________
" So, so you think you can tell Heaven from Hell, blue skies from pain. Can you tell a green field from a cold steel rail? A smile from a veil? Do you think you can tell.." Wish You Were Here -PINK FLOYD-

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <>BEATA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do <>BEATA Znajdź więcej post'ów przez  <>BEATA Dodaj <>BEATA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <>BEATA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: szara mycha

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide



Amfisia nie wiem co jadlas ale na avatarze nie wyglada to za dobrze

Btw na spodzie mychy masz nalepke - odczytaj nazwe bo opis pasuje do jakichs 100modeli hehz



ahaaa to tu pisze jaki to model

no wiec ja mam cos takiego "Cordless MouseMan Optical" made in china www.logitech.com

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Lew7
A moj MS to Wireless IntelliMouse Explorer - jedyna wada WYMIANA BATERII !!!!


ja tez musze wymieniac baterie

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

A ja mam myszke firmy Thrust AMI MOUSE WIRELESS 250S OPTICAL (optyczna), bezprzewodowa, z ładowarką, 2 guziki, rolka i 2 guziki z boku. Gra sie super, tylko brakuje autoaima z obsluga laga i pinga 999. A podkladke mam zwykla szmaciana niebieska z guma od spodu. Mam ja 2 lata a szmatka na gorze juz jest czarna a nie niebieska. Moze mi ktos ja wyprać?

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: oj Xeno Xeno

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
Xeno doskonale wiem jaki mam model myszki i uwazam ze nie ma sie czym chwalic wiec celowo nie pisalam ale skoro koniecznie chcesz wiedziec to jest to model solo 315 a4tech'a
a moja zaba wyglada zdecydowanie lepiej niz ten twoj mutant



Zaraz mutant.... to pancerz z tribes 2 takie sa wymogi pola walki przyszlosci droga kermitko ale co ja ci tu bede bajał

PS: PFy sie go nie imaja

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 00:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Re: oj Xeno Xeno

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide


Zaraz mutant.... to pancerz z tribes 2

PS: PFy sie go nie imaja



klucil bym sie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 03:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: oj Xeno Xeno

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide


Zaraz mutant.... to pancerz z tribes 2 takie sa wymogi pola walki przyszlosci droga kermitko ale co ja ci tu bede bajał

PS: PFy sie go nie imaja




aaa tam twoj "pancerz" ja mam fajnego goscia przypominajcego smierc [z kosa ]

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

albo mnicha na grzybkach

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

Talking co do myhcy :D

hehe moj standartowy zestaw to polroczny a-4tech :/ troche go muli i trza czesto czyscic.
Wheel 3DMouse SEE-35 ;D taka fajna szaro-nibieska mycha


Gra sie clakiem przyzwoiceie biorac pod uwadge to ze mam mega podkladze pod mego "majsa" o wymiarach 60 X 45 ;D koloru czrnego z naszkicowana myszka w kolorze bialym usytuowana w prawym dolnym rogu =D


nie wiem jak wy ale osobiscie wole zeby lezala ona "pionowo" tzn dloozszym bokiem w przoot

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[ENIGMA]Khain
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking KLAN

Wiecei co ja mam myszke noname 2 przyciski i scroll i w zasadzie jak gram na innych to nie robi mi to roznicy a pozatym proponuje zalozenie klanow myszkowych w Wolfa np klan myszek microsoftu, logitechu i zamiast podzialu na teamy kto jak gra bedzie podzial na myszki ze scrollem z track ballem z 2 przyciskami itd..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 21:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Re: oj Xeno Xeno

quote:
Napisane oryginalnie przez adi



aaa tam twoj "pancerz" ja mam fajnego goscia przypominajcego smierc [z kosa ]



albo jak pijana malpka w szacie mnicha latajaca na kosie

kiddin

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

OT: MG

Khain: bardzo ladny pikczur )))
nie ma jak szkice Marka Gibbonsa :>
masz moze wieksze ilosci tego w jakiejs ludzkiej rozdzielczosc?
z przyjemnoscia zasymiluje jakas kolekcje ))

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 07:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Unhappy

co do myszy to z zalem musze zawiadomic ze moj niebieski stworek zdechl wczoraj teraz uzywam Logitech'a takiego najzwyklejszego z trzema przyciskami

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NoOne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gleiwitz

hm wiec tak
1. glowna mysz to A4 tech 3 przyciski 2 scrole.. sensitivity 3.4 ustawione swietna close combat

2. to mysz microsoftu podlaczona do com1 2 przyciski myszka za 6,60 zl w tesco dosc precyzyjna sensitivy\ity w wolfie 2.3 uzywana czesto jak mam snajpere albo pf wole wtedy ta.

Obydwie myszy podkrecone na sterownikach w windzie by zwiekszyc czulosc:>> mysztweak rula

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NoOne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NoOne Znajdź więcej post'ów przez  NoOne Dodaj NoOne do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

hmmm już chyba 2 osoba mówi o myszce A4-Tech dobre a ja myślałem że to złom , fakt faktem że mi już długo działa no i myśle że mi jeszcze podziała tak ze 4 lata tylko że ta podstawka to niedługo mi sie spali tak nawalam
Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy A4-Tech

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Ale ta mysz ktora mi padla byla wlasnie A4-tech'a podzialala niecale dwa miesiace po czym odmowila dalszej wspolpracy tym razem juz nie ryzykowalam i kupilam Logitech'a

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:05.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions